رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد قدرت کارت گرافیک GTX 760

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

والا بنده هم تا دیروز میخریدم ولی همین که قیمتش رو مشاهده کردم بی خیالش شدم و چسبیدم به همون 580 کله گنده خودم که هنوزم حرفی داره واسه گفتن و هنوزم نفس داره / ولی اگر مشکل مالی ندارید که ارزو میکنم تمام بروبچه های فروم چنین باشند گرافیک gtx 770 رو تهیه بفرمایید تا کارایی رو احساس کنید

و از خریدتون پشیمون نشید و اگر خدای نکرده وضعیت مالی سد راهتون شده همون gtx 670 بهترین گزینه ممکن خواهد بود البته انتخاب با شماست حداقل با خرید 670 میدونید که یه گرافیک 400 دل اری خریدین نه 260 د لاری !!

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

یه موضوعی واقعا برای من سئواله!! مگه سی پی یو 4770K تازه وارد بازار نشده؟ مگه قیمت جهانیش 350 دلار نیست؟ پس چرا اینجا قیمتش 1250 هستش ولی کارتی مثل 670 که یک ساله وارد بازار ایران شده و قیمت جهانیش هم 330 دلاره زیر 1600 فروخته نمیشه؟ حالا بگذریم که 760 رو که 250 دلار قیمتشه 1670 میفروشن!!!  مگه سی پی یو رو از چه طریقی و با چه نرخ دلاری وارد میکنن؟؟

بهمن جان فکرکنم سی پی یو رو تو ایران پلپم میکنن!

از اون طرف میارن مشت مشت بعد میارن این طرف مثل اکثر کالاها و همین جا پلمپ می کنند که ارزون تر درمیاد! :lol:  :lol:  :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همه نظرات دوستان رو خوندم

توی انجمن همسایه جناب سلیمی داره همین کارت اسوس 760 رو میفروشه با همین قیمتی که اعلام شده

جالبتر اینکه گفتن 10 عدد بوده که طی همین 1-2 روز یکعدد فروخته شده

(.............خریدار لعنت، واقعاً چقدر باید احمق باشه که این کارت رو با این قیمت میخره )

من حدودی حساب کردم با اودلار 6500 وارد شده

اگه اینجوری باشه ادم خوش بره ازاونور بیاره باور کنید کمتر براش در میاد دوستان (حالا با هر سختی که باشه)

لینک به دیدگاه

راستش این 670 هم اونقدر ها به صرفه نیست!!! حدود 1700 هست (البته بماند که توی انجمن دست دو هست) ولی بنده که میخام حدود 2-3 هفته ی دیگه بگیرم به دست دو شاید نرسم....در ضمن اگر بخام بگیرم قائدتا 770 رو با 200 تومن بیشتر میگیرم! واقعا 670 اینقدر کارت قدرتمند هست؟؟؟ مشکلی که بنده برای برخی بازی ها دارم بریده بریده شدن تصاویر بازی هست (با کارت 560) ..خالا نیمدونم با ارتقاء کارت گرافیک این مشکل برطرف میشه یا مربوط به مانیتور هست!!!

لینک به دیدگاه

راستش این 670 هم اونقدر ها به صرفه نیست!!! حدود 1700 هست (البته بماند که توی انجمن دست دو هست) ولی بنده که میخام حدود 2-3 هفته ی دیگه بگیرم به دست دو شاید نرسم....در ضمن اگر بخام بگیرم قائدتا 770 رو با 200 تومن بیشتر میگیرم! واقعا 670 اینقدر کارت قدرتمند هست؟؟؟ مشکلی که بنده برای برخی بازی ها دارم بریده بریده شدن تصاویر بازی هست (با کارت 560) ..خالا نیمدونم با ارتقاء کارت گرافیک این مشکل برطرف میشه یا مربوط به مانیتور هست!!!

دوست عزیز مطمئن باشید که مشکل از گرافیک هست!

670 در مقایسه با 560 خیلی کارت قوی هست!تقریبا دوتا 560ti  رو sli کنی میشه قدرت 670!

