رفتن به مطلب

فروش Sapphire Radeon HD 6870 1GB GDDR5

vscoder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام...

همانطور که از عنوان تاپیک مشخصه یک عدد گرافیک Sapphire Radeon HD 6870 1GB GDDR5 برای فروش موجوده که چندی پیش در همین فروم از دوست عزیز جناب بهزاد تک خریداری شد، کارت تا نوامبر 2013 گارانتی سایبر دارد.

به جهت حفظ حقوق همه دوستان تنها پیشنهادات مطرح شده در تاپیک معتبر خواهد بود. زمان ارائه آخرین پیشنهاد هم فردا عصر (ساعت 18 روز سه شنبه مورخ 8 اسفند ماه) خواهد بود.

قیمت پایه : 400

فروش فوری : 460

هزینه ارسال با تیپاکس هم به عهده خریدار محترم می باشد. بنده هم ساکن استان گلستان، شهرستان گرگان هستم.

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1037&pid=1270&psn=&lid=1&leg=0

*عکس های جدید آپلود شد. زمان فروش حدود 6 ساعت تمدید شد.

در راستای توضیحات بهزاد عزیز، بله این کارت زمانی که دست جناب بهزاد بوده اوور شده، دست بنده هم کمی اوور شده. علت فروش هم خریداری یک عدد GTX 560ti هست.

موفق و موید باشید.

post-3463-0-66967700-1361860358_thumb.jpg

post-3463-0-28746800-1361860377_thumb.jpg

ویرایش شده توسط vscoder
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقای شهیدی

به قیمت پایه خریدارم  :) 

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام اوور که نشده430

چرا بابا اور هم شده . خریدنش خیلی ریسک داره و احتمال داره اگر بخرید بسوزه  :lol: 

نخرید تا من بخرم  :devilish:

لینک به دیدگاه

زمان به پایان رسید و کارت تقدیم دوست عزیز mikxxx خواهد شد... در صورت انصراف ایشان این تاپیک پیگیری خواهد شد.

موفق و موید باشید.

ویرایش شده توسط vscoder
لینک به دیدگاه

با سلام..

از انجا که دوست عزیزمون mikxxx تا این لحظه (ساعت 9 صبح چهارشنبه مورخ 9/12/91) هیچ خبری به بنده ندادند، این رفتار به معنای انصراف ایشان تلقی شده و کارت به پیشنهاد بعدی که از جانب جناب بهزاد تک ارائه شده بود، تقدیم خواهد شد.

لینک به دیدگاه

درود جناب شهیدی

فقط خواستم بگم که وقتی فهمیدم این نام کاربری شماست واقعا خوشحال شدم و باعث افتخارمونه که در خدمت شما دوست و همکار محترم و خوش حساب باشیم

با تشکر

لینک به دیدگاه

با غرض معذرت من چند روزی نبودم-اگه کارت موجوده که هنوز میخوام اگه هم نه مبارک بهزاد خان عزیز-

لینک به دیدگاه

با سلام..

ابتدا از جناب حسینی کمال تشکر رو دارم. ارادت ما هم نسبت به حضرتعالی فراوان است.

از دوست عزیز mikxxx هم پوزش فراوان می طلبم. بنده کمی عجله داشتم و کارت برای بهزاد عزیز ارسال شد.

موفق و موید، سالم و سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام..

طبق تماس هایی که با بهزاد عزیز طی پ خ داشتم، کارت به دست ایشان رسیده است.

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...