رفتن به مطلب

فروش كارت SAPPHIRE HD 4850

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزيز

بعد از مدتها با يه كالا اومدم همينطور كه از اسم تايپك معلومه فروش اين كارت

SAPPHIRE HD 4850 512MB GDDR3 PCI-E

آغاز ميشه از علاقه مندان خواهش ميشه قبل از خريد به موارد زير دقت كنيد:

1- كارت از آن بنده نيست و مال يكى از نزديكترين دوستامه كه سپرده براش بفروشم :)

2- كارت تميز و متعلقات كامل هست -_-

3- اور نشده فشار سنگين بهش نيومده (طرف اصلا از اور ميترسه :p  )

4- جنس كاملا در سلامت كامل به سر ميبره و بزودى ميتونم تصوير هم قرار بدم اگه لازم باشه (با اينكه برام خيلى سخته) :unsure:

5- تعويض هم ممكنه داشته باشه با كارتهاى دايركس 11 و 256 بيتى (سوزنش گير كرده چه ميشه كرد بعضيا...) :huh:

قيمت پايه 160 تومن فكر كنم براى يه كارت با اين مشخصات خوب قيمت خوبى هم تعيين كردم (اكثر بازيها رو با كيفيت خوب اجرا ميكنه)

هزينه ارسال با خودمه وفقط از طريق پيشتاز صورت ميگيره حتى در صورت درخواست ممكنه به حرف خريدار گوش ندم (اتوبوس ـ تيباكس ـ هواپيما ـ شوت كردن ـ پرت كردن) نداريم فقط و فقط سفارشى پيشتاز و يا حضورى در خدمتم B)

مزايده فروش فورى نداره به بالاترين پيشنهاد تقديم ميشه

مدت هم نداره و ممكنه اگه قيمت خوب نياره منصرف بشه

خارج از فروم هم دنبال ميشه

و در آخر لينك رو قرار ميدم دقيقاً همين مدل هست...

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=568&pid=173&psn=&lid=1&leg=0

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

رفیق فنش خوب می چرخه؟

كارت تماماً در صحت وسلامت كامل به سر ميبره وفنش هم مثل ساعت كار ميكنه ، تازه هوشمند هم هست وقتى كار سنگين بكنى سريع ميچرخه و در اوقات بى كارى كند... B)

بنده همينطور كه فرمودم چون كارت نزده بنده نيست خيلى سخت ميشه كه براتون تصوير قرار بدم ولى باشه چشم سعى ميكنم تصاوير و شات رو بزودى قرار بدم...

لینک به دیدگاه

آره گفتم طرف داره دنبال كارت حرفه اى ميگرده برا همين بايد نهايتا تا 2 ماه قمرى (شعبان) اين تايپيكو كشو قوس بديم... شرمند...

فكر كنم ميشه (11 روز ديگه)

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

200 میخام..

با اجازه صاحب تاپیک ببخشید دادش شما اپ حساب کن  دادش شما چه کار مکنید داخل هر تایپک که زده فروشه4850میری میزنی200 میخام بیشتر از10تا دیدم که شما این پیشنهاد دادید شما یک جا که پیشنهاد دادین ببین اگر جور نشود بعد برو داخل تایپکی دیگه اعلام کن با این کارت فقط خرید مردم را خراب میکنی مثلا اون اقا قیمت کارتش را زده110 شما یکجا امدی زدی200میخوام لینکش را پایین گذاشتم دوستان نظر شما چیه یعنی بنده اشتباه میکنم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=11329

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

با اجازه صاحب تاپیک ببخشید دادش شما اپ حساب کن  دادش شما چه کار مکنید داخل هر تایپک که زده فروشه4850میری میزنی200 میخام بیشتر از10تا دیدم که شما این پیشنهاد دادید شما یک جا که پیشنهاد دادین ببین اگر جور نشود بعد برو داخل تایپکی دیگه اعلام کن با این کارت فقط خرید مردم را خراب میکنی مثلا اون اقا قیمت کارتش را زده110 شما یکجا امدی زدی200میخوام لینکش را پایین گذاشتم دوستان نظر شما چیه یعنی بنده اشتباه میکنم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=11329

حاجی همچین گفتی 110 من کف کردم تاریخو نگاه کردی؟الان 9500 این قیمت میدن؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...