رفتن به مطلب

مشخصات پژو 206 سدان v2 .... ؟

EVGA_EVGA
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من مشخصات v1 رو کامل دارم ( توی سایت ایران خودرو هست ) ولی v2 رو ندارم چون توی سایتش که نیست .....

توی لیست مدل های فروش نمایندگی v2 هست که زده پایه گاز سوز ! حالا من میخوام بدون همین v1 رو فقط گاز سوزش کردن یا نه تغییرات دیگه ای هم داره !؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست من وقتي كه گفته پايه گازسوز يعني موتور اون به احتمال زياد tu5 هست . يعني 110 اسب بخار كه موتور خوبيه !!!!

فكركنم همينا باشه تغييراتش !!!

لینک به دیدگاه

مرسی

والا من موتور هاشونو سر در نمیارم :)

اگر موتورش همون مدل هست که 110 اسب بخاره فقط پایه گاز سوز هم هست که عالیه !

تشکر .

لینک به دیدگاه

این مدل همون مدل V1هست ولی از موتور گاز سوز استفاده میکنه موتورش هم همون Tu5 هست منتهی گاز سوز شده و به اسم TU5G

مدل وی1 هم همون تیپ 2 هست ولی با موتور 1600 و 4 چرخ دیسکی

پروژه گازسوز کردن این موتور توسط خود پژو فراسنه انجام شده و ایران خودرو در اون نقشی نداشته

میشه گفت بهترین موتور گاز سوز هست در حالت گاز و کمترین افت توان رو در حالت گاز داره(کاملن نامحسوس)

لینک به دیدگاه

مرسی

اگر v2 واقعا همون v1 هست فقط گاز سوز شده بریم ثبت نام کنیم :)

2 تا 5.700.000 یکی همین ماه و ودیعه دوم رو مرداد فکر میکنم و ما بقی هم موقعه تحویل ! ( مهر تحویل میدن )

میارضه ؟! ( مدل v1 رو 2 تا 5.250.000 میگیرن + مابقی ) ؟

لینک به دیدگاه

حیف که برای برنامه این ماه از v19 خبری نیست وگرنه اینو پیشنهاد میدادم

لینک به دیدگاه

من الان 6 میلیون دارم + یک پراید که اونو بفروشم میشه 6 میلیون دیگه تا مهر که موقعه تحویل هست بقیه رو میتونم جور کنم ولی نمیخوام زیاد پول بدم پای ماشین ! وگر نه مدل V8 که 16.400.000 در میاد رو میخریدم و تحقیق نمیکردم :o

من به مصرف بنزینش هم خیلی اهمیت میدم وگر نه 405 هم هست ولی 100 ای 15 حالشو میبری :eek:

سمند هم که اوتوبوسه توی پارکینگمون جا نمیشه :) انتخاب بین ماشین های کم مصرف و کوتاه تر از 4 متر 20 سانت باید انجام بشه و اگر گاز سوز باشه خیلی خیلی عالی میشه مخصوصا پایه گاز سوز و قدرت موتور هم باید بالای 100 اسب باشه :confused:

فکر نمکینم به غیر از 206 انتخاب دیگه ای باشه :)

مرسی

لینک به دیدگاه

دوست عزيز تحقيق درباره هر چيزي قبل از خريدن خوبه !!! الان در مورد اين ماشين ميتونم بگم كه 206 sd واقعا هندلينگ مزخرفي داره ؟؟؟ البته يه سري مشكلات هم داره كه ميتونه شما رو از خريدش منصرف كنه !!!!

دوست من به ال 90 هم فكر كن !!!‌واقعا ماشين خوبيه !!! مصرف سوختش واقعا عاليه ( حدودا صدي 6.5 الي 7 ) ، اگه فولش رو بگيري دوكيسه هوا به همراه سيستم ترمز abs و ebd رو داري و .... البته اگه بتوني با قيافش كنار بياي !!! اگه هم نتوني كه يه مدل ديگه ازش هست به اسم سايانا كه كاملا توسط ايرانخودرو اسپورت شده ( اگه بخواي عكسشو برات ميزارم ) ولي خوب قيمت نقدش 16 تومن براتون در مياد كه فكر نكنم به پولتون بخوره !!!

