رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک gtx580

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
کارت گرافیکASUSمدل GTX580 DIRECTCUII آکبند با گارانتی سازگارحدود2سال به فروش میرسد.

قیمت12500000ریال(کاهش قیمت عیدی)

هزینه ارسال بعهده خریدارمیباشد.

لازم به ذکراست درصورت موجودبودن قیمت درحدود17000000ریال میباشد.برای مشاهده به سایت rayansabaمراجعه شود

عکس محصول ضمیمه میباشد.

شماره تماس:09122128312

post-12148-0-28786100-1360851564_thumb.jpg

post-12148-0-51706900-1360851599_thumb.jpg

post-12148-0-22763400-1360851626_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mahmood.es
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 113
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

عزیز با این قیمت میشه 7970 خرید

آیا درست میگم ؟

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر محترم:

به هیچ عنوان به قیمتهای سایت رایان صبا استناد نکنید چون واقعا قیمتاش نجومیه!!!

محمود جان شما این کارتو از کجا گرفتی که الان داری از رایان صبا قیمت میگیری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

اصولا دست دوم این کارت حدود 900 خرید و فروش میشه و به استناد به قیمت دست دوم، قیمت نو این کارت حدود 1150-1200 قیمت میخورد .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

دوستان اگه بخوام اینو با680یا 7970ازasusیاgigaیاmsi lightningعوض کنم شرایطش چیه.چقدراختلاف قیمته دقیق

لینک به دیدگاه

دوست خوبم امیرمن جایی قیمت ندیدم فقط تواون سایت دیدم که قیمتم1720000زده بود.من نمیدونم فقط اینوپرت زده یا کلا قیمتاش نامعتبره.من جنس دیگ رو از بازارپرسیدم اون پایینترقیمت داد.ولی کلا بازارمون هیچ وضع درستی نداره.اگه جایی باشه مطمین برای خریدوفروش بی دغدغه وبدون مشکل

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با 7950 اکبند اورکلاک شده سفایر میزنم 200 سر میگیرم از کارت شما خیلی قویتره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما کارت رو باید با 660ti عوض کنید که از کارت شما قوی تر خیلی بهتر نه با 680 دو میلیونی

لینک به دیدگاه

باتشکراز نظرهمه دوستان قصدم توهین نیست ومنظورم صرف کارت خودم نیست ولی متاسفانه بعضی ازدوستان کلا بدون اطلاع دقیق اظهارنظرمیکنن.ضمنا محکوم کردن این واون درست نیست.من ازهرکی پرسیدم قیمتها روازکجا میاریدفقط قیمت واظهارنظردیدم

یکی ازدوستان گفته با1600000ریال میشه7970خریدو..دوست عزیز لطفابرای من7970روبه اون قیمت بخرممنون میشم وسعی میکنم محبتتوجبران کنم.تا حالا فروشگاه نداشته امروزم گذاشته قیمت روملاحظه کن عزیز

ضمنا قیمتهای امروزهمین سایتومیبینم ازقیمتهای بازاروخیلی جاهای دیگه بالاتره.شایدم اینجا برای عده ای خاص قیمت زیرقیمت بازارداره وبرای عموم.....

باز هم میگم صرف خودم نمیگم ولی بی اطلاع نظردادن راجع به هرچیزدرست نیست.

ضمنا اون دوستانیکه برتری کارتهای گرافیکو میگن ومقایسه کردن لطفا منبعشونوبگن منم یادبگیرم.

من passmark.com(Videocard Benchmarks,anandtech.com,tomshardware روپیشنهادمیدم بخونین نظربدین.ممکنه مدلهای اورکلاک بعضی کارتها خوب باشن ولی همه اون گروهها.

لینک به دیدگاه

عزیز با این قیمت میشه 7970 خرید

آیا درست میگم ؟

سلام.فکرنکنم ولی امیدوارم درست بگید.لطفا میشه برای من بخریدمحبتتونوجبران میکنم وممنون میشم

لینک به دیدگاه

دوست خوبم سلام ممنونم.من ازسافایرتجربه بدی دارم.ترجیح میدم پول بیشتربدم تا یک برنددرست تربخرم.ضمنا نه صرف این ولی صرف عنوان پایه گرافیک دلیل برعرضه آن نیست.هرچندبازارماهم کیلوییه واختلاف قیمت فاحش دلیلش معلوم نیست.فکرمیکنیدبینasusتو

فروشگاه واین کارت فرقی نیست؟؟ولی کلا قیمتها کیلویین ومنم بایدازاین بازارخریدکنم والبته کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام.فکرنکنم ولی امیدوارم درست بگید.لطفا میشه برای من بخریدمحبتتونوجبران میکنم وممنون میشم

با کمتر از این هم میشه خرید دوست گلم

خواستید براتون میگیرم رفرنس 7970

در ضمن قصد جسارت نداشتم

همونطور که آقا بهزاد گفتند 580 کار کرده تمیز در حد 850 تا نهایت 900 خرید و فروش میشه

قاعدتا این باید نهایت حدود 1200 باشه

در صورتی که توی پاساژ ایران تا هفته پیش zotac 580 آکبند رو کی 1150 میداد نمیدونم الانم داره یا نه

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

با کمتر از این هم میشه خرید دوست گلم

خواستید براتون میگیرم رفرنس 7970

در ضمن قصد جسارت نداشتم

همونطور که آقا بهزاد گفتند 580 کار کرده تمیز در حد 850 تا نهایت 900 خرید و فروش میشه

قاعدتا این باید نهایت حدود 1200 باشه

در صورتی که توی پاساژ ایران تا هفته پیش zotac 580 آکبند رو کی 1150 میداد نمیدونم الانم داره یا نه

سلام ممنون میشم اگهgigaیا msi lightening یا asus روموجودی بگیری.اونا که میگیدهست چیه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 7970 msi الان 1450 میدن آقای فیروزی

اگ مایلید کارتتونو 1300 خریدارم

ممنون

یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 7970 msi الان 1450 میدن آقای فیروزی

اگ مایلید کارتتونو 1300 خریدارم

ممنون

یاعلی

دوست عزیزسلام.لطفا قیمت کارت گرافیک580مارک zotak روببینیدتوفروشگاه.فکرمیکنم asusقابل قیاس نیست.ضمنا من دنبال کاسبی نیستم هدفم گرفتن7970یا680هست

لینک به دیدگاه

برادر اگه با 570 همین ایسوز و همین دایرکت عوض می کنی بگو چقدر سر بدم ؟

پ خ کن

لینک به دیدگاه

برادر اگه با 570 همین ایسوز و همین دایرکت عوض می کنی بگو چقدر سر بدم ؟

پ خ کن

سلام نه دوست عزیزهدفم گرفتن کارتهای بالاتره گفتم

لینک به دیدگاه

سلام بعضی ازدوستان لطف دارن وقیمت میدن نمیدونم ازکجا.توفروشگاه همین فروم قیمتzotac580روببینید.

من به هر کسی پیغام خریدپایه های بالاترودادگفتم لطف کنه معرفی کنه هیچکس جواب نداد.الانم دوستی لطف کرده پیغام گذاشته با1400000میشه680خرید.من ازاون عزیزمیخوام لطف کنه وبرای من بخره.خداکنه قیمتها ارزون شه ونخوایم 2200000به بالا برای680بدیم

لینک به دیدگاه

لطف کنید یه نگاهی به این لینک بندازید

http://lioncomputer.ir/product/1834/MSI%20GTX%20660%20Ti%20Power%20Edition%202GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...