رفتن به مطلب

مشکل با نصب مادربورد روی کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان کیس x7 گرین دارم و میخوام مادربورد روش نصب کنم .

جای 4 تا از پیچها برآمدگی داره و جای چنتا دیگه نداره و همسطح کیس هست . 

حالا اگه بخوام زیر مادربورد از اون پیچ زرد ها ببندم اونجاها که برآمدگی داره میاد بالا و اونجا ها که نداره پایین میمونه و ناهموار میشه مادربورد . و جا نمیخوره ...

چیکار کنم ؟ 

مگه وقتی برد مستقیم وصل شه به کیس احتمال سوختن نداره ؟

لینک به دیدگاه

شما اونجا نیازی نیست چیزی بذاری . یک برآمدی داره . اون هم برای اینه که کیس رو به صورت ایستاده قرار بدی و مادربورد رو بتونی روش بذاری تا بتونی ایستاده ببندی . دقت کنی دقیقا تو جای پیچ مادربورد میوفته . جنس اون برآمدگی هم مثل همون پیچها هست و مشکلی ایجاد نمیکنه . در واقع مادربورد به کیس اتصال پیدا نمیکنه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

درود. پست شماره #68 اینجا رو بخونید لطفاً : http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/687-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%A8%D8%B9-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%AF/page7

اونجاهایی که برجستگی داره ، لازم نیست پیچ برنجی ببندی. ولی اونجاهایی که برجسته نیست پیچ برنجی ببند.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

بر آمدگی به شکلی نیست که داخل برد بره . 

این عکس رو ببینید :

http://www.green-case.com/products/case/midi/x7/x7_pic.gif

پنجمین عکس از پایین ( فقط کیس ها رو در نظر بگیرید ) که داخل کیس رو از روبرو نشون داده. یه جاهایی اومده بالا . در واقع اومده جلو . که جای پیچه و سواخ برای پیچ داره . 6 تاس . هم جنس بنده فلزی کیس و کلأ از خود بنده هست . 

-------

اگه قراره اونجا وصل بشه چرا پس یه جاهایی برنجی بذاریم ؟ بلاخره اتصال پیدا میکنه دیگه . 

یعنی وصل کنم مشکلی نداره ؟

لینک رو خوندم چیزی دستگیرم نشد .

لینک به دیدگاه

اون برآمدگیهای مشکی رو میگی ؟ برای اونها نمیخواد . من بستم . مشکلی پیش نیومده .

لینک به دیدگاه

مرسی از همه الان بستم . حالا بستن فن های silver arrow کشته ما رو ... شعر شد ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...