رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بزرگواران:

مبدا و مقصد مرسوله کجا بوده؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

سلام بزرگواران:

مبدا و مقصد مرسوله کجا بوده؟

مبدا: استان مرکزی

مقصد: استان خوزستان

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

الخصوص بسته هایی که از خارج میان.

من یه بار از علی اکسپرس جنس سفارش داده بودم وقتی رسید تهران خود پست بهم زنگ زد برم تحویل بگیرم وقتی تحویل گرفتم دیدم بسته باز شده و حتی اون وسیله از جعبه اش خارج شده بود وقتی دلیلشو پرسیدم گفتن به بسته اتون مشکوک شدیم:34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

به نظرم تیپاکس از همه بهتره

اصن اداره پست هم اینکه خیلی طول میده گاهی تا بسته رو برسونه خونتو تو شیشه میکنه هم اینکه بسته ها رو با لگد جابجا میکنن...دیدم این موضوع رو با جعبه خودم جلوی چشمه خودم اینکارو کردن :))

و الانم ک امنیت بسته ارسالی زیر سوال رفت

به نظرم تیپاکس از همه نظر برتری داره...زمان هزینه و امنیت

حدالامکان از تیپاکس استفاده کنید

لینک به دیدگاه

این عکس ها حکایت این هست که یه شخص بسته رو باز کرده . بعد شما اگه توجه کنید داخل اداره ها همه دوربین داره . یعنی پیگیر بخوان شن راحت میشه فهمید کار کیه . و اگه توی دوربین ها چیزی مشخص نباشه مشخصه که از توزیع کننده ها هست.

خلاصه اینقدر من اطلاعات داشتم . اگه اشنایی کسی داری پیگیرش باش درسته این یکی از تو برداشته شده اما فقط این یکی نیست که .

لینک به دیدگاه

دلتون به هیچ جا خوش نباشه :دی

یکبار یک عدد گرافیک بنده تقریبا توسط اداره پست به سرقت رفت که البته کل مبلغ رو ازشون ستوندم :8_laughing:

IMG_20170809_125103.thumb.jpg.ed4fae24356e614eacabbfeb359b7320.jpg.7ab9b8fbad4864fc057388278f251692.jpg

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

یکبار یک عدد گرافیک بنده تقریبا توسط اداره پست به سرقت رفت که البته کل مبلغ رو ازشون ستوندم :8_laughing:

IMG_20170809_125103.thumb.jpg.ed4fae24356e614eacabbfeb359b7320.jpg.7ab9b8fbad4864fc057388278f251692.jpg

;چند ماه دوندگی؟چقدر از کارت افتادی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 7alireza7 گفته است :

;چند ماه دوندگی؟چقدر از کارت افتادی؟

کار و وقت بکنار،  چون موقع ارسال از نحوه ی بسته بندی و...  با فیلم و عکس مستند سازی میکنم :8_laughing: کارم برای پیگیری و موارد احتمالی دیگه راحت تره

لذتی که در گرفتن حق و حقوق خودم پیدا میکنم با هیچ چیزی عوض نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Gh-Moradi گفته است :

آقا آرمان شما کارت درسته اصلا فکرشو نمیکردم اینطوری جوابگو باشید و حتی بخواید هزینه رو برگشت بدید

مامور اداره پست گفت تنها کسی که میتونه شیطنت کرده باشه فقط کسی که از داخل بسته خبر داشته باشه. گفتم چطور؟ دست کرد یه بسته درآورد گفت ببین توی این نمیدونم چی هست ممکنه یه نامه احوالپرسی باشه و یا ممکنه چندهزار دلار پول یا طلا باشه. پس ممکنه کسی که بسته رو تحویل گرفته و از داخلشم خبر داشته شیطنت کرده چون هیچکس دیگه نمیدونه داخلش چی هست

درود دوست عزیز

بنده اصلا اهل تهمت زدن نیستم ولی خیلی اوقات اتفاق به چیزی بستگی داره که اصلا احتمالشو نمیدی از اون باشه

الان مامور پست که خودش رو داره خیلی خوب جلوه میده و قصد کمک کردن شما رو داره شاید خودش برداشته باشه.

