رفتن به مطلب

لطفا یک سیستم تا سقف 16 تومن پیشنهاد بدین

Recommended Posts

ایشون ادعای سابقه تو کار کامپیوتر رو دارن وبقیه از دید ایشون یا تازه اومدن تو این کار یا تازه با کامپیوتر آشنا شدن!

متاسفانه همینطوره حمید جان... =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 163
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام تازه رسیدم خونه...

بیاین بحث رو کامل کنیم...

عزیز شما مثل اینهایی که تازه از کامپیوتر اطلاعات دارن پیدا میکنن صحبت داری میکنی الان(که انگار از روی تعصب هستش نه بی اطلاعی) عزیز من هر حرفی رو که زدم با دلیل و مستند به اثبات رسوندم و بنچهای معتبر رو در اختیارتون گذاشتم...

با اون بنچهایی که اون دوست عزیز آقای AmirMahmood از اون 780 گذاشتن هم ثابت شد که 780 در بنچهای تک کارت هم از تایتان قویتر عمل کرده که دیگه نباید بحثی رو بزاره این وسط...

برتری های یک کارت توی عملکرد اون مشخص میشه که کاربرد این کارتها برای این مصرف کننده هم بازی هستش که مشخصا توی همه بنچهایی که گذاشتیم 780 حرف اول رو زده به غیراز رزولوشن 1080*5760 که بخاطر رمهای بالای تایتان 3تا کارت بهتر عمل میکنه که اصلا به صرفه نیست...

تعصب ؟؟ اگه تعصبی هم باشم همه میدونن که من AMD رو میپسندم ، حب چرا نمیگم 7990 چرا میگم Titan ??

اولا اون 780 که قوی تر بوده سوپر کلاک بوده

دوما درایور ها هم یکی نبوده برای تیتان درایور 314 استفاده کردن که واقعا ظلم شده دحقش

مظلوم تیتان =))

عزیز :

1. ما از خدامونه که چیزهای جدیدی از هر جایی که بشه یاد بگیریم

2.ولی مشکل اینجاست که وقتی دلایل و مدارک جلو چشاتون هستش ولی باز هم انکار میکنید یک جواب بیشتر نمیشه بهتون داد که :-h

کدوم مدرک ؟؟؟ جوابتونو 3 خط بالاتر دادم

اقا تورو خدا اینجا بحث نکنین ؛ میوفته گردن من ؛ برید تو تاپیک کارت گرافیک؛

شما نگران نباش چیزی شما رو تحدید نمیکنه

همه چیز به خوبی خوشی داشت تموم میشد که tabitha اومدی و تاپیک رو به اتش کشیدی

پست 93 رو بخون ببین که دیگه بحث تموم شده بود

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

خیلی جالبه تنها کسی که اینجا تایتان داره و ما میشناسیم اقای 7777 است . پس چرا بقیه سر تایتان حرص می خورن ؟؟ :دی . خب اگر کسی هم قرار باشه ازش دفاع کنه همین 7777 است . :دی

خوب پس شما چرا خودت داری حرص میخوری؟؟ :huh:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خوب پس شما چرا خودت داری حرص میخوری؟؟ :huh:

من فقط دوتا شات گزاشتم که اگه به مدل های رفرنس رو حذف کنیم 780 توان رقابت با تایتان رو داره . با کمی اختلاف قیمت

لینک به دیدگاه

من فقط دوتا شات گزاشتم که اگه به مدل های رفرنس رو حذف کنیم 780 توان رقابت با تایتان رو داره . با کمی اختلاف قیمت

به به محمود خان آقای عشق تایتان!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
جدا ندیدی زده سوپر کلاک؟؟؟اور کلاک شده ی 780 از تایتان رفرنس در بعضی از تستا قوی تر بووده....ترو خدا بگو که اینو متوجه میشی..

عزیز amirmahmood خان مگه جواب شمارو ندادن؟؟؟؟؟

کی حرفی از رفرنس یا غیر رفرنس زده این وسط؟؟؟؟؟

شما و آقا حمید هم که دارید بهم دل میدی قلوه پس میگرید...