در ضمن شما براي مدل فول اون ميتوني توي ايرانخودرو ثبت نام كني . براي اينكار 5 ميليون و 500 تومن پيش پرداخت ميديد . 160000 تومن هم بهتون تخفيف و سود مشاركت داده ميشه !!! خودروتون كارت طلائي 2 ستاره داره و تحويل اونم ميشه تير 88 . مابه التفاوت هم هنگام ارسال دعوت نامه هست !!!!

در مورد چيزي كه بهتون گفتم واقعا فكر كن !!!

من به مصرف بنزینش هم خیلی اهمیت میدم وگر نه 405 هم هست ولی 100 ای 15 حالشو میبری

در ضمن ما الان سمند ال ايكس داريم با توجه به وزن بيشترش نسبت به 405 ولي صدي 8 ميسوزونه !!!!

لینک به دیدگاه

L90 که خیلی رو اعصاب راه میره :eek:

سمند LX و ..... همشون یک موتور مسخره دارند که ایران خودرو با دروغ داره میفروشه به مردم ( آخه ...... کی با سمند 90 کیلومتر توی جاده میره که مصرفش رو توی سایت زدی اونقدر اگر طرف گازشو بگیره 120 پر کنه حتما 100 ای 15 هم رد میکنه :) :o:) )

من که از سمند متنفرم .

عکس هر دوشون رو بزار . ( مدل اسپرتش و معمولیش . )

لینک به دیدگاه

نه دوست من اينطوري نيست !!! به خدا سمند اينطوري كه شما ميگيد بد نيست !! . ما الان يه ال ايكس سال داريم . تا حالا يه بار هم اذيتمون نكرده . حتي يه بار بود توي جاده نزديك بود يه پرايد رو از وسط ببافيم كه ترمز ABS و EBD اون به دادمون رسيد !!!

تازه هندلينگ و پايداري اون توي سرعت هاي بالا از پژو پارس و 206 و ... خيلي بهتره ( با توجه به وزن 1200 كيلويي اون )

نكته بعدي هم قدرت و استحكام بدنه اونه كه خيلي از ماشينهاي توي رنج خودش بهتره و اين نشون ميده كه از پارس و 206 و ... خيلي امن تره !!!! در ضمن شما اگه سرعت واستون مهمه كه بازم سمند چون ضريب آيروديناميكي بهتري نسبت به ال 90 كه موتور 16 سوپاپي و 105 اسبي داره سرعتش بيشتره !!! اينو ميتوني از توي سايت ايرانخودرو هم ببيني !!! تاپ اسيد ال 90 175 كيلومتر هست ولي ماله سمند ال ايكس 185 هست !!!!

اين در مورد سمند

در مورد ال 90 هم گفتم كه ممكنه از قيافش خوشتون نياد !!! ولي ماشين واقعا خوبيه !!!! تازه واسش كارت طلايي هم گذاشتن !!!

در ضمن ديروز بابام كه از قم اومد چون خيلي عجله داشت گفت همش رو با 150 الي 160 اومدم كه حساب كرديم مصرف سوختش شده بود صدي 9.5 . ( به خدا دروغ نميگم )

در ضمن بايد بگم اگه ميخواي انتخاب خوبي داشته باشي بايد تعصب رو كنار بزاري و نگي از اين بدم مياد اون مزخرفه اين اينطوريه !!!!

راستي معيار تو واسه انتخاب ماشين چيه ؟؟؟ ماشين خانوادگي ميخواي يا ...

