رفتن به مطلب

لپ تاپ تا 3 میلیون برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تا این قیمت برای گیم خیلی خوب نیست . بهترین چیزی که میتونی بگیری Asus N46VZ هست . Intel 3210M Core i5 با 6 گیگ رم و گرافیک GT 650M و هارد 1 ترابایتی . حدود 3 میلیونه .

لینک به دیدگاه

تو این قیمت بهترین gpu برای لپ تاپ همین 650m هست که حتی از 740m هم 20 درصد قویتره

asus n46vz واقعا لپ تاپ خوشگلیه فقط موقع خرید دقت کن مدل بک لایت دارشو بخری از نظر قیمت فرقی نداره ولی بعضی از مدلاش من دیدم بک لایت کیبورد نداشت.

بهترین مدل همونطور که آقا حامد گفتن همین n46vz  هست http://digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Asus-N46VZ-A

لینک به دیدگاه

من Z500 با گرافیک 650 ندیدم . با گرافیک 635 هست حدود 2800 تا 3000 با توجه به گرانتیش . Ci7 - 8GB - 1TB

لینک به دیدگاه

دوستان تورو خدا کمک کنید من z500 با gt650دیدم ولی نمیدونم قیمتش چنده در ضمن برای خرید لپتاپ کجا بهتره؟

لینک به دیدگاه

وقتی با گرافیک 635 قیمتش حدود 3 باشه ، با گرافیک 650 دور و بر 3200-3300 هست . با لیون تماس بگیر ببین میتونن برات پیدا کنن یا نه .

لینک به دیدگاه

دوستان n46vz رو به خاطر صفحش نمیخوام 14 اینچه.

بعد گرافیک gt635 خوب هست؟بتلفیلد3 رو میشه رو high اجرا کرد؟ رو اولترا که عمرا :p

لینک به دیدگاه

درود

CX 61-i7-6  MSi

2,725,000   گارانتی ماتریکس

2.3 Corei7 3610

6G DDR3

500 HDD

VGA G645 Geforce 2G

DVD

-WEB HD-BT-GL-HDMI-Mouse

15.6

win7

لینک به دیدگاه

میشه lenovo z500 با گرافیک gt740mپیدا کرد؟

بعد gt645m بهتره یا gt740m؟

لینک به دیدگاه

دوستان.ایراد باتری لپ تاپ z500چیه و اینکه وقتی تو شارژ هست باهاش بازی کنیم براش مشکل پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...