رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 22 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

جناب بهمنیان قبلا در این مورد تجربه داشتن ازشون بپرسید ساید تونستند راهنماییتون کنند

@سعید بهمنیان

پیام دادم بهشون منتظر جواب هستم ..ولی طبق تجربه دوستان امیدی واسه گرفتن خسارت نیست..چطور ثابت کنم هارد موقع ارسال سالم بوده...چرا کارتن ها رو پرت میکنن ...صد رحمت به تیپاکس

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

درود

بله بیمه‌ی پست مطابق تجربه‌ی من بی دردسر است. کتبی در خواست بده و مستندات شامل نشانه‌ی خرابی و کپی سند پستی را همراهش کن.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

بله بیمه‌ی پست مطابق تجربه‌ی من بی دردسر است. کتبی در خواست بده و مستندات شامل نشانه‌ی خرابی و کپی سند پستی را همراهش کن.

بعد چقدر پول پرداخت میکنن؟ یعنی کل پول هارد رو میدن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

بعد چقدر پول پرداخت میکنن؟ یعنی کل پول هارد رو میدن

من تجربه‌ی تلویزیون داشتم که چک دادند و کمی هم از قیمت‌ش بالاتر بود. برای هارد دیسک تجربه ای ندارم. روی درخواستت قیمت و مشخصات چند فروشگاه مرجع رو بگذار.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

من تجربه‌ی تلویزیون داشتم که چک دادند و کمی هم از قیمت‌ش بالاتر بود. برای هارد دیسک تجربه ای ندارم. روی درخواستت قیمت و مشخصات چند فروشگاه مرجع رو بگذار.

همون اداره پستی که ارسال کردم باید درخواست بدم هارد من کارکرده بود

لینک به دیدگاه

من میگم خوده خریدار یه بلایی سرش آورده!!!

دیگه اونجوریم نیست که در حالت خاموش طوری ضربه ببینه که دیگه بال نیاد!!!

خود طرف زده داغونش کرده !!!

من خودم یه ماه پیش یه هارد فرستادم خیلی راحت و سیف رسید دست طرف!!!

نمیگم پست خوبه نه پست فوق العاده مزخرفه ول خریدارهای ناشی هم کم نیستن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

من میگم خوده خریدار یه بلایی سرش آورده!!!

دیگه اونجوریم نیست که در حالت خاموش طوری ضربه ببینه که دیگه بال نیاد!!!

خود طرف زده داغونش کرده !!!

من خودم یه ماه پیش یه هارد فرستادم خیلی راحت و سیف رسید دست طرف!!!

نمیگم پست خوبه نه پست فوق العاده مزخرفه ول خریدارهای ناشی هم کم نیستن!

شما چون یک بار هارد فرستادید سالم رسیده پس خریدار را متهم می کنید؟؟؟!!!اگر از بازاری هایی که ارسال به شهرهای مختلف دارند بپرسید شاید بیشتر از 10مورد مشکلات مشابه در ارسال با پست یا حتی تیپاکس داشتند.

استارتر بعیده به نتیجه برسید اما تلاش خودتون را انجام بدهید .وسایلی که ایرادات فیزیک داشته باشند را شاید بشه خسارت گرفت اما هارد بعیده خسارت بدهند .

اگر هارد را بدون  رول پیچ کردن حداقل 3دور ورق حباب دار ارسال کردید مشکل از طرف خودتون بوده که نمی دونستید اینجا بسته ها جا به جا نمیشه بلکه شوت میشه :Dکاسبی هم  سود داره هم ضرر 300تومن فدای سرت بالاخره جای دیگه جبران میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

درود ، دو روز پیش میخاستم کیس ارسال کنم رفتم پست گفتن که ببر تیپاکس من کارتن سایزش ندارم بسته بندی کنم ، تو پست پرت میکنن بسته ها رو ! دقیقا گفت پرت میکنن و میشکنه! چون تعداد بسته ها خیلی زیاده ، اگر هنگام فرستادن هزینه بیمه هم نوشته شده در فاکتور اساسا باید بتونین خسارت بگیرین 

همون تیپاکسم من چندین بار دیدم کارتون را از رو کامیونت پرت می کنه پایین فقط زحمت میکشند زیرش 4-5تا پتو می گذارند که کارتون کمتر ضربه ببینه .کلا وجدان کاری که نباشه کاری به تیپاکس و باربری و...نداره .

