رفتن به مطلب

فروش 1090 با باکس و فن نو

ali2424
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یکعدد 1090 با فن نو و باکس موجود هست و به قیمت مناسب فروخته میشه یکسال بیشتر نیست روی سیستم کار کرده و با فن تونیک تور اکستریم 120 روی سیستم بسته شده و علت فروش هم خرید 8350 میباشد اولویت بت همشهریان مشهدی  در اولین فرصت عکس قرار میدم

دوستان دقت کنید این مدل یکی از خوش اور کلاکترین در نوع خود هست بنده با مین  msi 990fx  gd 80   تا فرکانس 6.2 هم اور کردم  680372.jpg

اینم  لینکش در سایت http://forum.p30world.com/showthread.php?t=535651

قیمت پایه 400 فروش فوری 450

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت مد نظرتون ؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب ( ع ق)

ورودتون رو تبریک میگم.

لطفا قیمت مد نظرتون رو پ. خ  کنید..

لینک به دیدگاه

برای شروع 250

دوست عزیز این قیمتی که شما گفتی فنوم 955 هم نمیدند چه برسه به این

لینک به دیدگاه

داداش اینکه زیر LN2 رفته !

خوب معلومه اونو با دوستم پرژوشو انجام دادیم متاسفانه از اون لحظه الان عکس ندارم فقط برای تست زدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوستان یکعدد 1090 با فن نو و باکس موجود هست و به قیمت مناسب فروخته میشه یکسال بیشتر نیست روی سیستم کار کرده و با فن تونیک تور اکستریم 120 روی سیستم بسته شده و علت فروش هم خرید 8350 میباشد اولویت بت همشهریان مشهدی  در اولین فرصت عکس قرار میدم

دوستان دقت کنید این مدل یکی از خوش اور کلاکترین در نوع خود هست بنده با مین  msi 990fx  gd 80   تا فرکانس 6.2 هم اور کردم ...

اینم  لینکش در سایت http://forum.p30world.com/showthread.php?t=535651

قیمت پایه 400 فروش فوری 450

http://hwbot.org/submission/2222214_don_corleone_wprime___32m_phenom_ii_x6_1090t_be_3sec_978ms

عزیز سابمیت برای 20 ماه پیش هست !؟

به نظر خودتون قیمت 400 یا 450 تومان برای 1090 که زیر LN2 رفته میتونه مناسب باشه !؟

اورکلاک حتی زیر LN2 مشکلی ایجاد نمی کنه البته برای اینکارش!

ولی معمولا کالایی رو که  زیر نیتروژن بردن یکم با قیمت متعادل تر بفروش می رسونند...

پ ن :دوستان یک موردی هست :

ایشون به گفته خودشون در این فروم زیر LN2 بردن و لینک سابمیتی که گذاشتند برای ایشون نیست!؟

در فروم PCworld گفتن که روی Air این فرکانس و ولتاژ رو ست کردند.1.88 برای ایر وحشتناک هست و یقینا پردازنده دیگرید می کنه!مخصوصا که تست 32M هم ران کردند.

ضمنا نهایت دمای قابل تحمل برای فنوم دو ها 61 درجه هست و طبق گفته خود ایشون دما در اون تست به 74 درجه رسیده!؟

ما منتظر شفاف سازی استارتر هستیم  :huh: 

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

http://hwbot.org/submission/2222214_don_corleone_wprime___32m_phenom_ii_x6_1090t_be_3sec_978ms

عزیز سابمیت برای 20 ماه پیش هست !؟

به نظر خودتون قیمت 400 یا 450 تومان برای 1090 که زیر LN2 رفته میتونه مناسب باشه !؟

اورکلاک حتی زیر LN2 مشکلی ایجاد نمی کنه البته برای اینکارش!

ولی معمولا کالایی رو که  زیر نیتروژن بردن یکم با قیمت متعادل تر بفروش می رسونند...

پ ن :دوستان یک موردی هست :

ایشون به گفته خودشون در این فروم زیر LN2 بردن و لینک سابمیتی که گذاشتند برای ایشون نیست!؟

در فروم PCworld گفتن که روی Air این فرکانس و ولتاژ رو ست کردند.1.88 برای ایر وحشتناک هست و یقینا پردازنده دیگرید می کنه!مخصوصا که تست 32M هم ران کردند.

