رفتن به مطلب

فروش XFX 8800GT 512MB GDDR3 256bit

اشتراک گذاری

Recommended Posts

http://www.amazon.com/XFX-PVT88PYDF4-GeForce-Express-S-Video/dp/B000XQHBEE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369515383&sr=8-1&keywords=8800gt+xfx

قیمت اصلاحی : 200تومان!!!

همان طور که می بینید در این سایت قیمت 125$ پیشنهاد شده، در صورتی که بنده 100$ پیشنهاد می دهم

در ضمن این نکته را در نظر داشته باشید که بازار دست دوم ما امن تر است، زیرا برای جوانان خارجی بحث اوورکلاکینگ و پرفورمنس قطعه خیلی مهم است و دست کار های زیادی روی قطعاتشان می برند!

ولی بنده و امثال بنده اصلا جرعت و حوصله این کار ها را نداریم ! چون نسبت به آن ها قدرت خرید کمتری داریم (پس قطعرو مصطحلک نمی کنیم) و دیگر اینکه 6-7 فریم در ثانیه  اختلاف ، اصلا اهمیتی ندارد!

در نظر داشته باشید که به این کارت گرافیک  قوی است و  باید یک  کانکتور برق 6پین به آن متصل نمود

و مصرف برق آن 125وات است، پس حتما از پاور مناسب استفاده کنید .

همچنین بنده کارت گرافیک 6850 به قیمت  390MSI -  400SAPPHIRE

6870 به قیمت  500

gtx 650  به قیمت 450

gtx 560  به قیمت 530 - 540 خریدارم

یا تعویض می کنم

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B005C8RTTU/ref=sr_1_fkmr0_1_olp?ie=UTF8&qid=1369515438&sr=8-1-fkmr0&keywords=6870+sapha&condition=usedhttp://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Dual-Link-Graphics-01G-P4-3652-KR/dp/B009KUT3UY/ref=sr_1_15?s=electronics&ie=UTF8&qid=1369517437&sr=1-15&keywords=gtx+560

با تشکر

حسین

ویرایش شده توسط tennissor
لینک به دیدگاه

اگه قرار به قیمت دادن از توی سایتای خارجی باشه, توی لینک زیر دوتا از این کارت رو کاربرها 15 دلار قیمت دادن (تا الان), خود فروشنده هم قیمت 60 دلار رو تعیین کرده, حالا شما خودت قیمت یکیش رو با نرخ دلار محاسبه کن:

http://www.ebay.com/itm/DUAL-XFX-NVIDIA-GeForce-8800-GT-512-MB-GDDR3-SDRAM-PCI-Express-x16-/130916442697?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item1e7b3a6249

کارت شما اگر در سلامت کامل باشه و تا بحال تعمیر نشده باشه, در نهایت بین 130 تا 160 قیمت می خوره.

ویرایش شده توسط mehdok
لینک به دیدگاه

شما انگار فرق ebay و amazon رو نمی  دونی

اگه به اینه که 6870  40 ذلاری هم الان تو ebay هست !

http://www.ebay.com/itm/Sapphire-Technology-AMD-Radeon-HD-6870-21179-00-40R-1-GB-GDDR5-SDRAM-PCI-/161032332572?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item257e46651c

اینم سافایرش که تو ایران ریخته!  50دلار

http://www.ebay.com/itm/Sapphire-Technology-AMD-Radeon-HD-6870-11179-09-20G-1-GB-GDDR5-SDRAM-PCI-/221232080578?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item338275a6c2

( من فقط یه مثال جهانی زدم که ببینید چی به چیه)

حالا  6870 چند قیمت می خوره  !؟

لینک به دیدگاه

نوید جان ، چه جوری اکبنده ولی جعبه و چیزای دیگش نیست ؟!

کارت گرافیک من الان کاملا سالمه و رو سیستمه و داریم باش Assassin's Creed III  بازی می کنیم!

لینک به دیدگاه

شما انگار فرق ebay و amazon رو نمی  دونی

جناب از نظر من جنس کارکرده, کارکرده اس, فرقی نمیکنه که کجا فروخته بشه, آمازون, ای بی یا هر جای دیگه, شما مثال بین المللی زدی, منم مثال بین المللی نشانت دادم, توی همین فاروم یا فاروم های مشابه اگر بگردی نمونه مشابه پیدا میکنی.

به هر حال امیدورام به قیمت مدنظرت بفروشی.

لینک به دیدگاه

رو اینکه قیمت گذاشتی !  اگه می شه 6870  دست دوم هم بگو که می خام بخرم !

نمیشه که 8800 تخریب کنی ولی  غیمت غیر واقعی 6850و 6870 نگی.