اينم ال 90 E2 LP يعني همون فول !!! ( عكس رو خودم گرفتم )

wjaacirr9xqxj5uhol3h.jpg

hdcv6eedj4ca6fsr6i2k.jpg

اينم از مدل اسپورت يا همون سايانا !!!

223s5quw7ddeacb1fa1d.jpg

9lzh7ivqtc3emff9um2.jpg

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون که راهنمایی کردید .

این مشکیه عجب چیزی هست ها :-> تو کفش موندم :)

این مدل رو برای فروش ایران خودرو داره ؟ احیانا اگر داره سفید اش یا نقره ای ها ؟

قیمتش چند در میاد ؟

طلبش شدم ( ولی گاز سوز نیست حیفه !!! )

خانوادگی میخوام نه ...... !!!!

این مشکیه منو یاده Underground 2 میندازه رفتم توی اون دوران که 206 بر میداشتم و اسپرتش میکردم :)

من فعلا بین 3 تا ماشین موندم کدومو انتخاب کنم !

1 - پژو 206 سدان V2 ( گازسوز ) 15.500.000 آب میخوره !

2 - پژو 206 سدان V1 ( بنزینی ) 14.500.000 آب میخوره .

3 - این مشکیه که قیمت ندارم اصلا نمیدونم موجوده یا نه !!!!!

4 - اگر 3 نباشه همین آخرین مدلش که همه چی داره که قیمت ندارم !!!!

با تشکر .

لینک به دیدگاه

دوست عزيز تحقيق درباره هر چيزي قبل از خريدن خوبه !!! الان در مورد اين ماشين ميتونم بگم كه 206 sd واقعا هندلينگ مزخرفي داره ؟؟؟ البته يه سري مشكلات هم داره كه ميتونه شما رو از خريدش منصرف كنه !!!!

من تا الان ندیدم کسی بگه sd پایداری و هندلینگش مزخرف هست.

البته بستگی به تعریف شما هم داره ممکنه شما منظورتون پیچیدن با 150 تا توی پیچ 90 درجه باشه

با تمام مشکلاش واقعا ماشینیه که سواریش آدم رو خسته نمیکنه

با تندر هم مخالف نیستم ولی با قیافش باه

سمند هم ظاهر خوبی داره ولی نه مدل lx سال. مدل lx صادراتی

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون که راهنمایی کردید .

این مشکیه عجب چیزی هست ها تو کفش موندم

این مدل رو برای فروش ایران خودرو داره ؟ احیانا اگر داره سفید اش یا نقره ای ها ؟

قیمتش چند در میاد ؟

طلبش شدم ( ولی گاز سوز نیست حیفه !!! )

خانوادگی میخوام نه ...... !!!!

دوست من بله ايرنخودرو اين رو هم واسه فروش داره كه رنگ هاي ( نقره اي پرشين - سفيد پرشين - خاكستري پرشين و مشكي پرشين رو داره ) شما به به جاي 5 ميليون 500 هزار تومان مياييد و 6 ميليون و 500 هزار تومن رو ميديد و بقيه هم كه بالا گفتم !!!!

قيمتش رو يكي از دوستان كه حساب كرده بود 16 تومن در ميومد .

در ضمن شما چند نفريد ؟؟؟ يكي ديگه از مشكلات 206 اينه كه جاش كمه !!! اين مشكل توي ال 90 و سمند وجود نداره !!!

به نظرمن 206 مدل v1 اون اصلا ارزش خريد نداره !!! چون حتي ترمز اون هم abs نيست !!! در مورد v2 هم اطلاعات زيادي ندارم !!!

به نظر من اگه ميخواي 15.500.000 ميخواي بدي به v2 يه دفعه 500 تومن ديگه بزار روش و يه دونه تندر 90 سايانا بگير هم abs هست هم دوتا كيسه هوا داره و ...

اگه نظر بنده حقير بخواييد من ميگم 206 فقط مدل v8 اون خوبه كه واقعا قيمتش هم فكر كنم بالاست !!!

