رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اقای pooriya - Lion لطفا یه کمکی به من بکنید؟

سلام

دوست عزیزم اگر میخواین از جناب پوریا جان راهنمایی بگیرین میتونین از پ خ استفاده کنید یا تو بخش راهنمایی در مورد مشکلات تایپیک ایجاد بفرمایید تا زودتر به جوابتون برسید چون این تایپیک مختص موضوع خاصی هست 

موفق باشین

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام

من دقیقا همین گرافیک 570 با همین مشخصات 3روز پیش گرفتم حالا یه سوال داشتم؟

لینک به دیدگاه

MSI 570 GTX TWIN FROZR 2 رو از مرکز کامپیوتر ایران خریدم 980 هزار تومان حالا یه سوال دارم یکی راهنمایی کنه خواهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( 

لینک به دیدگاه

البته من یه gtx570 twin frozr 2 OC دارم ایا میشه با این  gtx 570 twin frozr 2 که تازه گرفتم SLI بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ولی اینطور که شما ازش تعریف میکردین تو ذوقم خورد با خودم گفتم بفروشمش :(

لینک به دیدگاه

درود،

دوست عزیز ورودتون به انجمن های لیون کامپیوتر رو تبریک عرض می کنم @};-

نیازی نیست چندین بار برای مطرح کردن سوالتون کسب اجازه کنید، فقط سوالتون رو مطرح کنید کفایت می کنه.

جواب سوالتون: بایستی عرض کنم شما می تونید این دو کارت رو SLI کنید و موردی از این بابت نداره...

نکته دیگه هم اینه که چند وقت پیش من پیگیر داستان این کارت شدم و مکالمه ای رو با مسئول فنی و روابط عمومی انویدیا داشتم که به شرح زیر هستش :

21403683843098039812.jpg

همونطور که ملاحظه می کنید انویدیا چنین حرکت هایی رو از سوی وندرها رد نکرده و گفته که بستگی به خود کمپانی داره و ما فقط تامین کننده موارد و محصولات هستیم و روی محصول نهایی نظارت ندارم... @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

راستی core clock twin frozr 2 oc 750 هست و twin frozr 2 730  هست مشکلی نداره برای sli ?????????????

لینک به دیدگاه

اقا poorya اگه sli بکنم قدرتش به اندازه gtx 680 میشه ؟

از زحماتتون سپاسگزارم اقا پوریا :)

لینک به دیدگاه

راستی core clock twin frozr 2 oc 750 هست و twin frozr 2 730  هست مشکلی نداره برای sli ?????????????

خیر مشکلی نداره. @};-

اقا poorya اگه sli بکنم قدرتش به اندازه gtx 680 میشه ؟

از زحماتتون سپاسگزارم اقا پوریا :)

بله البته بستگی به شرایط داره. اصولاً چون اسکیلینگ 570 برای دو کارت حدوداً بین 1.7 تا 1.9 هستش (یعنی عملکرد نزدیک به 2 برابر افزایش پیدا می کنه) باعث می شه تا اگر بیشتر از 680 تکی نباشه کمتر هم نباشه و در رزولیشن های بالا و یا 1080p توی دو کارت 570 به دلیل VRAM بهتر شما بازی ها رو رونتر اجرا خواهی کرد. و 100 البته توی بازی هایی که مولتی جی پی یو رو ساپرت نمی کنند کارت دوم کشک می شه اصطلاحاً و قاعدتاً 680GTX قوی تر خواهد بود.

البته این نظر من هستش. @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

من فکر میکنم اگه sli بشه قدرتش اندازه gtx 590 بشه تازه gtx 590 تو تمام بنچمارکها از 680 خیلی قویتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...