رفتن به مطلب

لطفا یک سیستم تا سقف 16 تومن پیشنهاد بدین

Recommended Posts

متاسفانه کیبورد درست و حسابی برای تایپ ندارم

ولی اگه شما مشکلت نسل سری 7 انویدیا هیت که تایتان هم از هموناست

دوتا تایتان یدونه 7990 رو قورت میده عزیزم تازه برای این که 7990 دوال gpuهستش با اون مصرف برقش

در مورد پیشنهادتونم که گفتید 690 بهتره باید در تایید حرف حمید بگم کمتر بازی هستش که بتونه از تمامی قدرت 690 استفاده بکنه اونم به صورت کواد و sli!!

بعدشم رفتید سراغ 780 که همون تایتان میزنه له میکنه 780 رو اگه هم بخوایم 690 رو با کارتی مقایسه کنیم باید حدود چند ماه صبر کنیم تا 790 بیاد بعد تفوت دو نسل مشخص بشه...

لطفا با استدلال بیاید جلو

لینک به دیدگاه

• ارسال 163
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

محمود جان از شما حرفه ای ها بعیده! این تست با درایورهای متفاوت بین تایتان و 780 انجام شده تایتان در واقع توی بنچمارکهای مختلف بین 10 تا 20 درصد قویتره از 780 و مهم تر از همه در آینده برای گیم اون 6gb رم کارت گرافیک خیلی میتونه تایتان رو جزو بهترینها نگه داره تا 780

آقا خود تایتان اومده الان اینجاست!عزیز ما هم همین حرف رو میزنیم این عزیز میگن نه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
محمود جان از شما حرفه ای ها بعیده! این تست با درایورهای متفاوت بین تایتان و 780 انجام شده تایتان در واقع توی بنچمارکهای مختلف بین 10 تا 20 درصد قویتره از 780 و مهم تر از همه در آینده برای گیم اون 6gb رم کارت گرافیک خیلی میتونه تایتان رو جزو بهترینها نگه داره تا 780

مگه من گفتم تایتان بده . نه اینا با یه درایور گرفته شده . و او نتیجه هم درسته ولی خب قیمت اون مدل EVGA که تو ایران هم نمیاد 200 دلار از تایتان کمتره و اونم بخاطر اینکه که رمش کمتره و تعداد هسته کمتر . ولی هنوز هم می گم تایتان  قوی ترین کارت رفرنس تک هسته ای دنیاس

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

بله اینجارو من آخر شبی قات زدم(چشمام به زور باز هستش)...

ولی در هر صورت تایتان چند ماهی زودتر از 780 اومده ولی باز هم 780 داره هم تو SLI و هم در کارتهای غیر رفرنس بهتر عمل میکنه و قیمتی 400 دولار پایینتر داره، پس شما برتری تایتان رو کجا میبینید؟ به ما هم بگید بفهمیم!!!!

زود تر اومدن دلیل بر ضعیف اومدن نیست!

شما تو مشخصات کارت 780 یه چیزی ر و رو کن که قوی تر از تایتان باشه!

در کارایی هم اگه با یک درایور تست بشن شک نکنین که برتری از آن تایتان هست!چه دو کارت چه تک کارت!

لینک به دیدگاه

مگه من گفتم تایتان بده . نه اینا با یه درایور گرفته شده . و او نتیجه هم درسته ولی خب قیمت اون مدل EVGA که تو ایران هم نمیاد 200 دلار کمتره و اونم بخاطر اینکه که رمش کمتره و تعداد هسته کمتر . ولی هنوز هم می گن تایتان  قوی ترین کارت رفرنس تک هسته ای دنیاس

همون رم کمتر عزیزم باعث شده پهنای باند کمتر امتیاز بگیره قربونت برم

لینک به دیدگاه

مگه من گفتم تایتان بده . نه اینا با یه درایور گرفته شده . و او نتیجه هم درسته ولی خب قیمت اون مدل EVGA که تو ایران هم نمیاد 200 دلار از تایتان کمتره و اونم بخاطر اینکه که رمش کمتره و تعداد هسته کمتر . ولی هنوز هم می گم تایتان  قوی ترین کارت رفرنس تک هسته ای دنیاس

لینکش رو بذار محمود جان من مطمئنم با درایورهای متفاوت تست شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صاحب تاپیک در حال استرحت هستن دوستان فکر کنم