در آخر هم ميگم شما كمي در مورد lx سال هم تحقيق كنيد . تنها مشكل اين ماشين اينه كه صندلي هاش كمي توي رانندگي هاي طولاني مدت آدم رو خسته ميكنه وگرنه مشكل ديگه اي نداره !!!!

من تا الان ندیدم کسی بگه sd پایداری و هندلینگش مزخرف هست.

البته بستگی به تعریف شما هم داره ممکنه شما منظورتون پیچیدن با 150 تا توی پیچ 90 درجه باشه

با تمام مشکلاش واقعا ماشینیه که سواریش آدم رو خسته نمیکنه

با تندر هم مخالف نیستم ولی با قیافش باه

سمند هم ظاهر خوبی داره ولی نه مدل lx سال. مدل lx صادراتی

براي شما هم عرض كنم كه شما يكم در مورد 206 sd تحقيق كنيد متوجه ميشيد كه وضعيت هندلينگ اون در چه حد هست !!! الان توي رانا از سيستم تعليق 206 sd استفاده شده كه واقعا جاي تاسف داره براي اين ماشين !!! ( اينو از همه ميتوني بپرسي )

البته توي اين نكته با شما موافقم واقعا رانندگي با خستگي توي 206 sd معنا نداره !!!!

در مورد lx هم والله من هيچ تغييري توي قيافه lx صادراتي نديدم اگه ميشه شما عكسشو بزار ببينم چه تغييري كرده !!!!

لینک به دیدگاه

در ضمن شما چند نفريد ؟؟؟ يكي ديگه از مشكلات 206 اينه كه جاش كمه !!! اين مشكل توي ال 90 و سمند وجود نداره !!!

5 نفر - مگر چقدر صندلی عقبش جا کم داره ؟ 1 متر ؟ :)

به نظرمن 206 مدل v1 اون اصلا ارزش خريد نداره !!! چون حتي ترمز اون هم abs نيست !!! در مورد v2 هم اطلاعات زيادي ندارم !!!

فکر نمیکنم ABS هست !!! خودتون ببنید شاید من اشتباه میکنم یعنی وقتی نزده ترمز زده قفل ABS نیست ؟؟؟ چون سمند بود یا یه ماشین دیگه که نزده بود ضد قفل ولی ABS بود !

http://www.ikco.com/persian/products/206sd.aspx

V2 هم فقط گازسوز شده V1 هست !!!

به نظر من اگه ميخواي 15.500.000 ميخواي بدي به v2 يه دفعه 500 تومن ديگه بزار روش و يه دونه تندر 90 سايانا بگير هم abs هست هم دوتا كيسه هوا داره و ...

آخه مشکل اینجاست که وقتی بخوام 15.500.000 هزینه کنم خوب میرم یک ماشینی میخرم که گاز سوزه نه بنزینی !!!

اگه نظر بنده حقير بخواييد من ميگم 206 فقط مدل v8 اون خوبه كه واقعا قيمتش هم فكر كنم بالاست !!!

16.400.000 هم مدل V8 هست ، مشکل V8 اینه که این همه هزینه میکنید ولی گازی نیست !!!

در آخر هم ميگم شما كمي در مورد lx سال هم تحقيق كنيد . تنها مشكل اين ماشين اينه كه صندلي هاش كمي توي رانندگي هاي طولاني مدت آدم رو خسته ميكنه وگرنه مشكل ديگه اي نداره !!!!

سمند رو که نمیتونم انتخاب بکنم چون نه توی پارکینگمون جا میشه نه ......... .

