رفتن به مطلب

پاور GREEN 750B-OC یا Super Flower sf-800p14xe

اشتراک گذاری

super flower sf-800p14xe یا Green 850-oc  

26 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک رو انتخاب می کنید؟

• Super Flower sf-800p14xe
    • Green 750-OC

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل و عزیز.

دوستان گرام کاری ندارم که پاور سوپرفلاور دیگه پیدا نمی شه ، می خوام نظرتون رو بدونم که شما بودید کدام یک رو انتخاب می کردید.

دوستان می دونم که خدمات گرین عالی هست ، این مقایسه فقط از نظر کیفیت پاور و راندمان می باشد.

لینک مشخصات پاور Green 750-oc :

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP750B-OC

لینک مشخصات پاور Super Flower sf-800p14xe:

http://www.super-flower.com.tw/products_detail.php?class=2&sn=8&ID=2〈=en

خیلی ممنون می شم در نظرسنجی شرکت بفرمایید و اگر دوست داشتید نظرات را در تایپیک اعلام کنید

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب وزیری گرامی

این مقایسه از اصل و پایه اشتباه هست

و مطمئن باشید آخر این تاپیک هم همه به شما گرین رو پیشنهاد میدن

آخه کی میاد گرین رو با 5 -6 سال گارانتی میزاره و میره سوپر فلاور بگیره اونم توی این بازار گل و بلبل

فقط و فقط افراد بسیار معدودی پیدا میشن که برن سراغ سوپر فلاور و اون هم بخاطر آگاهی کامل هست

کاشکی به جای سوپر فلاور یه مدل 850 وات سری80 پلاس گلد انرمکس رو میزاشتید

اگه میتونید اینکار رو انجام بدید خودتون متوجه میشید که برای چی بهتون میگم گرین بگیرید

برای شروع کار

این یه تائیدیه معتبر از 80 پلاس هست با نان و برند و مدل دقیق سوپر فلاور

http://8pic.ir/images/mkzghs51v5emp5llt4et.pdf

شما یه تائیدیه 80 پلاس برای من بیار که زده باشه گرین (تا این تائیدیه رو نداشته باشه من به هیچ وجه قبول نخواهم کرد که محصول در حد و اندازه جهانی هست) (چطور هست برای همه برند ها یه جور واجب کفاهی هست ولی به گرین که میرسه ...)

خلاصه این هم یه بررسی از همین مدل که بسیار عالی خودشو نشون داده

لینک http://www.tweaktown.com/reviews/3832/super_flower_golden_green_sf_800p14xe_800w_power_supply_review/index5.html

در آخر گرین حرف نداره 5-6 سال گارانتی میده اونم تعویض با یه پاور سوخته که دوباره تعمییر شده ^_^

همون رو بخر خیال خودت رو راحت کن :lol:

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

جناب وزیری گرامی

این مقایسه از اصل و پایه اشتباه هست

و مطمئن باشید آخر این تاپیک هم همه به شما گرین رو پیشنهاد میدن

آخه کی میاد گرین رو با 5 -6 سال گارانتی میزاره و میره سوپر فلاور بگیره اونم توی این بازار گل و بلبل

فقط و فقط افراد بسیار معدودی پیدا میشن که برن سراغ سوپر فلاور و اون هم بخاطر آگاهی کامل هست

کاشکی به جای سوپر فلاور یه مدل 850 وات سری80 پلاس گلد انرمکس رو میزاشتید

اگه میتونید اینکار رو انجام بدید خودتون متوجه میشید که برای چی بهتون میگم گرین بگیرید

سلام دوست عزیز.

ممنونم که وقتتون رو گذاشتید. @};-

دوست گلم کاملا قبول دارم که پشتبانی و گارانتی گرین حرف اول رو میزه ، همانطور که در پست نخست اشاره کردم این مقایسه فقط و فقط از نظر کیفیت و راندمان پاور هست.

بخاطر همین فقط می خوام ببینم این 2تا پاور از نظر معیاری که گفتم کدام یک بهتر است.

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوست عزیز.

ممنونم که وقتتون رو گذاشتید. @};-

دوست گلم کاملا قبول دارم که پشتبانی و گارانتی گرین حرف اول رو میزه ، همانطور که در پست نخست اشاره کردم این مقایسه فقط و فقط از نظر کیفیت و راندمان پاور هست.

بخاطر همین فقط می خوام ببینم این 2تا پاور از نظر معیاری که گفتم کدام یک بهتر است.

