رفتن به مطلب

انتخاب کدوم vga بهتر؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.
دوستان به نظر شما کدوم بهتر بازدهی داره
ATI
7979
7950
Nvida
Gtx 560 sli
Gtx 660ti

ویرایش:

دوستان خیلی ممنون از راهنمای خوبتون  sapphire dual-x 7970 گرفتم.

اما یه مشکلی دارم.

تو بازی فریم رو 60 قفل نه بیشتر میشه نه کمتر.

مثلا بازی dirt showdown با کمترین گرافیک 60 فریم وبا بیشترین گرافیک هم 60فریم هست.

بازیهای batman arkham city ,crysis3 ,nfs  هم تست کردم همشون رو 60 قفل میشدن نه کمتر میشدن نه بیشتر.

اگه کسی میدونه مشکل از کوجا هست راهنمای کنه.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

درود

عزیز پیشنهاد خود بنده بین این لیست 7970 است. اما اگر برای بازی می خواهید، 670 تقریباً همین قیمت است و برای بازی بهتر است :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک 7970

دو 660TI

سه 7950

راجع به SLI هیچ نظری ندارم ولی به شخصه یک کارت قوی رو کم دردسرتر از دوتا کارت متوسط میدونم.

ویرایش شده توسط Mesmerizer
لینک به دیدگاه

7970 نسبت به 670 طبق تست سایتanandtche. بازده بهتری داره ولی قیمتش حدود 300 کمتر هست.

Sli هم نظر یکی از دوستام بود خودم زیاد مایل به این کار نبودم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر تکنولوژی فیزیک تو بازی ها برای شما اهمیت داره کارت انویدیا انتخاب خوبیه در غیر این صورت کارت 7970 بازدهی نسبتا بیشتری رو در بازی از خودش نشون میده

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم از این لیستی کا دادید بهترین کارت 7970 هست . 

بازهم باید قصد کار شما رو بدونم که میخواید دقیقا چه کاری انجام بدید با کارت ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم از این لیستی کا دادید بهترین کارت 7970 هست .

بازهم باید قصد کار شما رو بدونم که میخواید دقیقا چه کاری انجام بدید با کارت ؟؟؟؟

سلام.

بیشتر برا game می خوام

کارتو فقط برای crysis 3 می خوام عوض کنم.

بازی که نتونم رو ultera نتونم بازی کنمو بازی نمیکنم.

من نظر خودم رو7970 هست به نظر شما کدوم برندو انتخاب کنم؟

لینک به دیدگاه

اگر محدودیت بودجه ندارید بهترین انتخاب ایسوس DCII هست . گرونترین مدل بازاره . البته سخت گیر میاد . https://www.asus.com/Graphics_Cards/HD7970DC2T3GD5/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا 7970 از نظر فریم ریت به 670 برتری داره :

perfrel_1920.gif

http://www.guru3d.com/articles_pages/crysis_3_graphics_performance_review_benchmark,6.html

مخصوصا اگر سری GHZ ادیشن باشه ولی اگر دنبال کیفیت و فیزیکس در بازی هستی من بهت 670 رو پیشنهاد میدم.

لینک به دیدگاه

نظر من روsli 660ti است بازدهی بیشتری نسبت به 680 و 7970 داره

البته بودجه رو هم در نظر بگیرید
موفق باشین

لینک به دیدگاه

تو بازار قیمت asus dcII هر کی یه قیمت میداد از 1750تا 2100 بهم قیمت دادن دیگه گیچ شده بودم.

اگه جای میشناسید که هم قیمتش خوب باشه هم مطمعن باشه برام پ خ کنید.

نظرتون درمورد saphair چی هست.

لینک به دیدگاه

نظر من روsli 660ti است بازدهی بیشتری نسبت به 680 و 7970 داره

البته بودجه رو هم در نظر بگیرید

موفق باشین

این خیلی هزینش بالا میشه.

بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

نظر من رو بخوای cf دو تا7870خیلی قویتر از 7970 میشه ومیشه گفت بی رقیب توی کارتهای تک هسته ای.از نظر قیمت هم فک کنم دور و بر 1900 بشه که به صرفه تر از خرید یه کارت 7970 هست.

این تسا رو هم یه نگاه بنداز خودت متوجه میشی.

http://www.tweaktown.com/articles/4597/amd_radeon_hd_7870_2gb_reference_video_cards_in_crossfire/index7.html

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

به نظر من یه 7970 غیر رفرنس بگیر بعد بایوس گیگا هرتز اتیشن رو روش آپدیت کن  همپای 680 میشه.در مورد سافایر نسبت به قیمتش به نظر من بازدهی بهتری داره من دو مدل 6850 و 6950 داشتم کارتهای خنکی قوی بودن از گیگا و ایسوز ارزون تر بودن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر منم توی ایران با این قیمت ها sapphire از همه به صرفه تر هست خودمم  7950 sapphire dual x داشتم کوچکترین مشکلی از نظر دما و این مسائل نداشت

400/500 تومن اختلاف فقط برای کولر به صرفه نیست مگه می خواییم چیکار کنیم با کولر؟

اگه دوباره بخوام کارت قوی بگیرم حتما سراغ همین برند می رم

توی ایران به صرفه تره

الان همون 7970 فکر کنم حدود 1750 باشه از sapphire

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم اگر قصدتون بازی هست و بالای 2 میلیون هم میتونید خرچج کنید از نظر من اگر برید سراغ asus gtx670DCII TOP بهترین انتخاب رو کردید بی شک . 

