رفتن به مطلب

لطفا یک سیستم تا سقف 16 تومن پیشنهاد بدین

Recommended Posts

نمیشه ٣ تا Sapphire HD7970 GHz Vapor-X 6GB رو به جای تایتان یا ٧٩٩٠ با هم کراس فایر کرد؟

قوی تر نمیشه دوستان؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 163
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

یه پیشنهاد دوست عزیز نیازی نیست اینهمه خرج کنی

یه سیستم میگم نه نگو اگه بگی نه اهل بازی نیستی

AMD 8350

asus saber tuch

coler silver arrow

power green 1300 w GOLD

ram 32G bus 2133

Sapphire HD7990 6GB GDDR5

case x6 grreen

monitor 23 3D LG or 24 samsung 360H plus

128G ssd- 1T WD

-----------------------------------

10 میلیون  فاکتورش کنم برات :D

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
IVY bridge تا دوتا x16 رو ساپورت میکنه!

مادربردG1.SNIPER3

مادربرد Z77X-UP7

کارت 690 به تنهایی دوال GPU هست وبعضی بازی ها از تمام قدرتش استفاده نمیکنن!

حال اگه دوتا 690 رو SLI کنیم میشه 4GPU و کمتر بازی هست که بتونه 4 GPU رو استفاده کنه یا حتی بشناسه!

عزیز محدودیت از مادربورد نیست بلکه از cpu هستش که نمیتونه بیشتر از 16x رو ساپورت کنه که میشه به چند شکل ازش استفاده کرد(یک 16x یا دوتا 8x یا یک 8x+4x+4x)

درسته 690 در خیلی از بازیهای قدیمی کمتر نمیشه  از 4تا gpu استفاده کرد ولی واسه همون ها هم تایتان در حالت SLI جواب نمیده!!

7990 از هر دوتا قویتر هستش که گزینه بهتری میشه...البته تایتان وجودش مسخره هستش در حال حاضر...بهتره که این دوستان منتظر اومدن کامل سری جدید کارتهای گرافیک بمونن تا متضرر نشوند...

لینک به دیدگاه

جالب ترین نکته اینکه طرف بیاد بگه یه سیستم صد ملیون تومنی پیشنهاد بدید بازم میان یه پیشنهاد هایی میدن که بشه 120 ملیون تومن طرف تو این فکر باشه که ای کاش....!

من همین الان یه اس اس دی 10 ترابایتی(خالص!بدون هارد دیسک) میشناسم رندوم رایت و رید فضایی!!! مخصوص سرور ناقابل 50-60 هزار دلار بقیه ی سیستم بماند که میتونی دو تا آرس بندازی با دو تا زنون دو هزاری و 128 گیگ رم ناقابل با مادربورد 2 هزاری و کولینگ های 2 هزاری و ده تا هارد 3 ترا و 5 تا رایتر و کیس ام اس آی المنتس و ... وای! فکر کنم 100 هزار تایی آب بخوره

امیرجان فکرکنم بد جور خورد تو ذوق بنده خدا!

باورکن الان میگه بیخیالش همون یه کیس 5تومنی ببنده عالیه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
همون ترکیب دو تا تایتان و یا دو تا 690 بهترین گزینس

ولی خوب مشکل کواد اس ال آی خواهیم داشت!

والله چی بگم که به نظر من دوتا 780 بهتر هستش(چون نسل جدیدتر هستش و اونقدر پرفورمنس داره که توی هیچ بازی تا حداقل 3-2 سال دیگه کم نیاره و حتی میشه 3تا گرفت با قیمت 2تا تایتان ولی تا 3 سال دیگه کی میگه که DX 12 نمیاد؟؟؟؟)

اون موقع این آقایون به شدت ضرر میکنن که تایتان که بسیار گران قیمت هستش رو گرفتن که قدیمی میشه!!

لینک به دیدگاه

عزیز محدودیت از مادربورد نیست بلکه از cpu هستش که نمیتونه بیشتر از 16x رو ساپورت کنه که میشه به چند شکل ازش استفاده کرد(یک 16x یا دوتا 8x یا یک 8x+4x+4x)

درسته 690 در خیلی از بازیهای قدیمی کمتر نمیشه  از 4تا gpu استفاده کرد ولی واسه همون ها هم تایتان در حالت SLI جواب نمیده!!

7990 از هر دوتا قویتر هستش که گزینه بهتری میشه...البته تایتان وجودش مسخره هستش در حال حاضر...بهتره که این دوستان منتظر اومدن کامل سری جدید کارتهای گرافیک بمونن تا متضرر نشوند...