راي شما هم عرض كنم كه شما يكم در مورد 206 sd تحقيق كنيد متوجه ميشيد كه وضعيت هندلينگ اون در چه حد هست !!! الان توي رانا از سيستم تعليق 206 sd استفاده شده كه واقعا جاي تاسف داره براي اين ماشين !!! ( اينو از همه ميتوني بپرسي )

آقا من الان پراید دارم وقتی ماشینم بشه این 100 % مگر بهتر نمیشه هندلینگش ؟ خوب بیخیال ما که نمیخوایم مسابقه بدیم که مشکل پیدا کنیم !!! میخوایم نهایتش سالی یک بار بریم مسافرت و نهایتش هم جایی که میشه بکشی بهش 140 تا بریم و جایی که معمور هست 120 تا :o:->

پرواز نمیکنیم که :eek:

L90 هم مدل خوبه که من خوشم اومد ازش گرون در اومد !!!!! حیف شد .:)

لینک به دیدگاه

ببين دوست عزيز مطمئن باش براي 5 نفر 206 اصلا مناسب نيست خودتون هم ميتونيد امتحان كنيد !!!

در مورد abs هم شما بري توي سايت جديد ايرانخودرو ننوشته كه abs داره يعني ترمز اون ضد قفل نيست !!

در مورد موتور گازسوز هم من اصلا با گازسوز موافق نيستم . چون حاضر نيستم وقت با ارزشم رو توي صف گاز بگذرونم !!! راستي موتورش پايه گازسوزه ؟؟؟ اگه نباشه و فقط بشه سوخت گاز رو بهش خوروند كه اصلا به درد نميخوره !!! چون استهلاك ماشينت مياد بالا !!!

در ضمن بين سمند و 206 sd خيلي تفاوت نيست . طولشون 222 ميليمتر و عرضشون هم 65 ميليمتر تفاوت داره كه فكر نميكنم چيزي باشه . در هر صورت خودتون ميدونيد !!!

در مورد هندلينگ هم بگم من يكي از دايي هام بين پرايد و روا ميخواست يكي رو انتخاب كنه . ما بهش گفتيم روا رو انتخاب كن . حداقل هندلينگش بهتر از اونه !!‌ گفت نه بابا مگه ميخوام باهاش چه كار كنم ؟؟؟ همون پرايد خوبه !!!! ما هم بهش گفتيم خود داني !!! چند روز پيش به علت اينكه توي جاده يه سگ اومد جلوش مجبور شد فرمون رو بپيچونه كه باعث شد ماشين چپ كنه و چند تا از دنده هاش و سر و دست و پاش بشكنه !!! (‌خدا بهش رحم كرد ) پس اينو بگم كه هيچوقت نگو مگه ميخوام باهاش چي كنم !!! چون ممكنه دور از جون همه يه اتفاقي بيفته !!! اينم از هندلينگ

در هر صورت اگه در آخر سر هم 206 sd رو انتخاب كردي و گرفتي بگو تا چندتا چيز بهت پيشنهاد كنم تا ايمنيش بيشتر بشه !!!

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

پنج نفر معمولی چاق که نمیخواد بشینه جا نشه :)

شما موافق نیستی من که موافقم با موتوره گاز سوز - صف گاز چند ماه دیگه کمتر میشه به دلیل زیاد شدن جایگاه ها - بله پایه گاز سوز فرانسه هست نه ایران :confused:

عزیز 22 سانتی متر اضافه شده چیزی نیست ؟؟؟؟ کادیلاک از سمند کوتاه تره :) نهایت پارکینگ 4200 میلی هست تازه با کشوندن درب تا روی کار و کمی تراشوندن دیوار جلوی ماشین :o

پراید که ماشین نیست بابا هندلینگ اون اصلا جزء هندلینگ حساب نمیشه اون فرمونش خیلی تیزه .

خودت باشی بین یک ماشین پایه گازسوز فرانسوی و یک ماشین پایه بنزینی گرونتر کدوم رو انتخاب میکنی و دراز تر :eek:

پژو 206 سدان گازسوزش واقع حرف نداره مخصوصا واسه مسافرت و .....

در کل خیلی ممنون نظرات شما خیلی ارزشمند بود واسه من .

