رفتن به مطلب

فروش كيس 775 تميز

Recommended Posts

اين سيستم بسيار تميز و فقط براى دانلود از اينترنت روشن ميمونده و ازش استفاده مى شده مشخصات كلى به شرح ذيل:

MB: GA-EP41-UD3L

Cpu: E5300

Ram: ADATA 2 G

VGA: 8400GS

CASE: Perfect

Other: Power +DVD ROM

توضيحات:

1- اين سيستم هارد نداره در اصل ميشه گفت يه هارد 80 ساتا مكستور داشت كه همراه با اشانتيونش كه يه مودم دايل آپ بود در تايپيكى در همين سايت به يكى از دوستانمون فروخته شد...

2- كيس تا اطلاع ثانوى همينطور كه در تصوير معلومه در بغل نداره و دارم دنبالش ميگردم مثل اينكه در انبارى اداره افتاده و پيگير مسأله هستم تا بتونم در بغل كيس رو پيدا كنم (خريدار كيس رو بدونه در بغل به حساب بياره...)

3- طبق يه مشكلاتى كه با تيباكس شهرمون بوجود اومده از فرستادن با تيباكس شديداً معذورم و فقط معامله حضورى و يا پيشتاز مى باشد اگر هزينه بخواد بره بالا نگرانى نداره چون خود پيشتاز به گونه هاى مختلفى مثل ويژه ـ سفارشى ـ معمولى هم ميفرسته كه هزينه كمترى در بياد...

4- ممكن هست كه كيس خارج از فروم يا در جاهاى ديگه به فروش بره پس اعلام ميكنم كه موجبات ناراحتى دوستان پيش نياد....

تصاوير:

9x3ewar1rehxe9izzx9.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/avaofl94z78l94m61qqi.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/8sr642mgcjbr514eebu.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/1s1baujnkjhvpcxxgiif.jpg

قيمت پايه 250 چوق (محض اطلاع دوستان از روز اول پايه مشترى داشت بصورت حضورى...)

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

دوستان من دارم ميرم مسافرت و تا 2 روزى آنلاين نيستم حداقلش ميدونم دم عيد دست همه تنگه بنده هم عجله اى ندارم مزايده پابرجاست برا همين از الان تا آنلاين شدن بعديم....

UP.... و موجوده...

لینک به دیدگاه

دوستان هنوز موجوده (در كارتن قرار دادمش) فقط دوستانى كه از ما دور هستن بايد بعد از تعطيلات صبر كنن كه اداره پست از فرتى در بياد و به فعاليت ادامه بده تا در خدمت باشيم... 8-X

چقدرم اينجا مشترى وايساده -_-

لینک به دیدگاه

دوباره سلام دوستان ميخواستم در اينجا اعلام كنم كه تعويض هم دارم هر چى داريد رو كنيد ببينم چى ميشه...

لینک به دیدگاه

درود سال نو مبارک، اگرممکنه لطفا تصویر، مطمئن باش با قراردادن چند تصویرزودتربه هدفت میرسی

لینک به دیدگاه

وقت زدن تاپيك يخورده عجله كرده بودم برا همين تصاوير بصورت خوبى مرتب نشده بودن برا همين الان يخورده مرتبترشون كردم...

لینک به دیدگاه

دوستان قيمت پايه تعيين ميشه مثل اينكه كم كم عيد رو به اتمام هست و مشتريان داره سر و كلشون پيدا ميشه B)

250 تومپن استارتو بزن....

لینک به دیدگاه

خارج از فروم دوتا مشترى داره يكى زير قيمت پايه هست يكى به قيمت پايه فعلا جواب بهشون ندادم ولى آشنا هستن برا همين ميشه معطلشون كرد :D

بالا باش....

لینک به دیدگاه

پایه  هستم داداش.همون 250 چوب!!!

استاد من همون اول گفتم پايه مشترى داشت طبيعتاً وقتى مزايده اسمش مزايده هست شما بايد يه پله برى بالا نه اينكه درجا بزنى و كالا براى طرفى كه قبل از شما پايه خواسته ميتونه طبيعتاً بفروش بره و شما شخص ثانى حساب ميشيد... :)

قیمت چند ممنون

فرموده بودم پايه 250 چند براى چى؟ :unsure:

شايد حق با شماست ميرم صفحه اول رو يدست ويرايش كنم.... :unsure:

تهران هستید حضوری خرید کنم 20 بالاتر

تو طهران بزرگ يافت نمى شم نگرد :D

لینک به دیدگاه

250 بدون پاور و گرافیک و کیس خریدارم 

ویرایش شده توسط mahdi 1368
لینک به دیدگاه

UP...

فقط چند روز تا پايان مزايده باقى مانده...

پیشنهاد بنده فقط  امروز اعتبار داره

لینک به دیدگاه

كيس به آقاى

hamedy12

فروخته شد.....

با كمال تشكر

ختم تايپيك.....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...