رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شانسی هم هست برای من هم چند وقت پیش بسته بندی افتضاح بود

لینک به دیدگاه

از دیجی کالا یک مودم خرید بسته بندی خفنی داره دیجی کالا 

بسته خیلی مشت لگد خورده بود اما بدجور با کیفیت بود کارتونش

جنس ها ریز میز از دیجی میخرم حداقل سالم میرسه دست ادم درسته کمی گرونه اما خوب وقتی ندارم  :laughing:

تیپاکس هم خوبه چند بار سفارش داشتم 

ولی پیشتاز شانس بیاریی زنده برسه جنست =))

لینک به دیدگاه

من چندبار فرستادم از تهران به اهواز وجاهای دور یبار یه پی اس پی فرستادم یارو رسیده بود دستش بهم زنگ زد گفت آقا جعبه اش له شده! البته خودش چیزیش نشده بود خوشبختانه. اما فقط همین یبار اینجوری شد

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر من هروقت بسته ای رو چه پست پیشتاز . سفارشی . تیپاکس . باربری فرستادم به سلامت به دست طرف رسیده ... ^_^

ایشالا در آینده هم مشکلی پیش نیاد :D  :D

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر من هروقت بسته ای رو چه پست پیشتاز . سفارشی . تیپاکس . باربری فرستادم به سلامت به دست طرف رسیده ... ^_^

ایشالا در آینده هم مشکلی پیش نیاد :D  :D

خب خدارو شکر.

منم زیاد با تیپاکس و باربری کار کردم مشکلی نداشتم باهاشون. اما یه بار اومدیم با پست پیشتاز کار کنیم کالامونو تحویل بگیرم به جای بسته ی مکعب

بسته ی دایره تحویلم دادن :laughing:

تمام گوشه هاشو له کرده بودن

چاقالا :D

لینک به دیدگاه

خب خدارو شکر.

منم زیاد با تیپاکس و باربری کار کردم مشکلی نداشتم باهاشون. اما یه بار اومدیم با پست پیشتاز کار کنیم کالامونو تحویل بگیرم به جای بسته ی مکعب

بسته ی دایره تحویلم دادن :laughing:

تمام گوشه هاشو له کرده بودن

چاقالا :D

خو بنده خدا ها جلوشونو از بچگی گرفتن حالا دارن استعداداشونو بروز میدن ... فردا میبینی کارتن مکعبی رو باهاش کاردستی درست کردن ...چرا مانع بروز این استعداد ها میشین ؟ =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

فاجعش جز این موارد قیمت تعرفه وحشتناک و تو پاچه فرستادن های عجیب غریب خیلی از این خانوم های محترمی ک تو دفتر خدمات ارتباطیه

امروز یه گوشی از شیراز فرستادم گرگان قیمت خالص پستی9500 بود بدون مالیات و ... چیزی که من پرداختم 18500 شد ، بعد که اومدم بیرون چک کردم دو بار بیمه دو هزاری واسم زده بود ویه کارتن هم 2000ت حساب کرده بود    

اینا رو چطوری میشه جلوشون گرفت دوستان ؟؟؟

ویرایش شده توسط kamran990
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم یه جعبه بازیافتی نان برنجی بهم دادن 1500 تومن، یه بار یه 10 سانت نوار چست زدن فقط به بالای جعبه 2 تومن گرفتن

برا همین دفعه بعد که رفتم از این چسب های پهن ها هست که کتاب باهاش جلد میگیرن، یکی بردم قشنگ دور تا دور جلو  چش خانومه پیچیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (رسید دست Bahman جان تایید می کنن%) :D

لینک به دیدگاه

منم یه جعبه بازیافتی نان برنجی بهم دادن 1500 تومن، یه بار یه 10 سانت نوار چست زدن فقط به بالای جعبه 2 تومن گرفتن

برا همین دفعه بعد که رفتم از این چسب های پهن ها هست که کتاب باهاش جلد میگیرن، یکی بردم قشنگ دور تا دور جلو  چش خانومه پیچیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (رسید دست Bahman جان تایید می کنن%) :D