عزیز واسط 3تا پست بنچمارک گذاشتم که با بورد های رفرنس بود که 2 و 3 SLI بودن از تایتان و 2 SLI از 780 که 780 برتر بود توی90 درصد جاها، حرف شما این وسط چی هست؟؟؟؟؟ یا شما از Techpowerup خیلی با اطلاع تر و حرفه ای تر هستی یا واقعا تعصب جلو چشاتون رو گرفته؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تعصب ؟؟ اگه تعصبی هم باشم همه میدونن که من AMD رو میپسندم ، حب چرا نمیگم 7990 چرا میگم Titan ??

اولا اون 780 که قوی تر بوده سوپر کلاک بوده

دوما درایور ها هم یکی نبوده برای تیتان درایور 314 استفاده کردن که واقعا ظلم شده دحقش

مظلوم تیتان =))

کدوم مدرک ؟؟؟ جوابتونو 3 خط بالاتر دادم

شما نگران نباش چیزی شما رو تحدید نمیکنه

همه چیز به خوبی خوشی داشت تموم میشد که tabitha اومدی و تاپیک رو به اتش کشیدی

پست 93 رو بخون ببین که دیگه بحث تموم شده بود

عزیز شما مدرک هم به ما نشون دادی از اول تاپیک تا حالا واسه حرفات؟؟؟؟؟

بهتره بری پست 23 و 34 و 37 رو یک نگاه بندازی و بعد بیای ادعا کنید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تروخدا بیخیال بشید الان مدیران دارن از چشم من میبینن.

نترس عزیزم...

فدات بشم اگه این بحثها نباشه توی سایت که ارزش سایت بالا نمیره که؟

لینک به دیدگاه

عزیز amirmahmood خان مگه جواب شمارو ندادن؟؟؟؟؟

کی حرفی از رفرنس یا غیر رفرنس زده این وسط؟؟؟؟؟

عزیز واسط 3تا پست بنچمارک گذاشتم که با بورد های رفرنس بود که 2 و 3 SLI بودن از تایتان و 2 SLI از 780 که 780 برتر بود توی90 درصد جاها، حرف شما این وسط چی هست؟؟؟؟؟ یا شما از Techpowerup خیلی با اطلاع تر و حرفه ای تر هستی یا واقعا تعصب جلو چشاتون رو گرفته؟؟؟؟؟؟؟

قربونت برم چرا جوش بی مایه میزنی؟؟؟کی جواب منو داده؟؟چرا من ندیدم؟؟

شما داری کارت اور شده رو با کارت رفرنس مقایسه میکنی؟؟؟چرا سعی نمیکنی تعصب رو کنار بزاری؟؟اولش پیشنهادت 7990 بود که با 690 مقایسش کردی جوابتو دادن بچه ها..

حالا موضعتو عوض کردی داری میگی 780 از تایتان قویتره...

به صورت دیفالت تایتان 780 رو میخوره بهد رو اوردی به اور کلاک شده ی 780؟؟

مقصودت از منظورت چیه قربون؟؟

تیتان انقدر قوی هست که انویدیا نسخه ی غیر رفرنسشو نداده بیرون و تو داری در شرایط نا مساوی مقایسشون میکنی؟؟

لینک به دیدگاه

میشه سیستم نهایی رو واسم بنویسید. حتما نباید 16 بشه ؛ بهترینو بگین تورو خدا ؛ حالا کمترهم شد که چه بهتر.

آره عزیزم چرا نمیشه ؟

Intel 3770

asus z77 sabertooth Or asus maximus v formula

SSD = Corsair 128 GB

hdd = 1TB seagate

ram = 2x8 GB 2400

case x7

power green 1275 watt

coler silver arrow

VGA :

خوب سره این مسئله بین علما اختلاف افتاده :

شما 3 تا گزینه داری ، به نظر من کلا بیخیال SLI بشید که دردسر های خودشو داره

یک عدد تیتان یا یک عدد 690 یا یک عدد 7990

هر سه تاش قیمتی تقریبا مشابه دارند

خوب این سیستم تمام بازی ها رو اجرا میکنه

تقریبا 11 میلیون تومن میشه جمعش نهایتا

بین VGA ها هر کودوم رو دست داشتی بخر هر سه تا عالی هستن و کمه کم تا 2 سال تمام بازی ها رو اجرا میکنن

لینک به دیدگاه

در مورد این حرفاتم مواظب چیزی که مینویسی باش...من کسی نیستم که اجازه بدم دربارم از این حرفا بزنن عزیز

دوستمه دلم میخواد حرفای درستشو تایید کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تیتان انقدر قوی هست که انویدیا نسخه ی غیر رفرنسشو نداده بیرون و تو داری در شرایط نا مساوی مقایسشون میکنی؟؟

مگه انویدیا باید سخه غیر رفرنس  رو بده ؟؟ شرکتان که میدن . و EVGA هم داده نسخه اورکلاک شدش رو

لینک به دیدگاه

عزیز شما مدرک هم به ما نشون دادی از اول تاپیک تا حالا واسه حرفات؟؟؟؟؟

بهتره بری پست 23 و 34 و 37 رو یک نگاه بندازی و بعد بیای ادعا کنید...

