رفتن به مطلب

فروش مین حرفه ای Z77

0007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض شرمنده گی داشتم رو مین قطعه تست میکردم که از دستم افتاد و گوشه چپ مین کلا جدا شد و مین فرت شد

لطفا تاپیک را ببندید

درباره کارایی که همه اهل فن میدونند حرف نداره از همه لحاظ.

1- مدار تغذیه بسیار دقیق و قدرتمند مخصوص اورکلاک

2- کارت صوت بسیار پیشرفته و مخصوص گیم

3 - و ........

اینم یک بنچمارک برای اینکه بهتون صابت بشه چه هیولایی هست.

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/Maximus_V_Gene/10.html

قیمت:650 تومن

فقط تماس بگیرید چون تا چند وقت تو تاپیک نیستم:

09195875670

سید هادی

ASUS Maximus V Gene

post-8479-0-58507600-1362494599_thumb.jpeg

post-8479-0-47875400-1362494616_thumb.jpg

ویرایش شده توسط 0007
لینک به دیدگاه

من میخوام به قیمت پایه

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

هر کس میخاد لطف کنه تماس بگیره چون میخام جنس سریع فروش بره فعلا دو تا پیشنهاد هست منتظر پیشنهاد بالا تر

لینک به دیدگاه

من میخاستم  ولی مثل اینکه مشکلی برای مادربرد پیش اومده!ممنون از آقاهادی گل

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

می شه از زیف سوکت در حالتی که دربش باز هست و از پشت برد بخش سوکت عکس بگذارید ؟

گارانتی ؟

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

خب برسیم اینجا من یه شفاف سازی خدمت تمام کاربرا و پوریا جان انجام بدم که دیگه حس باند بازی و کارآگاه بازی تموم بشه . 

خدمت دوستان عرض کنم که

1-من مین بوردم رو فروختم به کاربر vahid-itc در فروم پرشین تولز و اگر خواستید قیمت توافقیمون رو هم از ایشون بپرسید . 

2- اصلا قصد هیچگونه فریب اذهان عمومی رو نسبت به تعمیری بودن مین خودم نداشتم و هر چیزیم که بوده گفتم از همون اول . این مین بوردی هم که اینجا تاپیک شده برای خود ایشون هست که حالا گویا مشکلی براش پیش اومده و دیگه نمیخوان بفروشن . 

3- من نمیدونم که الان در مورد من و این مین بوردی که داشتم چه حرف هایی از پشت سرم درومده ولی خب اصلا از کسی که از پشت سرم حرف در بیاره نخواهم گذشت چه در این دنیا و چه در آخرت . 

4- آقا پوریا اون مینم مشکل از زیفش نبود و من اصلا زیفش رو تعویض نکردم . دادم به یک تعمیر کار که اسمش رو هم میدونید vahidati درفروم شهر سخت افزار و پرشین تولز که زحمت تعویض یک آی سی برای من کشیدن . و خب دیگه مادربورد روشن شد و جا داره همینجا از ایشون بابت همین کارشون تشکر کنم . چون تشخیص بسیاری از دوستان که باهاشون صحبت کردم سوختگی مین بود و دیگه احتمال روشن شدن نمیدادن . 

5- این ها رو همه محض روشن ساختن و شفاف سازی گفتم که مدیر خوب فروم لیون یک وقت گمان نکنند که ما قصدمون عوام فریبی مردم هست چون ما به لقمه حلال اعتقاد داریم و از بسیاری از دوستان که اینجا به طرق مختلف عوام فریبی میکنند هیچ چیزی یاد نمیگیریم . نمونش هم که دیگه یک هفته پیش بود فکر کنم که دیدید . 

با تشکر از همه دوستان و مدیران . 

علی سلیمی . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خب برسیم اینجا من یه شفاف سازی خدمت تمام کاربرا و پوریا جان انجام بدم که دیگه حس باند بازی و کارآگاه بازی تموم بشه . 

خدمت دوستان عرض کنم که

1-من مین بوردم رو فروختم به کاربر vahid-itc در فروم پرشین تولز و اگر خواستید قیمت توافقیمون رو هم از ایشون بپرسید . 

