رفتن به مطلب

تعویض کارت گرافیک msi gtx 570 pe/oc با گرافیک بالاتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و تقدیم احترام خدمت بزرگواران و دوستان عزیز و سخت افزاری سایت بزرگ لیون کامپیوتر .

بعد از چند وقتی منم هوس کردم یه ارتقاعی به این سیستم زغالیم بدم که با توجه به این موضوع تصمیم گرفتم گرافیک خوشگل و پرقدرتم رو در ازای یه گرافیک

بالاتر و جدیدتر تعویض کنم . این گرافیک رو همه دوستانی که به نوعی با دنیای گرافیک سروکار دارند رو میشناسند و میدونن گرافیک خوب و خوش قدرتیه و

البته به ادعا . اگه بخوام از گرافیک بگم کارت در سلامت کامل به سر میبره هیچ مشکل خاصی هم نداره حتی در حد یه مولکول کاملا تمیز و سوسول هم هست

باهاش هیچ کار سنگینی هم نشده رو سیستم خوبیم بوده با پاور عالی که از لحاظ تامین برقش هیچ کم و کاستی هم نداشته / دارای گارانتی تا ماه دوم 2014

اررور معروف ساپورت نکردن یا مشکل داشتن با درایو رو که شایع هم هست رو نداره / اورکلاک کردن رو که بنده اصلا بلد هم نیستم / فقط شبها روشن بوده

اونم برای چند ساعت اهل بازیم نیستم که بخوام انواع بازیهارو روش نصب کرده و بازی کنم فقط چند بار فوتبال زدم باهاش خلاصه هیچ دردو مریضی نداره

و اینو هم تضمین میکنم ... ( تنها نکته قابل گفتن اینه که کارت گارانتیش گم شده که هیچ مشکلی نداره و شرکت فقط با لیبل کارداره نه با کارت گارانتیش ) 

بحث های کارشناسی و اسپم وغیره هم آزارده فقط رعایت کنید که پشیمون نشم

با گرافیکهای مدل  :  msi gtx 660ti pe/oc  یا همین مدل با برندهایی مثل asus  هم تعویض میشه / گرافیک مدل : gtx 580  هم تعویض میشه با برند معتبر

قیمت پایه :

فروش فوری :

گام افزایشی :

هزینه ارسال با خریدار محترم

دوستان بنده فقط شبها خونه هستم و انلاین و پاسخگوی سوال شما پس اگر در طی روز سوال داشتین و بنده ج ندادم ناراحت نشین

طبق قوانین عکسم گذاشتم اونم با کیفیت 1080 که بتونین زوم کنید ....... اگر وقت کنم یه تست هم از 3dmark  براتون میرازم

پیروز و سربلند باشین

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

عطا جان کیفیت عکسا پرفکت هست . مثل خودتو کارتت

منم یه کارت 570 دارم از برند Zotak چند وقتیه که دنبال تعویض با کارت بالاترم ولی تفاوت قیمت با کارت هایی مثل 670 و غیره ... خیلی زیاد هست .به هر صورت امیدوارم به قیمت مورد دلخواهت فروش بره یا کارت مورد نظرت رو زود پیدا کنی عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان کیفیت عکسا پرفکت هست . مثل خودتو کارتت

منم یه کارت 570 دارم از برند Zotak چند وقتیه که دنبال تعویض با کارت بالاترم ولی تفاوت قیمت با کارت هایی مثل 670 و غیره ... خیلی زیاد هست .به هر صورت امیدوارم به قیمت مورد دلخواهت فروش بره یا کارت مورد نظرت رو زود پیدا کنی عزیز

سلام به دوست عزیزم محمد جان عزیز /  قربونت برم

والا قیمتها به قدری خفن هستن که همون 660 رو بتونم بخرم شاهکار کردم شاید زیاد با این 570 فرق نداشته باشه ولی خیلی دوست دارم سری 600 رو هم تجربه کنم وگرنه این گرافیک از سرم هم زیاده واسه اینترنت و فیلم ولی چه کنم دیگه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جون من جات باشم یکمی دندون رو جیگر میزارم و منتظر Generation بعدی کارتهای گرافیک میمونم که تا 5-4 ماه دیگه خواهند اومد...