لینک به دیدگاه

اون بریده شدن تصویر مربوط به گزینه ی vsync در داخل ابشن بازی هست که اگه روشن کنین دیگه بریده بریده نمیشه البته باید حواستون به بقیه تنظیمات نیز باشه و فریمتون بین ۳۰ تا ۶۰ نگه دارین ( با روشن کردن ان گزینه از ۶۰ بیشتر نمیشه )

من خودم ۶۷۰ داشتم

ببین اینجور نیس که فک کنی مثلا ۶۷۰ یا ۷۷۰ بگیری بتونی هر بازی رو ر اخرین گرافیک به صورت ۱۰۸۰ بازی کنی

اگه شما ۷۸۰ هم تهیه کنی مثلا بازی مترو رو نصب کنی فردا میای اعتراض میکنی که چرا بازی لگ میخوره !

باید با اپشن بازی بتونی کنار بیای

هیچوقت این فکر نکن که تا ۲ سال تمام بازی هارو بتونی روی اخرین گرافیک بازی کنی :| ولی میتونی رو همه بازی ها این حسابو باز کنی که با یه گرافیک قابل قبول همشونو میتونی بازی کنی

ولی اینو در نطر بگیر که هرچی کارت بهتری بگیری  فریم بهتری میگیری و همه ی این بستگی به بودجه داره :‌ذی

انتخابهای من اگه جای شما بودم : 

۱ - ۷۷۰

۲ - ۶۷۰

۳ - ۶۶۰ti msi power edition ( نسبت به ۷۶۰ کاملا ارزش خرید داره ) یا ASUS GTX 660 Ti DCUII

ویرایش شده توسط subzero7111
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نکته هم من بگم که حداقل تا 3 ماه آینده تقریباً هیچ بازی بدرد بخوری پیدا نمیشه(گرافیک بالا) به غیر از Splinter Cell که اون هم سبک خاص داره برای خودش هر کسی نمیپسنده

خلاصه اینکه بیشتر دقت کنید بعد هزینه کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یه نکته هم من بگم که حداقل تا 3 ماه آینده تقریباً هیچ بازی بدرد بخوری پیدا نمیشه(گرافیک بالا) به غیر از Splinter Cell که اون هم سبک خاص داره برای خودش هر کسی نمیپسنده

خلاصه اینکه بیشتر دقت کنید بعد هزینه کنید

سلام

محمد جان با نظر قبلیت موافقم من که نمیخرم که هیچ بیخیالشم شدم خدایی / دیگه کم کم از هرچی گرافیکه بدم میاد والا خسته شدیم از بس پول مفت دادیم پای گرافیک ( با عرق پیشونی داریم درمیاریم با یه فوت به فنا میدیمش  )  به قول محمد جان اقا نخرید اول فکر کنید بعد اقدام کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک خیلی پرطرفدار اول صبح!!!!!!

من هم اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه تا 4-3 ماه دیگه صبر میکنم تا سری 8000 AMD وارد بازار بشه اگه AMD هم مثل Nvidia نشه و این بازار دیوانمون نکنه...

سری جدید AMD (البته شایعه هستش) کارتهای بسیار قدرتمندتری از انویدیا هستن...

لینک به دیدگاه

حیف که بنده دیگه نمی تونم واسه امروز به برخی از پست ها مثبت بدم!!! ولی فردا که باز شد حتما اینکارو میکنم...خصوصا واسه راهنمایی اون دوست هزیزی که گفت Vsync رو روشن کنم...واقعا به کار اومد و مشکلم حل شد...

در مورد پست های دوستان باید چند نکته رو عرض کنم

1 - راستش بنده با توجه به اینکه حساب کردم با دلار الان کارت گرافیک 760 در حالت عادی حدود 800 در میاد...حالا دیگه با سودش 1 تومن دست ما برسه..واسه همین گفتم کارت گرافیک خوب و به صرفه ای هست..خصوصا که آخرین تکنولوژی ها هم پشتیبانی میکنه (Open GL 4.3 و DX 11.1)

که متاسفانه دیدم 200 تومن دوستان وارد کننده رو راضی نمیکنه...به کمتر از 800 تومن سود خالص رضایت نمیدن بنده خدا ها.. :blink:

2 - در مورد دوستی که گفته بودن انتظار اینکه بازی ها رو تا 2 سال دیگه پشتیبانی کنه هم باید عرض کنم چنین انتظاری واقعا نمیره!!! ولی در حال حاضر بسیاری از بازی هایی هستن که بنده نتونستم با گرافیک مورد قبول و بدون لگ اجرا کنم واسه همین بیخیالشون شدم...به هرحال ما انگار توی یه جزیره هستیم..آخرین تکنولوژی ها رو بخاطر گرونی بیش از حد مجبوریم چند سال بعد تجربه کنیم!!!!