CPU 3770K  رو تا 4700 اورکلاک کنی فکرنمیکنم مشکلی داشته باشه برای ساپورت دوتا X16!!!!

دوتا تایتان کنار هم میشه یه دوال GPU! یعنی تقریبا اکثر بازیها باهاش مشکلی ندارن!

الان به چه دلیل تایتان وجودش مسخره هست؟؟؟؟از اون حرف ها بود!

بالاترین کارت نسل 700 nvidia  که همون gtx 780  هست از تایتان ضعیف تره البته درایوربهینه تر میشه!

یعنی باید منتظر کارت 790 بمونن؟که میشه تا 6ماهه دیگه!اونم معلوم نیست چی بشه!

لینک به دیدگاه

همون ترکیب دو تا تایتان و یا دو تا 690 بهترین گزینس

ولی خوب مشکل کواد اس ال آی خواهیم داشت!

امیر جان تایتان یک کارت تک gpu هست!

بله با دوتا 690 یا دوتا 7990 مشکل quad sli داریم! 

لینک به دیدگاه

به قول دوستان این مقدار پول واسه یه سیسم زیاد نیست دوست عزیز؟ الان من با سیستم 2 تومانی خودم بازی ها رو با جزیات بالا بازی میکنم شما 5 تومان بزار  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

به این میگن اختلاف پرفورمنس:

post-10788-0-72077400-1370026137_thumb.png

میبینید که به عنوان مثال توی این بازی 2تا 780 خیلی افزایش پرفورمنس زیادی داشته در صورتیکه واسه تایتان یا 690 اصلا در این اندازه نیستش...

این هم 3DMark

post-10788-0-66689200-1370026280_thumb.png

post-10788-0-47248800-1370026351_thumb.png

حمید خان یک نگاه بنداز به این بنچها میبینی که 400 دولار بیشتر واسه 5درصد افزایش پرفورمنس خیلی مسخره هستش...

درضمن در حالت SLI هم هنوز مقایسه تایتان با 780 رو ندیدم(که میزارم واسه فردا چون خوابم میاد به شدت) ولی تا اونجا که من دیدم 780 SLI از تایتان SLI بهتر عمل میکنه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان الکی شلوغش نکنید ، اینقدر اسپم دادید که بنده خدا داره میگه کنسول بخرم !! راحترم :دی

780 تا بیاد ایران یک دو ماه طول میکشه

690 و 7990 هم دوال GPU هستن و وقتی 4 تا GPU بشه دیگه هیچی

TITAN تک GPU هستش و به هیچ بازی نه نمیگه حالا حالا هم توسط انویدیا ساپورت میشه ، که بهترین گزینه ممکنه با این بودجه چه یدونه باشه چه دو تا

رم هم 16 گیگ با فرکانس بالا تا مدت ها برای همه بازیا جواب میده

یه میمونه CPU که 3770 هم مصرف کمتری داره و هم قدرت سینگل کورش از 2011 ها بیشتره

1150 هم حداقل یه ماه دیگه میاد ایران ؟، تا اون موقع معلوم نیست جنگ بشه ، ارز 8 برابر نشه و ....

بیاد هم تا یه ماه قیمت کاذب داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من کامپیوتر نهایت عمرش 3 سال هست برای گیمر شاید کمتر چون سریع جایگزین میشه و دلش رو میزنه می خواهد قطعه جدیدتر رو بگیره و امکانات جدیدی که برای قطعات جدید میاد رو تست کنه پس:

3770k

z77 سایبرتوس

چون خنک کننده براشون مهم این XSPC ست کامل بگیرن... بنظرم زیاده یه معمولیش هم بگیرین بسه یا همون D14 معروف رو بگیرین هم کفایت میکنه.

7990 یدونه بسه پول دور ریختنه بیشتر از این !!!

ssd 2*128 + 3T HDD

مانیتورم از این 27 ها بگیرن اگه بالاتر هم اومده اونو بگیرن خیلی بهتر از چند مانیتور هست...

کیس هم X9 v2

پاور هم یدونه 1000 OC بگیرین از یکی از این برندهای معروف بازار فرقی نمیکنه تو عملکرد این سیستم ...

رایتر هم می تونید بلوری رایتر بردارید یا از همین پلکستور دی وی دی رایتر...

رم هم بیشتر ا ز 16 استفاده نمیشه بجاش فرکانس 2400 به بالا  مثلا بردارید... بیشتر تو گیم مصرف نمیشه من 8 دارم 5 تا مصرف می کنم نهایت، 32 برای چی اسرافه!!!