2- اصلا قصد هیچگونه فریب اذهان عمومی رو نسبت به تعمیری بودن مین خودم نداشتم و هر چیزیم که بوده گفتم از همون اول . این مین بوردی هم که اینجا تاپیک شده برای خود ایشون هست که حالا گویا مشکلی براش پیش اومده و دیگه نمیخوان بفروشن . 

3- من نمیدونم که الان در مورد من و این مین بوردی که داشتم چه حرف هایی از پشت سرم درومده ولی خب اصلا از کسی که از پشت سرم حرف در بیاره نخواهم گذشت چه در این دنیا و چه در آخرت . 

4- آقا پوریا اون مینم مشکل از زیفش نبود و من اصلا زیفش رو تعویض نکردم . دادم به یک تعمیر کار که اسمش رو هم میدونید vahidati درفروم شهر سخت افزار و پرشین تولز که زحمت تعویض یک آی سی برای من کشیدن . و خب دیگه مادربورد روشن شد و جا داره همینجا از ایشون بابت همین کارشون تشکر کنم . چون تشخیص بسیاری از دوستان که باهاشون صحبت کردم سوختگی مین بود و دیگه احتمال روشن شدن نمیدادن . 

5- این ها رو همه محض روشن ساختن و شفاف سازی گفتم که مدیر خوب فروم لیون یک وقت گمان نکنند که ما قصدمون عوام فریبی مردم هست چون ما به لقمه حلال اعتقاد داریم و از بسیاری از دوستان که اینجا به طرق مختلف عوام فریبی میکنند هیچ چیزی یاد نمیگیریم . نمونش هم که دیگه یک هفته پیش بود فکر کنم که دیدید . 

علی سلیمی . 

سلام علی جان 

تو این تاپیک کسی اسمی از شما آورد که احساس کردید باید این پست را بزنید ؟!!!!

فکر نمیکنید این پست شما شک و شبهه را بیشتر میکند ؟

حداقل برای من این شک و شبهه تشدید شد .

از آنجا که تعداد این برد محدود هست این حق هر خریدار که تا حدی از داستانهای این بردها خبر دارد میباشد که سئوال کند . 

البته تا آنجا که یادم هست شما در تاپیک فروشی که اخیرا زده بودید گفته بودید که از این برد 2 تا دارید و این آخری که آگهی شده بود با اون قبلی که تعمیری هست فرق دارد . :confused: 

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

سلام علی جان 

تو این تاپیک کسی اسمی از شما آورد که احساس کردید باید این پست را بزنید ؟!!!!

فکر نمیکنید این پست شما شک و شبهه را بیشتر میکند ؟

حداقل برای من این شک و شبهه تشدید شد .

از آنجا که تعداد این برد محدود هست این حق هر خریدار که تا حدی از داستانهای این بردها خبر دارد میباشد که سئوال کند . 

البته تا آنجا که یادم هست شما در تاپیک فروشی که اخیرا زده بودید گفته بودید که از این برد 2 تا دارید و این آخری که آگهی شده بود با اون قبلی که تعمیری هست فرق دارد . :confused: 

بله دوتا داشتم که گفته بودم یکیش کامل سوخته و یکیشم تعمیری بود . 

در هر حال نمیدونم خب وقتی که میگن زیف عکس بذار و از این حرفا . خب دیگه شما خودتم خود به خود میفهمی که من میرم به سمتی که پوریا میخواسته یه چیزی به من بفهمونه اما غیر مستقیم . 

ولی خب همونطور که گفتم برد تعمیری رو فروختم و نام کاربریش رو هم گفتم و بنده بردی به کسی ندادم برای فروش . 

آقا پوریا هم میخوان بخرن . بیان پیش خودمون 10 تا براش آکبند میاریم با قیمت خوب . زوری نداریم که ایشون بیان اون تعمیری ما رو بخرن . 

اصلا یه غلطی کردیم خواستیم بوردمونو بفروشیم باید این جور جنسا رو بذاریم تو کشمون درشم ببندیم اینجوری خیلی خیلی سنگین تره واسه آدم . 

من حالا تازه حولم گرفته که اون پاور هانت کی رو چجوری بذارم واسه فروش . دیگه اون موقع هر کی برسه یه کامنت فوش میندازه پای تاپیکمونو میره . 

اصلا موندیم به قرآن والا ...

با تشکر از آقا بهزاد . 

