رفتن به مطلب

فروش چند قطعه : CPU 2600K- RAM G.SKILL PI 2200-CASE HAFX-HDD WESTERN CAVIAR BLACK -MONITORE SAMSUNGD

Recommended Posts

درود دوستان گلم . 

همانطور که مشخص هست از عنوان تاپیک . قصد فروش چند قطعه بسیار خوب و در حد آک رو دارم . 

1- یک عدد CPU i7 2600k در حد آک که فقط یک بار برای تست استفاده شده . اصلا هم اور نشده . 

قیمت پایه : 850

قیمت فروش فوری : 900

عکس :

post-10845-0-97050800-1365846313_thumb.jpg

2- یک عدد رم G.SKILL PI BLUE 2200MHZ که در حد آک هستن کارکردشون 10 روز بوده . گارانتی لایف تایم دریا کامپیوتر دارن . دوستان اورکلاکر هم از قدرت اورکلاک این رمها باخبر هستن . 
شامل دو ماژول دو گیگ با زمان تاخیر 7-10-10 و ولتاژ 1.65 . 

قیمت پایه : 250

قیمت فروش فوری : 300

عکس:

post-10845-0-23116700-1365846409_thumb.jpg

3-یک عدد هارد دیسک WESTERN DIGITAL CAVIAR BLACK 1TB در حد آک و بدون گارانتی موجود هست . کارکردش فقط و فقط دو روز بوده اون هم برای نصب ویندوز فقط . شات هم نمیتونم از HD TUNE بذارم چون سیستم ندارم ولی سلامتش تضمینه تضمینه . 

قیمت پایه : 300

قیمت فروش فوری : 320 

عکس : 

post-10845-0-48420400-1365846543_thumb.jpg

4-یک عدد مانیتور SAMSUNG BX2285 PLUS LED کاملا در حد آک و سالم سالم . با گارانتی سام سرویس . 

قیمت پایه : 420

قیمت فروش فوری : 450 

عکس :

post-10845-0-35687300-1365846575_thumb.jpg post-10845-0-87419300-1365846619_thumb.jpg

5-یک عدد کیس HAF-X در حد آک بدون کوچکترین خط و خش . همراه با تمام لوازم و گارانتی دریا کامپیوتر . 

قیمت پایه : 500

فروش فوری : 550

عکس :

post-10845-0-16337600-1365846661_thumb.jpg post-10845-0-40314700-1365846697_thumb.jpg

6- یک عدد هدست ریزر مگالدون که پشت ویترین دفتر بوده و از پکش خارج شده . در بازار موجود نیست . ولی این یدونه رو ما درایم :دی . 

قیمت پایه : 540

قیمت فروش فوری : 560 

عکس :

post-10845-0-68793500-1365846785_thumb.jpg post-10845-0-33887800-1365846822_thumb.jpg

7- یک عدد DVD WRITER PLEXTOR مدل PX880-SA که در حد آک با گارنتی هست . که گارانتیش تموم شده . 

قیمت پایه : 50

قیمت فروش فوری : 60 

عکس :

post-10845-0-76065000-1365847008_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من احتمالا سی پی یو رم  هارد و مونیتور را ازت بخرم .. اعتماد سازی هم که مثل اینکه شما کاربر با سابقه ای هستین شماره تماس پخ کنید

رم ها اگر 4 بود بر می داشتم 2 به کارم نمیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

اگر رمها زیر قیمت پایه را داشته باشه من خریدارم .

به نظرم 250 مقداری بالاست .

لینک به دیدگاه

من احتمالا سی پی یو رم  هارد و مونیتور را ازت بخرم .. اعتماد سازی هم که مثل اینکه شما کاربر با سابقه ای هستین شماره تماس پخ کنید

رم ها اگر 4 بود بر می داشتم 2 به کارم نمیاد

درود دوست گلم فروش در پی تی هم در جریانه به اونجا هم حاست باشه . 

رمها هم در نوع خودش عالیه و اورکلاکر ها میدونن چه چیزی هست . 

باتشکر . 

لینک به دیدگاه

سلام 

اگر رمها زیر قیمت پایه را داشته باشه من خریدارم .

به نظرم 250 مقداری بالاست .

درود آقا بهزاد . به پولش نیاز هست . وگرنه هیچ وقت به فکرم فروش این قطعات نمیزد . 

250 برای یه چنین رمی به نظرم خوبه . الآن من دومینیتور جی  تی آکبند باس 2133 سراغ دارم 2 تا 2 گیگ میدن 480 تومن . دیگه اینا که جای خود دارد . 

باتشکر . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان اینکه تو بازار یک سری دزد قیمتهای نجومی میگذارند نمیتونه ملاک ارزش گذاری اجناس این فروم و دیگران باشد .