در مورد اون قسمتی که با رنگ قرمز گفتید باید بگم

وقتی من نمیدونم توی اون مدل پاور گرین دقیقاً از چه محصولی استفاده شده به نظرم مقایسه کاملاً امری بیهوده هست دوست گرامی

{شاید بعضی دوستان بگن توی سایت گرین رو نگاه کن دقیقاً نوشته که محصول فلان شرکت بزرگ و معتبر هست((CWT))}

(من خودم دیدم ولی مدل دقیق رو هم بگن فقط شرکت مربوطه رو زده و تمام )

لینک به دیدگاه

وقتی من نمیدونم توی اون مدل پاور گرین دقیقاً از چه محصولی استفاده شده به نظرم مقایسه کاملاً امری بیهوده هست دوست گرامی

{شاید بعضی دوستان بگن توی سایت گرین رو نگاه کن دقیقاً نوشته که محصول فلان شرکت بزرگ و معتبر هست((CWT))}

به نکته بسیار مهمی اشاره کردید.

ولی فکر کنم یکسری از دوستان شرکت و مدل سازنده ی گرین رو بدونند.

از دوستان اگر کسی از این موضوع مطلع هست ممنون می شم بفرمایند که در جریان باشیم.

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی سایت 80 پلاس فقط یک مدل پاور CWT با استاندارد 80 پلاس سیلور موجود هست خودتون میتونید برید و ببینید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وزیری جان به قیمت و گارانتی توجه کن.

سوپرفلاور گارانتی 20 ماهه داره گرین گارانتی 62 ماهه.قیمت هر مورد رو هم که دارید ذکر کنید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سوپرفلاور گارانتی 20 ماهه داره گرین گارانتی 62 ماهه.قیمت هر مورد رو هم که دارید ذکر کنید.

جناب HEX من هم بهشون میگم همین ها رو و اینکه کلاً اشتباه هست مقایسه این دو پاور

مخصوصاً اینکه گرین سیلور هست و سوپر فلاور گلد هستش

لینک به دیدگاه

سلام به آقا میعن گل.

عزیز تایپیک رو منور فرمودید.

والا معین جان سوپر فلاور اصلا نیستش که قیمتش رو بدونم.

از نظر گارانتی هم کاملا درسته معین جان.

حالا آقا معین گل شاخص قیمت و گارانتی رو بذاریم کنار کدام یک رو انتخاب می کنید؟

لینک به دیدگاه

جناب HEX من هم بهشون میگم همین ها رو و اینکه کلاً اشتباه هست مقایسه این دو پاور

مخصوصاً اینکه گرین سیلور هست و سوپر فلاور گلد هستش

دوست عزیز اگر بحث سیلور و گلد هست می خواهید 850 رو عوض کنم بجاش 750 اورکلاک گرین رو بذارم؟

لینک به دیدگاه

ممنون می شم مدیران عزیز عنوان را به :  پاور Green 750-oc یا Super Flower sf-800p14xe   تغییر دهند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی یک کالایی نیست دنبال چی هستید؟از طرفی گارانتی سوپر فلاور برای شرکت فارس بوده که الان در قید حیات نیست و پشتیبانی نصف و نیمه ای به شرکت دیگه ای محول شده.

به نظر خودتون به پاور چند وات نیاز دارید؟ببینید اگر کار حرفه ای نمی خواهید انجام بدید یک پاور مثل پاور من بگیرید حدود 200 تومان خلاص ولی اگر واقعا پاور خوبی میخواهید که 5-6 سال راحت باشید به نظر من به گرین فکر کن.چون برندهای دیگه تو بازار خیلی کم هستند و اگر باشند هم مدلهای بنجلشون تو بازار هست مثل سری توق پاور شرکت ترمال تیک که دوسالی هست از سایت ترمال تیک هم حذف شده و رفته در قسمت تولید متوقف ها....

لینک به دیدگاه

وقتی یک کالایی نیست دنبال چی هستید؟از طرفی گارانتی سوپر فلاور برای شرکت فارس بوده که الان در قید حیات نیست و پشتیبانی نصف و نیمه ای به شرکت دیگه ای محول شده.

