رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد قدرت کارت گرافیک GTX 760

اشتراک گذاری

Recommended Posts

770 از 680 قوی تره دوستان ؟

تا حدودی !

ولی باید در عمل دید و تجربه ی دوستان!سپس تصمیم گیری کرد!

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان توی بنچمارک ها کارت 770 کارت سوم جهان هست در حال حاضر!!!! تعجب میکنم میگید کارت های قدیمی تر بهتر جواب میدن!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خرید 670 ها و 680 های دست دو که این روزا خوش قیمت پیدا میشن (فکر کنم یه 670 بود حدود 1200 1300) ، هم انتخاب خوبیه ...

جالبه من 670 رو 1100 گذاشتم کسی نخرید. یه مورد دیگه هم چند وقته برای فروش گذاشتن و کمتر از 1200 هستش که اون رو هم هیچ کس نخریده تا این لحظه

لینک به دیدگاه

از لحاظ اجرا که همین 560 هم با همین 30 فریم داره اجرا میکنه فکر کنم!!!!!!!!!!  از لحاظ مالی هم اگه بخام 770 بگیرم یه مقدار فشار میاد بهم!! ولی ارزششو داره به نظرتون؟؟ چون توی این سایت گفته با نهایت جزئیات داره اجرا میکنه METRO Last Night رو..http://www.topinearth.com/Fa/920/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-GeForce-GTX-770

شما با کارت 560 خودت در رزولیشن FULL HD تمام تنظیمات بازی رو بذار روی آخرین حد !!!!

غیر ممکنه بتونی بالای 15 فریم بگیری(تازه من خوشبینانه عرض کردم)!

خرید 680 رو بنده پیشنهاد میدم البته نه 680 ای که اورکلاک شده باشه و داغون شده باشه(درصورت خرید کارکرده)

لینک به دیدگاه

دوستان توی بنچمارک ها کارت 770 کارت سوم جهان هست در حال حاضر!!!! تعجب میکنم میگید کارت های قدیمی تر بهتر جواب میدن!!!

نظر بنده این هست که خیلی به اون بنچمارک ها توجه نکنید!

قطعه جدید که میاد بالاخره باید روش مانوری داده بشه تا فروش داشته باشه و کارخونه سازنده ضرر نکنه!

البته این نظر بنده هست!

بهتره برای خرید یکم صبر کنید تا امتحان خودشون رو پس داده باشن!

تصمیم باشماست!

لینک به دیدگاه

جالبه من 670 رو 1100 گذاشتم کسی نخرید. یه مورد دیگه هم چند وقته برای فروش گذاشتن و کمتر از 1200 هستش که اون رو هم هیچ کس نخریده تا این لحظه

بهمن جان من چی گفتم :دی

گفتم تا فروشش کنسل شه مشتری هم پیدا میشه :دی

لینک به دیدگاه

بهمن خان به این راحتی نمیشه اعتماد کرد ! البته منظورم شما نیستی ولی همین چند ماه پیش یه 580 آکبند برای یکی از دوستان گرفتیم ، عذر می خوام گندش دراومد که کارت ولتاژ خورده بهش اساسی ! یعنی کارت آکبند رو هم شخصاً بهش اعتمادی ندارم و ترجیح میدم از یه فورشنده گرون فروش بگیرم ولی مطمئن باشه !

ولی خب خارج از این مورد ، خیلی از افراد طرز تفکره خاصی راجب دست دو دارن .

حالا مثلاً پردازنده ، یکی میاد یه لو ولتاژ میذاره واسه فروش ، زیره واتر تست شده هیچ وقت دماش رو 50 درجه نرفته ، بعد میان یه زیره فن استوک بوده که ماشااله 2 ماه زیره 80 درجه کار کرده رو ، قیمت بالاتر براش در نظر میگیرن ...

--------------

در مورد بازی مترو مثلاً ، با کارت asus 670 Top که از رفرنس کاملاً قوی تر هست ، با تنظیمات کامل فریم ریت رو 27 هم میاد ! ولی فقط کافیه که DOF رو غیر فعال کرد ، فریم عمراً زیره 50-55 بیاد ! حالا ما هرچی هم زور زدیم تنونستیم تفاوت فعال و غیر فعال بودن این گزینه رو بفهمیم !

البته اون 27 هم حداقل منظورمه ولی خب ریپل زیادی نداشت و قابل بازی کردن بود .

در کل ، یکی دوتا گزینه رو بخیال شیم 660ti کاملاً کافیه ، به نظر من 500 تومن ارزش نداره واسه اون یکی دوتا گزینه هزینه کنیم ، گزینه هایی مثل یه اسپیکر خوب ، ssd ، کیبورد و موس حرفه ایی ، یا حتی یه صندلی درست حسابی !!! بیشتر ارزش هزینه کردن دارن :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بله کاملا قویتره. چون هم چیپ مموریش 7 گیگاهرتزیه و تا نزدیک 8 گیگاهرتز هم اورکلاک میشه. و هم کلاک چیپش بالاتر از 680 بوست میشه و بالاتر هم اور میشه. در کل با این قیمت 1750 برای 770 که کولر عالیه ایسوس هم روشه خرید 680 به نظر من هیچ منطقی نداره. مگر کارکرده و اون هم برای SLI با 680 ای که قبلا داشته باشید.