لینک به دیدگاه

بله دوتا داشتم که گفته بودم یکیش کامل سوخته و یکیشم تعمیری بود

در هر حال نمیدونم خب وقتی که میگن زیف عکس بذار و از این حرفا . خب دیگه شما خودتم خود به خود میفهمی که من میرم به سمتی که پوریا میخواسته یه چیزی به من بفهمونه اما غیر مستقیم . 

ولی خب همونطور که گفتم برد تعمیری رو فروختم و نام کاربریش رو هم گفتم و بنده بردی به کسی ندادم برای فروش

آقا پوریا هم میخوان بخرن . بیان پیش خودمون 10 تا براش آکبند میاریم با قیمت خوب . زوری نداریم که ایشون بیان اون تعمیری ما رو بخرن . 

اصلا یه غلطی کردیم خواستیم بوردمونو بفروشیم باید این جور جنسا رو بذاریم تو کشمون درشم ببندیم اینجوری خیلی خیلی سنگین تره واسه آدم . 

من حالا تازه حولم گرفته که اون پاور هانت کی رو چجوری بذارم واسه فروش . دیگه اون موقع هر کی برسه یه کامنت فوش میندازه پای تاپیکمونو میره . 

اصلا موندیم به قرآن والا ...

با تشکر از آقا بهزاد . 

بعد این کدوم بوده که در حد آک بوده ؟؟؟

64351387488799120978.jpg

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :I Do not Know:  اگه 2 تا بوده و یکیش خراب بوده و یکیش تعمیری ، پس چجوری یکی در حد آک گذاشتید برای فروش ؟ تازه اون موقع قیمت نوش 950 تومن بوده توی بازار با گارانتی...

کسی اصلاً مگه گفت شما دادی به ایشون که بفروشه ؟ کی اصلاً اسمی از شما برد که تاپیک بنده خدا و مادربرد بنده خدا رو خراب می کنی ؟؟؟

یک توصیه : این فروم جای اینجور حرکات نیست.... به خدا اینجا چاله میدون تولز نیست ... درسته فقط بعضی ها حرف می زنند ولی اینجا همه می فهمن ... شما هم وجه خودت رو بیشتر از این سعی کن خراب نکنی ....

@ استارت :

دوست من نگران نباش یک عکس از شکستگی مادربرد بگذار شاید بشه براش کاری کرد ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@ استارت :

دوست من نگران نباش یک عکس از شکستگی مادربرد بگذار شاید بشه براش کاری کرد ...

(*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*)

لینک به دیدگاه

خدمت دوستان عرض کنم که

علی سلیمی . 

درود علی جان

شما دوست ما هستید و به دلیل اینکه با هم دوستیم دارم این مطلب رو مینوسم تا اگر شخص دیگه ای از دوستان گلم چنین مشکلاتی دارن روشنتر بشن .

علی جان با توهمات دوستی و رفاقت رو خرابش نکنید . بگذارید هر وقت اسمتون جایی برده شد مشکل رو بررسی کنید . چه باندی عزیزم ؟ ما اینجا از کسی دفاع نمیکنیم و اینجا قوانین خودش رو داره و ما سعی میکنیم قوانین رو رعایت کنیم . بر خلاف اون چیزی که همه فکر میکنن اینترنت دنیای بسیار کوچیکیه که ادمهای زیادی داره و اکثرا همو مشناسن و یا به راحتی میتونن همو پیدا کنن . معنی انجمنهای گفتگو چیه ؟ یعنی اگر کسی سوال کرد باید شما و یا خیلی از دوستان گلم برید توی توهم ؟

فقط علی جان این مطلب رو میگم که خیلیا بدونن و این کاری که ما میکنیم به نفع همست . درسته همه مدیران لیون اینجا فعال نیستن و حتی یه سری از دوستان ما که اسمشون رو نمیگم ولی همیشه در حال انالیز فرومهای دیگه هستن . برای چی این کار و میکنیم ؟ برای اینکه به همه شما دوستان گلم کمک کرده باشیم . امکان داره بعضی چیزها از دستمون در بره ولی ما داریم تمام سعیمون رو میکنیم . ایا این ناراحتی داره ؟

علی جان قبلا هم به شما گفتم و الان هم میگم هر وقت جایی از شما و از خیلی از دوستان اسمی برده شد وارد بحث بشید و از خودتون دفاع کنید وگرنه این حرفها همش بیمورده و هر کسی اینجا اختیار داره از فروشنده و یا خریدار سوال کنه

با تشکر از همه شما دوستان گلم که همکاری میکنید تا محیطی خوب و دوستانه داشته باشیم

لینک به دیدگاه

نه فقط وقتی با یه حالت تعجبی میپرسید که عکس از زیف بذار خود به خود آدم میره به سمتی که طرف حساب منم . 

