رفتن به مطلب

نظر سنجی برند رم

بهترین برند ram به نطر شما چیست؟  

202 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین برند ram به نطر شما چیست؟

Recommended Posts

هدف من از ایجاد این نظر سنجی این است که مردم نظر همدیگر را بدانند که در موقع خرید دچار تردید نشوند.

ویرایش شده توسط Hossein 1376
لینک به دیدگاه

من از اون سریع اول patriot  داشتم همیشه خوب بوده مشکلی هم باهاش نداشتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بجز کورسیر با هیچ برند دیگه ای کار نکردم و نمیتونم به طور مفید نظر بدم یعنی همان انتخاب کور. من بر اساس بنچ مارک ها و تعریفی که دوستان خودم از این برند کردن به Gskill رأی دادم

لینک به دیدگاه

ولی متاسفانه تمام رم های gskill لیون کامپیوتر نا موجود است :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Mushkin رو فراموش کردی عزیز 

لینک به دیدگاه

درود

کاربرای حرفه ای واورکلاکرها GSKILL گزینه  منطقی هست ولی به حق نباید از kingston هم گذشت!

اون هم برند خیلی خوبی هست

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

برای من که برند مهم نیست :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

حسین جان بدون شک  G.SKILL  جزو بهترینهاست ولی چه فایده بهترین باشه ولی موجود نباشه ... ممنون بابت نظرسنجی

لینک به دیدگاه

خوب تا تعریفتون از بهترین چی باشه؟اگه منظورتون پرفورمنس و قابلیت اورکلاکینگ باشه بدون توجه به قیمت!!! برند Corsair از نوع Dominator Platinum !!که نه یافت میشه نه ارزونه :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد برند کورسیر در نسل DDR3 به غیر از رمهای دامینیتور جی تی و یکسری دامینیتور ها که رمهای خیلی خوبی هستند .بدترین رمهای روی کره زمین سری XMS3 و Vengeance این شرکت هستند.

دقیقا اکثر رمهایی که دوستان در ایران دارند از همین دو سری هستند.

نمیدونم چه چیز خوبی در این سری دیدن که اینقدر طرفدار داره این برند !؟

لینک به دیدگاه

در مورد برند کورسیر در نسل DDR3 به غیر از رمهای دامینیتور جی تی و یکسری دامینیتور ها که رمهای خیلی خوبی هستند .بدترین رمهای روی کره زمین سری XMS3 و Vengeance این شرکت هستند.

دقیقا اکثر رمهایی که دوستان در ایران دارند از همین دو سری هستند.

نمیدونم چه چیز خوبی در این سری دیدن که اینقدر طرفدار داره این برند !؟

آقا جوون بودیمو جاهل :D

ولی به دور از شوخی من خودم اون موقع بودجم بیشتر از این اجازه نمیداد واسه رم هزینه کنم و مجبور شدم و به نظرم حرف شما درسته خیلی این سری vengeance رمهای بیخودی هستن...پول دستم برسه و رم درست حسابی بیاد بازار حتماً میگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا جوون بودیمو جاهل :D

ولی به دور از شوخی من خودم اون موقع بودجم بیشتر از این اجازه نمیداد واسه رم هزینه کنم و مجبور شدم و به نظرم حرف شما درسته خیلی این سری vengeance رمهای بیخودی هستن...پول دستم برسه و رم درست حسابی بیاد بازار حتماً میگیرم

آخه رمی که تو فرکانس خودش (2000mhz) نتونه پایدار بمونه چه رمیه !؟

دقیقا پارسال همین موقع ها بود من 3 پیک کینگ استون هایپر تی 1 خریدرم(4*2) باس 1600 تاخیر 9 به قیمت پکی 135 تومان.تا 2400 اور میشن (روی بولدوز تست کردم)و در همون فرکانس 1600 با ولتاژ 1.65 که ولتاژ XMP هست تایم 8-8-7 میزنن !

اونوقت همون زمان سری XMS3 همین قیمت بود و سری Vengeance حدود 150 بود ولی ملت میرختن کورسیر رو می خریدن !رمهایی که بزور 100 مگاهرتز اور میشن و تایمشون اصلا انعطاف نداره برای تنگ شدن !

لینک به دیدگاه

حیف که g.skill توی ایران نمیاد، من نمی دونم چرا دریا نمیارتش دیگه، کولینگ سیس هم که به رحمت خدا رفت،  واقعا دلیلی برای این  دیگه دریا رم هاش رو نمیاره وجود نداره

ویرایش شده توسط ArashSDT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
حیف که g.skill توی ایران نمیاد، من نمی دونم چرا دریا نمیارتش دیگه، کولینگ سیس هم که به رحمت خدا رفت،  واقعا دلیلی برای این  دیگه دریا رم هاش رو نمیاره وجود نداره

دریا کامپیوتر آخرای حیاتش هست و هرچی قبلا وارد کرده الان داره میفروشه !

هنوز رم تریپل چنل دارن که 3 نسل از عمرشون(پلتفورم 1366) گذشته !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...