آره بهمن جون جز دسته دومشون واسه SLI ، خریدن این کارتهای سری 600 هیچ ارزشی نداره...

البته دوستان یکمی در مورد 770 زیادی اغراق میکنند...

این کارت حداکثر در بعضی از بازی ها(توجه کنید در بعضی از بازیها که واسه انویدیا تقریبا ساخته شده اند) در حدود 10 درصد قویتر از 7970 گیگاهرتز ادیشن(کارت 7970 با فرکانس بالای 1000 مگاهرتز) عمل میکنه بخاطر GPU Boost 2 که عملا واسه کسی که 680 داره و اورکلاکش میکنه خریدش واقعا بی معنی هستش...

درضمن انطوری که بنچمارکها نشون میدن 760 تقریبا حداکثر 5 درصد از 670 ضعیفتر هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با توجه به یکسان بودن معماری 680 و 770 آیا درایورهای جدید انویدیا که برای 770 داره بهینه میشه باعث افزایش عملکرد 680 هم میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به یکسان بودن معماری 680 و 770 آیا درایورهای جدید انویدیا که برای 770 داره بهینه میشه باعث افزایش عملکرد 680 هم میشه؟

در کل درایور های جدید باعث بهینه شدن عملکرد کارت ها میشن..هرچند کارت قدیمی باشه ..چون مثلا در یک بازی جدید یک موتور پردازش گرافیکی جدید نوشته میشه و محاسبات جدیدی رو در بر میگیره...درایور جدید کارت گرافیک این محاسبات جدید رو که پیش از این ازشون اطلاعی نداشته پشتیبانی و بهینه میکنه و همین امر باعث بهبود کارکرد کارت گرافیک میشه!! به عنوان مثال همین بازی METRO Last Night که الان موضوع بحث هم هست..با کارت های گرافیک AMD مشکل جدید داشت..در اببتدا خود شرکت سازنده یک آپدیت منتشر کرد برای بهبود..بعد از اون الان درایور جدید کارت های سری 7xxx َADM یکی از توضیحات بهبود هاشون در مورد همین بازی METRO LAST NIGHT هست..

Metro: Last Light – improves performance up to 7% on the AMD Radeon™ HD 7000 Series

=====================================

البته بماند که جدیدا هرچی درایور جدید اومده داره عکس عمل میکنه و بجای بهبود پسرفت رو برای کاربران به ارمغان اوورده!!!!!

ویرایش شده توسط vahid123
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در کل درایور های جدید باعث بهینه شدن عملکرد کارت ها میشن..هرچند کارت قدیمی باشه ..چون مثلا در یک بازی جدید یک موتور پردازش گرافیکی جدید نوشته میشه و محاسبات جدیدی رو در بر میگیره...درایور جدید کارت گرافیک این محاسبات جدید رو که پیش از این ازشون اطلاعی نداشته پشتیبانی و بهینه میکنه و همین امر باعث بهبود کارکرد کارت گرافیک میشه!! به عنوان مثال همین بازی METRO Last Night که الان موضوع بحث هم هست..با کارت های گرافیک AMD مشکل جدید داشت..در اببتدا خود شرکت سازنده یک آپدیت منتشر کرد برای بهبود..بعد از اون الان درایور جدید کارت های سری 7xxx َADM یکی از توضیحات بهبود هاشون در مورد همین بازی METRO LAST NIGHT هست..

Metro: Last Light – improves performance up to 7% on the AMD Radeon™ HD 7000 Series

=====================================

البته بماند که جدیدا هرچی درایور جدید اومده داره عکس عمل میکنه و بجای بهبود پسرفت رو برای کاربران به ارمغان اوورده!!!!!

ممنونم عزیز.

البته جواب سوال من نبود! سوالم در مورد تاثیر بهینه سازی درایورها با 770 (که در دو سه آپدیت جدید انویدیا تاثیر مستقیمی بر روی 770 داشته) بر 680 بود.

لینک به دیدگاه

سلام

بله عزیز میشه 

چون معماری سری ۶۰۰ و ۷۰۰ یکی هست و هرچی بهینه ساز بیاد رو جفتشون شبیه به هم تاثیری داره

۷۷۰ دقیقا همن ۶۸۰ هست فقط یه مقداری اورکلاک کارخونه ای شده که حدود ۵۰ تا ۱۰ درصد قوی تر شده . فرکانس هسته ۴۰ تا زیاد تر از ۶۸۰ شده

(((( ۶۸۰ : ۱۰۰۶ و ۷۷۰ : ۱۰۴۶ )))  فرکانس مموری هم از 6ghz رسوندن به 7ghz . در ازاش مصرف کارت حدود 30 وات زیاد شده

اما نظر من این هست که احتمالا مموری های استفاده شده تقویت شده و همینجور که بهمن جان گفتند تا ۸ghz میشه اور کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...