رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک ati 4770

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خریدار گرافیک geforce 8800 gt یاgtx

با توجه به اینکه کارت ati 4770 قیمتی بیش از بودجه در نظر گرفته شده داره, هم اکنون نیازمند گرافیک geforce 8800 می باشم.

قبل از هر چیز لطف کنید و به موارد زیر یه نگاه بندازید :

1) کارت گرافیک کاملا سالم باشه و تا حالا اوور نشده باشه

2) برد کارت ترجیحا از برندهای معروف باشه

3) جعبه و متعلقات کامل داشته باشه

4) بود و نبود گارانتی مهم نیست

5) 48 ساعت فرصت تست میخوام

6) لطف کنید مدلهای دیگه پیشنهاد ندین, چون اگه از این مدل ضعیفتر باشه به کار من نمیاد و اگه از این قویتر باشه, بودجه و پاور من کشش نداره

7) ترجیحا پرداخت بعد از ارسال

با توجه به اینکه بنده اطلاعات اشتباهی درباره قیمت گرافیک ati 4770 داشتم, از دوستان عزیزی که پیشنهاد داده اند عذرخواهی می نمایم.

همونطور که از عنوان تاپیک هم مشخصه من به یک کارت گرافیک ati  مدل 4770 احتیاج دارم, پس اگه کسی داره و قصد فروش داره لطف کنه قیمت معقول خودش رو عنوان کنه. فقط

======================================================

دوستان عزیز توجه کنید :

در حال حاضر این کارت به صورت آکبند در بازار موجود نیست, پس نمیشه از روی قیمت نووش قیمت این رو تعیین کرد, اما از لحاظ قدرت میشه اینو با گرافیک Geforce 440 1G DDR5 مقایسه کرد (که دایرکت ایکس 11 ساپورت میکنه), که قیمت کار کرده اش حدود 160 تومنه, در حالی که کارت ATI 4770 دایرکت ایکس 10 ساپورت میکنه و مقدار حافظه اش هم 512 هست, با این اوصاف فکر میکنم قیمت 120 تومن برای کارت ATI 4770 خیلی منصفانه اس, پس کسانی که تمایل دارند با قیمتی در همین حدود به فروش برسانند پیام بدن.

ویرایش شده توسط mehdok
لینک به دیدگاه

این رو دارم اگه بدردت میخوره.   http://www.asus.com/Graphics_Cards/EAH4770_FORMULADI512MD5/

قیمت دستم نیست ولی کارت قوییه. راضیم ازش!!!  :D

P_500.jpg

لینک به دیدگاه

چند سال کار کرده ؟
فنش سالمه ؟
امکانش هست از خودش عکس بزاری ؟
چون نووش تو بازار نیست نمیشه قیمت درست داد, ولی توی ای بی کارکرده اش حدود 25 دلار قیمت خورده (البته نه ایسوس, یه برند دیگه), حالا خودت یه قیمت منصفانه بده, یه جوری با هم کنار میایم

ویرایش شده توسط mehdok
لینک به دیدگاه

سه سال

سالمه خیالت راحت دماش از 68 بالاتر نرفته و نمیره!  :D  عکس رو یکم صبر کن آپ کنمpost-12429-0-82397200-1364491850_thumb.jpg

ویرایش شده توسط phoenix222
لینک به دیدگاه

چرا نمیشه قیمت درست داد! :D

http://www.guru3d.com/articles_pages/ati_radeon_hd_4770_review,18.html

قیمت کارت های دسته دومی که در حده 4770 بود رو تو فروم ها یه سرچ کن خودت یه پیشنهاد بده. :)

ولی 25$ یعنی 85 تومن !!!   الان با 85 تومن موس میشه خرید :lol:

لینک به دیدگاه

در رابطه با اون 25$ من بی تقصیرم, تو ebay بود.

اون لینکی هم که دادی پرفورمنس کارت هست, که حرفی توش نیست, ولی  چیزی از قیمت نگفته.

شما به عنوان فروشنده خودت یه قیمت بگو, کنار میایم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این کارت رو دارم ولی این چیزی که شما صفحه اول نوشتی بیشتر همانند لطیفه است. 

اول اینکه این کارت کارآیی در حد 4850 داره ولی چون 40 نانو هست مصرف برق کمتری داره نسبت به اون. 4850 الان دست دوم زیر 200 پیدا نمیشه بعد شما می خوای 4770 رو 120 بخری؟ با وجودی که پاور کمتری مصرف می کنه و بسیار هم کمیاب تر است چون کمتر تولید شده؟ 

دوم اینکه این قیمت شما بخوای نو بخری باید 5450 بخری که بازی های آتاری رو هم اجرا نمی کنه در حالی که 4770 به راحتی از پس بازی ها بر میاد حالا اگه بازی خفن باشه با تنظیمات پایینتر یا رزولشن کمتر

سوم اینکه دوست عزیز حتی با این 440 که شما مقایسه کردی به مراتب سریع تر است و مقایسه رم و ساپورن دایرکت ایکس هم ناموجه است چون همین الان کارت 5450 با رم 2 و ساپورت DX11 هست نوش رو میشه 150 خرید ... حتما از دید شما چون رمش 4 برابر هست کارآیی اش هم بهتره؟ شما کارت نو از نسل جدید با ساپورت DX11  بخوای بخری که در حد 4770 باشه باید 6670 بخری که بالای 350 قیمت داره ... 

