رفتن به مطلب

هارد seagate سری 7200.12

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام...

دوستان نظرتون در مورد سری 7200.12 از هاردهای سیگیت چیه؟

با توجه به اینکه سری 11 مشکلاتی داشت میخوام نظرتون رو درباره سری 12 بدونم..

هر چند ساختار این سری با 11 فرق داره اما در بعضی فرومها اونو تایید نمیکنن و بعضی فرومهای معتبر هم سیگیت 500 گیگ سری 7200.12 رو بهترین هارد 500 گیگی موجود در بازار میدونن...

من هر چی تو اصفهان گشتم نبود!

لیون هم که نداره ظاهرا...

نمیدونم چطور میشه تهیه کرد...

ممنون..

لینک به دیدگاه

سلام دوست من ,

من یکی دارم و بسیار راضیم. یکی از بهترین هاردهایی که تا به حال در رده دسکتاپ باهش کار کردم همینه. به طرز عجیبی توی نصب نرم افزار ها سریع عمل می کنه. بی صدا و با کمترین میزان حرارتی که تا حالا توی این سری از هاردها دیدم. متاسفانه تا حالا توفیق کار کردن با سری بلک از هاردهای وسترن رو نداشتم تا بتونم مقایسه عملی بینشون داشته باشم ولی توی تستهای انجام شده در اینترنت , سری 7200.12 چیزی از این بلک ها کم نداره.

لینک به دیدگاه

ممنون بچه ها...

از کجا میشه گیرآورد اینو؟:D

و 500 گیگ رو چقدر گرفتید؟

من تو اصفهانم...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شرمنده, من تو تهران از بازار رضا خریدم به قیمت 58 هزار تومان ولی اصفهان رو نمی دونم. با آقای حسینی هماهنگ کن شاید بتونه با یه هزینه ای براتون بفرسته اصفهان.امیدوارم موفق بشی یجوری تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

سلام.

یه سوال داشتم . کارایی هارد های Seagate 7200.10 چه طوره کسی می دونه؟

سلام ! اقا مگه اون هارد 750 سیگیت اشناتون ! که میده 70 تومان ! 7200.12 نیست ؟ 7200.10 نباشه ؟ ! اگه بود ! اصلا بهش فکر نکنید ! چون حداقل تا جایی که من میدونم این محصول اولین محصول مناسب سیگیت در این اواخره ! و الا مثلا در سری 7200.11 مشکلاتی وجود داشت که که باید فریم وار شون اپدیت میشد و الا بی دلیل میسوختن ! و اگه بعد از بروز مشکل قرار به اپدیت میبود ! بازم توفیری نداشت و چاره ای جز گارانتی نمی موند ! از اون گذشته اگه هاردهای مد نظر شما 7200.12 نباشه که اصلا به این قیمت نمی ارزه ! همونطور که این عزیز اشاره کردند شما با 58 تومان و احتمال زیاد بعد عید کمتر از این ! میتونید 500 گیگ شو بردارید !

البته با اینکه این هاردها ی seagate / baracuda 7200.12 هارد های خوبی بنظر میرسن و در اکثر تست های مابین هاردهای هم رده و هم قیمته گرفته شده ! در رتبه اول یا دوم قرار دارند ! با اینحال این سری از هاردهای سیگیت ! همچون محصولات اف وان f1 سامسونگ در حجم های 500 و کلا زیر 750 ! دارای 16 مگ بافر هستند ! در حالیکه سری wd / caviar black دارای 32 مگ بافر برای 500 گیگ میباشند ! البته اگه به تست ها نیگاه کنیم تفاوت چندانی بین این دو نیست ! و در کل روی این سری از هاردهای سیگیت ! حساب ویژه ای باز شده !

موفق باشید / بازنده

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

7200.12 سیگیت تک و توک میشه گیر اورد حدودا هم الان 56 تا 58 تومانه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...