3 - یکی دیگه از دوستان گفته بود یه بنده خدایی رفته کارت 760 رو با اون قیمت نجومی خریده!!!! خب شاید یکی از دلایل بدبختی ما همین خریداران بی اطلاع و کم اطلاع باشه و بخاظر همین دیگه این قیمت تثبیت میشه ...گویی که قیمت حقی هست!!!!!!!!

با این تفاسیر شاید به یکی از آشنایانم که فیلیپین هست بگم واسم یه 770 بفرسته...با دلار الان میشه حدود 1220 و بگیم 200 تومن هم هزینه ی ارسال میشه 1400 !!! فکر کنم به صرفه تر باشه

ویرایش شده توسط vahid123
لینک به دیدگاه

سلام،اينجا هم ميتونه كمكت كنه:http://www.hwcompare.com/14812/geforce-gtx-760-vs-radeon-hd-7950-3gb/#pixelrateExplain

و:http://www.hwcompare.com/14806/geforce-gtx-670-vs-geforce-gtx-760/

پول خودتو دور نريز با هزينه كمتر هم ميتوني بازي كني،دس دوم ميتوني 1 تومن بخري،نمونشو همينجا اقا بهزاد فروخت و اقا بهمن هم داره ميفروشه با كولر920،باقي پولتم واسه ديگر قطعات خرج كن.

كارت خودتو دست كم نگير ميتوني با كم كردن بعضي از جزئيات راحت بازي كني،اينا يه پيشنهاد دوستانه بود @};- 

لینک به دیدگاه

درود

آقا میگن 760 گیگابایت 2 گیگ رو آواژنگ وارد کرده و 1.250 میفروشه ! حقیقت داره ؟

لینک به دیدگاه

منم یجا دیدم که یه بنده خدایی گفت که میتونه با این قیمت از نماینگی تهیه کنه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان http://itna.ir/vdcjohe8.uqemizsffu.html یک سر به لینک فوق بزنید خبر توزیع سراسری کارت گرافیک 760 گیگابایت توسط آواژنگ هستش به قیمت 1240 البته چندین مدل داره 2گیگ و 4 گیگ

ویرایش شده توسط sh.m
لینک به دیدگاه

عزیز من مگه مجبورین دو برابر بیشتر پول قطعه بدین نخرین بزارین رو دستشون باد کنه تا دیگه فکر دزدی به سرشون نزنه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان http://itna.ir/vdcjohe8.uqemizsffu.html یک سر به لینک فوق بزنید خبر توزیع سراسری کارت گرافیک 760 گیگابایت توسط آواژنگ هستش به قیمت 1240 البته چندین مدل داره 2گیگ و 4 گیگ

بسیار عالی!!!! (البته نه خیلی ولی خب بازم بهتر از 1700 هست)

با این تفاسیر دوستان عزیز پیشنهاد میکنن همین کارت رو بگیرم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

ایول داره لیون کامپیوتر که از همه جا سریعتر این کارت رو اوروده اونم با 1000 تومن زیر قیمت آواژنگ :D

http://lioncomputer.ir/product/2587/GIGABYTE%20GTX%20760%20OC%20WF%203X%202GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

ایول داره لیون کامپیوتر که از همه جا سریعتر این کارت رو اوروده اونم با 1000 تومن زیر قیمت آواژنگ :D

http://lioncomputer.ir/product/2587/GIGABYTE%20GTX%20760%20OC%20WF%203X%202GB%20GDDR5/

