رفتن به مطلب

سیستم 2500 کمکم کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها

من میخوام این سیستمو بخرم شما هم بگید خوب هست یا نه پیشنهاد بدید ممنون میشم

سی پی یو ای 7 اینتل 3770k

مین برد = ؟

رم 8 گیگ

کارت گرافیک =؟

هارد 500 یا 1

کیس گرین x7 یا x3

پاور 120 تومنی

مانیتور دارم و کیبرد و موسم بگید ممنون .

مادربرد 300 تومنی بگید اگه مین برد گرون باشه چی کار میکنه سرعت سیستم میره بالا  ممنون میشم بگید.

کارت گرافیکم 600 تومنی چیز خوببی هست اگه مدلی بهتر هست قیمتشم 700 باشه معرفی کنید ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم بودجه ای که شما برای پاور در نظر گرفته ای خیلی کم است 120 تومان ماله وقتی بود که دلار 1000 تومان بود.نه الآن :excl:

شما با این بودجه حتی پاور 500 وات هم نمی توانید بخرید در نتیجه باید کارت گرافیکی ضعیف و کم مصرف و همینطور مین برد ساده ای بخرید که فقط 4 پین برای تغذیه ی

پردازنده داشته باشد . شما اگر تواتا یی اش را دارید در بودجه ی پاور تجدید نظر کنید . اگر تجدید نظر کردید به من بگید تا سیستم نسبتا خوبی به شما پیشنهاد بدم و اگر نکردید 

بگید تا سیستمی ضعیف تر به شما پیشنهاد بدم دوست عریر.

لینک به دیدگاه

درود کل هزینه ای که می خواین سیستم تهیه کنید رو بفرمایین و کارتون با این سیستم تا بشه بهتر راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

سلام دوباره

من 2500 پولم هست و کارامم بیشتر گیم و اینترنت هستش که من 6 ساعت پشت اینترنت میگردم بیشترم ویدیو و... با سیستم میکنم و کارای تبدیل ویدیو به فرمتای مختلف بعد آهنگ گوش میدم میخوام کیفیت صداهام عالی باشه اخرشم برنامه نویسی که سیستمی که الان دارم بر 7 سال قیله اونو راحت اجرا میکنه همین ممنون میشم یه سیستم عالی بهم معرفی کنید که تا 2 سال اینده کم نیاره ممنون.

با این بوجه نمیتونم سی پی یو ای 7 3770k جمع  کنم اگه میشه یه سیستمم بر این معرفی کنید ممنون.

لینک به دیدگاه

درود

عزیز با این بودجه شما سخت میتونید سیستمی تهیه کنید که هم بازی کنید و هم تبدیل فرمت با سرعت خوب و رضایت بخش

بهترین گزینه هارو خدمتتون معرفی میکنم:

3570k

مادربرد

p8h77 v asus

رم 8 گیگ

گرافیک 7770 ghz edition

پاور530 گرین

هارد 500 گیگ سیگیت

مانیتور 19سامسونگ

بدرود 

لینک به دیدگاه

عزیزم مانیتور دارم پول مانیتورو نمیشه سی پی یو مو 3770k کنم راستی اسم کارت گرافیکو بنویس اگه ادرسشم توی فروشگاه هست بگو ببینمش ممنون سیستم گیمم بگو ممنون.

لینک به دیدگاه

عزیزم میشه قیمتاشم اگه موجود هست بنویسی با لینک هاش که توی سایت باشه ممنونت میشم.

لینک به دیدگاه

من سیستمی رو که دوستمون پیشنهاد دادن کمی اصلاح میکنم .

چون نمیخوای اورکلاک کنی پردازنده رو سری K نگیر . اگر قصد اورکلاک داری با مادربورد سری H نمیتونی . پس یا پردازنده رو 3570 معمولی و یا حتی i5 مدلهای پایینتر آیوی بریج بگیر و یا مادربورد رو سری Z . اون هم یک مدل مناسب مثل P8Z77 V .

اگر قصد اورکلاک داشته باشی پاور 530 وات اصلا مناسب این سیستم نیست . بهتره که حداقل 650 وات بگیری . البته اون هم بستگی به مقدار اورکلاکیه که میکنی . اگر گرافیک و رم رو هم اور کنی 650 نیازت میشه . ولی اگر فقط پردازنده باشه همون 600 وات کافیه . نمیدونم کارت 7770 2 تا 6 پین میخوره یا یکی . ولی اگر 2 تا میخوره که اصلا طرف 530 وات نرو . چون 1 کابل 6 پین بیشتر نداره.

هارد رو 1 ترا برداری بهتره . چون کار ویدتو میکنی و حجم زیادی نیاز پیدا خواهی کرد .

کارت گرافیک پیشنهادی این دوستمون هم سافایر هست .

لینک به دیدگاه

ببینید اشتباه فهمیدی کارم ویدیو نیست گفتم با سیستم فیلم نگاه میکنم و کارامم گیم و وبگردی هستش همین .اگه الانم هستی ج بده.

لینک به دیدگاه

به نظر من این سیستم مناسبه :

Intel® Core™ i5-3330 Ivy Bridge با قیمت حدودا 715 تومان

ASRock H77 Pro4/MVP با قیمت حدودا 360 تومان

Seagate Barracuda 1TB SATA3 با قیمت حدودا 240 تومان

Team Group 2x4GB 1600 DDR3 با قیمت حدودا 190 تومان

MSI Radeon HD 7770 GHz Edition 1GB GDDR5 با قیمت حدودا 500 تومان . اگر کارت قویتر با امکانات بیشتر میخوای باید حداقل Inno3D iChill GTX 650 Ti 1GB HerculeZ 1000 بگیری که حدود 730 تومانه . ولی فکر نمیکنم بیارزه این اختلاف قیمت .

GREEN X-3 با قیمت حدودا 205 تومان

GREEN GP530A-EU با قیمت حدودا 190 تومان

کیبورد و ماوس هم حدود 100 تومان میتونی بگیری .

اگر کارت 7770 رو بگیری میشه 2500 . اگر کارت 650 رو بگیری میشه 2730 .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...