حرف شمام درسته ، اگه غیمتا واقعی باشه من میفروشم اصن 150

و 6870 میخرم  400!

خوبه اینجوری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
نوید جان ، چه جوری اکبنده ولی جعبه و چیزای دیگش نیست ؟!

کارت گرافیک من الان کاملا سالمه و رو سیستمه و داریم باش Assassin's Creed III  بازی می کنیم!

دوست عزیز قطعه آکبند کاملا مشخص هست و برای آکبند بودن الزامی به بودن کارتن و ... نیست آن هم برای یک کارت خیلی قدیمی .

حتی اگر کارتی که نوید جان اشاره کردند در حد نو هم باشد باز از کارت شما ارزشمند تر هست چون هم برند بهتری هست و هم سیستم خنک کننده بهتری دارد .

اصولا کارت شما در خوشبینانه ترین شرایط همان 150-160 قیمت میخورد آن هم برای کسی که دنبال اینجور کارتها باشد .

داستان قیمتهای اونور آب هم فراموش کنید که برای قطعاتی که Discontinued هستند هیچ حساب کتابی ندارد و اصلا قابل استناد نیست .

بهترین راه پیدا کردن قیمت یک قطعه سرچ کردن تو سایتهای مملکت خودمون هست و استناد به قیمتهائی که در موارد مشابه برای فروش و یا خرید تعیین شده هست .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

رو اینکه قیمت گذاشتی !  اگه می شه 6870  دست دوم هم بگو که می خام بخرم !

نمیشه که 8800 تخریب کنی ولی  غیمت غیر واقعی 6850و 6870 نگی.

حرف شمام درسته ، اگه غیمتا واقعی باشه من میفروشم اصن 150

و 6870 میخرم  400!

خوبه اینجوری؟

جناب متاسفانه از اون کارت قیمتی ندارم, قیمتی هم که دادم قصدم تخریب کارت شما یا توسر مال زدن نبود, فقط خواستم در مورد قیمت واقعی کارت مطلع باشید.

لینک به دیدگاه

میدونی دوست عزیز؟؟؟ما خودمون دلمون نمیخواد وضعیت درست بشه و برگردیم به اون دوران ارزونی که راحت میتونستیم هر چی میخوایم بخریم...

شمایی که یک کارت دهه 80 دی رو گزاشتی 340 پس اون دوستی که gtx 690 داره چند باید بزاره؟؟؟

همون طور که دوستان گفتند و من هم لازم نیست بهتون بگم ولی کارت شما 100 الی 150 قیمت میخوره تازه اونم کارتی مثل کارتی که نوید جان گذاشتند که فقط 4 فاز برای gpu داره و مارک با کیفیت ایسوس روشه

کارت مال شماست و صاحب اختیار کالاتون هستید ولی کسی اوقدر مغزش معیوب نشده که بیاد 340 بده بابت یه چنین کارتی....

خواستی و وقت کردی یه نگاه به این لینک هم بنداز عزیز

ترمز دستی قیمت ها کجاست و چرا نمی کشیدش ؟؟؟

ویرایش شده توسط ᗰOHᗩᗰᗩD
لینک به دیدگاه

من این غیمتو طبق همین غیمتای نجومی خود بچه های اینجا دادام، امروز غیمت گرفتم از بازار کامپیوتری ایران 8800GTS   ،  

235تومان بود، با این حساب بنده

200 تومان می فروشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
من این غیمتو طبق همین غیمتای نجومی خود بچه های اینجا دادام، امروز غیمت گرفتم از بازار کامپیوتری ایران 8800GTS   ،  

235تومان بود، با این حساب بنده

200 تومان می فروشم

دوست عزیزم به پیشنهاد میدم خدمتتون همون بچه های پاساژ ایران کارت شما رو بهتر میخرن ...

طرف اینجا زوری 9500 رو 65 میفروشه بچه های بازار 75 بر میدارن !!!! دیگه تا تهش بخونید 

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

دوست عزیزم به پیشنهاد میدم خدمتتون همون بچه های پاساژ ایران کارت شما رو بهتر میخرن ...

طرف اینجا زوری 9500 رو 65 میفروشه بچه های بازار 75 بر میدارن !!!! دیگه تا تهش بخونید 

نه آقا !

اینجا طرف 6870 دست دوم گذاشته 600تومن  (6850 هم یکی گذاشته بود 430)در صورتی که  7850 که کارایش خیلی بیشتر هستشو نوشو با گارانتی دریا امروز می فروختن 760تومن تو همون بازار

در ضمن فرق اینجا با بازار اینه که مستقیم به مصرف کننده میفروشم، تو بازار طرف میخره 150 که بفروشه 220

این 9500و هم که میگی شما، واقعا کارت بدرد نخوریه ! نباید با یه 256 بیتی مقایسه کنی !