به نظر من با این قیمت میارزه بخری.. همرده ی 7950 + تکنولوژی جدیدتر

نهایت برندهای دیگه هم بیاد  قیمتش میخواد بشه 1100 شایدم بره بالا

لینک به دیدگاه

دوستان یک سئوالی برای من پیش اومد...GTX 760 قادر هست بازی Metro Last Night رو با آخرین جزئیات اجرا کنه یا خیر؟؟ 770 چطور؟؟؟  در حال حاضر قیمت 770 حدود 200 تومن با کاهش قیمت در لیون روبرو شده!!! ==> http://lioncomputer.ir/product/2600/ASUS%20GTX%20770%20OC%20DCII%202GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

دوستان یک سئوالی برای من پیش اومد...GTX 760 قادر هست بازی Metro Last Night رو با آخرین جزئیات اجرا کنه یا خیر؟؟ 770 چطور؟؟؟  در حال حاضر قیمت 770 حدود 200 تومن با کاهش قیمت در لیون روبرو شده!!! ==> http://lioncomputer.ir/product/2600/ASUS%20GTX%20770%20OC%20DCII%202GB%20GDDR5/

قادر به اجرای بازی هست البته

اگه تمام جزییات بازی رو روی آخرین حد بذارید حتی 770 هم نمیتونه بالای 30 فریم به شما بده!

اگه مشکل مالی ندارید 770 رو تهیه کنید لااقل اکثر بازی ها رو با آخرین جزییات بازی میکنید!مثلا مترو یکم اذیت کننده هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان زیاد عجله نکنید قیمتهای این کارت ها باز هم پایینتر خواهد آمد...

لینک به دیدگاه

قادر به اجرای بازی هست البته

اگه تمام جزییات بازی رو روی آخرین حد بذارید حتی 770 هم نمیتونه بالای 30 فریم به شما بده!

اگه مشکل مالی ندارید 770 رو تهیه کنید لااقل اکثر بازی ها رو با آخرین جزییات بازی میکنید!مثلا مترو یکم اذیت کننده هست!

از لحاظ اجرا که همین 560 هم با همین 30 فریم داره اجرا میکنه فکر کنم!!!!!!!!!!  از لحاظ مالی هم اگه بخام 770 بگیرم یه مقدار فشار میاد بهم!! ولی ارزششو داره به نظرتون؟؟ چون توی این سایت گفته با نهایت جزئیات داره اجرا میکنه METRO Last Night رو..http://www.topinearth.com/Fa/920/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-GeForce-GTX-770

لینک به دیدگاه

همونطور که گفتند با نهایت جزئیات حتی 770 هم میتونه کم بیاره ولی در واقع ، تو هر بازیی یک سری گزینه هست که فعال بودن و غیر فعال بودنش تقریباً تفاوتی از لحاظ بصری ایجاد نمیکنه و چیزیو از دست نمیدید !

نسبت به قیمت به نظره من الان Gainward 660Ti Phantom ، حدود 1220 ، عالی هست ! درسته که مثلاً 670 یا 770 فریم بیشتری میدن ، ولی طبق تجربه ، جایی که 660ti کم بیاره ، 670 هم تفاوت چندانی نداره ...

البته احتمال این هم هست که مقداری ارزون شه ، ولی شایدم گرون شه ...

فعلاً فکر نمیکنم خرید سری 7xx خیلی جالب باشه چون اصولاً هر جنسی که تازه وارد بازار میشه قیمت غیر واقعی داره و تو زمان و ورود بیشتر کالا ، ثبات بیشتری پیدا میکنه .

خرید 670 ها و 680 های دست دو که این روزا خوش قیمت پیدا میشن (فکر کنم یه 670 بود حدود 1200 1300) ، هم انتخاب خوبیه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
770 از 680 قوی تره دوستان ؟

بله کاملا قویتره. چون هم چیپ مموریش 7 گیگاهرتزیه و تا نزدیک 8 گیگاهرتز هم اورکلاک میشه. و هم کلاک چیپش بالاتر از 680 بوست میشه و بالاتر هم اور میشه. در کل با این قیمت 1750 برای 770 که کولر عالیه ایسوس هم روشه خرید 680 به نظر من هیچ منطقی نداره. مگر کارکرده و اون هم برای SLI با 680 ای که قبلا داشته باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...