آخ گفتیا ... یه دو بسته نان برنجی ارا مه بار ... ^_^  ^_^

خدایی به این میگن استفاده ی بهینه ... پول نون برجیه رو از کارتنش در میارن یاد بگیرین ... =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا بد نیست که! باعث میشه هر چندوقت یکبار هیجان به زندگی اضافه بشه بوسیله ضررهای مالی ناگهانی  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک بسته ای رو پست کردیم اندازه جعبه ps4 بعد وقتی رسیده بود روی جعبه رد لاستیک ماشین افتاده بود  :(

اون قدیم ها هم اومدیم یک 500 تایی پکت پی سی وارد ایران کردیم که وقتی رسید جعبه ها معلوم بود خیس شدن بعد خشک شدن چون چروک خرده بود ! ولی خداروشکر سالم بود

اگه پست هوایی دارید فقط با ماهان کارکنید واقعا سالم تحویل میده پارسال یکسری قطعات ماشین میخواستیم بیاریم زمینی طول میکشید ما قطعات رو از المان خریده بودیم و دیدیم ماهان همون روز پرواز داره که به ماهان گفتیم و باررو برامون اورد 

واقعا ماهان به ما حال داد یکی از افراد کرو ماهان مالکیت جنس مارو به عهده گرفت و از این پارتی بازیا و ما بارو از دفتر مرکزی ماهان تحویل گرفتیم  :D  بازهم خواستیم با ماهان باربیاریم دیگه از این حال ها به ما نداد ماهان گفت پررو میشیم قشنگ یک گمرکی حسابی در بار بعدی ازمون گرفتند :|

لینک به دیدگاه

واقعا ماهان به ما حال داد یکی از افراد کرو ماهان مالکیت جنس مارو به عهده گرفت و از این پارتی بازیا و ما بارو از دفتر مرکزی ماهان تحویل گرفتیم  :D  بازهم خواستیم با ماهان باربیاریم دیگه از این حال ها به ما نداد ماهان گفت پررو میشیم قشنگ یک گمرکی حسابی در بار بعدی ازمون گرفتند :|

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

من محله سابقمون نزدیک چهار راه لشگر بود. دیدن این صحنه ها که بسته های پستی از جلوی پای کارگرها پرتاب میشن عقب ماشین حمل و نقل باعث شده که چیز مهم رو اصلا با پست ندم بره

به دفاتر پستی هم مراجعه کنی خودشون میگن ما رعابت میکنیم ولی بره چهارراه لشگر رحم نمیکنن بهش

لینک به دیدگاه

عزیزان مشکل از ریشه هستش . چه تیپاکس چه پست چه اتوبوس و... همه اینجوری هستن

مسئول تیپاکس شهر ما بهم گفت وقتی جنسی واست میفرستن بگو بیمه نکنن که هزینه اضافه ندی چون بارها مشکل پیش اومده و با اینکه بیمه داشتن چیزی بهشون ندادن

یه بار هم پارسال یه دستگاه مهرسازی از تهران واسم فرستادن که راننده شکسته بودش موقع خالی کردن بارها زنگ زدم انبار تعاونی تهران و چندجا دیگه همشون جواب سربالا دادن آخرش از 800هزار تومان خسارت با بدبختی تونستم 400هزار ازش بگیرم اونم بعد چندماه

لینک به دیدگاه

دوستان اینا که چیزی نیست یادمه پارسال تو فروم پرشیان تولز یه گوشی پست کرده بودن فکر کنم htc بود و برادران زحمت کش پست یه میخ دستگاه دوخت ازین مسی بزرگا وسطش زده بودن که یکی از پایه هاش صفحه گوشی رو سوراخ کرده بود و باعث اختلاف بین خریدار و فروشنده شده بود اگه عکسشو گیر آوردم میزارم.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

دوستان اینا که چیزی نیست یادمه پارسال تو فروم پرشیان تولز یه گوشی پست کرده بودن فکر کنم htc بود و برادران زحمت کش پست یه میخ دستگاه دوخت ازین مسی بزرگا وسطش زده بودن که یکی از پایه هاش صفحه گوشی رو سوراخ کرده بود و باعث اختلاف بین خریدار و فروشنده شده بود اگه عکسشو گیر آوردم میزارم.

