رفتن به مطلب

مشاوره : Razer Electra یا Razer Orca ؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

راستیتش قصد خرید یک هدفون رو برای بازی و موزیک داشتم ولی بین این دو تا موندم به نظر شما کودوم از لحاظ کیفیت و بیس صدا و نداشتن نویز بهتره . و از نظر ارگونومی کودوم بهتر روی سر جا میگیره و گوش ها رو اذیت نمی کنه ؟ همچنین از کیفیت ساخت بهتری هم برخورداره ؟

ممنوم میشم راهنمایی کنین :wub:

razer-orca.png

razer-electra.png

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

محمود جان والا من تا حالا هیچکدوم از این دومدل رو نداشتم ولی از لحاظ آرگونومی میتونم نظر بدم

جفتشون طراحی خوبی دارند ولی من RAZER ELECTRA رو بهت پیشنهاد میدم

هر چند شما باد برید اگه شد جفتشو بزنید و ببینید کدوم براتون راحت تره...

در کل انتخاب من RAZER ELECTRA

ویرایش شده توسط ᗰOHᗩᗰᗩD
لینک به دیدگاه

محمود جان من الکترا دارم، راضیم ازش ، صدا خیلی خوبه ، وقتی رو گوش قرار می گیره کاملاً از محیط بیرون ایزوله می شی ولی یکی از نکات یک هدست حرفه ای اینه که وقتی شما صدا رو ماکسیمم می گذاری نباید صدا به بیرون بره و اطرافیانت بشنون که توی الکترا تاحدی این اتفاق میوفته. البته بگم که این داستان برای هدست های بالای 500 تومن بیشتر صادقه.

اوایل استفاده خیلی عالی بود ... هنوزم عالیه ولی اوایل من زیاد روی سرم حسش نمی کردم تا اینکه به مرور زمان و استفاده زیاد ، دور گوشگیرهاش و ابری بالای سرش کمی مستحلک شد و الان بعد از 1 ساعت روی سر موندن کمی اذیت می کنه.

کیفیت صداش فوق العادست ، بلندی صداش ممکن گوشت رو بعد از 5 دقیقه اذیت بکنه ...

در کل توی این رنج قیمتی (البته اگر باشه توی بازار) فکر نکنم بهتر از الکترا گیرت بیاد... ^_^

میلاد هم یک ریویو ازش نوشته بود :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=14333

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

محمود جان سلام بنظر من هم 

Electra

هم زیبا تره هم رو سر و گوش بهتر میشینه

لینک به دیدگاه

سلام

والا من megalodon دارم و طراحیش شبیه orca هست اگه مثل هم باشن از نظر فیت شدن رو گوش عالیه کیفیت هم مطمئن باشین ریزر چیز بد بیرون نمیده :)

من انتخابم ارکا هست :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان من الکترا دارم، راضیم ازش ، صدا خیلی خوبه ، وقتی رو گوش قرار می گیره کاملاً از محیط بیرون ایزوله می شی ولی یکی از نکات یک هدست حرفه ای اینه که وقتی شما صدا رو ماکسیمم می گذاری نباید صدا به بیرون بره و اطرافیانت بشنون که توی الکترا تاحدی این اتفاق میوفته. البته بگم که این داستان برای هدست های بالای 500 تومن بیشتر صادقه.

اوایل استفاده خیلی عالی بود ... هنوزم عالیه ولی اوایل من زیاد روی سرم حسش نمی کردم تا اینکه به مرور زمان و استفاده زیاد ، دور گوشگیرهاش و ابری بالای سرش کمی مستحلک شد و الان بعد از 1 ساعت روی سر موندن کمی اذیت می کنه.

کیفیت صداش فوق العادست ، بلندی صداش ممکن گوشت رو بعد از 5 دقیقه اذیت بکنه ...

در کل توی این رنج قیمتی (البته اگر باشه توی بازار) فکر نکنم بهتر از الکترا گیرت بیاد... ^_^

میلاد هم یک ریویو ازش نوشته بود :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=14333

ممنون پوریا جان + همه کسایی که راهنمایی کردن . تو بازار هست دیجی کالا داره ولی داره گرون میده میرن پیش جناب حسینی . تو بازار کمتره

فقط یه سوال ببینین فرکانس

اورکا = Frequency Response: 15 - 21,000 Hz

الکترا = Frequency Response: 25 – 16,000 Hz

سوال اینه هرچی بالاتر باشه بهتره یا پایین تر ؟ اصلا این چیه ؟

2- برق اورکا Input Power: 200 mW و الکترا Input Power: 50 mW فکر کنم هرچی بالاتر باشه باید قوی تر باشه اینطور نیست ؟

3- جنس روی ابر الکترا از شبه چرم یا پارچه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خواهش میکنم :angry:

فکر کردی پس کی بهت + داد ؟؟!!