و به احتمال زیاد تصمیم به خرید XBOX 360 گرفتن با این راهنمایی ها تون

دوستان لطفاً سیستم رویا هاشون رو برای راهنمایی این دوستمون نزارند

کاری هم به بنچمارکها نداشته باشن

بنچمارکهای برای سیستم های زیر 10 میلیون بیشتر جواب میده ولی ایشون هزینه بسیار زیادی میخوان بکنند

پیشنهاد خودم این هست

اصلاً قید خرید سیستم الان رو بزنید چون در بدترین مقطع زمانی هستیم

هم اینتل و هم انویدیا و هم AMD هرسه شرکت دارن نسلهای بعدشون رو الان عرضه میکنند که تا یک ماه دیگه در بهترین شرایط به ایران میرسه

اگه الان سیستم بگیرید با این قیمت

مطمئن هستم تا یک یا دو ماه دیگه حتماً حالتون گرفته میشه

در هر صورت انتخاب با خودتون هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

بفرما نوشته

gtx 780 با 320.18

بقیه کارتها با 314.22

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
زود تر اومدن دلیل بر ضعیف اومدن نیست!

شما تو مشخصات کارت 780 یه چیزی ر و رو کن که قوی تر از تایتان باشه!

در کارایی هم اگه با یک درایور تست بشن شک نکنین که برتری از آن تایتان هست!چه دو کارت چه تک کارت!

حمید میام میزنم لهت می کنم . 780 های غیر رفرنس کمبود های 780 نسبت به تایتان رو جبران کرده با بالا بردن فرکانس .

بزار Classfild های EVGA بیاد بعد ببینم بازم میگی تایتان از همه 780 ها قوی تره .

تایتان به راحتی 780 رفرنس رو رنده کرده ولی تو  ادیت شده شرکت ها نتونسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این که اورکلاک شدست که

مگه من چی گفتم ؟ گفتم رفرنسه ؟ گفتم که این یه مدل خاص تایتان رو رد کرده به خاطره فرکانس خوریش

لینک به دیدگاه

مگه من چی گفتم ؟ گفتم رفرنسه ؟ گفتم که این یه مدل خاص تایتان رو رد کرده به خاطره فرکانس خوریش

چرا میزی؟؟؟؟جملم خبری بود.. :unsure: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بفرما نوشته

gtx 780 با 320.18

بقیه کارتها با 314.22

خب !! مثلا خیلی فرق داشته درایور جدیده ؟

بابا تو بعضی تست ها 15 فریم SC فرق داشته

قبول دارم 780 رفرنس به درد نمی خوره . و از تایتان ضعیف تره ولی ادیت شده شرکت ها ترکوندن

لینک به دیدگاه

خب !! مثلا خیلی فرق داشته درایور جدیده ؟

بابا تو بعضی تست ها 15 فریم SC فرق داشته

قبول دارم 780 رفرنس به درد نمی خوره . و از تایتان ضعیف تره ولی ادیت شده شرکت ها ترکوندن

حرف شما درست محمود جان این اور شده ها ترکونده ولی یک سر به تاپیک بنچمارک tomb raider بزن کارت من مینیمم با درایور 314.22 فریمتش 3 تا بود با درایور 320.18 شد 14 تا درایور جدید nvidia واقعا بهتره

لینک به دیدگاه

حمید میام میزنم لهت می کنم . 780 های غیر رفرنس کمبود های 780 نسبت به تایتان رو جبران کرده با بالا بردن فرکانس .

بزار Classfild های EVGA بیاد بعد ببینم بازم میگی تایتان از همه 780 ها قوی تره .

تایتان به راحتی 780 رفرنس رو رنده کرده ولی تو  ادیت شده شرکت ها نتونسته

دستت درد نکنه!

خوبه که خودت داری میگی780 پخی نیست!بحث هم الان همینه!

باید دید همین آقای EVGA کی تایتان رو میترکونه میده تو بازار!!!!

درکل داریم 780 رو با تایتان هردو رفرنس مقایسه میکنیم!!!!

البته تایتان اینقدر قدرت داره که نیاز نداره اورکلاک شدشو بدن تو بازار فعلا!

لینک به دیدگاه

عجب تاپیکی شده 27 کاربر همزمان دارن میخونن!