لوازم دیگه هم مثل موس ریزر هست یه ست کیبرد و موس و گیم پد و هدست برداری ازش تموم ، حرف نداره این سیستم برای یه خوره گیم بیشتر برداری پولت رو ریختی تو جوب از نظر من :D

..................................

اگه واقعا گیم می خوای بازی کنید برو یه کنسول بگیر بعدا ( از نظر من سونی شما رو نمی دونم ) بشین رو تی وی 46 به بالای سونی  :D  بزن به بدن حالشو ببر... چرا کنسول چون اکثر بازی ها رو انحصاری کردن و واقعا دیگه چیز بدرد بخور با ارزشی نمونده برای PC متاسفانه، که جای بحث نیست دوستان بجث نکنید سرش جاش نیست.

..................................

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمشون گرم برو بچ نظر میدن(تا حالا منفی نگرفته بودم تو هیچ پستی :p  بگید با چه قسمتیش مخالف هستید ما هم بدونیم!!!)

اینم واسه اتمام بحث که 2تا 780 در 90درصد بازیهای تست شده از دوتا تایتان قویتر بوده...

حوصله آپلود تک تک بنچهارو ندارم و میزارمشون توی یک فایل کمپرس برید ببینید و خودتون مقایسه کنید...

اون فایلهایی که آخر اسمشون T داره بنچ تایتان هستش:

780 Sli VS Titan Sli.rar

لینک به دیدگاه

به این میگن اختلاف پرفورمنس:

attachicon.gif22.png

میبینید که به عنوان مثال توی این بازی 2تا 780 خیلی افزایش پرفورمنس زیادی داشته در صورتیکه واسه تایتان یا 690 اصلا در این اندازه نیستش...

این هم 3DMark

attachicon.gifp.png

attachicon.gif1.png

حمید خان یک نگاه بنداز به این بنچها میبینی که 400 دولار بیشتر واسه 5درصد افزایش پرفورمنس خیلی مسخره هستش...

درضمن در حالت SLI هم هنوز مقایسه تایتان با 780 رو ندیدم(که میزارم واسه فردا چون خوابم میاد به شدت) ولی تا اونجا که من دیدم 780 SLI از تایتان SLI بهتر عمل میکنه...

داداش ، خوبی ؟

این عکسایی که گزاشتی هیچ کدوم SLI 780 رو با SLI TITAN مقایسه نکرده ؟؟

فرضا حرفت درست باشه

مطمئن باش انویدیا برای کارت 1000 دلاریش میاد همه مشکلات SLI رو حل میکنه

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
داداش ، خوبی ؟

این عکسایی که گزاشتی هیچ کدوم SLI 780 رو با SLI TITAN مقایسه نکرده ؟؟

از کجا میگی که SLI TITAN ضعیفه ؟؟؟؟؟

فرضا حرفت درست باشه

مطمئن باش انویدیا برای کارت 1000 دلاریش میاد همه مشکلات SLI رو حل میکنه

عزیز تاپیک رو کامل بخون...

به پستهای قبلی هم توجه کن...

خیلی سخته؟ پس پست 37 رو بخون...

لینک به دیدگاه

دمشون گرم برو بچ نظر میدن(تا حالا منفی نگرفته بودم تو هیچ پستی :p  بگید با چه قسمتیش مخالف هستید ما هم بدونیم!!!)

اینم واسه اتمام بحث که 2تا 780 در 90درصد بازیهای تست شده از دوتا تایتان قویتر بوده...

حوصله آپلود تک تک بنچهارو ندارم و میزارمشون توی یک فایل کمپرس برید ببینید و خودتون مقایسه کنید...

اون فایلهایی که آخر اسمشون T داره بنچ تایتان هستش:

attachicon.gif780 Sli VS Titan Sli.rar

قبول داری ؟ که یدوننه تیتان از یه دونه 780 قویتره ؟؟؟

خوب پس اگه SLI اش ضعیف شده بخاطر کارت نیست ، بخاطر درایوره

و انودیا تو درایور های بعدش حتما این قضیه رو به نفع سوگولیش حل میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قبول داری ؟ که یدوننه تیتان از یه دونه 780 قویتره ؟؟؟

خوب پس اگه SLI اش ضعیف شده بخاطر کارت نیست ، بخاطر درایوره

و انودیا تو درایور های بعدش حتما این قضیه رو به نفع سوگولیش حل میکنه

چیزی نزدیک به 5 درصد برتری واسه 400 دولار قیمت بالاتر!!!!!!!!!!!!!!!! 