یه کاربری دزد کلاهبرداری بود از کاربر The eastکلاهبرداری کرده بود قبلش داخل تاپیکی که خبات عزیز در مورد نتیجه ی شکایتش از کلاهبرداری ای که داخل بازارچه ازش شده بود یه جوری خودش رو جلوه داده بود که آدم فکر میکرد چقدر خوب آدمیه!

لینک به دیدگاه

یک نظریه ای یکی از دوستان دادن درباره اینکه اون کسی که این بسته رو باز کرده از محتوای داخلش اگاهی داشته که چی هست.

یکی از مظنونین در این مورد دفاتر خدمات ارتباطی هست که شما کالاتون رو اونجا و جلوی  چشم کارکنای اون دفتر در بیشتر موارد توی بسته قرار میدید و حتی ازتون قبل از تحویل گرفتن بسته میپرسن که توی بسته چی هست.

اگر در مورد کارمندها و پست چی های اداره پست رفع اتهام شد. انگشت اشاره رو به سمت اونها هم نشونه برید چون تقریبا در اکثر موارد از اینکه محتوای جنس چی هست اگاهی دارن و شما محصول رو بهشون تحویل میدید و اونها یک زمان چند دقیقه تا چند ساعت در اختیار دارن تا بخوان بسته ها رو جمع کنن و به پست بدن.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Rreza گفته است :

به نظرم تیپاکس از همه بهتره

اصن اداره پست هم اینکه خیلی طول میده گاهی تا بسته رو برسونه خونتو تو شیشه میکنه هم اینکه بسته ها رو با لگد جابجا میکنن...دیدم این موضوع رو با جعبه خودم جلوی چشمه خودم اینکارو کردن :))

و الانم ک امنیت بسته ارسالی زیر سوال رفت

به نظرم تیپاکس از همه نظر برتری داره...زمان هزینه و امنیت

حدالامکان از تیپاکس استفاده کنید

خیر سرشون یه سیستم رهگیری انلاین ندارن و هر دفه باید زنگ بزنی ببینی مرسوله کجاس

تازه تماس میگیری مگه به این راحتی کسی بر میداره گوشی رو

یبار میگن رفتن غذا بخورن یبار میگن وقت استراحتشون بوده یبار سرشون شلوغ بوده جواب ندادن یبار...

حالا یه چیزی هم تو قسمت شرایط بیمه مرسولشون خوندم فکر کنم زده بود مثلا اگه به طور کل انبارشون اتیش بگیره اینا پاسخگو نخواهند بود!!!

این قسمتو مطمئن نیستم ولی فکر کنم همین بود

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

اصلا این دور و زمونه نمیشه به پست هم اعتماد کرد.باید از االان هر چیزی خواستیم بفرستیم قبلش عکس و فیلم و سمتند تهیه کنیم که اگر خدای ناکرده تو  حملش مشکلی پیش بیاد سریع رفعش کنیم .

لینک به دیدگاه

میگم شاید طرف تو پست  اصلا نمیدونه این چیه؟با خودش فکر میکنه خدا این چیه ؟؟چقدر سبکه؟شاید....لابد  گیرنده اینو لازم نداره و برداشتش و برا خودش و جعبشو برات  فرستاده. و یه ضد حالی به تو بزنه

:4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

خیر سرشون یه سیستم رهگیری انلاین ندارن و هر دفه باید زنگ بزنی ببینی مرسوله کجاس

تازه تماس میگیری مگه به این راحتی کسی بر میداره گوشی رو

یبار میگن رفتن غذا بخورن یبار میگن وقت استراحتشون بوده یبار سرشون شلوغ بوده جواب ندادن یبار...

حالا یه چیزی هم تو قسمت شرایط بیمه مرسولشون خوندم فکر کنم زده بود مثلا اگه به طور کل انبارشون اتیش بگیره اینا پاسخگو نخواهند بود!!!