یا حضرت تاپیک!!!!

لینک به دیدگاه

دوست داشتم مدل غیر رفرنس تایتان هم میومد بعد مقایسه میکردیم

محمود جان ما داریم مدل های رفرنس رو مقایسه میکنیم نه یکی اور شده و یکی اور نشده...

لینک به دیدگاه

امیدوارم برای صاحب تاپیک نظرهای دوستان مفید واقع بشه  (بنظر من شعار nvidia اینه هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری)

ویرایش شده توسط 7777
لینک به دیدگاه

خوب دوستان الان من دقیقا با این کامنتها گیج شدم .

؛ 1 ماه صبر کنم ؟ ؛ تایتان بگیرم؟ ؛ 7990 ؟ 780 ؟ sli کنم؟ رم 16 یا 32 ؟ سی پی یو چی شد پس ؟ ؛ شیب ؟ :دی ؛؛

دوستان دقیقا به من بگین چه کار کنم ؟ O.o

ویرایش شده توسط mohsen021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.hpn.ir/desktop-pc

سلام به همگی ؛ ببخشید دوتا از دوستام میخوان یه سیستم بگیرن به من گفتن که یه راهنمایی از شما براشون بگیرم ؛ کارشون فقط گیم هست ؛ چون دو نفر هستن تقریبا 15,16 ساعت در روز سیستم روشنه و به خنک کنندگی خیلی اهمیت میدن , سقف پولشون هم 16 تومنه , البته یه ال ای دی خوب هم جداگانه با قیمت 2,3 تومن پیشنهاد بدین . دوستان فقط اینتل باشه بی زحمت

بادرود

البته ببخشید که وارد این مبحث بسیار عظیم میشم !! ولی دوست گرامی با 16 میلیون تومن اصلا احتیاجی به مشاوره برای خرید سیستم گیم نیست که !!

تا اینهمه هم جر وبحث بیمورد برات پیش بیاد .  عزیز جان شما اگه میخواهی اینمقدار هزینه کنی و احتمالا هیچی اطلاع هم از هیچ قطعه کامپیوتری نداری یه

سر تشریف ببر سایت زیر که مخصوص همین مورده و همونجا هم با متخصصاش بصورت علنی رو قطعاتی که جلو چشمته گفتگو کن و انقدر هم .....

( خیلی خیلی از همگی معذرت میخوام : ملت و سر کار نزار !!  )   اخه 16 میلیون وم  مشاوره ؟؟؟؟!! :lol:

تازه اون ال ای دی 2-3 میلیونی شو ندیده بودم که الان دیدم :blink:

http://www.hpn.ir/desktop-pc

ویرایش شده توسط MEHRAN _ 2012
لینک به دیدگاه

خوب دوستان الان من دقیقا با این کامنتها گیج شدم .

؛ 1 ماه صبر کنم ؟ ؛ تایتان بگیرم؟ ؛ 7990 ؟ 780 ؟ sli کنم؟ رم 16 یا 32 ؟ سی پی یو چی شد پس ؟ ؛ شیب ؟ :دی ؛؛

دوستان دقیقا به من بگین چه کار کنم ؟ O.o

آقا چه تاپیکی زدی؟؟؟/

خودت فرار کردیاااا

والا نمیدونم منم چی بگم؟

قصد خریدشون کی هست؟؟

لینک به دیدگاه

آقا چه تاپیکی زدی؟؟؟/

خودت فرار کردیاااا

والا نمیدونم منم چی بگم؟

قصد خریدشون کی هست؟؟

شرمنده نبودم؛ چه غوغایی شده :دی ؛ ؛ دیگه نهایاتا تا 10 ؛ 15 تیر بتونم نگهشون دارم ؛دادا شرمنده دیر ج میدم ؛ اخه با گوشیم.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
شرمنده نبودم؛ چه غوغایی شده :دی ؛ ؛ دیگه نهایاتا تا 10 ؛ 15 تیر بتونم نگهشون دارم ؛دادا شرمنده دیر ج میدم ؛ اخه با گوشیم.

درسته دیر جنبیدی ولی خودمونیما انگار حسابی هم پای گوشی خندیدی ؟؟!!

خیر پیش ...

ویرایش شده توسط MEHRAN _ 2012
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...