رفتن به مطلب

استفاده از مودم adsl به جای switch ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یک مودم وایمکس دارم که با کابل lan به کامپیوترم وصل هست.

میخوام از وایرلس استفاده کنم و یک مودم adsl 4 پورت وایرلس دار هم در خانه دارم که الان ازش هیچ استفاده ای نمیکنم.

میخوام اینترنت از مودم وایمکس بیاد توی مودم adsl و با وایرلس گوشیم به اینترنت وصل بشه...

کسی راه حلی داره؟ با تشکر

----

خودم کابل lan رو به مودم adsl وصل کردم و مودمadsl رو به کامپیوتر...ولی به اینترنت دسترسی نداشتم...ظاهرا باید کاری کنم که مودم adsl به جای روتر کار کنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

اکثر مودم های وایمکس خودشون قابلیت WIFI رو دارند.(مدلش رو اینجا بگید)(مدل مودم ADSL هم بگید)

شما ابتدا کامپیوتر رو به مودم وایمکس وصل کنید بعد آی پی که دستگاه گرفته رو اینجا بگذارید.

بعدش به مودم ADSL وصل کنید و دوباره آی پی تون رو بنویسید تا بیبنیم چه میشه کرد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اول ببین مدل اکسس پویت adsl ات چی هستش اینطوری بهتر می توانیم کمکت کنیم.

ولیکن در عین حال فعلا می توانم بگویم که اکثر اکسس پوینت ها این قابلیت را دارند که به جای دریافت اینترنت از سیم تلفن از یکی از سیم های لن اینترنت را دریافت و route کنند. یک بار هم سری به تنظیمات بزنید ولی از تغییر تنظیمات غیر ضروری اکیدا اجتناب کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...