رفتن به مطلب

لطفا یک سیستم تا سقف 16 تومن پیشنهاد بدین

Recommended Posts

http://www.hpn.ir/desktop-pc]http://www.hpn.ir/desktop-pc[/url]

بادرود

البته ببخشید که وارد این مبحث بسیار عظیم میشم !! ولی دوست گرامی با 16 میلیون تومن اصلا احتیاجی به مشاوره برای خرید سیستم گیم نیست که !!

تا اینهمه هم جر وبحث بیمورد برات پیش بیاد . عزیز جان شما اگه میخواهی اینمقدار هزینه کنی و احتمالا هیچی اطلاع هم از هیچ قطعه کامپیوتری نداری یه

سر تشریف ببر سایت زیر که مخصوص همین مورده و همونجا هم با متخصصاش بصورت علنی رو قطعاتی که جلو چشمته گفتگو کن و انقدر هم .....

( خیلی خیلی از همگی معذرت میخوام : ملت و سر کار نزار !! ) اخه 16 میلیون وم مشاوره ؟؟؟؟!! :lol:

تازه اون ال ای دی 2-3 میلیونی شو ندیده بودم که الان دیدم :blink:

http://www.hpn.ir/desktop-pc]http://www.hpn.ir/desktop-pc[/url]

یعنی چی دوست محترم؟ خوب اگه لازم نبود که مرض نداشتم تاپیک بزنم؟ سر کار بزارم که چی بشه ؟ اگه مشکلی هست تاپیکو پاکش کنید ؛ ال ای دی تا حالا ندیدین مگه؛ من منظورم بهترینش بود گفتم 2 ت سقفش باشه. . ویرایش شده توسط mohsen021
لینک به دیدگاه

• ارسال 163
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

شرمنده نبودم؛ چه غوغایی شده :دی ؛ ؛ دیگه نهایاتا تا 10 ؛ 15 تیر بتونم نگهشون دارم ؛دادا شرمنده دیر ج میدم ؛ اخه با گوشیم.

دشمنت شرمنده عزیز

میتونی صبر کنی وسوکت 1150 رو بگیری!احتمالا تا 1ماه دیگه تو بازار باشه ولی خب قیمت فضایی داره البته تفاوت 4770K با 3770K حدود5درصد هست!

میتونی الان 1155 بگیری!که تو پست صفحه اول مشخصات هردو رو گفتم

البته مشخصات سوکت 2011 رو هم گفتم!

حالا دیگه انتخاب  بستگی به خودت داره!

من 1155 رو پیشنهاد میدم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی چی دوست محترم؟ خوب اگه لازم نبود که مرض نداشتم تاپیک بزنم؟ سر کار بزارم که چی بشه ؟ اگه مشکلی هست تاپیکو پاکش کنید ؛ ال ای دی تا حالا ندیدین مگه؛ من منظورم بهترینش بود گفتم 2 ت سقفش باشه. .

دوست گرامی عرض کردم شما تشریف ببرید به اون ادرسی که خدمتتون دادم و مطمئن باشید

یقینا" مشکلتون حل خواهد شد !!!

در ضمن فکر کنم اقای بسیار گرامی از ادب کمی بدور باشه که کسی همچین تاپیکی بزنه و

خودش در ان تشریف نداشته باشه !!

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون

ممنون

خب عزیز دل من ؛ من کلا 2 ؛3 ساعت نبودم درگیر درسای دانشگاه بودم؛ حالا منم که نگفتم همین امشب پیشنهاد بدین؛ در هر صورت اگه تقصیر من بوده ببخشید ,عذر میخوام.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
یعنی چی دوست محترم؟ خوب اگه لازم نبود که مرض نداشتم تاپیک بزنم؟ سر کار بزارم که چی بشه ؟ اگه مشکلی هست تاپیکو پاکش کنید ؛ ال ای دی تا حالا ندیدین مگه؛ من منظورم بهترینش بود گفتم 2 ت سقفش باشه. .

خیلی معذرت میخوام  اقای محترم  فکرکنم شما با بمیان اوردن چنین تاپیکی و عدم حضورتان دران باعث بچالش کشیدن رابطه

میان دوستان بسیار عزیزو گرامی میگردید !! بهتر نبود که با حضورتان از ادامه و خدای ناکرده  برخوردهای شدیدتر جلوگیری مینمودید ؟!

در ثانی چرا راه دور میروید و میخواهید بیشتر هزینه کنید . بفرمائید اینهم سیستم عالی و پیشنهادی لیون بشما  اقای محترم :

http://lioncomputer.ir/product/962/Extreme%20System%20Intel/

با تشکر از شما .