من اصلا دیگه از این نوع جنسا تاپیک نمیکنم که مبادا خراب بشه محیط فروم . 

اونیم که اون قیمت بوده بله خودم دادم که بعدا آقا بهزاد به من گفتن که قیمتو درست کنم و وقتیم قیمت  درست شد به فروش رسید مین . 

حالا منم هیمنجا اگه کسی ناراحت شده عذر خواهی میکنم . و میگم که من اون مین خراب رو تعمیر کردم و فروختتمش . یدونشم که سوخته بود و هنوزم هستش . 

آکبند هم دارم ازش . 

عکس هم خواستیداز مین بورد خراب میذارم که شفاف سازی بشه همه چیز . 

لینک به دیدگاه

نه فقط وقتی با یه حالت تعجبی میپرسید که عکس از زیف بذار خود به خود آدم میره به سمتی که طرف حساب منم . 

من اصلا دیگه از این نوع جنسا تاپیک نمیکنم که مبادا خراب بشه محیط فروم . 

اونیم که اون قیمت بوده بله خودم دادم که بعدا آقا بهزاد به من گفتن که قیمتو درست کنم و وقتیم قیمت  درست شد به فروش رسید مین . 

حالا منم هیمنجا اگه کسی ناراحت شده عذر خواهی میکنم . و میگم که من اون مین خراب رو تعمیر کردم و فروختتمش . یدونشم که سوخته بود و هنوزم هستش . 

آکبند هم دارم ازش . 

عکس هم خواستیداز مین بورد خراب میذارم که شفاف سازی بشه همه چیز . 

شما چرا عکس بگذارید عزیز دل،

من فقط گفتم این دوستمون که بردش شکسته یک عکس از محل شکستگی بگذاره شاید بشه براش کاری کرد ....

در ضمن درست نیست بردی که تعمیری هستش رو بگید در حد آک و قیمت هم در حد نو بگذارید براش !!! درست می گم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

شما چرا عکس بگذارید عزیز دل،

من فقط گفتم این دوستمون که بردش شکسته یک عکس از محل شکستگی بگذاره شاید بشه براش کاری کرد ....

در ضمن درست نیست بردی که تعمیری هستش رو بگید در حد آک و قیمت هم در حد نو بگذارید براش !!! درست می گم ؟؟؟

نه شما درست میگی پوریا جان . آقا بهزاد هم به من گفتن که من مین رو قیمتش رو از اون انتظاری که دارم بیارم پایین و خب گفتم که به قیمت بسیار خوب به کاربر vahi-itc از فروم همسایه دادم و اگر میشه این تاپیک رو هم دیگه ادامه ندم چون مین بورد من واقعا فروش رفته و اصلا کلکی در کار نبوده . 

با تشکر . 

لینک به دیدگاه

با عرض شرمنده گی داشتم رو مین قطعه تست میکردم که از دستم افتاد و گوشه چپ مین کلا جدا شد و مین فرت شد

لطفا تاپیک را ببندید

درباره کارایی که همه اهل فن میدونند حرف نداره از همه لحاظ.

1- مدار تغذیه بسیار دقیق و قدرتمند مخصوص اورکلاک

2- کارت صوت بسیار پیشرفته و مخصوص گیم

3 - و ........

اینم یک بنچمارک برای اینکه بهتون صابت بشه چه هیولایی هست.

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/Maximus_V_Gene/10.html

قیمت:650 تومن

فقط تماس بگیرید چون تا چند وقت تو تاپیک نیستم:

09195875670

سید هادی

ASUS Maximus V Gene

حالا که این تاپیک جای بحث و دعواست منم بیام وسط.

آقا هادی بنده هم از شما شکایت کنم؟!

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...