حالا شما بگو ببینم اصن خریداری یا نه ؟!

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=19128&hl=

اینم لینک 6850و 6870 که مثال زدم براتون...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه آقا !

اینجا طرف 6870 دست دوم گذاشته 600تومن  (6850 هم یکی گذاشته بود 430)در صورتی که  7850 که کارایش خیلی بیشتر هستشو نوشو با گارانتی دریا امروز می فروختن 760تومن تو همون بازار

در ضمن فرق اینجا با بازار اینه که مستقیم به مصرف کننده میفروشم، تو بازار طرف میخره 150 که بفروشه 220

این 9500و هم که میگی شما، واقعا کارت بدرد نخوریه ! نباید با یه 256 بیتی مقایسه کنی !

حالا شما بگو ببینم اصن خریداری یا نه ؟!

حق با شماست !!!  -_-

خوب بفروشی دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

میدونی دوست عزیز؟؟؟ما خودمون دلمون نمیخواد وضعیت درست بشه و برگردیم به اون دوران ارزونی که راحت میتونستیم هر چی میخوایم بخریم...

شمایی که یک کارت دهه 80 دی رو گزاشتی 340 پس اون دوستی که gtx 690 داره چند باید بزاره؟؟؟

همون طور که دوستان گفتند و من هم لازم نیست بهتون بگم ولی کارت شما 100 الی 150 قیمت میخوره تازه اونم کارتی مثل کارتی که نوید جان گذاشتند که فقط 4 فاز برای gpu داره و مارک با کیفیت ایسوس روشه

کارت مال شماست و صاحب اختیار کالاتون هستید ولی کسی اوقدر مغزش معیوب نشده که بیاد 340 بده بابت یه چنین کارتی....

خواستی و وقت کردی یه نگاه به این لینک هم بنداز عزیز

ترمز دستی قیمت ها کجاست و چرا نمی کشیدش ؟؟؟

دوست عزیز خوندم! آره راس میگن ! من اسم این سیستمو می زارم بازار کثیف !

اینکه من 8800بگم 340تومن کار کثیفیه

اما اونیم که داره 6850 میده 430

و 6870 می ده 600

همینطور!

وگرنه من به همون 170 اینا راضی بودم !

ولی دیدم که  اگه من از اینور کوتاه بیام آیا اونیم که 6870 داره من می خوام بخرم ازش، قیمتشو واقعی می کنه !؟

همینطور تو cpu هم به این مشکل بر خوردم که یه وارد کننده تری 350 قیمت داده بود ولی تو بازار  550-600 میفروختن...

لینک به دیدگاه

والا منم هم 8800 gt داشتم هم 8800gtx  بزور دومی 200 فروختم اولی رو 130 تازه gtx اکبند بود

لینک به دیدگاه

والا منم هم 8800 gt داشتم هم 8800gtx  بزور دومی 200 فروختم اولی رو 130 تازه gtx اکبند بود

وقتی نداری الکی بازار ما رو هم خراب نکن!

هر وقت لنگشو داشتی بیار من 200 ازت بر می دارم !

لینک به دیدگاه

اتفاقا کارت منم لنگه مال شما بود.همین اتفاق واسه منم افتاد .اینقدر تو سر کارتم زدن که ناچارا 130 دادم رفت.دارم همدردی میکنم باهات رفیق.چرا تو پرم میزنی؟

لینک به دیدگاه

خواستین 150 تومن خریدارم .

سلام 170 مشتری هست ، خواستید 190 تومان .

لینک به دیدگاه

سلام 170 مشتری هست ، خواستید 190 تومان .

اگه 170 مشتری داره سریع بدین بره

کارت خیلی قدیمیه .

من نهایت 150 160 میتونم بگیرم ازتون

برندش معتبر بود یک چیزی

ایکس اف ایکس دیگه ...

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

ممنون آرمانی! فروخته شد 175

امیر کودر جان اون دوره شما شاید تو جریان بازار نبودی ولی واردات xfx  خیلی زیاد بود و قیمتش هم معقول تو یه سری benchmark هم از مشابه خودش با برد asus سر بود  ، evga تازه داشت یه کارایی می کرد و کسی سافایر نمیشناخت!

اعتبار سازگار ارقامم پشت این کارت بود، پس نمی تونیم این برندو به همین راحتی زیر سوال ببریم.

مثال روز هم برند Palit هست که بسیار خار و خفیف بود، ولی الان کارتای gaming عالی میزنه!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...