رفتن به مطلب

مسابقه و انتخاب 5 نفر برای ترجمه و نقد و بررسی فروشگاه لیون

Recommended Posts

درود

دوستان گلم همانطور که قبلا در تاپیک زیر گفته بودم ما میخوایم تیممون رو راه اندازی کنیم .

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=20253

از اینرو کسانیکه میخوان در این تیم باشن ( تعداد محدود 5 نفر ) به ترتیب کارهای زیر و انجام بدن بسیار ممنون میشم :

1 - لینک بالا رو کاملا بخونن

2 - یکی از کالاهای سایت فروشگاه http://lioncomputer.ir به انتخاب خودشون انتخاب کنن و اینجا اعلام کنن که من فلان کالا رو انتخاب کردم تا بقیه دوستان کالای دیگه ای رو انتخاب کنن

3 - کمتر از 15 خط نباشه

4 - کامل باشه و همانطور که در لینک بالا توضیح دادم بنویسه

5 - خلاصه بنویسه

6 - از سایتهای بزرگی مثل newegg فیدبک های کاربران رو لحاظ کنن و یا از تجربیاتشون بهره ببرن در کل از سایتهای معتبر مطلب جمع بکنن و نظرشون رو بیارن بسیار عالی میشه

به دوستانیکه در این مسابقه شرکت میکنن به قید قرعه هدیه ای تقدیم خواهد شد و بین این افراد 5 نفر فعلا برای این کار در نظر گرفته خواهد شد

با تشکر دوستان گلم اینجا بحث ازاده  و نهایتا مقالا تا اخر روز جمعه مورخه 14/4/1392 باید برای من پیغام خصوصی بشه تا بتونیم روش کار کنیم دوستان عزیز و نتیجه هفته اینده اعلام خواهد شد

با تشکر

-------------------------------

نوشته شده در تاریخ 18/4/1392

از همه شما عزیزان بابت اعلام همکاریتون تشکر میکنم و امیدواریم که بتونیم با هم همکاریهای زیادی داشته باشیم و بتونیم در کنار هم بهترینها رو به کاربران و بازدید کنندگان عزیز تقدیم کنیم

با ترجمه ها م نقد و بررسی هایی که دوستان ارسال کرده بودن به نتایج خوب رسیدیم . در این بین چند تا از دوستان مقالات بسیار بلند و مفصلی ارسال کردن که اصلا مد نظر ما نبود ولی با این حال چند نفر از این دوستان توی این گروه قرار میگرن چون این عزیزان مشخصه که توانایی انجام کار مورد نظر رو دارن . از همه دوستان تشکر میکنم

HAMID PARNIYAN

ali2551

Naji

Reza-sony

ALTEC Lansing

به این عزیزان بابت هنرشون تبریک میگم و جائزه ناقابلی تقدیم این عزیزان خواهد شد .

دوستان گلم ایا شما عزیزان امادگی دارید کار و با هم شروع کنیم . و اگر اره که شرایط رو براتون پیغام خصوصی کنم .

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم می تونم شرکت کنم ؟ :دی

لینک به دیدگاه

فرقی نمیکنه چه کالایی باشه؟

اهمیت در انتخاب کالا وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

توی اون لینک فرمودید که :

3 - مراحل روبرو توش رعایت بشه : 1 - نگاه کلی به کالا 2 - نوع جنس و ساختار کالا 3 - جزئیات کالا 4 - لوازم جانبی 5 - تفاوتش با سایر کالاهای مشابه 6 - معایب و مزایا

یعنی مطلب ما در قالب این 3 بخش باشه درسته؟؟؟

لینک به دیدگاه

بنده cpu 3770k رو انتخاب میکنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

ایول مسابقه.

چنانچه  دوستان  متنی آماده کردن و حوصله ویرایش نداشتن، بفرستن برای من تا براشون قلط های املایی و.. رو اصلاح کنم.

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

همونطور که قبلا هم بهتون گفتم بنده از چندین روز پیش روی4770 K کار کردم و فقط تایپش مونده  با توجه به این که تو فروشگاهتون نیس می تونم ارائه اش کنم؟؟ :(

لینک به دیدگاه

چنانچه  دوستان  متنی آماده کردن و حوصله ویرایش نداشتن، بفرستن برای من تا براشون قلط های املایی و.. رو اصلاح کنم.

:D  ;)

لینک به دیدگاه

انتخاب بنده Asus GTX 660 Ti DCII OC

http://lioncomputer.ir/product/2381/ASUS%20GTX%20660%20Ti%20OC%20DCII%202GB%20GDDR5/

ابتدا میخواستم Z87 Sabertooth رو انتخاب کنم ، ولی از اونجایی که جدیده و هنوز فیدبک های زیادی درباره اش نیست و البته با هم ملاقات حضوری نداشتیم :D برای استارت این کارت گرافیک رو انتخاب کردم 

ویرایش شده توسط Reza-sony
لینک به دیدگاه

من هم می تونم شرکت کنم ؟ :دی

همه میتونن شرکت کنن عزیز ولی کاملا باید جدی باشن توی این مسئله . چون ما میخوایم کار و سریع شروع کنیم و سریع به نقد و بررسی ها نیاز دارید و سرعت کار برامون مهمه