من هم تو بازار ایران زیر زمین جائی سراغ دارم که کارت 260gtx را 480 قیمت میده .

آیا بنظر شما تو این فروم هم همه باید  قیمت این کارت را 480 یزنند ؟

همین دیروز 2 مورد کارت 260 که از یکی ماتریکس اسوس بود را 300 فروختند .

هر چند که شما اختیار مالتون را دارید و هر قیمتی که دلتون بخواد میتونید برایش تعیین کنید .

من هم فقط پیشنهاد دادم و خیلی اوقات جواب خیلی از پیشنهاد ها نه میباشد ولی دیگه بعد از عمری قطعه بازی این رو یاد گرفتم به قیمتهای پرت و پلای بازار استناد نگنم .

لینک به دیدگاه

علی جان اینکه تو بازار یک سری دزد قیمتهای نجومی میگذارند نمیتونه ملاک ارزش گذاری اجناس این فروم و دیگران باشد .

من هم تو بازار ایران زیر زمین جائی سراغ دارم که کارت 260gtx را 480 قیمت میده .

آیا بنظر شما تو این فروم هم همه باید  قیمت این کارت را 480 یزنند ؟

همین دیروز 2 مورد کارت 260 که از یکی ماتریکس اسوس بود را 300 فروختند .

هر چند که شما اختیار مالتون را دارید و هر قیمتی که دلتون بخواد میتونید برایش تعیین کنید .

من هم فقط پیشنهاد دادم و خیلی اوقات جواب خیلی از پیشنهاد ها نه میباشد ولی دیگه بعد از عمری قطعه بازی این رو یاد گرفتم به قیمتهای پرت و پلای بازار استناد نگنم .

منم اصلا استناد به بازار نکردم . خیلی رک بگم این قطعه ها همگی در حد آکن . ارکردشون شاید نهایت به 5 یا 10 روز برسه . بیشترشون هم در بازرا ما متاسفانه دست دزداست . 

من هم اصلا قصد گرون فروشی ندارم . فقط از اونجایی که 1600 همین مدل رو چند وقت پیش یکی فروخت تو همین فرو 160 تومن با استناد به اینکه اینها 2200 هستن من گفتم 250 حداقل ارزشش هست . 

الآن خود شما هم که قطعه زیاد رد و بدل میکنید و نبض بازارو به دست دارید میدونید که که پیدا کردن رم تو این بازار مثل پیدا کردن کبریت تو انبار کاه هست . 

به هر حال شما پیشنهادتو رو پ.خ کنید تا بررسی کنم . باتشکر .

لینک به دیدگاه

گارانتی مانیتور چقدره ؟

درود آقا حامد جعبش الآن دم دستم نیست ولی خودم بهتون خبر میدم . 

باتشکر . 

لینک به دیدگاه

خودم پیدا کردم . تا خرداد گارانتی داره . ظاهرش تمیزه ؟ خط و خش نداره ؟ قسمت شیشه ای جلو . اون جاهایی که برچسب اینتل و ای تی آی خورده . خط نیست اونجا ها ؟ تو عکس مثل خش نشون میده . البته احتمال هم داره مال فلش دوربین باشه .

لینک به دیدگاه

خودم پیدا کردم . تا خرداد گارانتی داره . ظاهرش تمیزه ؟ خط و خش نداره ؟ قسمت شیشه ای جلو . اون جاهایی که برچسب اینتل و ای تی آی خورده . خط نیست اونجا ها ؟ تو عکس مثل خش نشون میده . البته احتمال هم داره مال فلش دوربین باشه .

ممنونم از همکاریت آقا حامد . والا من اینو باورت میشه فقط 5 روز ازش استفاده کردم ؟؟؟؟

اون برچسب ها هم که خورده همه لیبل هاییی هستن که جا نمیذارن . برا قشنگی اون لیبل ها رو گذاشته بودم و خب گفتم برش ندارم که خراب بشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
منم اصلا استناد به بازار نکردم . خیلی رک بگم این قطعه ها همگی در حد آکن . ارکردشون شاید نهایت به 5 یا 10 روز برسه . بیشترشون هم در بازرا ما متاسفانه دست دزداست . 

من هم اصلا قصد گرون فروشی ندارم . فقط از اونجایی که 1600 همین مدل رو چند وقت پیش یکی فروخت تو همین فرو 160 تومن با استناد به اینکه اینها 2200 هستن من گفتم 250 حداقل ارزشش هست . 

الآن خود شما هم که قطعه زیاد رد و بدل میکنید و نبض بازارو به دست دارید میدونید که که پیدا کردن رم تو این بازار مثل پیدا کردن کبریت تو انبار کاه هست . 