ویرایش شده توسط MEHRAN _ 2012
لینک به دیدگاه

دشمنت شرمنده عزیز

میتونی صبر کنی وسوکت 1150 رو بگیری!احتمالا تا 1ماه دیگه تو بازار باشه ولی خب قیمت فضایی داره البته تفاوت 4770K با 3770K حدود5درصد هست!

میتونی الان 1155 بگیری!که تو پست صفحه اول مشخصات هردو رو گفتم

البته مشخصات سوکت 2011 رو هم گفتم!

حالا دیگه انتخاب بستگی به خودت داره!

من 1155 رو پیشنهاد میدم!

اره خودمم 1155 رو بیشتر میپسندم؛ چون 1150 جدیده ؛قیمتش خیلی میره بالا ؛ فردا یا پس فردا میرم پاساژ ایرانیان واسه قیمت گیری.دمت گرم حمید جان ؛حیف که مثبتام ته کشیده .
لینک به دیدگاه

خیلی معذرت میخوام اقای محترم فکرکنم شما با بمیان اوردن چنین تاپیکی و عدم حضورتان دران باعث بچالش کشیدن رابطه

میان دوستان بسیار عزیزو گرامی میگردید !! بهتر نبود که با حضورتان از ادامه و خدای ناکرده برخوردهای شدیدتر جلوگیری مینمودید ؟!

در ثانی چرا راه دور میروید و میخواهید بیشتر هزینه کنید . بفرمائید اینهم سیستم عالی و پیشنهادی لیون بشما اقای محترم :

http://lioncomputer.ir/product/962/Extreme%20System%20Intel/'>http://lioncomputer.ir/product/962/Extreme System Intel/

با تشکر از شما .

خدا نکنه کسی بخاد با کسی دعوا کنه ؛ همه با هم رفیقن ؛ من تا حالا 6؛7 تا تاپیک زدم که مشکلاتم توو همشون حل شده (البطه دوستان لطف کردن) ؛؛ منم موقعی که این تاپیکو زدم نمیدونستم انقدر شلوغ میشه؛؛ ولی بازم معذرت میخوام ؛ در ضمن مرسی بابت لینک.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
خب عزیز دل من ؛ من کلا 2 ؛3 ساعت نبودم درگیر درسای دانشگاه بودم؛ حالا منم که نگفتم همین امشب پیشنهاد بدین؛ در هر صورت اگه تقصیر من بوده ببخشید ,عذر میخوام.

با درود مجدد

جالب انستکه شما دقیقا " بموقع "  و سر بزنگاه درگیریهایتان بپایان ( با درج پست بنده )  رسید و از وجود تاپیکتان مطلع گردیدید !!!

اقای محترم طرف خطاب من ابدا" شما نمیباشید و بنده حقیر فقط  ناراحت  دوستان و عزیزان خود در این سایت میباشم و منظورم

اانستکه این سروران بیشتر به مسائل حاشیه ای اشراف داشته باشند !!

با عرض معذرت از تمامی دوستانم : مهران

شب بخیر

ویرایش شده توسط MEHRAN _ 2012
لینک به دیدگاه

سلام امروز به این نتیجه رسیدم که صبر کنم تا بعد از انتخابات ؛ چون توی خبرها خوندم که تحریم قطعات کامپیوتری لغو شده؛ امروز رفتم تایتان قیمت کنم ؛ گفتن ایسوز 4,450 ؛ و 690 رو هم 4.400 که به نظر قیمت تایتان عجیب میومد؛ حتی یه سیستم صوتی که 900 تومن 4 ماه پیش قیمت گرفته بودم شده 1,500 که بازم عجیب بود ؛مادربود x79 deluxe میگفتن بهتر از x79 sabertoth هست؛؛ که 1,400 بود؛؛؛؛ مجبورم صبر کنم. بازم ممنون از همه ؛ تو این 1 ماه خداکنه ارزونی برگرده.

لینک به دیدگاه

سلام امروز به این نتیجه رسیدم که صبر کنم تا بعد از انتخابات ؛ چون توی خبرها خوندم که تحریم قطعات کامپیوتری لغو شده؛ امروز رفتم تایتان قیمت کنم ؛ گفتن ایسوز 4,450 ؛ و 690 رو هم 4.400 که به نظر قیمت تایتان عجیب میومد؛ حتی یه سیستم صوتی که 900 تومن 4 ماه پیش قیمت گرفته بودم شده 1,500 که بازم عجیب بود ؛مادربود x79 deluxe میگفتن بهتر از x79 sabertoth هست؛؛ که 1,400 بود؛؛؛؛ مجبورم صبر کنم. بازم ممنون از همه ؛ تو این 1 ماه خداکنه ارزونی برگرده.