L90 هم که چراغ توی صندق عقب گزاشتن واسش بعد یک مدل شده واسه خودش 50 تا مدل مختلف داره که آخریش ماشاءالله 16.000.000 هم بیشتر آب میخوره ( بعد فرقش شده قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی - دارای سی دی پلیر - لامپ مه شکن - لامپ داشبرد - جلوپنجره خوشکل - رینگ اسپرت - سره اگزوز )

ما ایرانی ها باید به خاطر این امکانات پیشرفته چند میلیون اضافه تر از مدل معمولی بدیم !!!!!!!! :confused: :cool:

با تشکر

ویرایش شده توسط EVGA_EVGA
لینک به دیدگاه

براي شما هم عرض كنم كه شما يكم در مورد 206 sd تحقيق كنيد متوجه ميشيد كه وضعيت هندلينگ اون در چه حد هست !!! الان توي رانا از سيستم تعليق 206 sd استفاده شده كه واقعا جاي تاسف داره براي اين ماشين !!! ( اينو از همه ميتوني بپرسي )

البته توي اين نكته با شما موافقم واقعا رانندگي با خستگي توي 206 sd معنا نداره !!!!

در مورد lx هم والله من هيچ تغييري توي قيافه lx صادراتي نديدم اگه ميشه شما عكسشو بزار ببينم چه تغييري كرده !!!!

من خودم V8 دارم و 1.5 ساله زیر پامه. اونقدر ازش میدونم که بس باشه

شما یه تعصب به لوگان و سمند داری و من مطمعنم هر چی حرف بزنم شتر یه پا داره. پس در این زمینه بنده چیزی نمیگم چون بحث وقتی مفیده که طرف مقابل منطقی باشه

206 صندوقدار برای خانواده های کم جمعیت نهایتن 4 نفر مناسب هست دو نفر بزرگ جلو و دو بچه عقب کاملن راحتن

انتظار نداشته باشید 5 نفر بالغ راحت توش بشینن

در مورد abs هم شما بري توي سايت جديد ايرانخودرو ننوشته كه abs داره يعني ترمز اون ضد قفل نيست !!

ABS یعنی چی؟ یعنی همون ترمز ضد قفل دیگه

Anti-Block System

البته فقط مدل های V10 V8 V9 و V19 مجهز هستن و این وسط فقط v19 ترمزای عقبش دیسکی نیست و کاسه ای هست

در مورد اینکه موتورهای گاز سوز زودتر به مشکل میخورن که حرفی نیست ولی خیلی ها ماشین رو نهایتن 3 سال نگه می دارن و توی این مدت هم احتمال بروز مشکل کم هست

موتور گاز سوز 206 حرف نداره. با مراجعه به فروم tuningtalk و بخش پژو میتونید نظرات دارندگان v2 و v10 رو بخونید. توی صفحه اول هم گفتم که کمترین افت توان رو داره و حالت گاز و بنزین فرق آنچنانی ندارن.

ولی متاسفنه با گذاشتن صندوق در عقب جای صندوق از هاچبک هم کمتر میشه!

پس روی صندوق عقب V2 و V10 حساب باز نکنید.

206 SD از تعلیق 206 GT استفاده میکنه که دارای یک میله تعادل در عقب بین دو چرخ هست که در تعادل ماشین خیلی تاثیر داره

در آخر برای دوستان مدل های مختلف 206 صندوقدار رو مینویسم :

وی 1 = موتور 1600 110 اسبی - ترمز 4 چرخ دیسکی بدون ABS - آینه های دستی - شیشه بالابر در های جلو برقی و عقب دستی - ایرکاندیشن دستی - فاقد کیسه هوای راننده و شاگرد - دنده دستی

V2 = همون مدل V1 ولی گاز سوز شده

V6 = که تازه اومده موتورش 1400 هست و دارای ایربگ برای راننده و سرنشین هست و بقیه امکانات مثل V1 هست

