رفتن به مطلب

فروش XBOX360 SLIM 250GB

Recommended Posts

بسم اللهسلام دوستان... یه عد XBOX360 SLIM 250GB همراه متعلقات موجوده برا فروش...

سخت افزار:

دستگاه از لحاظ سخت افزار هیچ مشکلی نداره و همین الان جاتون خالی داشتم RDR بازی می کردم...(البته دستگاه لنزش مشکل داشت و همین تازگی لنزفابریک نو روش نصب شده و با احتساب این دستگاه بسیار کم کاکرده)

نرم افزار:

دستگاه به آخرین ورژن نرم افزار ارتقا پیدا کرده و در اجرای کلیه بازی ها مشکلی نداره...

ظاهر دستگاه:

دستگاه از لحاظ ظاهر هیچ گونه شکستگی و مشکل باز شدن درِ رام نداره...

توجه بسیار مهم: چون کیس دستگاه مشکی و براقه روی اون و خصوصا قسمت روی دستگاه که فن اصلی هست یک سری خط و لکه هست که من هرچی سعی کردم پاک نشد. اما اصلا مشکلش جدی نیست و سعی کردم توی عکس ها نشونش بدم( اینو گفتم که بعدا خدایی نکرده دلخوری پیش نیاد)

ما یحتوی:

یک عدد XBOX360 SLIM 250GB + یک عدد دسته فابریک اسلیم + فیش سه رنگ XBOX + چند تا دفترچه + جعبه که غیر از یک پارگی در قسمت درب کاملا نو و سالم هست.

توجه بسیار مهم: تعداد پنج بازی کاملا نو و بدون حتی یک خش و با قاب هم موجوده که بصورت هدیه تقدیم خریدار محترم میشه(RDR و SAINTS ROW:THE THIRD و GEARS OF WAR:THE JUDJMENT و FORZA HORIZON و PES2013فارسی و CREAT) که البته CREAT قدیمیه و قاب نداره خیلی هم تمیز نیست اما سالمه...

دلیل فروش: خرید مانیتور برا پی سی

نحوه پرداخت: خریدار محترم هزینه پست + مبلغ دستگاه رو واریز می کنه و بلافاصله دستگاه براشون پست میشه...

قیمت پایه: 800,000

موبایل: 09367632711

بابت کیفیت پایین عکس ها هم معذرت... دوربین دم دست نبود با موبایلم گرفتم

ممنون از وقتی که گذاشتید

تغییر شرایط : با یه مانیتور تی وی درست درمون هم تعویض میشه

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . هر 12 ساعت یک بار میتونید تاپیک رو بالا بیارید . قوانین رو که تو امضای من لینکش هست بخونید . دفعه بعد بدون اخطار پست شما پاک میشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...