رفتن به مطلب

کارت 6870 و i5 3570 برای انجام گیم کافیه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام....آیا  کارت amd  6870 و i5 3570 برای انجام گیم کافیه  یا این کارت برای این پردازنده ضعیفه؟ مانیتور هم 22 اینچه.....اگه ضعیفه چه کارتی بگیرم.

لینک به دیدگاه

سلام دوسته عزیز چه قدر بودجه دارید؟؟؟

سی پی یو عالیه برا بازی چون (ivy brighe) هست  ولی کارت برای بازی کردن با آخرین جزییات در بازی های سنگین زیاد بهت حال نمیده.

اگه بتونی یه 6950 یا یه 560ti بگیری بهتره..... ;)

ویرایش شده توسط Amin_khan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حداقل 560TI یا 570.

660 و 660TI.

این بستگی به جیب شما داره.

لینک به دیدگاه

حداقل 560TI یا 570.

660 و 660TI.

این بستگی به جیب شما داره.

وقتی یکی از اساتید مثله معین جان میگن این مدل ها دیگه شک نکنید...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بستگی به مقدار هزینه ای که میخوای بکنی و انتظاری که از کارت داری ، میتونی مدلهای متفاوتی انتخاب کنی.  اگر تو رنج 600 تا 700 میخوای ، 6870 کارت خیلی خوبیه . بازیها رو روان اجرا میکنه . ولی ممکنه تو فول اچ دی بعضی از بازیها رو نتونی با بالاترین جزئیات بازی کنیو مجبور بشی کمی از کیفیت کم کنی . ولی اگر کات بهتر میخوای باید هزینه بیشتری هم بکنی . کارتی مثل 660 الان بالای 1 میلیونه . معادلش تو ای ام دی 7870 هست که اون هم بالای 1 میلیونه . 7850 میتونی بگیری که حدود 850 تومانه . البته این قیمتها که میگم حدودی هستن و بسته به مدل و برند ممکنه تفاوت زیادی داشته باشن . 660 ایسوس هست که 1400 پولشه . ولی تو رنج قیمت 6870 بهتر از اون پیدا نمیکنی . 560 هست که تقریبا تو یک سطحه . ولی گرونتره .

لینک به دیدگاه

اگه مادربردت ورودى PCI 3.0 هست بهتره كارتهاى گرافيك سرى جديد رو بخرى البته همينطور كه دوستان فرمودند اونم بستگى به بودجه شما داره كارت گرافيك خودت رو هم ميتونى تو همين فروم به مزايده بزارى تا با كمك دوستان بخريمش :D

پيشنهادى ها:

GTX660

GTX660Ti

HD7850

HD7870

اگه مايه دارى :

GTX670- 680

HD7950-7970

اگه واقعاً بچه مايه دارى (كه فكر نكنم...)

GTX690

HD7990

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حامد خان و معین جان لپ کلام رو گفتن و تمام قضیه به این ربط داره که شما میخوای Farcry 3 و Crysis 3 رو با چه جزئیاتی بازی کنی؟ :huh:

لینک به دیدگاه

ممنون از همه ی شما دوستان......خب کسی بدش نمیاد گیم رو با بهترین  و بالاترین کیفیت اجرا کنه......من نهایتا تا   1.500.000 برای کارت میتونم هزینه کنم.........(پاورم هم 530 گیرینه )

ویرایش شده توسط omid.gh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون از همه ی شما دوستان......خب کسی بدش نمیاد گیم رو با بهترین  و بالاترین کیفیت اجرا کنه......من نهایتا تا   1.500.000 برای کارت میتونم هزینه کنم....حالا با این بو چی میشه گرفت.....(پاورم هم 530 گیرینه )

سلام من میگم 660ti رو بخر کارایی خوبی نسبت به قیمتش تو گیم داره

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورتون چون 1 عدد 6 پین برای تغذیه کارت داره و اکثر کارتها هم 2 تا نیاز دارند انتخابتون محدود میشه.

پیشنهاد من اینه که حداقل یک 600 وات گرین بگیرید که دوتا 6 پین داشته باشه.چون استفاده از تبدیل بعد از مدتی احتملا مشکل ایجاد میکنه.

اونوقت میتونید 660TI از برندهای گرونقیمت مثل اسوس و یا 670 از برندهای معمولی مثل کلاب و یا گین وارد تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...