به هر حال شما پیشنهادتو رو پ.خ کنید تا بررسی کنم . باتشکر .

والا چی بگم علی جان وبهتره بیخیال این بحثها بشیم .

من منتظر میمونم شاید کسی رو قیمته پایه و یا بیشتر خرید .

اگرنخریدند اون وقت پیشنهاد میدم و چک و چونه میکنیم  ;) 

لینک به دیدگاه

درود فعلا رم رو یکی در پرشین تولز به قیمت پایه خواسته . که هنوز خبری نشده ازش . 

مانیتور رو آقا حامد رزرو کردن به قیمت فروش فوری . 

سی پی یو و هارد و رکم هم در صورت فروش نرفتن توسط کاربر GHMOLAVI  رزرو شده . 

آقا بهزاد من بررسی میکنم بهتون خبر میدم . 

باتشکر . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6- یک عدد هدست ریزر مگالدون که پشت ویترین دفتر بوده و از پکش خارج شده . در بازار موجود نیست . ولی این یدونه رو ما درایم :دی . 

قیمت پایه : 540

قیمت فروش فوری : 560 

عکس :

attachicon.gif54438j4ws3khnd0kx6g9.jpg attachicon.gif54438j4ws3khnd0kx6g9.jpg

آقا مطمئنی این هدست تو ایران نایابه

اینم از هدست نایاب

گارانتی یکساله داره جایزه هم نوشته باهاش میدن ^_^ هم قیمت شما... فروم رو به آتیش کشیدی عزیز

لینک به دیدگاه

آقا مطمئنی این هدست تو ایران نایابه

اینم از هدست نایاب

گارانتی یکساله داره جایزه هم نوشته باهاش میدن ^_^ هم قیمت شما... فروم رو به آتیش کشیدی عزیز

باتشکر از شما . برو از همونجا بخر . ما این قیمتمونه . تازه 20 تومنم کمتر از این سایت . هرکی دوست داشت بیاد بخره . 

نیومدیم که  دزدی کنیم . خوشت اومده میای تاپیک خراب میکنی . 

رو اعصابم بیشتر از این راه بری میدونم باهات چی کار کنما . 

خیلی رک بهت بگم . جنس ما اینه قیمتشم اینه . دوس داشتی بیا بخر . دوس نداشتی را باز جاده دراز . 

خیریه که واز نکردم برا شما . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
باتشکر از شما . برو از همونجا بخر . ما این قیمتمونه . تازه 20 تومنم کمتر از این سایت . هرکی دوست داشت بیاد بخره . 

نیومدیم که  دزدی کنیم . خوشت اومده میای تاپیک خراب میکنی . 

رو اعصابم بیشتر از این راه بری میدونم باهات چی کار کنما . 

خیلی رک بهت بگم . جنس ما اینه قیمتشم اینه . دوس داشتی بیا بخر . دوس نداشتی را باز جاده دراز . 

خیریه که واز نکردم برا شما . 

ممنون از شما فروشنده گرامی. و اخلاق مشتری مدارتون.

موفق و مؤید باشین.

لینک به دیدگاه

:l 

من هیچ وقت با فروشنده بد اخلاق کنار نمیام حتی اگه جنسشو مفت بده !!

قبل پول آداب معاشرت مهمه !!

و خب البته امداد شما خودتون اول متلک انداختین و جواب متلک هم مثل خودشه ;) و با کمی فکر میفهمین ایشون به شوخی گفت تو بازار نیست ;)

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

اطفا قوانین خرید و فروش رو رعایت کنید . اگر استارتر بخواد پستهای اضافه پاک میشن . بحث هایی که ربطی به فروش نداره تو تاپیک نکنید .

لینک به دیدگاه

اطفا قوانین خرید و فروش رو رعایت کنید . اگر استارتر بخواد پستهای اضافه پاک میشن . بحث هایی که ربطی به فروش نداره تو تاپیک نکنید .

درود حامد جان . ممنونم ازتون . ببخشید دیگه تاپیک داشت از بحثض منحرف میشد . باز هم ازت ممنونم . 

لینک به دیدگاه

دى وى دى رايتر رو پايه هستم...

درود دوست گلم . دی وی دی رایتر هم فعلا پایه برای شما . 

لینک به دیدگاه

عزیز بالاترین پیشنهاد برای مانیتور چند بوده؟

پایان مزایده کی هست؟

لینک به دیدگاه

عزیز بالاترین پیشنهاد برای مانیتور چند بوده؟

پایان مزایده کی هست؟

درود جناب وزیری بالاترین پیشنهاد توی پیام خصوصی 430 بوده . 

زمانی برای پایانش در نظر نگرفتم چون بیشترشون تکلیفش روشن نشده . 

باتشکر . 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...