فکر کنم ترمزای عقبش هم کاسه ای باشه ولی مطمعن نیستم

V8 = موتور 1600 110 اسبی = آینه های برقی - شیشه های جلو و عقب برقی - ایرکاندیشن اتوماتیک - ایربگ برای راننده و شاگرد

ترمز ABS مجهز به EBD (سیستم تقسیم نیروی ترمز بین چرخ ها) و 4 چرخ دیسکی - دنده دستی

V9 = همون مدل V8 ولی دنده اش اتوماتیک هست

V10 = همون V8 ولی گاز سوز شده

V19 = موتور 1400 - موتور 1600 110 اسبی = آینه های برقی - شیشه های جلو و عقب برقی - ایرکاندیشن اتوماتیک - ایربگ برای راننده و شاگرد - ترمز ABS مجهز به EBD (سیستم تقسیم نیروی ترمز بین چرخ ها) و ترمز جلو دیسک و عقب کاسه ای - دنده دستی

V20 = با موتور 1400 و امکانات V1 و فکر کنم این مدل هم ترمزای عقبش کاسه ای باشه( این مدل معادل تیپ2 هست)

مدل های V6 و V19 مدل های صادراتی بودن که به داخل هم راه پیدا کردن یک دوره فروش داشتن و معلوم نیست باز هم شرایط فروش براشون بزارن یا نه.

این دو مدل زه ها و سرپ هاشون همگرنگ بدنه هست و چراغ عقب صادراتی دارن. تودوزی شون هم فرق داره (ناتیس)

رنگ آلمینیومی هم دارن.(وی19 که آلمینیومی هست ولی وی6 رو مطمعن نیستم)

سپر هاشون هم Gt هست نه مثل مدل های هاچبک و قسمت هواکش اون بزرگ تر هست و مه شکن ها هم کمی بزرگ تر.

از این مدل سپر ایران خودرو روی مدل های V8 V1 V9 تا اواخر 86 میذاشت ولی به دلایل اینکه گرون تر بود دیگه از همون معمولی ها استفاده کرد

لینک به دیدگاه

مرسی عزیز 50 خط توضیحات مفید برای دوستان گزاشتید من که اینارو میدونستم :eek:

ببین مشکل اینجاست که گازی هم نمیگیریم !!! یعنی با کاهش بودجه مواجه شدیم :)

پس الان مدل V1 رو واسه انتخاب داریم و چی ؟!

مدل V1 به خاطر اینکه ارزون تر در میاد و موتورش هم خوبه انتخابش کردیم و قیمت مناسب ترش .

سمد و L90 هم تعصبی نیستند سمند رو دارم از اون اول میگم توی این پارکینگ این خونمون جا نمیشه یعنی هر موقعه عوض کردیم میتونیم سمند بگیریم نه الان :) L90 هم مه مشکل داره : مدل فولش 16.000.000 هم رد میکنه پس گرونه و مدل های پایین ترش که زشته و امکانتش خیلی کم شده !!! پس اینم میره کنار ! میمونه چی ؟ V1 چیزه دیگه هم اگر هست بفرمایید ؟

مدل گازسوز به چند دلیل حذف شد اینکه صندوق عقبش کوچیک شده - 1 میلیون با V1 فرق قیمتی داره یعنی واسه گازی شدنش 1 میلیون باید بیشتر هزینه کرد - از بودجه مورد نظر ما رد میشه :o و. ....

خوب حالا نمیدونم چی انتخاب کنم .