=))  این دیگه نوبرشه ... =))

لینک به دیدگاه

یعنی اینقدر این این کارکنان اداره پست گاو هستن که دومی نداره.

بسته فرستادم از تهران به تهران منطقه 22 - گلستان    امروز پیگیری کردم دیدم رفته استان گلستان.

فقط یک چیز میشه گفت هیچ وقت و هیچ جوره چیزی دست پست ندید.

برای من که این آخرین بارم خواهد بود.

امید وارم هرچی زود تر اداره پست نابود بشه.

لینک به دیدگاه

من رفتم پست بروجرد چنتا ورق a4 رو خودم بسته بندی کردم بفرستم قم فقطم پست ویژه داشت شد 19 هزار تومن 

قیافه من :eek:  :wacko:  :(

قیافه کارمند پست :cool:

قیافه مراجعه کنندگان دیگه چون اوناهم تعجب کردن شدید :eek:  :eek:

و پست هم بهم تخفیف ویژه داد 75 تا تک تومنی نگرفت وگرنه میشد 19075

و جالب اینجاس بلیط اتوبوس سوپر اسکانیا بروجرد تهران 17 تومن هست و تا قم 4 ساعت راه که اگر بلیط نخری و مسافر سر راهی بری رفت و برگشت 20 تومن درمیاد تازه نصف روز سریعتر از پستی و بسته امنه 

قیافه من :mad:

من دیگه حرفی ندارم

ویرایش شده توسط msg
لینک به دیدگاه

بسته فرستادم از تهران به تهران منطقه 22 - گلستان    امروز پیگیری کردم دیدم رفته استان گلستان.

=))

من از این به بعد با این اداره پست کار میکنم

pat%20(1).jpg

لینک به دیدگاه

با تاکسی سرویس میفرستادی بهتر بود

لینک به دیدگاه

=)) واقعا حرکت جالبی بود =))

لینک به دیدگاه

آخ گفتی.

آقا پست روانیمون کرده.

بسته بندی که هر سری ایراد میگیرن.

یه بار میگن ما باید بسته بندی کنیم.

یه بار میگن جعبه ت مشکل داره.

یه بار میگن مارک داره رو جعبه.

یه بار میگن کاغذ چرا چسبوندی.

یه بار میگن دو چسبیه!

همه جا عین پست قانون مند بود ،  واقعا گلستان میشد!

خلاصه خستت میکنن آخرش خسته میشی میگی خودت بسته بندی کن.نخواستیم...و بعدشم چنان نقره داغت میکنن که از هر چی ارسال پشیمون میشی. :D

بسته اومد برام به مامور پست نشون دادم دقیقا همین ورژن از جعبه ای که دوست عزیز خبات گذاشته.

یه طرفش خیلی شیک به اندازه 3 انگشت دست سوراخ شده بود!حالا له شدن فدای سرم :D

بهش نشون دادم گفتم اینه بسته بندی؟بعد به بسته بندی ما گیر میدین که یکبار هم مشکلی پیش نیومده براش؟

گفت فیلم و عکس  بگیر برم به رییس نشون بدم.الان زیر سیبیلی بسته هامو قبول میکنن ^_^

خدا رو شکر بسته بندی های خودم تا حالا مشکل نداشتن.

اما امان از روزی که پست با جعبه های شرکتی خودش ، بسته بندی کنه!

پست از وقتی وارد بخش خصوصی شد ، الفاتحه!!

لینک به دیدگاه

=)) واقعا حرکت جالبی بود =))

دعا کن سالم برسه موس ندارم الان  4 روزه خراب شده :D   :(

هواسم نبود پست سفارشی زدم فکر کنم 10 روز دیگه بیاد  :crying:  :laughing:

ولی بسته بندی خیلی محکم انجام بشه رو سالم رسیدن بسته تاثیر داره 

من از دیج کالا خرید میکنم بسته بندی خیلی خوبه ضربه پذیرش بالاس 

لیون هم بد نیست بسته بندیش خوبه ولی گاهی کم کاریی دارن ایشالا که حلش کنن  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...