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_780_SC_ACX_Cooler/5.html

شما فقط نمودار نگاه میکنی ؟؟؟

اصلا صفحه های دیگه مو هستن ؟

لینک به دیدگاه

سلام تازه رسیدم خونه...

بیاین بحث رو کامل کنیم...

عزیز شما مثل اینهایی که تازه از کامپیوتر اطلاعات دارن پیدا میکنن صحبت داری میکنی الان(که انگار از روی تعصب هستش نه بی اطلاعی) عزیز من هر حرفی رو که زدم با دلیل و مستند به اثبات رسوندم و بنچهای معتبر رو در اختیارتون گذاشتم...

با اون بنچهایی که اون دوست عزیز آقای AmirMahmood از اون 780 گذاشتن هم ثابت شد که 780 در بنچهای تک کارت هم از تایتان قویتر عمل کرده که دیگه نباید بحثی رو بزاره این وسط...

برتری های یک کارت توی عملکرد اون مشخص میشه که کاربرد این کارتها برای این مصرف کننده هم بازی هستش که مشخصا توی همه بنچهایی که گذاشتیم 780 حرف اول رو زده به غیراز رزولوشن 1080*5760 که بخاطر رمهای بالای تایتان 3تا کارت بهتر عمل میکنه که اصلا به صرفه نیست...

شمایی که داری بقیه رو متهم به بی سوادی میکنی آقای سواد دار و مطلع آقای مدرک و مستند و..... فقط رفتین چندتا دونه عکس از سایتی گذاشتین و ادعای سواد میکنین!!!!

شما که هنوز ای نسیایت nvidia رو متوجه نشدی  چرا بیخود بحث میکنی؟؟؟

nvidia  مسلما وقتی کارت سری بعد رو میده توبازار باید روی اون شروع کنه به مانور دادن!تا اون کارت هم بتونه فروش کنه!!!!

متوجه شدی؟چرا هیچ سایتی 780 رو با تایتان مقایسه نکرده؟رودررو؟؟

لطفا جواب بدین؟؟؟

خوب دلیلش اینه که جرات نکردن!!!!

متوجه شدین اینطوری کسی  سری بعد کارت های 700 رو نمیخره و میمونه رودست جناب nvidia!!!

لطفا دیگه بحث رو تموم کنین!!!

یه نصیحت هم بهتون میکنم : لطفا اول در مورد اطرافیانتون یه تحقیق کنین بعد اونارو به بی اطلاعی و بی سواد بودن و تازه کار بودن متهم کنید!!!!

لطفا بحث رو ادامه ندید!!!!

لینک به دیدگاه

ممنون از آقا حمید و آقا محمود, دوستان همه  درست میگن مگه میشه کارتهای nvidia بد باشه!!!!!!! در رنج قیمتی خودش 780 عالیه تایتان هم عالیه ولی من فقط دیدم صاحب تاپیک میخواد 16 تومن پول بده گفتم بره کارتی رو بگیره که چند ماه nvidia ازش به عنوان سوپر کامپیوتر یاد میکنه بخره. دوست عزیز هر دو این کارتها عالی هستند ولی هر چقدر پول بدی کارت بهتری میگیری   titan= DNA WORLD SUPER COMPUTER

اینجا همه استاد هستند شما بهترین راهنمایی داری میگیری. سی پی یو همون 3770K بگیر رم رو 16 بگیر نیازه برای گیم میتونی  2000MHZبگیری

ویرایش شده توسط 7777
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قربونت برم چرا جوش بی مایه میزنی؟؟؟کی جواب منو داده؟؟چرا من ندیدم؟؟

شما داری کارت اور شده رو با کارت رفرنس مقایسه میکنی؟؟؟چرا سعی نمیکنی تعصب رو کنار بزاری؟؟اولش پیشنهادت 7990 بود که با 690 مقایسش کردی جوابتو دادن بچه ها..