ویرایش شده توسط amir99ir
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این کارت رو دارم ولی این چیزی که شما صفحه اول نوشتی بیشتر همانند لطیفه است. 

اول اینکه این کارت کارآیی در حد 4850 داره ولی چون 40 نانو هست مصرف برق کمتری داره نسبت به اون. 4850 الان دست دوم زیر 200 پیدا نمیشه بعد شما می خوای 4770 رو 120 بخری؟ با وجودی که پاور کمتری مصرف می کنه و بسیار هم کمیاب تر است چون کمتر تولید شده؟ 

دوم اینکه این قیمت شما بخوای نو بخری باید 5450 بخری که بازی های آتاری رو هم اجرا نمی کنه در حالی که 4770 به راحتی از پس بازی ها بر میاد حالا اگه بازی خفن باشه با تنظیمات پایینتر یا رزولشن کمتر

سوم اینکه دوست عزیز حتی با این 440 که شما مقایسه کردی به مراتب سریع تر است و مقایسه رم و ساپورن دایرکت ایکس هم ناموجه است چون همین الان کارت 5450 با رم 2 و ساپورت DX11 هست نوش رو میشه 150 خرید ... حتما از دید شما چون رمش 4 برابر هست کارآیی اش هم بهتره؟ شما کارت نو از نسل جدید با ساپورت DX11  بخوای بخری که در حد 4770 باشه باید 6670 بخری که بالای 350 قیمت داره ... 

دوست من لطیفه ای در کار نیست, اول اینکه من نگفتم چون فلان کارت 2 گیگ هست قویتره, مقدار رم تاثیری در قدرت کارت نداره ولی در قیمتش تاثیر داره, مثلا 630 با 1 گیگ رم 210 تومنه ولی 630 با 2 گیگ رم 265 تومن.(درحالی که کارایی هر دو یکیه)  پس مقدار رم تاثیری در سرعت نداره ولی در قیمت تاثیر داره.

مورد دوم اینکه ساپورت کردن دایرکت ایکس 11 یکی از عواملی است که در تعیین قیمت یک کارت دست دوم نقش اساسی داره, پس کارتهایی که از این قابلیت برخوردار نیستند مسلما قیمت کمتری دارند.

در ضمن بنده دو هفته پیش در فاروم پرشین تولز کارت گرافیکی XFX Ati 5770 را به قیمت 180 تومن خریداری کردم و کارت ASUS ati 6770 هم در آنجا به قیمت 250 فروش رفت, با این اوصاف توقع دارید من بایت 4770 بالای 200 هزینه کنم؟

با کمال احترام بنده فکر میکنم همان قیمت 120 تا 140 قیمتی بسیار مناسب و منصفانه است.

خدمت اون دوستمون هم عرض کردم که مشابه این کارت در ebay با قیمت پایه 25$ به فروش گذاشته شد و با قیمت 31 دلار فروش رفت. شما حتی اگه دلار 4000 تومان هم حساب کنی تازه به قیمتی که من دادم می رسی.

ویرایش شده توسط mehdok
لینک به دیدگاه

سلام

عزیز از اون تاپیکی که این 2 تا گرافیکو توش به این قیمتا به فروش گذاشتن آدرس میدی جناب؟ 5770 و 6770 رو به 180 و 250

؟

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز از اون تاپیکی که این 2 تا گرافیکو توش به این قیمتا به فروش گذاشتن آدرس میدی جناب؟ 5770 و 6770 رو به 180 و 250

؟

http://forum.persiantools.com/t341269-page2.html

این لینک 6770 که تاریخش ژانویه اس, من اشتباهی گفتم 250 ولی ظاهرن آخرین قیمت 210 هست

اون 5770 هم که من خریدم از یکی از دوستان فارومی بود که شخصا میشناسمش و معامله حضوری و توافقی بود, براش تاپیکی ایجاد نشد.

ولی قیمت همون 6770 کاملا گویای همه چیز هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لینکی که شما گذاشتی 6670 است نه 6770 که فرق بسیار با هم دارند.....

لینک به دیدگاه

بله عزیز... 6670 هستش. 6770 دور و بر 260-300 فورخته میشه !! اون 5770 هم از نظر کارکرد مثل 6770 هست تقریبا و همونقدر فی میخوره...از دوستتنون تشکر کنید چون خوب فروخته اون 5770 رو

لینک به دیدگاه

بله عزیز... 6670 هستش. 6770 دور و بر 260-300 فورخته میشه !! اون 5770 هم از نظر کارکرد مثل 6770 هست تقریبا و همونقدر فی میخوره...از دوستتنون تشکر کنید چون خوب فروخته اون 5770 رو

حق با شماست, ظاهرا چشمام مشکل داره, اون 6 رو 7 دیدم :)

لینک به دیدگاه

تاپیک آپدیت شد, خریدار geforce 8800

برو بالا

ویرایش شده توسط mehdok
لینک به دیدگاه

5770 رو میفروشی؟اگه قصد فروش داشتی میخوام

توی اونیکی تاپیک جواب رو خدمتتون عرض کردم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...