ضمنا نهایت دمای قابل تحمل برای فنوم دو ها 61 درجه هست و طبق گفته خود ایشون دما در اون تست به 74 درجه رسیده!؟

ما منتظر شفاف سازی استارتر هستیم  :huh: 

من نمیدونم چرا صحبت از اور کلاک در این فورم میشه دوستان وحشت میکنند (ما رو باش اومدیم صادق باشیم) ببین دوست گرامی گفتم اون پروژه رو با دوستم که خدای اور هست در همون سایت برای شرکت در مسابقه زدیم که متاسفانه موفق نشدیم  در ضمن  من این پردازنده رو روی ایر هم در این فرکانس ست کردم اما تغیرات اساسی در تونیک ایجاد کردم و با سورخکاری و دلرکاری و کار گذاشتن دو عدد فن 220  و قرار دادن پمپ اب در رادیات بیرون این کار رو انجام دادم البته اونم برای چند لحظه که متاسانه استیبل نشد در مورد تاریخ هم چون مجبور شدم بایاس رو بعد از چند بار خطا دیفالت کم تاریخ بهم خورد ولی من به تمام دوستان اطمینان میدم پردازنده هیچ مشکلی نداره و همین الان هم در فرکانس 4.2 دراه به راحتی و هیچ مشکلی کار میکنه و مهلت تست هم میدم اگه دوستان نگرانند گفتم هدفم از فروش خرید 8350 میباشد نه چیز بیشتر  در ضمن این پردازنده از اونور برای من اومده و کلا گارانتی هم نداشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم چرا صحبت از اور کلاک در این فورم میشه دوستان وحشت میکنند (ما رو باش اومدیم صادق باشیم) ببین دوست گرامی گفتم اون پروژه رو با دوستم که خدای اور هست در همون سایت برای شرکت در مسابقه زدیم که متاسفانه موفق نشدیم  در ضمن  من این پردازنده رو روی ایر هم در این فرکانس ست کردم اما تغیرات اساسی در تونیک ایجاد کردم و با سورخکاری و دلرکاری و کار گذاشتن دو عدد فن 220  و قرار دادن پمپ اب در رادیات بیرون این کار رو انجام دادم البته اونم برای چند لحظه که متاسانه استیبل نشد در مورد تاریخ هم چون مجبور شدم بایاس رو بعد از چند بار خطا دیفالت کم تاریخ بهم خورد ولی من به تمام دوستان اطمینان میدم پردازنده هیچ مشکلی نداره و همین الان هم در فرکانس 4.2 دراه به راحتی و هیچ مشکلی کار میکنه و مهلت تست هم میدم اگه دوستان نگرانند گفتم هدفم از فروش خرید 8350 میباشد نه چیز بیشتر  در ضمن این پردازنده از اونور برای من اومده و کلا گارانتی هم نداشته

درود

کسی از اسم اورکلاک وحشت نداره دوست عزیز ... همه این کاربرا حداقل آشنایی کمی با اورکلاک دارن ....

میشه اسم اون رفیقتون که خدای اور هست رو بگید ؟  بنده چند تا سوال از ایشون دارم ....

راستی اون شات که در پست اول قرار دادید واسه خودتون هست ؟  یعنی خودتون اون تست رو گرفتید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1-من نمیدونم چرا صحبت از اور کلاک در این فورم میشه دوستان وحشت میکنند 

2-(ما رو باش اومدیم صادق باشیم)

3-ببین دوست گرامی گفتم اون پروژه رو با دوستم که خدای اور هست

4-در ضمن  من این پردازنده رو روی ایر هم در این فرکانس ست کردم اما تغیرات اساسی در تونیک ایجاد کردم و با سورخکاری و دلرکاری و کار گذاشتن دو عدد فن 220  و قرار دادن پمپ اب در رادیات بیرون این کار رو انجام دادم 

البته اونم برای چند لحظه که متاسانه استیبل نشد

درود مجدد

1-ولتاژ امن برای پردازنده های AMD خانواده فنوم تو روی ایر حتی با بهترین واتر ها چقدر می تونه باشه ؟! از ولتاژ 1.88 روی ایر باید هم وحشت کرد !؟ همینطور دمای 74درجه سانتیگراد!؟

2-عزیز تناقض گویی شما در چند پست گذشته چیزی غیر از صداقت رو نشون میده.

3-اسم این دوستتون که خدای اور هست چیه!؟به ما هم بگید؟!

