رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز برای Metro Last Light :(

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشخصه سیستم پیشنهادی بازی فقط جنبه ی تبلیغاتی داره وگرنه بالاترین رزولشن و جزئیات این بازی رو با 660ti هم میشه بدون افت فریم بازی کرد

لینک به دیدگاه

• ارسال 384
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
مشخصه سیستم پیشنهادی بازی فقط جنبه ی تبلیغاتی داره وگرنه بالاترین رزولشن و جزئیات این بازی رو با 660ti هم میشه بدون افت فریم بازی کرد

خیر نمیشه . فیسی ایکس ایم بازی خیلی سنگینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با 660ti ؟

بالاترین فریمی که رز 1080p دیدم با یک تایتان بوده که حداکثر تا 120 بوده ولی در بعضی جاهای بازی تا 20 فریم هم اومده! همونطور که محمودجان گفتن بازی سنگینیه.حتی با 3 تا 680 هم افت فریم در بعضی قسمت ها هست و زیاد هم هست

لینک به دیدگاه

دوستان من گرافیکم 7950 سافایر دوفن هست سیپیو هم 2500 ولی نمیدونم توی این بازی چرا سایه ها پرش دارن آیا کسی این مشکل رو داره یا ن؟؟

لینک به دیدگاه

یعنی به طور مثال کارت 670 در این بازی به طور متوسط 30 فریم نمیندازه؟ اگر بندازه یعنی راحت اجرا میشه!

لینک به دیدگاه

یه سواله دیگه میخواستم ببینم آخرین ورژن درایور amd هم همین 13.5 بتا هست دیگه درسته؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی به طور مثال کارت 670 در این بازی به طور متوسط 30 فریم نمیندازه؟ اگر بندازه یعنی راحت اجرا میشه!

بازی نرم و خوب بازی ای است که حداقل 60 فریم رو بده . اگر هم مانیتورتون 120 هرتز باشه بهتره 100 فریم به  بالا بده در غیر این صورت کامپیوتر با اتاری فرقی نداره

لینک به دیدگاه

یه سواله دیگه میخواستم ببینم آخرین ورژن درایور amd هم همین 13.5 بتا هست دیگه درسته؟؟؟

بله آخرین ورژن همین هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان من گرافیکم 7950 سافایر دوفن هست سیپیو هم 2500 ولی نمیدونم توی این بازی چرا سایه ها پرش دارن آیا کسی این مشکل رو داره یا ن؟؟

مگه مشکلت با این درایور مخصوص حل نشده؟

واسه یکی از دوستان که پرش سایه ها حل شده ولی انگار که تسلیشن اصلا کار نمیکنه!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اولین بنچمارک از این بازی که نشون میده یک مقدار از کرایسیس 3 قدرت گرافیکیش بیشتره.

81404600473207994729.png

لینک به دیدگاه

!!!!

با توجه به بنچ مارک پست 61 مصرف مموری این بازی باید خیلی کم باشه!! 1 گیگ دیگه چی هست !؟!؟

_________

پی.نوشت: چه کرده 7990 با درایورهای هنوز بهینه نشده ! :D  AMD چقدر در بهینه سازی این کارت خوب عمل کرده که 7970 نسخه ی گیگاهرتز از 680 عقب تره اما 7990 از 690 و تایتان جلوتر هست!

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

این 7990 سوسه کنندس.

باید صبر کنیم بیاد ببینیم چه قیمت هست.

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان 3 تا 480 چند فریم می گیره؟ کسی تست  کرده؟ 50 فریم می تونم بازی کنم اینو؟ :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام.

دوستان 3 تا 480 چند فریم می گیره؟ کسی تست  کرده؟ 50 فریم می تونم بازی کنم اینو؟ :(

ببین این بازی یه قسمت بنچمارک داره که  این جداول از همون گرفته شده . مشکلی این برنامه داره اینکه میاد از بالایه بیس شروع به فریم گیری میکنه و به دلیل وجود ابجکت های زیاد فریمت میاد پایین . ولی در اصل بازی چون ما از دوربین شخص شوتر فقط بازی رو می بینیم فریم میره بالا مثلا دو تا 680 SLI تو تست برنامه بنچ مارکش 68 میگیره ولی تو خود  بازی فریم بین 70 تا 90 و تا 160 فریم هم بالا میره .

