رفتن به مطلب

فروش واترکولینگ ANTEC H2O 920

ARMIN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان و همه ی اعضای محترم

به دلیل نیاز مالی برای تهیه CPU، ناچارم واتر کولینگ خودم رو بفروشم. فروخته شد به کاربر 3dmotion - ختم تاپیک -

یک عدد Antec KUHLER H2O 920 Liquid Cooling System موجوده که به صورت مزایده ای به فروش میره.

قیمت پایه: 330 تومن

فروش فوری: 430 تومن

گام افزایش: 10 تومن

44079013712650925877.jpg

پمپ و رادیات و فنها سالمه - گارانتی ندارد - روی بدنه رادیاتور کمی خط و خوش داره - یکی از پیچهایی که فن رو به رادیاتور وصل میکنه سفت نمیشه و کمی هرز میره.

عکسهای وضعیت ظاهری: post-10228-0-70240500-1367524003_thumb.jpgpost-10228-0-46575600-1367524017_thumb.jpgpost-10228-0-37084600-1367524035_thumb.jpg

در صورت عدم پیشنهاد فروش فوری، پایان مزایده چهرشنبه 18 اردیبهشت خواهد بود.

فروش در مجله سخت افزار و پرشین تولز هم جریان دارد.

تحویل حضوری تهران - هفت تیر و د
ر شهرهای دیگر با ارسال پست پیشتاز با هزینه خریدار (اولویت با تحویل تهران)

مشخصات: پمپ 3000 دور+ 2 فن 2600 دور با باددهی 110CFM

4051_1234_antec_k_hler_h2o_920_liquid_co

-------------------------------------------------------------------

81.gif 
premium_grade.jpg

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

تعویض داری ارمین جان + ما التفاوت بدم؟؟

با چه چیزی میلاد جان؟

لینک به دیدگاه

ببخشید اقا ارمین قصدم اسپم نیست ولی ببخشید 920 اینقدر میارزه پس zalman cnps20lq با گارانتی چقدر میارزه؟(واقعا نمیدونم)

لینک به دیدگاه

ببخشید اقا ارمین قصدم اسپم نیست ولی ببخشید 920 اینقدر میارزه پس zalman cnps20lq با گارانتی چقدر میارزه؟(واقعا نمیدونم)

کامیار جان تو بازار ZALMAN CNPS20LQ هست؟

منم قیمت ندارم.

لینک به دیدگاه

یه کولر ارکون تمیز دارم

میلاد جان، راستش من باید CPU بخرم و فعلا بیخیال اوورکلاک بشم بنابراین نمیتونم کولر بخرم و یا با کولر تعویض کنم. شرمنده اخلاق ورزشیت دادا (*)

لینک به دیدگاه

میلاد جان، راستش من باید CPU بخرم و فعلا بیخیال اوورکلاک بشم بنابراین نمیتونم کولر بخرم و یا با کولر تعویض کنم. شرمنده اخلاق ورزشیت دادا (*)

فدا سرت ایشالا 3770 دیگه :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولش فکر کردم می خوای کولر عوض کنی و بری سمت بلاک های صفحه اول فروشگاه لیون کامپیوتر ولی بعدش که دیدم می خوای باهاش CPU بخری کلی غصه خوردم :(

لینک به دیدگاه

فدا سرت ایشالا 3770 دیگه :دی

قوربونت میلاد جان. گمونم 3770 الان با سکه تمام بهار یه قیمت باشه. بلکم بیشتر. من به یه 3570 دیگه هم راضی ام.

اولش فکر کردم می خوای کولر عوض کنی و بری سمت بلاک های صفحه اول فروشگاه لیون کامپیوتر ولی بعدش که دیدم می خوای باهاش CPU بخری کلی غصه خوردم :(

XSPC رو در رویا میبینم محمود جان. ولی غصه هم نداره چون تو سایت لیون خیلی چیزهای دیگه ای هم هست که دوسشون دارم ولی نمیتونم بگیرم  :lol:  - پس بیخیال  B)

لینک به دیدگاه

سلام 

340 خریدارم

سلام دوست خوبم.

قیمت شما لحاظ شده. منتها چون در حال اسباب کشی هستیم امکان پیدا کردن جعبه اش برام مقدور نیست. اگر امکانش هست چند روزی صبر کنید تا جابه جا بشیم. 

مشکل تا آخر هفته حل خواهد شد.

در صورت عدم پیشنهاد فروش فوری، پایان مزایده چهرشنبه 18 اردیبهشت خواهد بود.

لینک به دیدگاه

فروخته شد به کاربر 3dmotion - ختم تاپیک -

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...