به نظر خودتون به پاور چند وات نیاز دارید؟ببینید اگر کار حرفه ای نمی خواهید انجام بدید یک پاور مثل پاور من بگیرید حدود 200 تومان خلاص ولی اگر واقعا پاور خوبی میخواهید که 5-6 سال راحت باشید به نظر من به گرین فکر کن.چون برندهای دیگه تو بازار خیلی کم هستند و اگر باشند هم مدلهای بنجلشون تو بازار هست مثل سری توق پاور شرکت ترمال تیک که دوسالی هست از سایت ترمال تیک هم حذف شده و رفته در قسمت تولید متوقف ها....

معین جان این مدل سوپر فلاوری که می گم رو یکی از دوستام نوش رو داره و از قبل خریده ، کاملا نو هست.

بنده خدا قبلا تیکه تیکه قطعه خریده بود که سیستم جمع کنه یه مشکلی بوجود امد قطعاتش رو فروخت تا این پاورش که گفتم بذاره برای من.

قیمت رو هم شما با GREEN 750-OC یک قیمت در نظر بگیر

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

من خودم ترجیح میدم جنس داخلی که ارزش خرید داره بخرم حتی اگه فقط اسمبلش داخلی باشه!

الانم گرین دارم که حدود 3 ساله رو سیستممه و هیچ مشکلی نداشته و عین بلا نسبت خر داره کار میکنه!

یکبارم گارانتی نرفته چون ماه اول باز کردمش باطل شد و فقط پارسال فنشو عوض کردم چون زنگ زده بود بلبرینگشو صدای گوشخراشی میداد!

سوپرفلاور و کولر مستر و بقیه هم برند های خوبین اما سر قیمت و پشتیبانی و کیفیت گرین تو ایران حرف اول رو میزنه!

باز هم اگه طالبین یه بنچمارک از 5 پاور برتر بازار بزارم که به کیفیت گرین پی ببرین؟ شهر سخت افزار که دروغ نمیبافه که! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نکته در مورد گارانتی سوپر فلاور در ایران

18 ماه هست و شرکت پشتیبانش

پیشگامان آتی پایتخت هستش

این هم لینک مربوطه

http://www.pip.ir/fa

در ضمن فارس محصولات FSP رو پشتیبانی میکرد نه سوپر فلاور (اطلاعات کم مثل همیشه مشکل آفرین و باعث دردسر های فراوان میشه)

الان هم طبقه 2یا 3 پاساژ ایران یه سری کیس هاش رو داره + چند مدل از پاور هاش رو البته 550 وات پلاتینیوم هم موجود هست بگردید پیدا میکنید

جناب وزیری گرامی به نظر من شما گرین رو باید با انرمکس مقایسه کنید

اونوقت متوجه میشید که اوضاع در ایران برای انتخاب برند پاور چقدر افتضاح هست

من به تازگی یه پاور 430 دادم تعمییر بهشون 20 تومن هم هزینه تعمییر گرفتن

بعد که اومدم خونه و نصب کردم،  پاور سالم بود و کار هم میکرد ولی ولتاژ 12V به 11.37 افت کرده بود

پشتیبانی از این بهتر هم ندیدم

جریان تعویض اون فن 12 هم که تاپیکش هست

و

کلاً از گرین خوشم نمیاد چون حداقلش برای من که هیچ سودی نداشته تا حالا با این همه حرفها یی که میزنن

این هم یه ویدئو از یوتوب

یخورده سنگین هستش 9 مگ ولی دیدنش ضرر نداره

550.txt

لینک به دیدگاه

سلام

این قیمت پاور سوپر فلاور 800 اگه دارین میشه بدین چون من دنبالشم!

مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان من خیلی وقتا سوال واسم پیش میاد که ما ایرانی ها اینهمه تعصب الکی رو از کجا میاریم مثلا یسر به فروم موبایل بزنی جنگ بین مثلا اپل و سامسونگه یا اندروید و ویندوز و و .... و ...جالب اینجاست که به حالتی دفاع میکنن انگار کارخونه خودشونه بحث در مورد سخت افزار و الالخصوص پاور رو من تو هر فرومی دیدم همش دعوا بود مثلا بین طرفدارای گرین و انرمکس و ....

جناب وزیری یه مثال میزنم مثلا هیوندای و مرسدس بنز رو در نظر بگیر که دو ماشین با امکانات مشابه زدن و هر دو استاندارد هستن شما کدوم رو انتخاب میکنی؟ شما هر کدوم رو انتخاب کنی خوبه اما کدوم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

این قیمت پاور سوپر فلاور 800 اگه دارین میشه بدین چون من دنبالشم!

