رفتن به مطلب

کمک در مورد فلش بایوس 9750 سافایر به فلش بوست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

می خواهم کارت 7950 سافایر با کلاک 810 را به مدل بوست یا همان ghz که فرکانس 925 دارد فلش کنم 

از اساتید خواهشمندم در این زمینه من را یاری دهند اگرم ریسک زیادی دارد پس کمک کنند کارتم اورکلاک کنم 

اینم مشخصات کارتم 

post-11960-0-47309900-1366930430_thumb.jpg

post-11960-0-87049700-1366930500_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز اول مدل کارتت رو دقیق بگو و یک اسکرین ازش بزار که ما مطمئن بشیم اصلا میشه این کارت فلش کرد یا نه...

بعد هم ببین آیا خود سایت سازنده واسش بایوس معرفی کرده؟

مرحله آخر انجامش هستش...

لینک به دیدگاه

عزیز اول مدل کارتت رو دقیق بگو و یک اسکرین ازش بزار که ما مطمئن بشیم اصلا میشه این کارت فلش کرد یا نه...

بعد هم ببین آیا خود سایت سازنده واسش بایوس معرفی کرده؟

مرحله آخر انجامش هستش...

مدل کارت SAPPHIRE HD 7950 3GB GDDR5 (11196-00) اینم لینک سایت سازنده کارتhttp://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1157&pid=1439&psn=&lid=1&leg=0

ودر ضمن تو سایت سافایر من چیزی پیدا نکردم برای اپدیت بایوس

post-11960-0-34956800-1366956746_thumb.jpg

post-11960-0-32582900-1366956755_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این کارتی که شما گذاشتید قابلیت این کار رو نداره و شباهتی هم به اون اسکرینی که گذاشتید نداره که؟

لینک به دیدگاه

برای اورکلاک چی کارکنم بدون دادن ولتاژ می تونم تا فرکانس 950 اورکنم یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این چیزی هست که کسانی که این کار رو انجام دادن دارن میگن و کلا بایوس با بوست رو فقط روی مدل های رفرنس(بعضی هاشون نمیشه بازهم) و تعداد کمی غیر رفرنس میشه انجام داد که تقریبا مهمترین مشکل افزایش دماشون هستش...

واسه اورکلاک هم باید تست کنید و خودتون مشاهده کنید که دچار مشکلی میشه یا آرتیفکت میزنه اگه اور کنید که همه اینها باز هم به دمای کارت مربوط میشه...

من این کارت رو نداشتم که تست کنم ولی کلا حتی کارتها از یک کارخونه و یک مدل هم باز در اور با هم متفاوت عمل میکنن( که این به شانس شما برمیگرده)...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان مدل کارت گرافیک من اینه : http://eu.msi.com/product/vga/R7950-2PMD3GD5-OC.html
Msi 7950 oc
من میتونم این کارت رو به 7950 boost آپدیت کنم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...