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

بنظرم بقول معروف یه تیری بنداز شاید بگیره..احتمالا باید بری اداره پست و فورم درخواستی چیزی پر کنی..میتونی تلفنی یا از طریق سایت هم سوال بپرسی که چه اقدامی میتونی انجام بدی و مستندات چی میخواد،شاید طرف کمی دلسوز باشه و راهنما و راهگشا باشه..از خریدار پرسیدی بسته بندی سالم و بدون جای ضربه بوده؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من  دو باری که چنین مشکلی داشتم به عنوان گیرنده در خواست دادم. برای فرستنده تجربه‌‌ش را نداشته‌ام. بروی ادا‌ره‌ی پست راهنمایی می کنند.

برای کالای کارکرده هم کارشناسی می‌کنند، از چگونگی‌ش دقیق آگاه نیستم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

درود ، دو روز پیش میخاستم کیس ارسال کنم رفتم پست گفتن که ببر تیپاکس من کارتن سایزش ندارم بسته بندی کنم ، تو پست پرت میکنن بسته ها رو ! دقیقا گفت پرت میکنن و میشکنه! چون تعداد بسته ها خیلی زیاده ، اگر هنگام فرستادن هزینه بیمه هم نوشته شده در فاکتور اساسا باید بتونین خسارت بگیرین 

تیپاکس از همه بدتره و هیچ رقم مسؤولیت‌ نمی‌پذیرد. اینجا تجربه‌ام را نوشته ام:

لینک به دیدگاه

منم با اقای بهمنیان موافقم تیپاکس خیلی مزخرف تر از پسته

آخرین باری ک از تیپاکس استفاده کردم یه پاور گرین خریده بودم ک فرداش رسید مشهد و روز پنجشنبه بود ساعت 12 زنگ زدم تیپاکس ک آقا بسته من رسیده یا خیر و گفتن ک رسیده و منم گفتم کی میارید در خونمون و اونا گفتن روز شنبه!!:|

گفتم چرا الان نمیفرستید گفتن دیگه ارسال به مقصد نداریم و تا 2 هم باز هستیم و اگه عجله دارید بیاید حضوری بگیرید بسته رو

منم یه تاکسی گرفتم و رفتم تیپاکس دیدم در کمال ناباوری هنوز دارن بسته ارسال میکنن به سمت مقصد!!!!!و موقه خالی کردن کامیون ک از شهرستان اومده بود خیلی بد حمل میکردن حتی یه جعبه مادربرد هم دیدم ک افتاده بود روی زمین:3_grin:معلوم نبود مال کدوم بدبختی بود مادربرد asus h110 بود

به نظر من داداش حتما پیگیری کن بابت هاردت.اگه بیخیال بشی یه جوری به خیلیا ظلم کردی !!چون خیلی ها بیخیال شدن ک این شرکتای پستی اینقد پوستشون کلفت شده و جواب سر بالا میدن.حتما حتما پیگیری کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر نمیکنم اگر کالا رو تحویل گرفته باشین و امضا کرده باشین بشه کاری کرد

برای پست دوستان میتونن بیمه نامه مجزا درخواست کنن که روی بسته ضمیمه میشه و موقعه تحویل مامور پست موظف هست تا باز کردن و تست شما منتظر بمونه

بعضی از دوستان برای ارسال هارد مقداری سهل انگاری میکنن

من بشخصه زیاد هارد نمیفروشم ولی اگر چیزی فروختم هارد رو تقریبا نو نیم یا یک متر پلاستیک حباب دار میپیچونم که با پا هم برن روش مشکلی واسش پیش نیاد

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

تیپاکس از همه بدتره و هیچ رقم مسؤولیت‌ نمی‌پذیرد. اینجا تجربه‌ام را نوشته ام:

منم باهاتون موافقم.