مرسی

الان 850 سری آمازون و اطلسش تو بازار موجود هست قیمتشون بین 380 تا 420 تومن توی پاساژ ایران فروخته میشه با گارانتی 18 ماهه PIP

یه مدل 550 وات هم هست که گل سر سبد کل پاور های بازار هست یجورایی که 80پلاس پلاتینیوم داره ولی قیمتش خیلی بالا ههست فکر کنم حدود 700 به بالا هست

در ضمن کیس هاش هم به تعداد بسیار محدود شاید 10 تا دونه یکی از مغازه ها داره

مدل SF800 بلک رو به من قیمت داد 240 ولی حیف که پول ندارم وگرنه یک ثانیه هم در خریدش شک نمیکردم

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان این تاپیک چجوری اومده بالا ؟؟؟

بسم االله ...

من دیدم اومده بالا ولی هیچ پست جدیدی زده نشده

انجمن یخورده مشکوک میزنه به نظر

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیزم

بنده خودم شخصا توی یکی از همین تایپیک های مشابه نوشتم که بنده خودم شخصا کرفتم دو پاور از یک مدل رو باز کردم  بعد از نگاه کردن توش دو عدد شاخ در اووردم...مدل خازن های دو پاور متفاوت بود...و خیلی دیگه از قطعاتی که من شاید چون رشتم الکترونیک نیست متوجه نشدم...

گیرین در این چند سال واقعا کیفیتش اومده پایین و بنده خودم فقط 3 عدد پاور 685 وات بردم گارانتی...

جناب وزیری بنده بهتون پیشنهاد میکنم اگه به فکر خریدن پاور هستید از مارک های خارجی مثل انرمکس یا کولر مستر استفاده کنید...تفاوت ها واقعا قابل مشاهده هست...

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب Mohamad Hajati این موضوع برای خیلی وقت پیش هست و بحثش تموم شده هست

نمیدونم کی این تاپیک رو بعد از چند وقت آورده بود بالا برای جای سوال داشت مطرح کردم (البته بدون زدن پستی :blink: :blink: :blink: )

لینک به دیدگاه

دوستان این تاپیک چجوری اومده بالا ؟؟؟

بسم االله ...

من دیدم اومده بالا ولی هیچ پست جدیدی زده نشده

انجمن یخورده مشکوک میزنه به نظر

کسی به نظر سنجی رای بده بدون هیچ کامنتی تایپیک بالا میاد...

لینک به دیدگاه

توی سایت 80 پلاس فقط یک مدل پاور CWT با استاندارد 80 پلاس سیلور موجود هست خودتون میتونید برید و ببینید

اولا توی سایت یه مدل سیلور نیست و 6 مدل هست که اسکرین شاتش رو میذارم تا ببینید :

post-13330-0-46342300-1374343693_thumb.jpg

دوما مدلی که دوستمون گذاشتن برای مقایسه GP750B-OC هستش که 80 plus gold هست و تو جدول هم میتونید ببینید :

post-13330-0-39213000-1374344513_thumb.jpg

اما در مورد سوپر فلاور هم مدلی که گفتید 80 plus gold هست که اونم تو جدول مشخص هست :

post-13330-0-91785100-1374344774_thumb.jpg

اما در مورد نتیجه گیری اینکه خازن های استفاده شده در هردو که خیلی هم مهمه خازن هایی از یک شرکت ژاپنی هست ولی سوپر فلاور وات بیشتری داره و گرین جدیدتره و ساپورت سیم بیشتری داره و در efficiency با اینکه جفتش گلد هست ولی درصد گرین بالاتره و در ضمن ما تو ایران زندگی میکنیم و با وضع کنونی بازار خدمات خیلی مهمه که لااقل یک شرکتی باشه که وقتی خدای نکرده به مشکل خوردی بتونی حداقل حرصت رو خالی کنی ولی باز هم تصمیم با خودت هست و ببین قیمتشون چه قدر تفاوت داره و آیا اون دوستی که پاور رو داره قابل اعتماد هست و سلیقت چجوریه . ;)

لینک به دیدگاه

محمد جان داداش پاور های کولر مستر 6 سال گارانتی دارن و سری گلدشون بدون صدا هست و از خود شرکتش هم میتونید تهیه کنید که خیلی برخورد خوبی دارن و انقدر از جنسشون مطمئنا که دروغ نمیگن

پاور گرین چیزی جز دردسر نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...