رفتن به مطلب

سال 1388 مبارک باد

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه دوستان خوبم که در این سال 87 با ما بودن و دوستی رو بنا کردن و من به شخصه شما رو از یاد نمیبرم و در اینجا شدیم مثل یه خونواده که اگر همدیگر رو نبینیم و گپ نزنیم دلمون برای هم تنگ میشه . مثلا همین دیروز اقا امید گل ما سراغ اقا رضا دومینیتور رو میگرفتن . خوب نشون میده که همه با همدیگه عادت کردیم . و امیدوارم که اگر کسی دلخوری از ما داره و از دست ما ناراحته ما رو ببخشه و اگر کاری باید انجام بدیم تا مورد بخشش شما قرار بگیریم بفرمایید تا از زیر دین شما دوستان در بیام .

سال خوبی رو برای همه شما ارزو میکنم و امیدوارم که در سال جدید خنده رو لبانتون باشه و در ارامش زندگی کنید .

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

با درود

بنده هم به نوبه خودم این سال جدید رو خدمت جناب حسینی عزیز و کلیه عزیزان و دوستان فروم تبریک عرض میکنم و امیدوارم سال جدید سالی سرشار از تندرستی و موفقیت در کلیه امور زندگیتون باشه و قدر لحظات و فرصتهای خوب زندگی رو بیش از پیش بدونیم و خدا رو از این بابت شاکر باشیم.

120594722023.jpg

:cool::D:cool::D

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام

من هم پیشا پیش سال 88 را به همه ی دوستان و اعضای خوب لیون کامیپوتر و همچنین جناب آقای حسینی و همکارانشان تبریک عرض میکنم.

انشاا.. سالی سرشار از موفقیت و پیروزی همراه با سلامتی برای همه ی دوستان باشه.

sms-norooz-88.jpg

با تشکر :D:cool::D

لینک به دیدگاه

درود :

من هم به نوبه خودم این عید را که به همه دوستان و کاربران گرامی تبریک می گو یم

به راستی بهترین عید، عید ما ایرانیان هست

چون سال شمسی همزمان با نو شدن زمین هست اما سال قمری و میلادی این طور نیست

لینک به دیدگاه

با سلام

من هم سال جدید رو به دوست خوب و عزیزم آقای حسینی و دیگر دوستان خوبم تبریک میگم انشاا... سالی پربار و پر برکت براتون باشه و برای تک تک شما آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم.

تشکر.

لینک به دیدگاه

cyytc8ekc2xpn750y1.jpg

با سلام

من هم به نوبه ی خودم این عید باستانی رو به همه دوستان تبریک عرض میکنم.امیدوارم که امسال سالی همراه با سلامتی و توشه ای از زیبایی ها در آخرت رو برای تمام دوستان به همراه داشته باشه.

لینک به دیدگاه

من هم برای همه دوستان عزيز آرزوی سلامتی ،نيکبختی و سالی سرشار از موفقيت دارم:D

لینک به دیدگاه

با سلام

روزها بگذشت و تقويم زمان تکميل شد

سالمان با صوت حول حالنا تحويل شد

باز هم بر ما به خاک افتادگان درگهت

صبح غمگيني بدون حضرتت تحميل شد

saleno1.jpg

عید بر همه هم میهنان مبارک باد و نوروز 3734 باستانی و ایرانی و نوروز 1388 شسمی را به شما تبریک میگم

ساعت ۱۵ و ۱۳ دقیقه و ۳۹ ثانیه روز جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ هجری شمسی مطابق با ۲۲ ربیع الاول ۱۴۳۰ هجری قمری- ۲۰ مارس ۲۰۰۹ میلادی

خوب تا اینجاش شاید عادی باشه ، اما یک مساله جالب توش هست البته اگر اشتباه نکرده باشم و آن هم اینه که کلی عدد ۳ در این روز و لحظه سال تحویل هست . یکمی که بیشتر دقت کنیم اینجوری میشه:

ساعت ۳ و ۱۳ دقیقه، روز ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ هجری شمسی

۲۲ ربیع الاول ( ماه سوم هجری قمری ) سال ۱۴۳۰ هجری قمری

۲۰ مارس ( ماه سوم میلادی ) سال ۲۰۰۹ میلادی

هفتا عدد ۳ توی تحویل سال امسال هست. شاید این یجور هفت سین باشه !

