رفتن به مطلب

معرفی کاربرانی که ارتقا درجه کاربری یافته اند

Recommended Posts

درود

با توجه به فعالیت مناسب و کمک های موثر بعضی از دوستان و کاربران محترم فروم  نسبت به سایر اعضای انجمن تیم مدیریتی لیون تصمیم به ایجاد این تاپیک گرفتند که در این تاپیک به ذکر عناوین و درجه کاربری ارتقا یافته و دلایلش خواهیم پرداخت که این تاپیک به نوعی مرجع مناسبی هم میتونه باشه برای دوستانی که در مبحث خاصی از کامپیوتر احتیاج به راهنمایی فردی با تجربه و مهارت دارند.

کاربر  Unforgiven  به دلیل راهنمایی های مناسب و موثرشون در زمینه هارد دیسک و اطلاعات از دست رفته سیستم  به پیشنهاد اولیه مدیریت انجمن آقا پوریا به عنوان   متخصص هارد و بازیابی اطلاعات    تغییر و ارتقا درجه کاربری یافتند

لینک به دیدگاه

• ارسال 174
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

تشکر MR PC عزیز

واقعیت رو من برای دوستان پوریا و مکسل عزیز قبلا نوشتم که یک کاربر معمولی هستم و نه بیشتر :D و مابقی داستان نظر لطف دوستان هست ...

در نظر داشته باشید که توی یک جامعه و خونه مجازی هستید:

توی زندگی واقعی آنچه نشون دهنده شخصیت ماست عملکرد ماست و آنچه از ما باقی خواهد ماند هم همین عملکرد ماست ( به نیکی یا بدی ) سعی ما بر این باید باشه که تو زندگی مجازی رفتار زندگی واقعی رو داشته باشیم. عملکرد و نوع فعالیت ما خود گویای سطح کاربری ما و شخصیت مجازی ماست.

امیدوارم ما ایرانیها به اندازه ای که از حساب این جامعه مجازی برداشت میکنیم آورده داشته باشیم و اطلاعات به اشتراک بگذاریم .

ساده تر بنویسم یک جنگل پر از درختی هست که همه میان از چوب درخت و میوه ها استفاده میکنند اگر همون افراد درختی نکارند یا کمک به رشد درختان نکنند روزی این جنگل به زمین خشک تبدیل میشه.

یک دوستی چینی دارم تو فروم bbs.pediy که تو امضا آواتارش نوشته " فروم خانه ماست - خدا به خانه نعمت افزونی کند "

به امید روزهای بهتر ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

100 در 100 حقشه

ایشالله مبارکش باشه

همون جوری که لبخند بر لبان ما اطلاعات پریده ها آورد خدا هم خندانش کنه

(*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

مبارکت باشه

مثل همیشه مانده از غافله

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب خسروی عزیز

جناب خسروی واقعا دست گلتون درد نکنه انتخاب شایسته و نیکویی کردین و جای تشکر داره ایشون واقعا شایسته هرگونه ارتقاعی هستند مبارکشون باشه .

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود دوستان گلم

همانطور که میدونید کاربر AmirMahmood بسیار پرتلاش در زمینه ریویو هستن که در این زمینه تلاش بسیار زیادی کردن و هر کالایی که تهیه کردن براش مقاله ای نوشتن از این رو عنوان کاربری ایشون به lion computer Reviewer تغییر پیدا کرد و بهشون تبریک میگیم

:clapping: :clapping: :clapping:

دوستان گلم هر کدوم از شما ها هم میتونید هر کالایی هر چند کوچک رو مقالش رو بنوسید و توی فروم بگذارید تا همه دوستان و کاربران عزیز با کالای شما از دیدگاه شما اشنا بشن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود دوستان گلم

همانطور که میدونید کاربر AmirMahmood بسیار پرتلاش در زمینه ریویو هستن که در این زمینه تلاش بسیار زیادی کردن و هر کالایی که تهیه کردن براش مقاله ای نوشتن از این رو عنوان کاربری ایشون به lion computer Reviewer تغییر پیدا کرد و بهشون تبریک میگیم

:clapping: :clapping: :clapping:

دوستان گلم هر کدوم از شما ها هم میتونید هر کالایی هر چند کوچک رو مقالش رو بنوسید و توی فروم بگذارید تا همه دوستان و کاربران عزیز با کالای شما از دیدگاه شما اشنا بشن .

قوربون شما بسیار بسیار از لطفتون ممنون :wub: @};-

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قربان خود شما بابت زحماتتون  @};-  ;)

لینک به دیدگاه

مبارک باشه امیر محمود جان. :)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

این عکسهایی که توی امضاتون گذاشتید واقعا زیباست .