دوست عزیز بعد انتخابات اصلا ارزون نمیشه و این لغو تحریم اصلا تاثیری روی قیمت نداره و قیمت تایتان و 690 همونه درست دادند. سیستم پیشنهادی بنده:

asus maximus v extreme

intel i7 3770k

corsair platinum gt 2666mhz 16gb

msi gtx titan x2 sli

power thunderbolt gold 1000w

ssd corsair gt 256gb

case cooler master haf-x

thermalright macho

لینک به دیدگاه

اره خودمم 1155 رو بیشتر میپسندم؛ چون 1150 جدیده ؛قیمتش خیلی میره بالا ؛ فردا یا پس فردا میرم پاساژ ایرانیان واسه قیمت گیری.دمت گرم حمید جان ؛حیف که مثبتام ته کشیده .

خواهش محسن جان!

گفتن یه نکته  خالی از لطف نیست!

اینکه اگه امروز نخریدی و صبر کردی واسه فردا ارزون تر نمیشه هیچ بلکه گرون تر میشه!

این لغوه تحریم ها چیزی نیست که اثری تو بازار داشته باشه!آقایون تجار جنس برای 3ماه بلکه بیشتر خرید کردن و موجود تو انبار دارن و بابت پایین اومدن قیمت کلا فکرشو از سرت بیرون کن!

درضمن اگه قرار شد  گوش شیطون کر ارزون بشه مگه چقدر ارزون میشه؟؟

روی یه سیستم 16 میلیون تومنی شاید 150تومن  کلا فوق فوقش ارزون بشه!

یه چیز دیگه تا اون موقع که صبر میکنی ازکجا معلوم چه قطعه ای توبازار باشه چی نباشه؟؟؟؟

من باشم این ریسکو نمیکنم!

فردا یا همین امروز عصر میرفتم برای خرید! 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بعد انتخابات اصلا ارزون نمیشه و این لغو تحریم اصلا تاثیری روی قیمت نداره و قیمت تایتان و 690 همونه درست دادند. سیستم پیشنهادی بنده:

asus maximus v extreme

intel i7 3770k

msi gtx titan x2 sli

ssd corsair gt 256gb

case cooler master haf-x

thermalright macho

به نظرتون سوکت 1155 بهتره یا 2011 ؟ ویرایش شده توسط mohsen021
لینک به دیدگاه

asus maximus v extreme

intel i7 3770k

msi gtx titan x2 sli

ssd corsair gt 256gb

case cooler master haf-x

thermalright macho

به نظرتون سوکت 1155 بهتره یا 2011 ؟
لینک به دیدگاه

خواهش محسن جان!

گفتن یه نکته خالی از لطف نیست!

اینکه اگه امروز نخریدی و صبر کردی واسه فردا ارزون تر نمیشه هیچ بلکه گرون تر میشه!

این لغوه تحریم ها چیزی نیست که اثری تو بازار داشته باشه!آقایون تجار جنس برای 3ماه بلکه بیشتر خرید کردن و موجود تو انبار دارن و بابت پایین اومدن قیمت کلا فکرشو از سرت بیرون کن!

درضمن اگه قرار شد گوش شیطون کر ارزون بشه مگه چقدر ارزون میشه؟؟

روی یه سیستم 16 میلیون تومنی شاید 150تومن کلا فوق فوقش ارزون بشه!

یه چیز دیگه تا اون موقع که صبر میکنی ازکجا معلوم چه قطعه ای توبازار باشه چی نباشه؟؟؟؟

من باشم این ریسکو نمیکنم!

فردا یا همین امروز عصر میرفتم برای خرید!

اقا مطمئنی ارزون نمیشه؟
لینک به دیدگاه

من چشمم آب نمیخوره!دوماه پیش بچه ها که میخواستن خرید کنن هی میگفتن الان نخرین الان نخری انتخاباته ارزون میشه !ارزون که نشد هیچ بعضی کالا ها گرون شد!

من این ریسک رو نمیکنم!

البته هرکس نظر خاصه خودشو داره!

اگه فقط برای بازی هست مسلما 1155 خیلی بهتر و به صرفه تره!

لینک به دیدگاه

اقا مطمئنی ارزون نمیشه؟

آره عزیزم

اومدیمو قطعات جدید amd و اینتل معرفی شدند..فگر کردی بعد از چند ماه وارد ایران میشن و با چه قیمتی؟؟

به نظر بنده هم الان قیمتا به پایین ترین حد خودش رسیده و اگه قصد خرید دارید الان وقتشه...

