رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک ASUS 9800 GT 1G

kian25
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کارت خوبیه.

من یدونه مثه این دارم. پیشنهاد قیمت دوستان هم خوب بوده. اگه زمانی برای پایان مزایده یا فروش در نظر بگیرید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.

لینک به دیدگاه

کارت خوبیه.

من یدونه مثه این دارم. پیشنهاد قیمت دوستان هم خوب بوده. اگه زمانی برای پایان مزایده یا فروش در نظر بگیرید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.

بله کارت بسیار عالی هست اما متاسفانه DirectX 11 رو ساپرت نمیکنه، تنها دلیل فروش هم همین موضوع هست.

اتمام مزایده دوشنبه 9 اردیبهشت خواهد بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
180 خوبه دیگه.میشه با 200 تومن 4870 گرفت.

ظاهرا هر پیشنهادی اینجا داده بشه دوستمون آپ حساب می کنند!؟

لینک به دیدگاه

ظاهرا هر پیشنهادی اینجا داده بشه دوستمون آپ حساب می کنند!؟

شما پیشنهاد بهتری دارید؟! پیشنهاد شما 175 تومن هست، الان یک نفر 180 پیشنهاد داده، من هم که اعلام کردم پایان مناقصه دوشنبه 9 اردیبهشت هست، من دلیل این پست شما رو متوجه نمیشم!

لطفا اگر پیشنهادی دارید پست بدید در غیر اینصورت پست شما رو بعنوان اسپم گزارش میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
شما پیشنهاد بهتری دارید؟! پیشنهاد شما 175 تومن هست، الان یک نفر 180 پیشنهاد داده، من هم که اعلام کردم پایان مناقصه دوشنبه 9 اردیبهشت هست، من دلیل این پست شما رو متوجه نمیشم!

لطفا اگر پیشنهادی دارید پست بدید در غیر اینصورت پست شما رو بعنوان اسپم گزارش میکنم.

درود مجدد

عزیز وقتی میگن پست شما رو آپ حساب می کنم که طرف قیمت نامربوطی داده باشه و این یکجور بی احترامی به پیشنهاد دهندگان هست که هر کسی هر قیمتی میده شما میگی آپ حساب میشه ! این یعنی قیمتت خیلی پرته !؟

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12415&hl=

ظمنا بد نیست قوانین خرید فروش رو هم مطالعه کنید.

طبق بند هفتم شما موظف هستید که قیمت پایه برای کالاتون تعیین کنید و در صورت نبود قیمت پایه حتی به قیمت های نامتعارف هم نمیتونید اعتراض داشته باشید .

برای راحتی خودتون میگم.

قیمت پایه

فروش فوری 

گام افزایشی 

رو تعیین کنید تا هم خودتون و دیگران راحت تر بتوانند فروش رو دنبال کنند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود مجدد

عزیز وقتی میگن پست شما رو آپ حساب می کنم که طرف قیمت نامربوطی داده باشه و این یکجور بی احترامی به پیشنهاد دهندگان هست که هر کسی هر قیمتی میده شما میگی آپ حساب میشه ! این یعنی قیمتت خیلی پرته !؟

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12415&hl=

ظمنا بد نیست قوانین خرید فروش رو هم مطالعه کنید.

طبق بند هفتم شما موظف هستید که قیمت پایه برای کالاتون تعیین کنید و در صورت نبود قیمت پایه حتی به قیمت های نامتعارف هم نمیتونید اعتراض داشته باشید .

برای راحتی خودتون میگم.

قیمت پایه

فروش فوری 

گام افزایشی 

رو تعیین کنید تا هم خودتون و دیگران راحت تر بتوانند فروش رو دنبال کنند.

با تشکر

اگر کمی دقت کرده باشید فقط قیمتهائی رو که افزایشی بوده آپ محسوب کردم پس صحبت شما در این مورد صدق نمیکنه، هیچ آدم عاقلی نمیاد مبلغی رو که پائین تر از مبلغ مورد نظرش هست آپ محسوب کنه!!

پس من به هیچ کس اهانتی اونطور که شما میگید نکردم.

اگر مشکل شما قیمت پایه هست قیمت پایه مد نظر من 160000 تومان بود و الان دوستان لطف کردن و تا 180 قیمت دادن. قیمت پایه رو به پست اول اضافه خواهم کرد.

فکر میکنم دیگه نباید در این مورد بحثی داشته باشیم!

ویرایش شده توسط kian25
لینک به دیدگاه

اعتمادسازی به چه صورت هست دوست گرامی ؟

دوست عزیز تهران باشید میتونیم حضوری ملاقات کنیم و کارت رو تقدیمتون کنم، در مورد شهرستان اما متاسفانه کاری نمیتونم انجام بدم و ارسال بعد از واریز وجه امکان پذیر هست، هزینه ارسال هم بر عهده خودم هست.

لینک به دیدگاه

190 فوری خریدارم...... یعنی امروز که یکشنبه 8 اردیبهشت 92 باشه  میخوامش

... :)  :)  البته اگه بشه که خیلــــی ممنون میشم.... آخه خیلی لازم دارم.... با تشکر

راستی تهران هستم... B)  B)

ویرایش شده توسط bahrambook
لینک به دیدگاه

اگه پ.خ بدید ممنون میشم :)  :)

ویرایش شده توسط bahrambook
لینک به دیدگاه

ممنونم از بهرام عزیز و بقیه دوستان

بنده از فروش منصرف شدم، متاسفانه کارتی که مد نظر داشتم فروش رفته و ارزش نداره در این اوضاع و احوال سیستم رو آپگرید کنم.

باز هم ممنونم.

مدیر محترم لطفا این تاپیک رو ببندید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...