امسال هم که سال گاو، گاو هم که ۳ حرفیه

با تشکر

لینک به دیدگاه

تقويم اويغوري:

در طول تاريخ تقويم هاي ديگري در ايران معمول بوده است از جمله تقويم ايغوري يا مغولي است كه داراي يك دوره دوازده ساله بشرح زير است .

يپچاقان ايل= سال موش

اودايل= سال گاو

بارس ايل= سال پلنگ

توشاقان ايل = سال خرگوش

لوي ايل = سال نهنگ

ايلان ايل = سال مار

يونت ايل = سال اسب

قوي ايل = سال گوسفند

يپچي ايل = سال ميمون

تخاقوي ايل= سال مرغ

ايت ايل = سال سگ

تنگو زايل=سال خوك

سال مذكور در ميان تركان اسياي مركزي از زمانهاي قديم معول بوده است ومشخصات هر سال را با طبايع هر يك از حيوانات نامبرده منطبق مي كردند .

ابو نصر فراهي در نصاب صبيان اسامي مذكور را در دو بيت به نظم در اورده است.(5)

موش وبقر و پلنگ و خرگوش شمار زين چهار كه بگذري نهنگ ايد مار

وانگاه به اسب و گوسفند است حساب حمدونه ومرغ و سگ و خوك اخر كار

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان خوبم که در این سال 87 با ما بودن و دوستی رو بنا کردن و من به شخصه شما رو از یاد نمیبرم و در اینجا شدیم مثل یه خونواده که اگر همدیگر رو نبینیم و گپ نزنیم دلمون برای هم تنگ میشه . مثلا همین دیروز اقا امید گل ما سراغ اقا رضا دومینیتور رو میگرفتن . خوب نشون میده که همه با همدیگه عادت کردیم . و امیدوارم که اگر کسی دلخوری از ما داره و از دست ما ناراحته ما رو ببخشه و اگر کاری باید انجام بدیم تا مورد بخشش شما قرار بگیریم بفرمایید تا از زیر دین شما دوستان در بیام .

.......

سلام ! سعید اقا ! حقیقتش من یکمی از دست تون دلخورم ! o:-) و حالا که خودتون فرمودید ! بگیم چیکار کنید تا دلخوریم رفع شه ! خب دیگه چاره ای نیست و مجبورم بگم ! :cool:

سعید اقا بنظر من بهترین راه برای اینکه در سال نو ! دلگیری رو از دل کسی در آری ! چیزی نیست جز عیدی >o:-)<

من که روم نمیشه بگم چی :cool:! ولی هر چقدر گنده تر باشه 8->! از دلم بیشتر در میاد ! اگه خیلیم باشه خیالی نیست ! فوقش میذارم به حساب دلگیریای سال بعد ! چه کنیم دیگه ! خراب رفیقیم ! :D

سال نو تون مبارک ! دوستان <:-P! سعید اقا خیلی دوست تون داریم ! ( البت اگه عیدی بدین ! بیشترم میشه )! :D

در ضمن سایر دوستان لطف کنن و اسم عیدی رو بزبون نیارن :cool:! من امتیازشو بنام خودم ثبت کردم ! :cool: :cool:

دوست و دوستدار همه شما / بازنده o:-)

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان . ببخشيد دير اومدم آخه مسافرت بودم !!!

الان اومدم كه عيد رو پيشاپيش به همتون تبريك بگم . اميدوارم كه سال خوب و پر بركتي براي خودتون و خانوادتون باشه !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...