4-آها پس یکبار با نیتروژن و یکبار روی ایر اینکار رو کردید و کولر تونیک رو هم تبدیل به یک کولر هایبریدی کردید در اصل که با آب و باد کار می کنه!؟

حالا یک سوال دارم ار خدمتتون!؟ دمای سوکت زیر نیتروژن چقدره !؟ با این کولر شما چقدر بود!؟آیا شما با این کولر ساخت خودتون دما رو به منفی 80 درجه زیر صفر رسوندید که 1.88 Vcore ست کردید!؟

به شرط واریز بعد از تست من پردازنده رو ازتون بر میدارم و قیمت مد نظرم رو هم براتون پ خ می کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود مجدد

1-ولتاژ امن برای پردازنده های AMD خانواده فنوم تو روی ایر حتی با بهترین واتر ها چقدر می تونه باشه ؟! از ولتاژ 1.88 روی ایر باید هم وحشت کرد !؟ همینطور دمای 74درجه سانتیگراد!؟

2-عزیز تناقض گویی شما در چند پست گذشته چیزی غیر از صداقت رو نشون میده.

3-اسم این دوستتون که خدای اور هست چیه!؟به ما هم بگید؟!

4-آها پس یکبار با نیتروژن و یکبار روی ایر اینکار رو کردید و کولر تونیک رو هم تبدیل به یک کولر هایبریدی کردید در اصل که با آب و باد کار می کنه!؟

حالا یک سوال دارم ار خدمتتون!؟ دمای سوکت زیر نیتروژن چقدره !؟ با این کولر شما چقدر بود!؟آیا شما با این کولر ساخت خودتون دما رو به منفی 80 درجه زیر صفر رسوندید که 1.88 Vcore ست کردید!؟

به شرط واریز بعد از تست من پردازنده رو ازتون بر میدارم و قیمت مد نظرم رو هم براتون پ خ می کنم.

با تشکر

با سلام

عرض کردم که روی ایر هم من اینکار رو کردم ولی با ولتآژ کمتر که متاسفانه استیبل نشد فکر کنم روی 1.6 بود برای سری اول که با نیتروژن بود دما فکر کنم به -110 رسید  که اون هم در شرایط خاص خودش بود و عرض کردم فقط برای مسابقه بود ودر جواب سوالتون خوب معلومه که با واتر کولینگ به اون دمای مورد نظر نمیرسه  من حتی نتونستمدر ویندوز پایداربمونم البته ولتاژ 1.6 داده بودم و دیگه بیشتر جا نداشت

لینک به دیدگاه

سلام همشهری 

میشه یک شماره تماس و یک آدرس بدی حضوری بیام ببینم شما رو و هم دوستتون رو ؟

دوستان هر کسی خواست میتونم براش به صورت حضوری معامله کنم 

عزیز من خودم اورکلاکر هستم و با نیتروژن هم تست زیاد میزنم 

لینک به دیدگاه

سلام همشهری 

میشه یک شماره تماس و یک آدرس بدی حضوری بیام ببینم شما رو و هم دوستتون رو ؟

دوستان هر کسی خواست میتونم براش به صورت حضوری معامله کنم 

عزیز من خودم اورکلاکر هستم و با نیتروژن هم تست زیاد میزنم 

پ خ شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

کسی از اسم اورکلاک وحشت نداره دوست عزیز ... همه این کاربرا حداقل آشنایی کمی با اورکلاک دارن ....

میشه اسم اون رفیقتون که خدای اور هست رو بگید ؟  بنده چند تا سوال از ایشون دارم ....

راستی اون شات که در پست اول قرار دادید واسه خودتون هست ؟  یعنی خودتون اون تست رو گرفتید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خودم میدونم شات واسه کی هست فرجام عزیز ....

جالبش اینجاست که من امروز با آقای ذولفقاری صحبت میکرم  , ایشون کاملا" حرفهای صاحب تاپیک رو رد کردن و cpu هم هنوز پیش خودشون هست :)

پس در نتیجه ............ ;)

انشاالله که صاحب تاپیک جوابگوی عزیزان باشن :دی :D

لینک به دیدگاه

بسی   حالی   بردیم   ما   نیز (عجب جمله ای گفتیما) :D

فعلا پرچم بروبچ لیون بالاست...نفسکش داداش (*)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...