رفتن به مطلب

فروش SSD intel sata6GB/S 120 GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد SSD مارک اینتل با قیمتی خوب به فروش میرسد :)

کالا آکبند می باشد

80556317866298968430.jpg

قیمت پایه 190 هزار تومان. گام افزایش هزار تومان :D

هر لحظه که به قیمت مورد نظرم رسید، اعلام میشه به خریداران.

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

در صورت انصراف دوستان 300 هستم.

فقط دقت کن این 120 گیگ هست نه 60 گیگ.

لینک به دیدگاه

فقط دقت کن این 120 گیگ هست نه 60 گیگ.

دوست عزیزم من که زیر قیمت پایه اعلام نکردم .شما که به این قیمت ها راضی نیستی بهتره قیمت دلخواهتو بگی تا من و دیگران وقتمونو تلف نکنیم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم من که زیر قیمت پایه اعلام نکردم .شما که به این قیمت ها راضی نیستی بهتره قیمت دلخواهتو بگی تا من و دیگران وقتمونو تلف نکنیم.

از صاحب تاپیک عذر میخوام که پست میدم. دوست خوبم مزایده به همین شکل است. فروشنده قیمت پایه اعلان میکند، دوستان دیگر قیمت های مورد نظرشون رو یکی پس از دیگری اعلان میکند تا در پایان یک نفر برنده میشود. شما برای پست دادن باید ببنید آخرین و بالاترین قیمت پیشنهادی دوستان دیگر چه میزان بوده. سپس در صورت تمایل باید بالاتر از آن پیشنهاد بدید. بعد منتظر تایید صاحب تاپیک بمانید. اگر نمیتوانید منتظر بمانید هر زمان اراده کنید میتوانید از بازار جنس مورد نظرتون رو تهیه بفرمایید.

لینک به دیدگاه

شما زیر پایه اعلام نکردین ولی خیلی پایین تر از قیمت آخرین افراد قیمت دادین.

نتیجه کار شما چیزی جز به هم خوردن نظم تاپیک نبود.

لینک به دیدگاه

امین جون تاریخ اتمام مزایده هم بگو !

ویرایش شده توسط subzero7111
لینک به دیدگاه

شما زیر پایه اعلام نکردین ولی خیلی پایین تر از قیمت آخرین افراد قیمت دادین.

نتیجه کار شما چیزی جز به هم خوردن نظم تاپیک نبود.

ببخشید

370 هستم

با عذر خوهی از همشهری گلم.

لینک به دیدگاه

شرمنده دوست گرامی تا حالا بالاترین پیشنهاد مربوط به بنده است که چون نیاز داشتم بالاتر از همه قیمت دادم

میخواستم بدونم اگر پیشنهاد بالاتر نشد اصلا هاردتون رو میفروشید  یا اینکه قصد فروش ندارید و باید به قیمت فروش فوری خودتون برسه اگر اینطوره که قیمت پایه و مزایده که کلا معنی خودشو از دست میده.

کلا این مزایده تا کی ادامه داره.

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

شرمنده دوست گرامی تا حالا بالاترین پیشنهاد مربوط به بنده است که چون نیاز داشتم بالاتر از همه قیمت دادم

میخواستم بدونم اگر پیشنهاد بالاتر نشد اصلا هاردتون رو میفروشید  یا اینکه قصد فروش ندارید و باید به قیمت فروش فوری خودتون برسه اگر اینطوره که قیمت پایه و مزایده که کلا معنی خودشو از دست میده.

کلا این مزایده تا کی ادامه داره.

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی

بله اگر مزایده گذاشته بودم حق با شما بود. ولی هیچ جا ذکر نکردم مزایده!

قیمت پایه یعنی کمتر از اون پیشنهاد نشه! چون بعضی دوستان علاقه دارن وقتی جنسی مثال 100 تومن ارزش داشته باشه، ناخودآگاه 50 قیمت بدن.

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

بله اگر مزایده گذاشته بودم حق با شما بود. ولی هیچ جا ذکر نکردم مزایده!

قیمت پایه یعنی کمتر از اون پیشنهاد نشه! چون بعضی دوستان علاقه دارن وقتی جنسی مثال 100 تومن ارزش داشته باشه، ناخودآگاه 50 قیمت بدن.

ممنون از پاسخ شما 

اما نفرمودید که این تاپیک فروش تا چه موقع ادامه داره؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...