رفتن به مطلب

مشکل با پروفایل X.M.P

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
الان چیدمان رمها همین جوره ولی داخل بایوس میرم کلا گزینه x.m.p روی diable هست و خاموشه

این بایوس منه :

msBS0001.bmp

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

دوستان من چند وقت پیش یک مادربرد MSI Z77-MPOWER برای یکی از دوستام خریدم ایشون از قبل 2تا4گیگ رم کورسیر 1600 داشت سیستم رو واسش راه انداختم وقتی وارد بایوس میشم پروفایل X.M.P قفله و از رویه DRAM FACTORY (اگه اشتباه نوشتم ببخشید) رویه 1600 میزارم X.M.P میره رویه 1600  یه بار که همه چیز رو سیو میکنم وریست میشه دوباره که وارد بایوس میشم باز میبینم رویه 1333 هست

بایوس به اخرین نسخه اپدیت شده 17.7

چرا پروفایل X.M.P قفله کسی میدونه مشکل چیه

بنده خدا اور مور نمیخواد فقط میخواد از پرفایل خود رم استفاده کنه نه بیشتر

سی پی یوشم 3570 کا

سلام . من هم با مادربورد msi همچین مشکلی دارم . 

حالا مادربورد من P67 هست و مموری کنترلرش ضعیفه و یا بخاطر سندی بریج بودن پردازنده هست  خدا میدونه . اما شما به قول معین جان" یکبار پروفایل رو خاموش کن و همه چیز رو دستی بهش بده ." 1600 که مثل آب خوردن باید بوت کنه . 

من از بهزاد تک عزیز رم ocz 2000  cl9 خریدم . نتونستم 2000 استفاده کنم و 24/4 روی 1866 ست کردم . همه تنظیمات Auto 

پ ن : امضای خوشگلیه 

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم بایوسه منه

post-7332-0-19835400-1363191041_thumb.jpg

داخل بایوس شما گزینه پروفایل فعاله ولی داخل بایوس سیستم ما کار نمیکنه و خاموشه

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام . من هم با مادربورد msi همچین مشکلی دارم . 

حالا مادربورد من P67 هست و مموری کنترلرش ضعیفه و یا بخاطر سندی بریج بودن پردازنده هست  خدا میدونه . اما شما به قول معین جان" یکبار پروفایل رو خاموش کن و همه چیز رو دستی بهش بده ." 1600 که مثل آب خوردن باید بوت کنه . 

من از بهزاد تک عزیز رم ocz 2000  cl9 خریدم . نتونستم 2000 استفاده کنم و 24/4 روی 1866 ست کردم . همه تنظیمات Auto 

پ ن : امضای خوشگلیه 

من قبلا خودم مدل z77 -gd65 داشتم و با پروفایل رمها مشکلی نداشته و راحت ست میشده ولی الان فکر کنم به قول دوستان باگ داره باید منتظر ورژن بعدی بایوس باشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمود جان . این حالت وقتی پیش میاد که رم شما x m p پروفایل ساپورت نکنه . اینرو حتما میدونید که هر رمی این قابلیت رو نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ورژن XMP ها متفاوت هست و احتمال داره مین MSI به ورژن XMP گیر میده و خاموش می کنه.

ورژن XMP 1.2 برای رمهای با تطابق با پلتفورم سندی بریج بود و 1.3 برای آیوی بریج ها.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان . این حالت وقتی پیش میاد که رم شما x m p پروفایل ساپورت نکنه . اینرو حتما میدونید که هر رمی این قابلیت رو نداره .

الان اینو با من بودین یا کسی دیگه هم اینجا اسمش محمود است و شما با اون بودی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رمهای ایشون ازین مدله

post-7332-0-15335100-1363247810_thumb.jpg

post-7332-0-08317700-1363248023_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی به داد برسه :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

می میگم باگ بایوسه . یه بار ایسوس یکی از این سوتیا رو سر بایوس p8z77-v داد اونم این بود که اصلا فرکانس رو نشون نمی داد تو بایوس و قابلیت XMP هم کاری نمی کرد و هرچی تنظیم می کردی  باز سیستم رو به حالت دیفات برمی گردوند . شاید تو اپدیت بعدی حل شه . اگه نشد ببر گارانتی و مشکلت رو بگو و بگو بایوس قدیم بزنن ، اونا بایوسشو در میارم با دستگاه مخصوص بایوس قدیم رو روش می زنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون حالا بنده خدا با سیستمش میخواد برای بازی استفاده کنه منم بهش گفتم بزار نسخه بعدی بایوس رو بده بیرون بعد همه چی معلوم میشه 

میگم فرکانس 1333 با 1600 یا 2000 به بالا برای بازی چقدر فرق میکنه :confused:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون حالا بنده خدا با سیستمش میخواد برای بازی استفاده کنه منم بهش گفتم بزار نسخه بعدی بایوس رو بده بیرون بعد همه چی معلوم میشه 

میگم فرکانس 1333 با 1600 یا 2000 به بالا برای بازی چقدر فرق میکنه :confused:

بی تاثیر نیست ولی خیلی هم نه در حد 3 فریم نهایتش در بازیهای روز ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...