تو عمرم سه بار با تیپاکس فرستادم که از این سه بار یه بار برای علیرضا یه کیبرد فرستادم گفته که کلا دکمه هاش دراومده بود و ...معلوم نبود با کیبرد چی کرده بودن.یه مادربورد برام رسیده بود با تیپاکس به زور تا دو هفته بهم  تحویل ندادن.بعدش که دریافتش کردم دیدم تا m.2 مین توسط تیپاکس گم شده و کلا بسته بندیش اسیب دیده بود و خراب و مجبور شدم برا ام اس ای بفرستم تا تعویض کنند و یکی دیگه با پست برام فرستادند.یه موس پدی هم تیپاکس برام اورد وقتی جعبشو دیدم گفتم از چنگ اومده مگه که ایطنوریه؟فک کردم که داخلشو زدند و وکارتن خالیشو تحیولم دادند.

هیچ هیچ وقت از تیپاکس دیگه  استفاده  نخواهم کرد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان. چند روز پیش یه ssd از همینجا بچه‌های لیون خریدم و با پست پیشتاز واسم ارسال کردن و الان به دستم رسید وقتی پاکت رو باز کردم متاسفانه کارتن خالی داخلش بود و خبری از SSD نبود. منم سریع برگشتم تو خیابون گشتم خیلی اتفاقی مامور پست رو پیدا کردم و ماجرا رو بهش گفتم اونم شکه شد و تعجب کرد و همونجا چنتا عکس و مدرک تهیه کرد و گفت شنبه گزارش میدم.

پاکت پست پاره شده بود و از اونجا قطعه رو برداشتن و یه نوار چسب هم کشیدن روش. عکسشو میزارم که ببینید

چیزی که بشدت منو عصبانی میکنه اینکه چرا یک کثافت بی‌پدر و مادر توی اداره پست استخدام شده و اعتبار اداره پست رو میبره زیر سوال؟

پس اگه ما نتونیم به اداره پست اعتماد کنیم دیگه باید به کی اعتماد کنیم؟؟؟

انقدر عصبانی هستم که اگه طرفو بگیرم بد بلایی سرش میاره. نه بخاطر دزدی بلکه بخاطر سلب اعتماد مردم :40_rage::40_rage::40_rage:

۲۰۱۸۰۲۰۸_۱۳۲۳۱۹.jpg

۲۰۱۸۰۲۰۸_۱۳۲۳۳۷.jpg

۲۰۱۸۰۲۰۸_۱۳۲۴۴۰.jpg

۲۰۱۸۰۲۰۸_۱۳۳۲۰۴.jpg

۲۰۱۸۰۲۰۸_۱۳۲۵۴۱.jpg

ویرایش شده توسط Gh-Moradi
لینک به دیدگاه

ازشخصی که خریداری شده مطمئن بوده

خودش بسته بندی کرده یا پست

اگه خودش اونجا گذاشته داخل پاکت ممکنه با کلاهبرداری خواسته تقصیر رو گردن اداره پست بندازه

به نظر قضیه مشکوکه و صحنه سازی هست جعبه از اول خالی بوده ببینید وزن مرسوله چقدر زده شده

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

دوست عزیز وزن بسته که روی پاکت درج شده چقدر بوده؟ الان خودتون وزن کنید ببینید با اون برابره یا فرق میکنه؟ اگه وزن بسته درست باشه شخصی که ازش خریدین نفرستاده و اگه وزن متفاوت باشه احتمالا تو پست اس اس دی رو برداشتن

لینک به دیدگاه

سلام gh-moradi عزیز، 

آقایون ssd رو از آرمان کاردرست خریده (آرمان یکی از بچه های گارانتی آواژنگه) ssd یک جعبه کاملی داره، خود پست همونو داخل این پاکت سفیدا میکنه، میگه تبلیغات برند میشه و ... 

الان ssd کجایه ؟ هر چی اینارو فحش بدی که آخرش برات ssd نمیشه .

لینک به دیدگاه

اگه موقه تحویل گرفتن بسته مشکوک بود و به نظر میومد خالیه تحویل نمیگرفتید یا در حضور اونها بازش میکردید بهتر بود

لینک به دیدگاه

سلام.

