رفتن به مطلب

HP مشکل در نوت بوک

Recommended Posts

سلام.من یه دونه نوت بوک HP سری Pavilon دارم.4-5 روزه وقتی روشنش می کنی 3 تا بوق میزنه و خاموش میشه.یه بار می بینی کار می کنه یه بار بوق می زنه خاموش میشه. از دیروزه اصلا روشن نمی شه.3 تا بوق خاموش.مشکل از چی می تونه باشه؟

لینک به دیدگاه

سلام.من یه دونه نوت بوک hp سری pavilon دارم.4-5 روزه وقتی روشنش می کنی 3 تا بوق میزنه و خاموش میشه.یه بار می بینی کار می کنه یه بار بوق می زنه خاموش میشه. از دیروزه اصلا روشن نمی شه.3 تا بوق خاموش.مشکل از چی می تونه باشه؟

اگر بعد از روشن شدن باشه ممکنه توی تست رم رم رو گیر بده و با چندتا بوق خاموش کنه.اما اگه ویندوز بالا بیاد خاموش بشه نمیدونم..شما یکبار با ساپورت اچ پی تماس بگیر ببین چی میگه به شما

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

سلام.وقتتون بخیر

لپ تاپ من چند ماهی هست که به هیچ عنوان میتونم شات داونش کنم  بعدش دیگه صفحه اش بالا نمیاد باید چن بار دستی خاموش روشنش کنم تا تصویر صفحه بیاد جدیدا ریستم نمیتونم بکنم گفتن شاید مشکل ویندوز باشه وینم رو عوض کردم و درایورای لپ تاپم رو از سایت اچ پی گرفتم و نصب کردم نمیدونم چطوری نصب کرد و چیا نصب کردم که به هیچ عنوان فلش پلیر روش نصب نمیشه و ارور آپ دیت پلاگین میده

چن روز پیشم حواسم نبود زدم آپ دیت ویندوز...حالا همش ارور آپ دیت ویندوز میده و ریست میشه و بعدش خیلی طول میکشه که برسه به قسمت خوش آمد ویندوز و بعدم بالا اومدن ویندوز و میزنه windows updatingو برا خودش لود میشه

در ضمن لپ تاپم وسط کار یهو  یه صفحه آبی میاد بعدم ریست میشه

اصلا قاطی کردم دیگه

ترو خدا بگین لپ تاپم چشه اعصابم رو حسابی ریخته به هم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

در رابطه با 3 بوق میتونم بگم از رم شما تست رم کن درست نشد بایوس بزن از تو سایت اخرین ورزن بایوس رو دان کن بعد پروگرام کن حل میشه :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...