ولی اگر محدودیت مالی دارید میتونید از کار ASUS HD7970 DCII TOP استفاده بکنید که این کارت هم میتونه انتخاب خوبی باشه . 

از دلایل من که میگم برای گیمینگ از کارت NVIDIA استفاده کنید :

1- فناوری پردازش physicx.

2- وجو هسته های cuda

3-  nvidia بودن :دی

البته مورد آخر یکم طرفداری بود . اگر هم هرکدوم از کارت ها رو خواستید بهم بگید تا معرفیتون بکنم برای خرید . 

با تشکر . 

لینک به دیدگاه

سلام

شما 7970 lithning msi

یا  670 poweredition msi!تنها فریم بالادادن تو بازی ملاک نیست جزییات خیلی مهم تره نظر نهایی بنده 670 power edition با قیمت حدود1750

لینک به دیدگاه

به نظر من یه 7970 غیر رفرنس بگیر بعد بایوس گیگا هرتز اتیشن رو روش آپدیت کن  همپای 680 میشه.در مورد سافایر نسبت به قیمتش به نظر من بازدهی بهتری داره من دو مدل 6850 و 6950 داشتم کارتهای خنکی قوی بودن از گیگا و ایسوز ارزون تر بودن.

دوست عزیز بایوس همه برندارو میشه عوض کرد یا فقط برند خاصی هست که این کارو بشه روش انجام داد.

لینک به دیدگاه

به نظر منم توی ایران با این قیمت ها sapphire از همه به صرفه تر هست خودمم  7950 sapphire dual x داشتم کوچکترین مشکلی از نظر دما و این مسائل نداشت

400/500 تومن اختلاف فقط برای کولر به صرفه نیست مگه می خواییم چیکار کنیم با کولر؟

اگه دوباره بخوام کارت قوی بگیرم حتما سراغ همین برند می رم

توی ایران به صرفه تره

الان همون 7970 فکر کنم حدود 1750 باشه از sapphire

من خودم قبلا یه 4870 vapor-x داشتم خیلی راضی بودم ازش ولی الان به قول شما حدود 400 اختلاف فقط بخاطره یه کولر.

بچه ها کسی تست دما asus و saphari جای دیده که چقدر اختلاف دما دارن؟

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم اگر قصدتون بازی هست و بالای 2 میلیون هم میتونید خرچج کنید از نظر من اگر برید سراغ asus gtx670DCII TOP بهترین انتخاب رو کردید بی شک . 

ولی اگر محدودیت مالی دارید میتونید از کار ASUS HD7970 DCII TOP استفاده بکنید که این کارت هم میتونه انتخاب خوبی باشه . 

از دلایل من که میگم برای گیمینگ از کارت NVIDIA استفاده کنید :

1- فناوری پردازش physicx.

2- وجو هسته های cuda

3-  nvidia بودن :دی

البته مورد آخر یکم طرفداری بود . اگر هم هرکدوم از کارت ها رو خواستید بهم بگید تا معرفیتون بکنم برای خرید . 

با تشکر . 

نه بودجه زیر 2میلیون هست.

براتون پ.خ کردم.

لینک به دیدگاه

نظر من رو بخوای cf دو تا7870خیلی قویتر از 7970 میشه ومیشه گفت بی رقیب توی کارتهای تک هسته ای.از نظر قیمت هم فک کنم دور و بر 1900 بشه که به صرفه تر از خرید یه کارت 7970 هست.

این تسا رو هم یه نگاه بنداز خودت متوجه میشی.

http://www.tweaktown.com/articles/4597/amd_radeon_hd_7870_2gb_reference_video_cards_in_crossfire/index7.html'>http://www.tweaktown.com/articles/4597/amd_radeon_hd_7870_2gb_reference_video_cards_in_crossfire/index7.html

دوست عزیز ممنون بابط راهنمایتون.

این کار خیلی خوب خواب میده اما یه مشکلی هست,در این صورت باید کیس هم عوض کنم چون دمای محیط کیس خیلی زیاد میشه.

اونجای که کارت های ati کلن دمای بالای دارن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون بابط راهنمایتون. این کار خیلی خوب خواب میده اما یه مشکلی هست,در این صورت باید کیس هم عوض کنم چون دمای محیط کیس خیلی زیاد میشه. اونجای که کارت های ati کلن دمای بالای دارن.

نه عزیز این مشکل برای سری های قبل بود.توی سری 7000 یکی از شعار های amd دمای پایین و مصرف کمتر هست.که این باعث اور پذیری بیشتری هم شده.

توی همون تستی که دادم قسمت دماها cf 7870 رو 63 تو حالت فول لود زده.که خیلی ایده ال هست.

کلا تا دمای 75 برای گرافیک safeهست و هیچ فشاری نمیاره.

http://www.tweaktown.com/articles/4597/amd_radeon_hd_7870_2gb_reference_video_cards_in_crossfire/index14.html

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم اگر بودجه زیر 2 میلیون هست به نظرم بری سراغ همون 7970DCII TOP  خیلی بهتر هست . 

در موردش هم اگر خواستید پ.خ بدید با تشکر از شما . 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

بابت راهنمای هاتون تشکر میکنم

7970 SAPPHIRE  گرفتم.

لینک به دیدگاه

سلام

از این دو مدل کارت گرافیک کدومش پیشنهاد میشه و آیا تفاوتشون زیاده؟

Sapphire HD 7770 1GB DDR5

Sapphire HD 6850 2GB DDR5

اصلا بطور کلی واسه گیم کدوم خاصیت یا قابلیت یه کارت گرافیگ از بقیه مهمتره و چیش اهمیت خاصی نداره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...