لینک به دیدگاه

فکر کردی پس کی بهت + داد ؟؟!!

فقط مثبت نیست که....باید بگی تنکس:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من هیچکدام رو تائید نمیکنم :)

اگه بتونی کمی بودجه رو افزایش بدی,هدست Razer Carcharias برای گیم مناسبتره.

ضمناً هدفون/هدست های Razer هیچکدام بسته نیستند.نیمه باز داره و کاملاً باز

ضمناً هدست گیمینگ نه بیس صدای خوبی داره و نه کیفیت خیلی خوب برای مانیتورینگ.صرفاً یک چیز تبلیغاتیه.البته نظرات متفاوته.من چون زیاد با هدست و هدفون ها کار کردم به نظرم Razer در بخش صدا زیاد چنگی به دل نمیزنه.بر خلاف سایر اکسسوری ها که خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

ضمناً هدست گیمینگ نه بیس صدای خوبی داره و نه کیفیت خیلی خوب برای مانیتورینگ.صرفاً یک چیز تبلیغاتیه.البته نظرات متفاوته.من چون زیاد با هدست و هدفون ها کار کردم به نظرم Razer در بخش صدا زیاد چنگی به دل نمیزنه.بر خلاف سایر اکسسوری ها که خوبه

ممنون از راهنمایی والا انقدر هم دیگه نمی خوام حرفه باشه یه چیزی باشه در حد معمول و خوب بیشتر هم نمی خوام هزینه کنم . اول که می خواستم فیلپس 150 تومنی بگیرم . بعد گفتم من که دارم می خرجم بزار یه چیز بهتر بگیرم

لینک به دیدگاه

فقط یه سوال ببینین فرکانس

اورکا = Frequency Response: 15 - 21,000 Hz

الکترا = Frequency Response: 25 – 16,000 Hz

سوال اینه هرچی بالاتر باشه بهتره یا پایین تر ؟ اصلا این چیه ؟

گوش انسان می تونی فرکانس های بین 20 تا 20000 رو تشخیص بده. فکر کنم این جواب سوالت باشه. ;)

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون از راهنمایی والا انقدر هم دیگه نمی خوام حرفه باشه یه چیزی باشه در حد معمول و خوب بیشتر هم نمی خوام هزینه کنم . اول که می خواستم فیلپس 150 تومنی بگیرم . بعد گفتم من که دارم می خرجم بزار یه چیز بهتر بگیرم

فکر کنم اختلاف قیمتشون 50 تومن باشه که می ارزه.

فیلیپس که مدل گیمینگ نداره.هدفون های جدیدش هم متاسفانه کیفیت ساخت خوبی ندارند.مدل های چند سال قبلش خوب بود حداقل از لحاظ کیفیت ساخت! اگه تا اون رنج قیمت خواستید هزینه کنید مدل هایی از سونی هستند که ارزش خرید بیشتری دارند

البته این هم بگم که مدل 2.1 که با نام گیمینگ میفروشن حداقل برای گیم خیلی مناسب نیستند.برای بازی هدست 5.1 یا 7.1 توصیه میشه.

در نهایت اگه جای شما بودم در این رنج قیمت چیزی نمیخریدم.چون به نظرم ارزش خرید نداره.راستی فکر کنم شما یک هدفون سنهایزر هم داری! شاید اول که این مدل های Razer رو بخری کمی تو ذوق بزنه.به نظرم مدل های گرون قیمت تر 5.1 یا 7.1 بخر (حالا یا Razer یا Logitech ) یا اینکه اصلاً نخر من فکر میکنم این کار پول دور ریختنه(نظر شخصی)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیلیپس که مدل گیمینگ نداره.هدفون های جدیدش هم متاسفانه کیفیت ساخت خوبی ندارند.مدل های چند سال قبلش خوب بود حداقل از لحاظ کیفیت ساخت! اگه تا اون رنج قیمت خواستید هزینه کنید مدل هایی از سونی هستند که ارزش خرید بیشتری دارند

البته این هم بگم که مدل 2.1 که با نام گیمینگ میفروشن حداقل برای گیم خیلی مناسب نیستند.برای بازی هدست 5.1 یا 7.1 توصیه میشه.