آیا تایتان از نسل قدیم بردهای انویدیا نیست؟؟؟؟ دلیلی واسه تمرکز روی این کارت وجود نداره وقتی در حال حاضر شکست خورده...

تا الان که حرفات اشتباه از آب در اومده...

بعد از این هم بعید میدونم که دیگه کاری به این کارت داشته باشه چون توی اکثر فروشگاهها این کارت تقریبا Discontinue شده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

امیر جان تایتان یک کارت تک gpu هست!

بله با دوتا 690 یا دوتا 7990 مشکل quad sli داریم! 

منم منظورم اینکه اگر 690 دو تا بزارن این مشکل رو خواهند داشت( این اگر رو باید میزاشتم!)

والا دیگه 16 تومن کیس با گیگ واقعا به نظرم نامنصفانه هست

32 کنید بره دیگه!

لینک به دیدگاه

چیزی نزدیک به 5 درصد واسه 400 دولار قیمت بالتر!!!!!!!!!!!!!!!! 

آیا تایتان از نسل قدیم بردهای انویدیا نیست؟؟؟؟ دلیلی واسه تمرکز روی این کارت وجود نداره وقتی در حال حاضر شکست خورده...

بعد از این هم بعید میدونم که دیگه کاری به این کارت داشته باشه چون توی اکثر فروشگاهها این کارت تقریبا Discontinue شده...

نه خیر TITAN از نسل 700 هستش

بورد 780 با TITAN یکیه

برو تو سایت انویدیا نگاش کن

لینک به دیدگاه

بورد 780 با TITAN یکیه

بله دقیقا سعید جان درست میگن!

تایتان سری 700 هست

با قدرت بیشتر نسبت به 780!!!

لینک به دیدگاه

چیزی نزدیک به 5 درصد واسه 400 دولار قیمت بالتر!!!!!!!!!!!!!!!!

من نباید تو تاپیک مردم که برای مشاورس بیام این چیزا رو به شما یاد بدم :

86430796383485642086.png

http://www.geforce.com/hardware

بری میبینی که TITAN رو بالای 780 گزاشتن

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
منم منظورم اینکه اگر 690 دو تا بزارن این مشکل رو خواهند داشت( این اگر رو باید میزاشتم!)

والا دیگه 16 تومن کیس با گیگ واقعا به نظرم نامنصفانه هست

32 کنید بره دیگه!

درود امیر جان

ایشون چون گفته بودجه 16 تومن که همه این 16تومن رو نباید خرج کرد هرطور شده گفته برای گیم میخواد بیشتر از این تو گیم توفیری نداره تلکه پوله... :D

...................

دوستان بجث نکنید اینجا خوب نیست تو این تاپیک برید تو تاپیک مربوطه بحث راه بندازین 780 هم که نیومده اگه بود منم اون رو پیشنهاد میدادم تایتان تلکه پوله متاسفانه وارزش قیمت بکارایی نداره... :D

..................

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سری شات میزارم لطفا دیگه دعوا نکنید :))))))

در اینجا معلوم میشه که  تایتان هم زاید رفت

bf3_1920_1200.gif

bioshock_1920_1200.gif

arkhamcity_1920_1200.gif

cod_bo2_1920_1200.gif

metro_2033_1920_1200.gif

لینک به دیدگاه

یه سری شات میزارم لطفا دیگه دعوا نکنید :))))))

در اینجا معلوم میشه که  تایتان هم زاید رفت

محمود جان از شما حرفه ای ها بعیده! این تست با درایورهای متفاوت بین تایتان و 780 انجام شده تایتان در واقع توی بنچمارکهای مختلف بین 10 تا 20 درصد قویتره از 780 و مهم تر از همه در آینده برای گیم اون 6gb رم کارت گرافیک خیلی میتونه تایتان رو جزو بهترینها نگه داره تا 780

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بورد 780 با TITAN یکیه

بله اینجارو من آخر شبی قات زدم(چشمام به زور باز هستش)...

ولی در هر صورت تایتان چند ماهی زودتر از 780 اومده ولی باز هم 780 داره هم تو SLI و هم در کارتهای غیر رفرنس بهتر عمل میکنه و قیمتی 400 دولار پایینتر داره، پس شما برتری تایتان رو کجا میبینید؟ به ما هم بگید بفهمیم!!!!

لینک به دیدگاه

من نباید تو تاپیک مردم که برای مشاورس بیام این چیزا رو به شما یاد بدم :

86430796383485642086.png

http://www.geforce.com/hardware

بری میبینی که TITAN رو بالای 780 گزاشتن

سعید جان دعوا که نداریم

ایشون اومد یه نظریه داد که بر خلافش داره ثابت میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...