قیمتهاشون هم که انگار از این کارتهای فعلی پایینتر هستش و پرفورمنس بالاتر...

البته باید این رو هم در نظر گرفت که قیمت گذاری تو ایران که مثل هیچ جای دنیا هیچ شباهتی به موجودات دیگه نداره... :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جون من جات باشم یکمی دندون رو جیگر میزارم و منتظر Generation بعدی کارتهای گرافیک میمونم که تا 5-4 ماه دیگه خواهند اومد...

قیمتهاشون هم که انگار از این کارتهای فعلی پایینتر هستش و پرفورمنس بالاتر...

البته باید این رو هم در نظر گرفت که قیمت گذاری تو ایران که مثل هیچ جای دنیا هیچ شباهتی به موجودات دیگه نداره... :(

سلام

والا تو ایران هر چه قدر صبر کنی اونقدر هم ضرر میکنی و پشیمون میشی چون قیمتها داره قله ها رو یکی پس از دیگری فتح میکنه

حرف جنابعالی رو قبول دارم و میدونم سری 700 داره وارد بازار میشه با قیمت ارزان تر ولی اونطور که خودتون گفتین قیمتگذاری تو اینجا به شرایط جوی و اب و هوا / رطوبت زمین / الودگی هوا / شرایط اجتماعی / فرهنگ / سطح سواد و هزار کوفت دیگه بستگی داره ( ببخشید منظوری ندارم ) .... فرض کنیم گرافیک ارزان قیمت 760ti با قیمت 299$ وارد بازار شد جنابعالی فکر میکنید چقدر براش قیمت میزارن ؟ ( این کارت جزو ارزان قیمت ترین اون سری میباشد )  1500 یا 1700 یا 1800 یا ........ در ضمن از این سیاست بازی انویدیا هم خسته شدیم هر سه ماه یه بار گرافیک جدید میده بیرون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

والا تو ایران هر چه قدر صبر کنی اونقدر هم ضرر میکنی و پشیمون میشی چون قیمتها داره قله ها رو یکی پس از دیگری فتح میکنه

حرف جنابعالی رو قبول دارم و میدونم سری 700 داره وارد بازار میشه با قیمت ارزان تر ولی اونطور که خودتون گفتین قیمتگذاری تو اینجا به شرایط جوی و اب و هوا / رطوبت زمین / الودگی هوا / شرایط اجتماعی / فرهنگ / سطح سواد و هزار کوفت دیگه بستگی داره ( ببخشید منظوری ندارم ) .... فرض کنیم گرافیک ارزان قیمت 760ti با قیمت 299$ وارد بازار شد جنابعالی فکر میکنید چقدر براش قیمت میزارن ؟ ( این کارت جزو ارزان قیمت ترین اون سری میباشد )  1500 یا 1700 یا 1800 یا ........ در ضمن از این سیاست بازی انویدیا هم خسته شدیم هر سه ماه یه بار گرافیک جدید میده بیرون

علیک سلام عزیز

100% با تمام حرف هات موافق هستم...

باید ببینیم با دولت جدید هم چه اتفاقی میخواد بیوفته( که من چشمام آب نمیخوره)...

ولی با این شرایط باید دل به AMD بست با سری جدیدش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز یه دونه 670 evga 2gb موجوده

اگه خواستی پخ بده

مرسي سيد جان ولي قيمت اين گرافيك خيلي بالاست ... با تشكر از توجهتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزيز گرافيك با 660ti اكبند هم تعويض ميشود ........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و سروران تعويض ميكنيم ... بشتابيد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تایپیک تعویض بسته شد و انشاالله تبدیل به تایپیک فروش میشه ...

مدیر محترم تایپیک بسته شود....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...