این قسمتو مطمئن نیستم ولی فکر کنم همین بود

:35_thinking:عجب..اره یه ایراد بزرگ که داره اینکه فقط باید زنگ بزنی

والا من مشهد هستم اینجا یه خانم محترم هست سریع پاسخ میده سریعم کاراتو انجام میده خیلیم مهربونه:D

پس شانس ما تو این یک مورد خوب بوده

انبار اتیش بگیره ک مردم پدرشونو درمیارن اگر پاسخ گو نباشن...اینو فک نکنم درست باشه:35_thinking:

درکل بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کردxD

لینک به دیدگاه

سلام مجدد دوستان

بعد از چند روز تماس گرفتن و منتظر شدن دیدم هیچ نتیجه‌ای نمیده البته خودشون گفتن باهاتون تماس میگیریم ولی خب هیچ... دیگه خودم رفتم اداره پست و با کلی سروصدا بالاخره قبول کردن که حق شکایت دارم

اولش گفتن که شما بسته رو تحویل گرفتی و دیگه کاری نمیشه کرد. گفتم شما درست میگید اما همون لحظه برگشتم و نشون مامور پست دادم. گفتن مامور پست میگه شما 5 دقیقه بعد امدی و بسته رو نشون دادی. گفتم مامور دروغ میگه همش یک دقیقه الی یک دقیقه و بیست ثانیه طول کشید. گفتن میتونی ثابت کنی؟؟ گفتم آره!! خوشبختانه دوربین مداربسته فیلم همون لحظه رو ظبط کرده بود و منم با گوشی از مانیتور فیلم گرفته بودم و نشونشون دادم گفتم ببینید تا بالاخره قانع شدن!!!

حالا شنبه صبح دوباره میرم اداره ببینم چی میشه چون اگه منتظر تماسشون بمونم پشت گوش میندازن

تشکر از تمام دوستانی که پیشنهاد دادن و راهنمایی کردن ❤

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Gh-Moradi گفته است :

سلام مجدد دوستان

بعد از چند روز تماس گرفتن و منتظر شدن دیدم هیچ نتیجه‌ای نمیده البته خودشون گفتن باهاتون تماس میگیریم ولی خب هیچ... دیگه خودم رفتم اداره پست و با کلی سروصدا بالاخره قبول کردن که حق شکایت دارم

اولش گفتن که شما بسته رو تحویل گرفتی و دیگه کاری نمیشه کرد. گفتم شما درست میگید اما همون لحظه برگشتم و نشون مامور پست دادم. گفتن مامور پست میگه شما 5 دقیقه بعد امدی و بسته رو نشون دادی. گفتم مامور دروغ میگه همش یک دقیقه الی یک دقیقه و بیست ثانیه طول کشید. گفتن میتونی ثابت کنی؟؟ گفتم آره!! خوشبختانه دوربین مداربسته فیلم همون لحظه رو ظبط کرده بود و منم با گوشی از مانیتور فیلم گرفته بودم و نشونشون دادم گفتم ببینید تا بالاخره قانع شدن!!!

حالا شنبه صبح دوباره میرم اداره ببینم چی میشه چون اگه منتظر تماسشون بمونم پشت گوش میندازن

تشکر از تمام دوستانی که پیشنهاد دادن و راهنمایی کردن ❤

واقعا ناراحت شدم از این اتفاق پیشامده

من هم مدتی قبل میخواستم یه مادربرد برای یکی از اشنایان پست کنم که مامور پست اصرار به بازدید داخلش داشتن و چون اکبند بود اجازه ندادم

از پست اومدم بیرون شک به دلم افتاد که ممکن هست خودشون از تو جعبه خارج کرده باشن

برگشتم داخل و به بهانه این که کالا رو اشتباه تحویل دادم پس گرفتم و جعبه که باز شده بود هیچ یکی از پیچ های هیتسینک ها هم باز شده بود .

در جواب هم گفتن مشکوک به حمل مواد مخدر بوده بسته . من هم با تیپاکس فرستادم 

در اخر هم بگم اگه مشکلتون حل نشد با 195 تماس بگیرید . در اکثر مواقع کار ساز هست 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

واقعا ناراحت شدم از این اتفاق پیشامده

من هم مدتی قبل میخواستم یه مادربرد برای یکی از اشنایان پست کنم که مامور پست اصرار به بازدید داخلش داشتن و چون اکبند بود اجازه ندادم

از پست اومدم بیرون شک به دلم افتاد که ممکن هست خودشون از تو جعبه خارج کرده باشن

برگشتم داخل و به بهانه این که کالا رو اشتباه تحویل دادم پس گرفتم و جعبه که باز شده بود هیچ یکی از پیچ های هیتسینک ها هم باز شده بود .