در ضمن مسابقه ای بود که در سال گذشته در ذهنم بود که در همین زمینه مقاله و ریوو هستش که حتما امسال و به زودی اجرا خواهد شد

لینک به دیدگاه

درود

مبارک باشه محمودجان

پس یه شیرینی افتادیم!

یه تشکر ویژه هم از اسپانسر معروف دارم :D  ;) 

ما هم که از قافله عقب موندیم

لینک به دیدگاه

یه تشکر ویژه هم از اسپانسر معروف دارم :D  ;)

این رو اشتباه کردید چون محمود جان همه این کالاها رو شخصا برای خودشون خریده بودن و تصمیم گرفتن که مقالشون رو هم بنویسن

لینک به دیدگاه

این رو اشتباه کردید چون محمود جان همه این کالاها رو شخصا برای خودشون خریده بودن و تصمیم گرفتن که مقالشون رو هم بنویسن

آقای حسینی منظور اون devil 13 بود ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار بسیار از دوستان بابت لطفتی که به من داشتن بسیار ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم تبریک میگم 

و همیشه تایپیک هایه قیاس رو دوست داشتم و از دست نمیدم 

انشا ا... که با شروع تابستون تست هایه بیشتری رو از ایشون ببینیم 

درود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من هم تبریک میگم 

و همیشه تایپیک هایه قیاس رو دوست داشتم و از دست نمیدم 

انشا ا... که با شروع تابستون تست هایه بیشتری رو از ایشون ببینیم 

درود 

ممنون   منم امیدوارم انقدر جیبم اجازه بده به تونم اجناس مختلف خریداری و نقد و بررسی کنم چون من دارم همه اینا رو از جیب میدم . ایکاش وارد کننده اسپانسر میشدند و تا جنسی به میومد می دادند ما نقدش کنم تا هم به مردم کمک شه هم برای خودشون تبلیغ شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا نمیدونید قبل از خرید آدم چقدر گیج میشه و یه بررسی کامل چقدر کمک میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون   منم امیدوارم انقدر جیبم اجازه بده به تونم اجناس مختلف خریداری و نقد و بررسی کنم چون من دارم همه اینا رو از جیب میدم . ایکاش وارد کننده اسپانسر میشدند و تا جنسی به میومد می دادند ما نقدش کنم تا هم به مردم کمک شه هم برای خودشون تبلیغ شه

محمود جان مبارکت باشه

انشاالله همیشه توی زندگیت موفق باشی

===============================

چی میگی ؟؟؟ کجایی بابا ؟؟؟ !!! 

اسپانسر !!!!!!

یارو پیمانکار اسمش رو زده نمایندگی محصولات ....  ضد آب بتنی

بهش میگیم برا همه قیمت میدی فلان تومن برا ما ( کار دولتی ) قیمتی بده که توی گمرک میکشن روش ( بدون سود ) در عوض ما هم برات هم تبلیغ میشیم هم اینکه میتونی از اینجا برا خودت حداقل 10 تا پروژه بالای 3000 مترمربع بگیری

آقا میگه صرف نمیکنه /

محمود جان برا اینا هم صرف نمیکنه عزیز ؛ جیب مبارکشون دلار 3200 تومنی رو نمی تونه قبول کنه باید از 4895 و 5300 حساب کنن

===================================================

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیرمحمود جان ترفیع گرفتی؟ الان سرهنگ تمام شدی؟ :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
امیرمحمود جان ترفیع گرفتی؟ الان سرهنگ تمام شدی؟ :دی

اره دیگه ، داریم پیر میشیم

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان عزیز،

کاربر ۞ MR_MOHAMMAD ۞  به دلیل راهنمایی های مناسب و موثرشون در زمینه برق و الکترونیک به پیشنهاد اولیه مدیریت انجمن آقای محمد معتمدی به عنوان    " کاربر با تجربه در زمینه الکترونیک "    تغییر و ارتقا درجه کاربری یافتند.

امید است راهنمایی های خوب ایشون در زمینه الکترونیک بازهم دوستان را در این زمینه یاری کند. @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود بر دوستان عزیز،

کاربر ۞ MR_MOHAMMAD ۞  به دلیل راهنمایی های مناسب و موثرشون در زمینه برق و الکترونیک به پیشنهاد اولیه مدیریت انجمن آقای محمد معتمدی به عنوان  " کاربر با تجربه در زمینه الکترونیک "   تغییر و ارتقا درجه کاربری یافتند.

امید است راهنمایی های خوب ایشون در زمینه الکترونیک بازهم دوستان را در این زمینه یاری کند. @};-

بسیار انتخاب درست و شایسته ای هستش چون آقا محمد عزیز واقعا در زمینه الکترونیک قوی هستن و کارهای خیلی خوبی هم انجام دادن

لینک به دیدگاه

به حق تبریک میگم محمد جان

ماشالا دریایی از اطلاعات الکترونیک و غیر الکترونیک در بر شماست.  B)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...