در نهایت اگه جای شما بودم در این رنج قیمت چیزی نمیخریدم.چون به نظرم ارزش خرید نداره.راستی فکر کنم شما یک هدفون سنهایزر هم داری! شاید اول که این مدل های Razer رو بخری کمی تو ذوق بزنه.به نظرم مدل های گرون قیمت تر 5.1 یا 7.1 بخر (حالا یا Razer یا Logitech ) یا اینکه اصلاً نخر من فکر میکنم این کار پول دور ریختنه(نظر شخصی)

نه هدفون دیگه ندارم بازم ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

محمود جان با توجه به فرمایشات دوستمون، می خوای بیا من این الکترا خودم رو بدم بهت، ببر تست کن اگر خوشت اومد بگیر ^_^

لینک به دیدگاه

در ادامه صحبت های پوریا جان باید بگم که

من موقع تست Electra  تمامی زمینه های استفاده یه هدفون رو ملاک قرار دادم

در مورد گوش دادن به اهنگ کیفیت صدای فوق العده خوبی داره و اینکه فکر نمیکنم بتونید با این هدفون با ولوم اخر به اهنگ گوش بدید (صدای بلند)

شاید بشه گفت بیس اهنگ ها توی این مدل کمی زیاد باشه

اما در مورد بازی

بنده خودم چون کانتر بازی میکنم و دوستانی هم که بازی میکنن میدونن این قضیه رو که معمولا صدای پا توی این بازی خیلی مهمه - شفاف بودن اون صدای هدفون کمک میکنه به این قضیه

که موقع بازی تک تک جزئیات صدا رو پخش میکرد و کاملا از نظر بنده راضی کننده بود

ویرایش شده توسط metall_hero
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان با توجه به فرمایشات دوستمون، می خوای بیا من این الکترا خودم رو بدم بهت، ببر تست کن اگر خوشت اومد بگیر ^_^

ها دمت گرم . بزار تکلیف یه چیزی اینجا روشن شه و بعد میام هم الکترا رو ازت میگیرم هم اون کوره اجر پزی رو :دی

OK?

لینک به دیدگاه

سلام

این بازو بسته یعنی چی ؟؟

اشتباه میکنی عزیز من که راضیم ازش هم هدستش ..هم موسش ...هم کیبوردش :))

لینک به دیدگاه

بنظر منم الکترا بگیر.اگر بودجه میرسه Razer Kraken و Carcharias هم گزینه های خوبی هستن که قیمت 300 تا 400 تومنی دارن در حال حاضر. و نظر دوستمون که گفتن فیلیپس نگیر تایید میشه.

من Steelseries siberia v2 دو تا خریدم بهمراه یه دونه ریزر carcharias. کیفیت هردوشون خوبه..

ویرایش شده توسط Captcha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان + هام تموم شد :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه هدفون دیگه ندارم بازم ممنون از راهنمایی

فکر کنم در بخش عکس های سیستم اعضا یک عکس گذاشته بودی که در کنار سیستمت یک Sennheiser Amperior Blue هم داشتی که هدفون بسیار خوبیه (البته برای موسیقی) برای همین گفتم.

حالا که پوریاجان هم داره همکاری میکنه,فرصت خیلی خوبیه که خودت تست کنی و اگه خوشت اومد بخری.

--------------

بازم تاکید میکنم چون با هدفون و هدست های زیادی کار کردم شاید نظرم با کسی که زیاد تو کار صدا نیست تفاوت داشته باشه.ولی شخصاً در بخش صدا Razer رو موفق نمیدونم.شاهکارش Tiamat 7.1 بود که اونقدر در newegg برگشت خورد که خود Razer هم مجبور شد قیمتش رو کاهش بده تا حداقل بخشی از مشتریان از برگردوندن این هدست صرفنظر کنن.

دوباره میگم نظرات متفاوته

لینک به دیدگاه

فکر کنم در بخش عکس های سیستم اعضا یک عکس گذاشته بودی که در کنار سیستمت یک Sennheiser Amperior Blue هم داشتی که هدفون بسیار خوبیه (البته برای موسیقی) برای همین گفتم.

حالا که پوریاجان هم داره همکاری میکنه,فرصت خیلی خوبیه که خودت تست کنی و اگه خوشت اومد بخری.

--------------

بازم تاکید میکنم چون با هدفون و هدست های زیادی کار کردم شاید نظرم با کسی که زیاد تو کار صدا نیست تفاوت داشته باشه.ولی شخصاً در بخش صدا Razer رو موفق نمیدونم.شاهکارش Tiamat 7.1 بود که اونقدر در newegg برگشت خورد که خود Razer هم مجبور شد قیمتش رو کاهش بده تا حداقل بخشی از مشتریان از برگردوندن این هدست صرفنظر کنن.

دوباره میگم نظرات متفاوته

چرا پس دادن؟؟ مشکلش چی بوده؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...