حالا موضعتو عوض کردی داری میگی 780 از تایتان قویتره...

به صورت دیفالت تایتان 780 رو میخوره بهد رو اوردی به اور کلاک شده ی 780؟؟

مقصودت از منظورت چیه قربون؟؟

عزیز من اورکلاک شدش هست یا نیست بهونه نمیشه...

ما بحثمون در مورد کارتهایی هست که وجود داره و این کارتها تخیلی نیستن ولی شما میگید اگه تایتان غیر رفرنس بود 780 غیر رفرنس رو قورت میداد آخه خود شما به من بگو این چه کمکی به این آقا میکنه؟ =))

واسه پیشنهاد اولم هم هنوز روی حرفم هستم که 7990 و 690 بهترین گزینه تک کارت هستش ولی واسه 2تا کارت خودم گفتم که مشکلات مصرف برق و گرما و غیره رو داره...

واسه 2تا کارت هم گفتم از اول بحث که 780 از تایتان بهتر هستش و با بنچهایی که گذاشتم نشون دادم...

لینک به دیدگاه

آره عزیزم چرا نمیشه ؟

Intel 3770

asus z77 sabertooth Or asus maximus v formula

SSD = Corsair 128 GB

hdd = 1TB seagate

ram = 2x8 GB 2400

case x7

power green 1275 watt

coler silver arrow

VGA :

خوب سره این مسئله بین علما اختلاف افتاده :

شما 3 تا گزینه داری ، به نظر من کلا بیخیال SLI بشید که دردسر های خودشو داره

یک عدد تیتان یا یک عدد 690 یا یک عدد 7990

هر سه تاش قیمتی تقریبا مشابه دارند

خوب این سیستم تمام بازی ها رو اجرا میکنه

تقریبا 11 میلیون تومن میشه جمعش نهایتا

بین VGA ها هر کودوم رو دست داشتی بخر هر سه تا عالی هستن و کمه کم تا 2 سال تمام بازی ها رو اجرا میکنن

اخ خدا از دهنت بشنوه ؛ اصلا بیخیال sli شدم ؛ فقط یه نکته سی پی یو k باشه دیگه؟؛؛؛ رم 32 بهتر نیست یا 16 بسه؟ ؛؛ اس اس دی 128 بسه ؟
لینک به دیدگاه

عزیز من اورکلاک شدش هست یا نیست بهونه نمیشه...

ما بحثمون در مورد کارتهایی هست که وجود داره و این کارتها تخیلی نیستن ولی شما میگید اگه تایتان غیر رفرنس بود 780 غیر رفرنس رو قورت میداد آخه خود شما به من بگو این چه کمکی به این آقا میکنه؟ =))

واسه پیشنهاد اولم هم هنوز روی حرفم هستم که 7990 و 690 بهترین گزینه تک کارت هستش ولی واسه 2تا کارت خودم گفتم که مشکلات مصرف برق و گرما و غیره رو داره...

واسه 2تا کارت هم گفتم از اول بحث که 780 از تایتان بهتر هستش و با بنچهایی که گذاشتم نشون دادم...

امیدوارم از واژه ی اورکلاک شده چیز خوبی در ذهنت باشه...

من دیگه این بحثو ادامه نمیدمیعنی ارزششو داره...

از استارتر هم عذر میخوام

لینک به دیدگاه

اخ خدا از دهنت بشنوه ؛ اصلا بیخیال sli شدم ؛ فقط یه نکته سی پی یو k باشه دیگه؟؛؛؛ رم 32 بهتر نیست یا 16 بسه؟ ؛؛ اس اس دی 128 بسه ؟

سی پی یو رو حتما سری k بگیر!

رم اصلا نیاز نداری!همون 16 گیگ هم زیاده!

مادربرد رو سابرتوس بگیر عالیه!

من دارم باهاش کار مکینم مخصوص عملیات سنگین به صورت شبانه روزی روشن طراحی و تولید شده!

ssd دوتا 128 بگیر raid 0 کن حالشو ببر!

میتونی ocz vertex 4 بگیری !