لینک به دیدگاه

میشه سیستم نهایی رو واسم بنویسید. حتما نباید 16 بشه ؛ بهترینو بگین تورو خدا ؛ حالا کمترهم شد که چه بهتر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
زود تر اومدن دلیل بر ضعیف اومدن نیست!

شما تو مشخصات کارت 780 یه چیزی ر و رو کن که قوی تر از تایتان باشه!

در کارایی هم اگه با یک درایور تست بشن شک نکنین که برتری از آن تایتان هست!چه دو کارت چه تک کارت!

سلام تازه رسیدم خونه...

بیاین بحث رو کامل کنیم...

عزیز شما مثل اینهایی که تازه از کامپیوتر اطلاعات دارن پیدا میکنن صحبت داری میکنی الان(که انگار از روی تعصب هستش نه بی اطلاعی) عزیز من هر حرفی رو که زدم با دلیل و مستند به اثبات رسوندم و بنچهای معتبر رو در اختیارتون گذاشتم...

با اون بنچهایی که اون دوست عزیز آقای AmirMahmood از اون 780 گذاشتن هم ثابت شد که 780 در بنچهای تک کارت هم از تایتان قویتر عمل کرده که دیگه نباید بحثی رو بزاره این وسط...

برتری های یک کارت توی عملکرد اون مشخص میشه که کاربرد این کارتها برای این مصرف کننده هم بازی هستش که مشخصا توی همه بنچهایی که گذاشتیم 780 حرف اول رو زده به غیراز رزولوشن 1080*5760 که بخاطر رمهای بالای تایتان 3تا کارت بهتر عمل میکنه که اصلا به صرفه نیست...

لینک به دیدگاه

اقا تورو خدا اینجا بحث نکنین ؛ میوفته گردن من ؛ برید تو تاپیک کارت گرافیک؛

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نباید تو تاپیک مردم که برای مشاورس بیام این چیزا رو به شما یاد بدم :

http://www.geforce.com/hardware

بری میبینی که TITAN رو بالای 780 گزاشتن

عزیز :

1. ما از خدامونه که چیزهای جدیدی از هر جایی که بشه یاد بگیریم

2.ولی مشکل اینجاست که وقتی دلایل و مدارک جلو چشاتون هستش ولی باز هم انکار میکنید یک جواب بیشتر نمیشه بهتون داد که :-h

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اقا تورو خدا اینجا بحث نکنین ؛ میوفته گردن من ؛ برید تو تاپیک کارت گرافیک؛

به روی چشم...

ببخشید ما همه قصدمون کمک بوده...

در نهایت انتخاب با خود شما هستش که با توجه به اطلاعاتی که بدست میارید انجام میدید...

هر کس دوست داره بحث رو ادامه بده PM بده... 

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

سلام تازه رسیدم خونه...

بیاین بحث رو کامل کنیم...

عزیز شما مثل اینهایی که تازه از کامپیوتر اطلاعات دارن پیدا میکنن صحبت داری میکنی الان(که انگار از روی تعصب هستش نه بی اطلاعی) عزیز من هر حرفی رو که زدم با دلیل و مستند به اثبات رسوندم و بنچهای معتبر رو در اختیارتون گذاشتم...

با اون بنچهایی که اون دوست عزیز آقای AmirMahmood از اون 780 گذاشتن هم ثابت شد که 780 در بنچهای تک کارت هم از تایتان قویتر عمل کرده که دیگه نباید بحثی رو بزاره این وسط...

برتری های یک کارت توی عملکرد اون مشخص میشه که کاربرد این کارتها برای این مصرف کننده هم بازی هستش که مشخصا توی همه بنچهایی که گذاشتیم 780 حرف اول رو زده به غیراز رزولوشن 1080*5760 که بخاطر رمهای بالای تایتان 3تا کارت بهتر عمل میکنه که اصلا به صرفه نیست...

جدا ندیدی زده سوپر کلاک؟؟؟اور کلاک شده ی 780 از تایتان رفرنس در بعضی از تستا قوی تر بووده....ترو خدا بگو که اینو متوجه میشی..

لینک به دیدگاه

جدا ندیدی زده سوپر کلاک؟؟؟اور کلاک شده ی 780 از تایتان رفرنس در بعضی از تستا قوی تر بووده....ترو خدا بگو که اینو متوجه میشی..

ایشون ادعای سابقه تو کار کامپیوتر رو دارن وبقیه از دید ایشون یا تازه اومدن تو این کار یا تازه با کامپیوتر آشنا شدن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه تنها کسی که اینجا تایتان داره و ما میشناسیم اقای 7777 است . پس چرا بقیه سر تایتان حرص می خورن ؟؟ :دی . خب اگر کسی هم قرار باشه ازش دفاع کنه همین 7777 است . :دی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...