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان که میپرم وسط حرف

من ایران نیستم، منتها خانواده مدتی است منتظر پیش فروش سورن جدید با موتور توربو شارژ جدید هستند

نمایندگی های شیراز جوابگویی درستی ندارند

کسی خبری از این خودرو دارد؟

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان که میپرم وسط حرف

من ایران نیستم، منتها خانواده مدتی است منتظر پیش فروش سورن جدید با موتور توربو شارژ جدید هستند

نمایندگی های شیراز جوابگویی درستی ندارند

کسی خبری از این خودرو دارد؟

این موتور با سورن elx عرضه میشه که هنوز تا عرضه شدنش مونده

مرسی عزیز 50 خط توضیحات مفید برای دوستان گزاشتید من که اینارو میدونستم

ببین مشکل اینجاست که گازی هم نمیگیریم !!! یعنی با کاهش بودجه مواجه شدیم

پس الان مدل v1 رو واسه انتخاب داریم و چی ؟!

مدل v1 به خاطر اینکه ارزون تر در میاد و موتورش هم خوبه انتخابش کردیم و قیمت مناسب ترش .

سمد و l90 هم تعصبی نیستند سمند رو دارم از اون اول میگم توی این پارکینگ این خونمون جا نمیشه یعنی هر موقعه عوض کردیم میتونیم سمند بگیریم نه الان l90 هم مه مشکل داره : مدل فولش 16.000.000 هم رد میکنه پس گرونه و مدل های پایین ترش که زشته و امکانتش خیلی کم شده !!! پس اینم میره کنار ! میمونه چی ؟ v1 چیزه دیگه هم اگر هست بفرمایید ؟

مدل گازسوز به چند دلیل حذف شد اینکه صندوق عقبش کوچیک شده - 1 میلیون با v1 فرق قیمتی داره یعنی واسه گازی شدنش 1 میلیون باید بیشتر هزینه کرد - از بودجه مورد نظر ما رد میشه و. ....

خوب حالا نمیدونم چی انتخاب کنم .

Evga_evga آفلاین است report post پاسخ با نقل قول

میمونه v1 !!

راستی شما ماشین رو تحویل فوری میخاین؟

هیچ مدل تندر 16 تومن نمیشه الان من دارم بخشنامه پیش فروش دو ودیعه ای این ماه رو نگا میکنم مدل e2 lp رو 4.2 میگیره و دو تا چک هم برای 15/4 و 31/4 به مبلغ 4.2 و تحویل هم شهریور

و مدل اسپروت هم به همین شکل ولی 4.7

لینک به دیدگاه

بله تحویل فوری !!! به احتمال 99% .

والا من جایی قیمتشاو ندیدم ولی فکر کردم که باید اینطور باشه چون مدل های معمولیش را دوستان گرون خریده بودند .....

پس مدل اسپرت میشه 2 تا 4.700.000 بعد ماوتفاوت چقدره ؟؟

ولی بازم فکر نکنم بتونم L90 بگیرم چون دیشب داشتم بررسی میکردم پارکینگو دیدم درب که بیاد روی کار دیگه حداکثر جا هست جلو رو نمیشه تراشید یا برد عقب تر که جا بیشتر بشه ! یعنی وقتی 206 سدان بزنی داخل درب روی کار باشه فیت فیت هست( تست کردم ) !!! :)

لینک به دیدگاه

پس مدل اسپرت میشه 2 تا 4.700.000 بعد ماوتفاوت چقدره ؟؟

4.700 میدید و دو چک 4.700 دیگه

پس نهایتن میشه v1

باز به نظرم بتونید با پول نقد یه e2 lp بگیرید فک نکنم 14 تومن بیشتر شه. اگر دیدید مشکل جا برطرف میشه روی این مورد فکر کنید

به نظر من بهترین ماشین رو انتخاب کنید که بعدن پشیمون نشید از یه طرف 206 امتحان خودش رو پس داده و از طرفی لوگان با این قیمت همه امکانات رو داره(اگه قیافه براتون مهم هست بیخیال لوگان بشید)

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا چه کنم ! 206 سدان رو نقدی تقریبا میشه 15.000.000 خرید V1 اش رو و اون لوگان آخریه که اسپرته نقدیش چقدر میشه ؟!

من فقط مدل اسپرت رو یکمی میتونم تحمل کنم :)

:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...