در جواب هم گفتن مشکوک به حمل مواد مخدر بوده بسته . من هم با تیپاکس فرستادم 

در اخر هم بگم اگه مشکلتون حل نشد با 195 تماس بگیرید . در اکثر مواقع کار ساز هست 

اوه اوه

خدا رو شکر پست بیرجند این جور آدما رو نداره که بخوان به جنس آدم چشم داشت  داشته باشن

نمیشه گفت آشنا ولی چون زیاد میرم اونجا دیگه اونایی که باهاشون سر و کار دارم که سه چهار نفری هستن کارمو زود راه میندازن

ساعات غیر اداری و حتی جمعه ها هم میتونم برم تحویل بگیرم کالا رو

خلاصه خیلی خوبه پست اینجا که

الان جدیدا چون خودم پست زیاد برام میاد تو همون کارتن ها خوب بسته بندی میکنم می برم پست گیر نمیدن

اگرم نتونم بسته بندی کنم میبرم اونجا طرف جلو خودم در بهترین حالت بسته بندی میکنه

ویرایش شده توسط Software98
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام ُ، متاسفانه بعد از چند ماه پیگیری هیچ نتیجه حاصل نشد که هیچ ، فقط وقت ما گرفته شد از این اداره به اون اداره و مبلغ SSD هم به لطف دوستان دزد و مال مردم خور دود شد رفت هوا.....فقط میتونم بگم متاسفم....

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arman گفته است :

سلام ُ، متاسفانه بعد از چند ماه پیگیری هیچ نتیجه حاصل نشد که هیچ ، فقط وقت ما گرفته شد از این اداره به اون اداره و مبلغ SSD هم به لطف دوستان دزد و مال مردم خور دود شد رفت هوا.....فقط میتونم بگم متاسفم....

درود بر شما و انسانیت شما دوست عزیز

واقعا جای بسی تاسف هست و متاسفم از اینکه در چنین مملکتی داریم زندگی می کنیم...

منم یه بار برای یکی از دوستان کارت گرافیک فرستادم و تو اداره پست طرف که آشنا هم بود پرسید که این چیه گفتم گرافیکه و توضیح دادم که با ارزشه و حساسه و جلو چشمم گذاشتش تو کارتن و بسته بندی کرد ولی موقعی که به دست طرف مقابل رسید ، ایشون برام تصاویری فرستاد که من رو تو فکر برد ؟! کارتن کارت گرافیک از جاهای مختلف سوراخ شده بود که برای ما جای سوال بود که چرا واقعا؟!! خوشبختانه کارت مشکلی براش پیش نیومده بود ولی طرف مقابل اندکی به صداقت ما در معامله مشکوک شدند و فکر کنم برای همون خاطر هم بهانه ای آوردند و کارت رو پس فرستادند و ما هم اندکی متضرر شدیم؟!!

به نظر من نیازی به نقطه چین نیست و میشه در ادامه نوشت اداره پست یا اداره دزد؟!!

ولی اگه امکانش هست پیگیری کن بازم و اونقدر برو رو اعصابشون که به کارهای نکرده هم اعتراف کنند؟!!!

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دروددوستان

بااین اوضاع پیش اومده وبااین اوصاف فک کنم اداره پست دیگه وقتشه بازنشستگیشو اعلام کنه و جاشو یکی دیگه که خدمات بهتروسریعتروامنترداره بگیره مگه اینکه بیادمشتریاشوراضی کنه واعتمادشونوجلب کنه.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Arman گفته است :

آقا سلام

فدای سرتون

مهم اینه که شما مردونگیتون رو ثابت کردین

تو این دوره زمونه این یه مورد به هیچ عنوان پیدا نمیشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

منکه چیزی تحویل نگرفتم الان تحویل دادن یا می خوان تحویل بدن ؟

post.thumb.jpg.b824cbca9aa074ef814f665b3d2b7082.jpg
ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولش پیغام داده که تحویل گرفتی اما دیدن اشتباه کردن دوباره پیام دادن که رسیده به شهرتون ، احتمالا فردا تحویل میدن اگه فردا تحویل ندادن حتما زنگ بزنین و نشد حضوری برین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...