اگر کسی وسط کار جا بزنه و زمان زیادی ببره از تیم متاسفانه خارج میشه و فرد جایگزین وارد تیم میشه چون زمان منتظر من و شما نمیمونه عزیز

فرقی نمیکنه چه کالایی باشه؟

اهمیت در انتخاب کالا وجود نداره؟

فرقی نمیکنه حمید جان هر کالایی دوست دارید انتخاب کنید

توی اون لینک فرمودید که :

3 - مراحل روبرو توش رعایت بشه : 1 - نگاه کلی به کالا 2 - نوع جنس و ساختار کالا 3 - جزئیات کالا 4 - لوازم جانبی 5 - تفاوتش با سایر کالاهای مشابه 6 - معایب و مزایا

یعنی مطلب ما در قالب این 3 بخش باشه درسته؟؟؟

درسته عزیز ولی به هنر و خلاقیت شما هم بستگی داره که چقدر خلاقیت داشته باشید

بنده cpu 3770k رو انتخاب میکنم!

اوکی پس این کالا مال شما و بقیه دوستان روی کالای دیگه ای کار کنن

منم دارم رویMSI GeForce GTX 560 Ti HAWK

کار میکنم!!

اوکی

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

همونطور که قبلا هم بهتون گفتم بنده از چندین روز پیش روی4770 K کار کردم و فقط تایپش مونده  با توجه به این که تو فروشگاهتون نیس می تونم ارائه اش کنم؟؟

درود

این کالا فردا وارد سایت میشه ولی موجود نیستش ولی با این حال شما نقد و بررسیش رو بنویسید و ما توی سایت میگذاریم

لینک به دیدگاه

صرفا ترجمه یا بررسی خودمون یا هر دو؟

در ضمن این مطالب بایستی از کالاهای موجود در لیون باشد؟

لینک به دیدگاه

در ضمن این نقد رو بایستی به کدوم آدرس تحویل بدهیم؟

لینک به دیدگاه

صرفا ترجمه یا بررسی خودمون یا هر دو؟

در ضمن این مطالب بایستی از کالاهای موجود در لیون باشد؟

هر دو

کالاهایی که توی سایت هستش برامون مهمه عزیز

در ضمن این نقد رو بایستی به کدوم آدرس تحویل بدهیم؟

برای بنده پیغام خصوصی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی عزیز بنده این مین رو انتخاب میکنم

http://lioncomputer.ir/product/2072/GIGABYTE%20Z77X-UD3H%201155%20MB/

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مرسی از همه عزیزانیکه متنهاشون رو برامون ارسال کردن و تا چند روز دیگه نفرات رو با مشورت انتخاب خواهیم کرد

خیلی زحمت کشیدید و تشکر میکنم ازتون

لینک به دیدگاه

با تشکر از زحمات شما آقای حسینی عزیز

منتظر خبرای خوب هستیم!به امید بهتر شدن و پیشرفت!

لینک به دیدگاه

درود دوستان بسیار گلم

از همه شما عزیزان بابت اعلام همکاریتون تشکر میکنم و امیدواریم که بتونیم با هم همکاریهای زیادی داشته باشیم و بتونیم در کنار هم بهترینها رو به کاربران و بازدید کنندگان عزیز تقدیم کنیم

با ترجمه ها م نقد و بررسی هایی که دوستان ارسال کرده بودن به نتایج خوب رسیدیم . در این بین چند تا از دوستان مقالات بسیار بلند و مفصلی ارسال کردن که اصلا مد نظر ما نبود ولی با این حال چند نفر از این دوستان توی این گروه قرار میگرن چون این عزیزان مشخصه که توانایی انجام کار مورد نظر رو دارن . از همه دوستان تشکر میکنم

HAMID PARNIYAN

ali2551

Naji

Reza-sony

ALTEC Lansing

به این عزیزان بابت هنرشون تبریک میگم و جائزه ناقابلی تقدیم این عزیزان خواهد شد .

دوستان گلم ایا شما عزیزان امادگی دارید کار و با هم شروع کنیم . و اگر اره که شرایط رو براتون پیغام خصوصی کنم .

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله با کمال میل باعث افتخاره جناب حسینی عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی عزیز

بنده اگه لایق همکاری با شما باشم و با کمک خدا حاضرم در حد توانم در خدمتتون باشم

اینکه اسم خودم رو اینجا دیدم خیلی خوشحال کننده بود و قابل عرض هست که بگم همین انتخاب ما میتونه بهترین هدیه و تشویق باشه ما بقیش فقط لطف و سخاوت شماست

به امید یه همکاری هر چه بهتر

ناجی

لینک به دیدگاه

درود

بقیه دوستان امادگی همکاری دارن ؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم که اینجا اعلام امادگی کنید . تا بقیه کارها رو توی پیغام خصوصی با هم انجام بدیم .

منتظرم

لینک به دیدگاه

درود آقای حسینی . بنده اعلام آمادگی میکنم و در خدمتم . 

لیون کامپیوتر جو صمیمی و خوبی داره و باعث افتخاره منه که هر چیزی که در توانم هست برای بهتر شدن این فروم و سایت انجام بدم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...