رفتن به مطلب

کمک در تنظیمات مودD-link

koenigsegg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من چند روز پیش یک مودم با سیم تک پورت DSL-2520u از لیون خریدم اما بلد نیستم تنظیمش کنم.

کسی اینجا بلده که چجوری باید تنظیمش کنم؟؟؟:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از پارس آنلاین. بهشون زنگ زدم گفتن که مدل 2750 رو ساپورت میکنن نه این مدل رو. بعد گفت که برو توی گوگل سرچ کن تنظیماتش رو پیدا کن.

گفتم دوستان اینجا بهتر میتونن راهنماییم کنن.

لینک به دیدگاه

احتمالا دفعه اول که وصل  میکنی . یک set up wizard  داره.

داخل این قسمت در تنظیمات adsl

برای username  شماره تلفن خونه را بزن با کد شهر بدون 0

پسورد همونی هست که پارس آنلاین داه . احتمالا 123

قبلش یادم رفت بگم در نوع adsl را حتما pppoe  انتخاب کن.

vc را 0 و vp را 35 انتخاب کن.

اصل تنظیماتش همهین ها است که گفتم.

اگر setup wizard  نداشت، باید تو منوی adls این مقادیر را تنظیم کنی.

لینک به دیدگاه

اگر set up wizard اجرا نشد . باید دنبال چنین منویی بگردی :

post-7143-0-83842300-1358776735_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفتم توی setup wizard و تمام تنظیمات رو انجام دادم . ولی در آخر به هیچ نتیجه ای نرسیدم و کانکت نشد.

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

یه نظر همه چیز درسته. قبلا هم از این پارس آنلاین سرویس داشتی یا تازه گرفتی ؟

چون اگر بار اول هست که از پار سآن لاین سرویس میگیری، بعد از تنظیم مودم باید باهاشون تماس بگیری بگی سرویس را فعال کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه هنوز هم 223 روز از اعتبارم مونده. فکر کنم باید دست به دامن مودم قدیمیم بشم:دی

لینک به دیدگاه

داداش این راه رو برو شاید کمک کرد .اول مودم رو روشن کن بزار چراق ای دی اس ل روشن شه بعد برو تو مرورگر ایکس پلوار تو قسمت سرچ سایت اینو وارد کن (۱۹۲.۱۶۸.۱.۱) بعد یه چیزی میاد که ازت یوزر نیم و پسورد میخواد که هر ۲ تارو admin بده . بعد میره تو قسمت کانفینگ تو vpi رو 8 وvci رو 81 بزن, رمز هم شماره خونه بدون 0 و رمز عبور 1234 باید باشه . قبل از کانفینگ باید مودم ریست شه و تمام کانفینگ قبلی حذف شه. ببین چی میشه. من خواستم کمکی کرده باشم.

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بنظر می آید که دوستان تمامی توصیه های لازمه را داده اند، واقعیتش این است که بایستی ابتدا اینترنت را با یک مودم دیگر هم چک کنید ببینید که آیا وصل می شود یا نه.

راه دیگرش هم این است که مودم خود را Bridge کرده و از طریق ویندوز کانکشن را بسازید و به اینترنت متصل شوید، معمولا در این موارد Error مورد نظر هم مشخص می شود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درست شد.

وقتی یه آدمی که نمیفهمه شما چی میگید همین میشه. بعد از دو روز از آخرین پستم توی این تاپیک برای بار 6ام زنگ زدم و برای بار ششم گفتم خونمون رو عوض کردیم تا طرف گفت شما باید 10 روز صبر کنید تا جابجایی شما انجام شود.

خب مرد حسابی میمردی همون اول این کار رو بکنی الان هم مودم داره به خوبی کار میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...