رفتن به مطلب

خرید کولر مناسب برای core i7 3770

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام یه سیستم ببندم می خوام یه کولر بگیرم که هم به رم ها برخورد نداشته باشه و هم برای فن های خود کیس مزاحمت ایجاد نکنه و درب کیس رو هم بتونم ببندم.

اورکلاک هم نمیخوام بکنم فقط می خوام دمای cpu تو حالت لود بالا نره

مادربرد:asus z77v

کیس:green x6

رم هم ممکنه هر چهار اسلات لازمم بشه

با این کیس و مادربرد اصلا کولری وجود داره که مشکلاتی رو که گفتم ایجاد نکنه، یا باید کلا قید کولر رو بزنم؟

لینک به دیدگاه

دوست گرامی شما میتونی یه واتر کولینگ تهیه کنی که برای اسلایت رمهات مشکلی ایجاد نمیکنه وفضای کمتری رو از مادر برد میگیره ;)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا یه عکسی از مدل رمهاتون بزارید ببینیم چطوریه

دوما خودم true spirit رو توی x3 جا دادم و دربش بسته هم شد و پیشنهادم به شما همین کولر هست اما در مورد رمها باید ببینیم رم ها چی هستن

عرض کیس شما هم فکر نکنم از x3 کمتر باشه بلکن بیشتر هم هست

لینک به دیدگاه

دوست گرامی شما میتونی یه واتر کولینگ تهیه کنی که برای اسلایت رمهات مشکلی ایجاد نمیکنه وفضای کمتری رو از مادر برد میگیره ;)

هزینه یه ست واتر کولینک میدونید الان چه قدر هست ؟؟؟

برای هدف ایشون خرید واتر کولینک مناسب نیست و گرون میفته براشون

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه صاحب تاپیک اشاره کرده اند که قصد اورکلاک ندارند، استفاده از واترکولینگ با هزینه گزاف اصلا منطقی نیست.

لینک به دیدگاه

ممنون  دوستان

رم های انتخابی من Patriot Viper 3 هست. بله،عرض کیس X6 از X3 بیشتره

کولر Deepcool Iceedge 400 XT چطوره؟ اندازه اش هم از true spirit کوچیکتره

با وجود کولر میشه فن درب بغل کیس هم نصب کرد؟

لینک به دیدگاه

من خودم این کولر را دارم ونسبت به قیمتش کارایی خیلی خوبه.  البته من خودم cpu را هم اورکلاک کردم و در لود 100 ، دما حداکثر به 62 درجه میرسه. البته ابن دما ها خیلی ملاک نیست چون عوامل زیادی  تاثیر گذار هستند. ولی در کل باید بگم کولر خیلی خوبی هست..  در مورد سوال دوم اطلاعی ندارم.

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا راهنمایی کنن چون میخوام سریعتر قطعات سیستم رو بخرم میخوام همه چی رو با هم کامل بگیرم

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا راهنمایی کنن چون میخوام سریعتر قطعات سیستم رو بخرم میخوام همه چی رو با هم کامل بگیرم

فن سی پی یو بوفالو گرین سی پی یو 3770kرو خوب خنک مکنه به شرط این که پاور خوب سیستم رو تغذیه کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...