لینک به دیدگاه

شما که 16 ساعت قراره استفاده کنی  بهتره اوکلاک نکنی

پس فرقی نداره K داشته باشه یا نه

بازی های فعلی به اون صورت رم نمیخوان ، سرعت رم مهمتره تو بازیها

16 گیگ فرکانس بالا کاملا کافیه

SSD هنوز هم خیلی گروونه

128 یا 256 دیگه بستگی به خودتون داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
شمایی که داری بقیه رو متهم به بی سوادی میکنی آقای سواد دار و مطلع آقای مدرک و مستند و..... فقط رفتین چندتا دونه عکس از سایتی گذاشتین و ادعای سواد میکنین!!!!

شما که هنوز ای نسیایت nvidia رو متوجه نشدی  چرا بیخود بحث میکنی؟؟؟

nvidia  مسلما وقتی کارت سری بعد رو میده توبازار باید روی اون شروع کنه به مانور دادن!تا اون کارت هم بتونه فروش کنه!!!!

متوجه شدی؟چرا هیچ سایتی 780 رو با تایتان مقایسه نکرده؟رودررو؟؟

لطفا جواب بدین؟؟؟

خوب دلیلش اینه که جرات نکردن!!!!

متوجه شدین اینطوری کسی  سری بعد کارت های 700 رو نمیخره و میمونه رودست جناب nvidia!!!

لطفا دیگه بحث رو تموم کنین!!!

یه نصیحت هم بهتون میکنم : لطفا اول در مورد اطرافیانتون یه تحقیق کنین بعد اونارو به بی اطلاعی و بی سواد بودن و تازه کار بودن متهم کنید!!!!

لطفا بحث رو ادامه ندید!!!!

فدات بشم من هیچ وقت همچین بی ادبی به شما نکردم و اگر چیزی گفتم که شما از روی اون این برداشت رو داشتید من معذرت میخوام...

واسه ادامه پیدا نکردن بحث هم گفتم که میتونید از PM استفاده کنید ولی خودتون ادامش دادید...

مقایسه 780 با تایتان که این همه بنچمارک گذاشتم متوجه نشدید؟؟؟؟

1.http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_780/

780 رفرنس میتونید با تایتان مقایسه کنید...

2.http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_780_SLI/

780 رفرنس در حالت sli که میتونید با این تایتان در حالات مختلف مقایسه کنید

2.http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_SLI/1.html

3.EVGA GTX 780 Superclocked    http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_780_SC_ACX_Cooler/1.html

4.Gigabyte GTX 780 WindForce       http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_780_OC/

باز هم احتیاج هست بزارم یا نه؟؟

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_780_SC_ACX_Cooler/5.html

شما فقط نمودار نگاه میکنی ؟؟؟

اصلا صفحه های دیگه مو هستن ؟

پس عزیز من چی رو نگاه کنم؟

عکس روی جلدش رو؟

در مورد این حرفاتم مواظب چیزی که مینویسی باش...من کسی نیستم که اجازه بدم دربارم از این حرفا بزنن عزیز

دوستمه دلم میخواد حرفای درستشو تایید کنم

عزیز من مگه کمتر از گل به شما گفتم؟

ولی شما دارید ادب رو فراموش میکنید...

لینک به دیدگاه

فدات بشم من هیچ وقت همچین بی ادبی به شما نکردم و اگر چیزی گفتم که شما از روی اون این برداشت رو داشتید من معذرت میخوام...

واسه ادامه پیدا نکردن بحث هم گفتم که میتونید از PM استفاده کنید ولی خودتون ادامش دادید...

مقایسه 780 با تایتان که این همه بنچمارک گذاشتم متوجه نشدید؟؟؟؟

1.http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_780/

780 رفرنس میتونید با تایتان مقایسه کنید...

2.http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_780_SLI/

780 رفرنس در حالت sli که میتونید با این تایتان در حالات مختلف مقایسه کنید

2.http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_SLI/1.html

3.EVGA GTX 780 Superclocked    http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_780_SC_ACX_Cooler/1.html

4.Gigabyte GTX 780 WindForce       http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_780_OC/

باز هم احتیاج هست بزارم یا نه؟؟

پس عزیز من چی رو نگاه کنم؟

عکس روی جلدش رو؟

عزیز من مگه کمتر از گل به شما گفتم؟

ولی شما دارید ادب رو فراموش میکنید...

ای خداااااااااااااااااا اینا با درایورهای متفاوت تست شده

لینک به دیدگاه

اینم آدرسی که درایور تستها یکی بوده.......

http://www.techspot.com/review/675-nvidia-geforce-gtx-780/page2.html

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...