رفتن به مطلب

لکه های صورتی رنگ روی مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت تمامی دوستان

من به تازگی یه مانیتور خریدم و متوجه شدم چند تا لکه صورتی رنگ مثل جای انگشت روی مانیتور دیده میشه و این لکه ها در رنگهای تیره معلومند و در نگ روشن هیچی مشخص نیست  از دوستان کسی میدونه این مشکل از کجا میتونه باشه لطفاً راهنمایی کنید با تشکر

لینک به دیدگاه

عزیز یه عکس میزاشتی دوستان ببینند . شاید پیکسل سوخته باشه . دوستان وارد ترند .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

احتمال سوختگی پیسل در هر حالتی قابل رویت اما وقتی نیم سوز بشه این حالت پیش میاد بعضی اوقات بعضی مایعات این اثر رو جا میگذارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم توی LCD TV اقوام همچین چیزی رو رویت کردم ولی پیکسل سوخته نیست و بیشتر مثل جای انگشت هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود خدمت تمامی دوستان

من به تازگی یه مانیتور خریدم و متوجه شدم چند تا لکه صورتی رنگ مثل جای انگشت روی مانیتور دیده میشه و این لکه ها در رنگهای تیره معلومند و در نگ روشن هیچی مشخص نیست  از دوستان کسی میدونه این مشکل از کجا میتونه باشه لطفاً راهنمایی کنید با تشکر

احتمالا بعد از مدتی داغ شدن این طوری نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه محمود جان به داغ شدن نیست متاسفانه پنل های مانیتور های کنونی بشدت بی کیفیت هستند..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه محمود جان به داغ شدن نیست متاسفانه پنل های مانیتور های کنونی بشدت بی کیفیت هستند..

ایشون که نگفتند که مانیتور چی گرفتن. اخه یه زمان ماهم از این CRT ها داشتیم که اون وقتی داغ میشد میشد این لکه های صورتی رو در قسمت های تاریکی دید ( البته رو تلویزیون های CRT هم دیدم وقتی میشستم 14 ساعت  Ps2 رو یه تلویزیون 10 ساله بازی می کردم این شکلی میشد ) گفتم شاید واسه ایشون هم CRT است

لینک به دیدگاه

ایشون که نگفتند که مانیتور چی گرفتن. اخه یه زمان ماهم از این CRT ها داشتیم که اون وقتی داغ میشد میشد این لکه های صورتی رو در قسمت های تاریکی دید ( البته رو تلویزیون های CRT هم دیدم وقتی میشستم 14 ساعت  Ps2 رو یه تلویزیون 10 ساله بازی می کردم این شکلی میشد ) گفتم شاید واسه ایشون هم CRT است

درود

دوست عزیر مانیتور من asus vg 236  H3D هستش و پنلش TN از نوع ال سی دی هستش ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم از همین مانیتور شما دارم ولی تا حالا از این مشکلات نداشتم . والا دلیلشو نمی دونم . بزار اساتید دیگه بیان ببینن چشه

لینک به دیدگاه

مانیتور من هم که pa238q هست همین طوری میشه زمانی که روشن میکن یکسری خط های عمودی میوفته که بعد از گرم شدن مانیتور از بین میره تو پس زمینه سیاه کاملا مشخصه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...