گرفتی چی شد پس به احتمال زیاد میتونی بازی کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام.

آقا سعید شما با 2 تا 480 هم خیلی راحت میتونی رو حداکثر بازی بکنی فقط دور SSAA رو خط بکش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه هنوز این بازی رو اجرا نکردید چند تا ویدئو که در آخر این لینک برا دانلود قرار داره ببینید.

موقع بازی کردن حواستون جمع کنید :D  بعضی قسمتاش مشکل داره :دی

http://www.gamersyde.com/news_our_pc_videos_of_metro_last_light-14044_en.html#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم یسری عکس براتون اماده کردم که خودم از تو بازی گرفتم

msgdu3yya873m8ciffg.jpg

92yj70f4tdd4fu2bd9t6.jpg

0hmlavknemhko1jf866.jpg

نمیشد زود تر بگین این یکمی چیز داره ( برای من مهم نیست داشته باشه ولی واسه کسی که بقلم نشسته مهمه )

گفتم خواهرم رو یکم اذیت کنم ( بچس) گفتم بیا این بازی رو ببین . با خودم فکر کردم الان از این موجودات ترسانکش میاد و اونم می بینه و گریش در میاد اقا ما تا در رو وا کردم این موجودات زیر داشتن هرکات اکروباتیک می رفتم یه لحظه برگشتم که خواهرم رو ببینم دیدم چشات گرد شده داره از حدقه میزنه بیرون .!!  :wacko:  :blink: 

حالا از اون وقت داره کله منو میکنه چرا اینا اینطوری بود چرا لباساشون اینطوریه . و ....

http://lioncomputer.ir/uppic/images/rwm7btcpjol9nw0tvkn6.jpg

http://lioncomputer.ir/uppic/images/i30y7wesakufh9knong.jpg

http://lioncomputer.ir/uppic/images/le02742mojnlpr4s5cmj.jpg

اینم از باگ بازی :

wvn1276np1ga5rp1sh7m.jpg

اینم از تفاوت خاموش بودت انتی انلایز و روشن 2X

غیرفعال :

rhx25zaow9dwys01c43l.jpg

SSAA 2X:

z1mqzz3l9xsxfqnvpsev.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان دقت کردین همیشه تو بازی ها جاهای که چیز داره یکی کناره ادم هست :D  :D

ادم هی رنگ عوض میکنه.

لینک به دیدگاه

اينا دقيقا کجاي بازيه؟

دانلودش تموم شد و يه نيم ساعتي بازي کردم تا اونجا که دارن از زندان فرار ميکنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اينا دقيقا کجاي بازيه؟ دانلودش تموم شد و يه نيم ساعتي بازي کردم تا اونجا که دارن از زندان فرار ميکنن.

یکیش چند دقیقه قبل خیانت اون بابایی که بهت تو فرار کمک می کنه . یکی دیگش باید یه 2 ساعت بری جلو اونجاس ولی تو اونجا نامرد برای اینکه کامل نشون بده پول میگیره :(

لینک به دیدگاه

نمیشد زود تر بگین این یکمی چیز داره ( برای من مهم نیست داشته باشه ولی واسه کسی که بقلم نشسته مهمه )

گفتم خواهرم رو یکم اذیت کنم ( بچس) گفتم بیا این بازی رو ببین . با خودم فکر کردم الان از این موجودات ترسانکش میاد و اونم می بینه و گریش در میاد اقا ما تا در رو وا کردم این موجودات زیر داشتن هرکات اکروباتیک می رفتم یه لحظه برگشتم که خواهرم رو ببینم دیدم چشات گرد شده داره از حدقه میزنه بیرون .!!  :wacko:  :blink: 

حالا از اون وقت داره کله منو میکنه چرا اینا اینطوری بود چرا لباساشون اینطوریه . و ...

وای محمود ترکیدم از خنده

خوش به حالت آجی کوچولو داری!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

بالاخره دوستان دانلود تموم شد

این هم نتایج تست من هست

40877557529641786824.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

با سلام

بالاخره دوستان دانلود تموم شد

این هم نتایج تست من هست

40877557529641786824.jpg

درود

عزیز مشخصات سیستمت رو هم مینوشتی خیلی بهتر بود! در هر صورت مرسی

لینک به دیدگاه

اکه ميشه تسولشن رو وري هاي باaf x16 يه تست بگير ميخوام يه مقايسه اي با660 ti بکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...