متاسفانه بنده اس اس دی را به صورت پلمپ حتی چسب های باکس هم باز نشده بود برای دوست عزیزمان ارسال کردم و حتی در هنگام ارسال به این دقت کردم که چسب های جعبه باز نشوند اما در تصویری که دوستمان قرار داده چسب جعبه با کاتر یا چاقو بریده شده چسب و جعبه در اداره پست یا جای دیگر بریده شده است.

در هر صورت من مبلغ دوست عزیز را به حسابشان امشب بازمیگردانم و مراتب شکایت را به اداره پست ارجاع مینمایم.

باتشکر.

لینک به دیدگاه

فقط میگم که دمت گرم که سریع رفتی مامورو پیدا کردی ، امید وارم به حقت برسی

لینک به دیدگاه

من امروز دو تا هارد فروختم به دوستی تو گیلان ...به برادرم پول دادم گفتم خودت ببر حضورا تحویلش بده ! سری قبل هارد فرستادم شهرستان به خاطر پرت کردن کارتن ها هارد آسیب دیده بود و 300 ضرر کردم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است :

ازشخصی که خریداری شده مطمئن بوده

خودش بسته بندی کرده یا پست

اگه خودش اونجا گذاشته داخل پاکت ممکنه با کلاهبرداری خواسته تقصیر رو گردن اداره پست بندازه

به نظر قضیه مشکوکه و صحنه سازی هست جعبه از اول خالی بوده ببینید وزن مرسوله چقدر زده شده

سلام دوست گلم مرسی از راهنمائیت آقا آرمان کارش درسته مخصوصا زمانیکه تلفنی باهاش صحبت کردم گفت نگران نباش هزینه شما رو واریز میکنم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Arya2000c گفته است :

دوست عزیز وزن بسته که روی پاکت درج شده چقدر بوده؟ الان خودتون وزن کنید ببینید با اون برابره یا فرق میکنه؟ اگه وزن بسته درست باشه شخصی که ازش خریدین نفرستاده و اگه وزن متفاوت باشه احتمالا تو پست اس اس دی رو برداشتن

دقیقا همینکار رو کردم . اولش بهم گفت شاید فرستنده شیطنت کرده باشه بهش گفتم نه اون اینکاره نیست الان بهت ثابت میکنم. گفت چطوری گفتم ببین وزن مرسوله زمانیکه تحویل گرفته شده 50 گرم بوده گفت آره درسته گفتم بیا داخل مغازه تا بسته رو وزن کنم. جلوی خودش وزن کردم حدود 20 گرم بود. گفتم ببین 30 گرم ازش کم شده. گفت حرفت کاملا صحیح. بعدش چنتا عکس گرفت و شماره تلفن گرفت گفت شنبه گزارش میدم تا بررسی کنند

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Arman گفته است :

سلام.

متاسفانه بنده اس اس دی را به صورت پلمپ حتی چسب های باکس هم باز نشده بود برای دوست عزیزمان ارسال کردم و حتی در هنگام ارسال به این دقت کردم که چسب های جعبه باز نشوند اما در تصویری که دوستمان قرار داده چسب جعبه با کاتر یا چاقو بریده شده چسب و جعبه در اداره پست یا جای دیگر بریده شده است.

در هر صورت من مبلغ دوست عزیز را به حسابشان امشب بازمیگردانم و مراتب شکایت را به اداره پست ارجاع مینمایم.

باتشکر.

آقا آرمان شما کارت درسته اصلا فکرشو نمیکردم اینطوری جوابگو باشید و حتی بخواید هزینه رو برگشت بدید

مامور اداره پست گفت تنها کسی که میتونه شیطنت کرده باشه فقط کسی که از داخل بسته خبر داشته باشه. گفتم چطور؟ دست کرد یه بسته درآورد گفت ببین توی این نمیدونم چی هست ممکنه یه نامه احوالپرسی باشه و یا ممکنه چندهزار دلار پول یا طلا باشه. پس ممکنه کسی که بسته رو تحویل گرفته و از داخلشم خبر داشته شیطنت کرده چون هیچکس دیگه نمیدونه داخلش چی هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...