رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این بحث ها فایده ای نداره اینها سلیقه ای هست یه نفر کولر مستر دوست داره یه نفر گرین.خدمات گارانتی گرین تو ایران جزء بهترین هاست.اما من فقط میدونم جنسی که تو امریکا هست با جنسی که وارد ایران میشه  حتی از یک برند (در بعضی از موارد) از لحاظ کیفی متفاوت هست این چیزی هست که خودم به شخصه دیدم روی قطعه ای از برند سونی هر دو محصول یکی و هر دو هم شمارش تو سایت ثبت شده اما کیفیت یکی نبود

اون قسمت برای خودش یه تاپیک میخواد در حد تیم ملی

از کی تا حالا وقتی یه شرکتی پاور سوخته رو میگیره بعد همون جا یه پاور سوخته ایی که قبلاً تحویلشون شده و تعمییر کردن رو میده به مشتری و اسم 5 سال تعویض میزاره روش جزء گارانتی درست درمون حساب میشه

بخدا نخواستیم این مدل گارانتی رو

الان من پاور گرفتم 2 هفته و اگه بسوزه ببرم گارانتی بهم یه دونه همون جا میده ولی من چمیدونم که اون پاوری که تحویل میدن چقدر کار کرده ؟؟؟

(اندر احوال گرین هزار بحث وجود داره که بهتر هست دوستان خاتمه بدن و بیخیال بشن چون انحصار همیشه مقابله باهاش کار سختی بوده نمونه بارزش همین اینتل خودمون هست)

تمام مدل های گرین یک طرف

Obsidian Series 900D شما والاغیرتاً کدوم رو برمیدارید ؟؟؟

اگه بگید فلان مدل گرین خب حق دارید واقعاً چون حتی روح Obsidian Series 900D رو توبازار داخلی هم نمیتونید ببینید چه برسه به اینکه بخواهید باهاش کار کنید یا ...

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

همش انحصار

تا کی ...

کرسیر هم سفارش میده OEM ها براش کیس بزنن

گرین هم همین کار رو میکنه :D

18517437947613812637.jpg78341330931666067128.jpg

44911562211587720950.jpg19706554449202613407.jpg

79377466935863282754.jpg

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که از این تاپیک برداشت شد این بود که گرین یک شرکت توزیع کننده (distributer) هست تا شرکتی که کارهای منحصر به فردی رو معرفی کنه..

مطمئناً اگه aerocool یه برند midrange جهانی باشه گرین ما یک برند کشوری هست که توزیع کننده کارهای معرفی شده برندهای دیگه است.

برندهای معتبر و جهانی کیس مشترک با برند معتبر جهانی دیگر ندارند.

به عنوان مثال برند antec هیچ موقع کیس مشترکی با nzxt نداشته و aerocool کیس مشترکی با thermaltake ندارد.

ولی برندهای محلی مثل گرین که یک توزیع کننده هستند اکثرا کارهای پرفروش رو از برندهای معروف  انتخاب و با نام خود عرضه میکنند.

به نظر من به این خاطره که شرکت های مطرح تو یه بازار مشترک فعالیت میکنند و اصلا معنی نمیده 2 تا کیس مشابه از 2 برند متفاوت تو بازار جهانی باشه..

ولی همون طور که خودتون هم میدونید گرین داره تو یه بازار محلی کار میکنه و کیسی هم که داره توزیع میکنه تو بازار ایران مشابهی نداره.

لینک به دیدگاه

اون قسمت برای خودش یه تاپیک میخواد در حد تیم ملی

از کی تا حالا وقتی یه شرکتی پاور سوخته رو میگیره بعد همون جا یه پاور سوخته ایی که قبلاً تحویلشون شده و تعمییر کردن رو میده به مشتری و اسم 5 سال تعویض میزاره روش جزء گارانتی درست درمون حساب میشه

بخدا نخواستیم این مدل گارانتی رو

الان من پاور گرفتم 2 هفته و اگه بسوزه ببرم گارانتی بهم یه دونه همون جا میده ولی من چمیدونم که اون پاوری که تحویل میدن چقدر کار کرده ؟؟؟

(اندر احوال گرین هزار بحث وجود داره که بهتر هست دوستان خاتمه بدن و بیخیال بشن چون انحصار همیشه مقابله باهاش کار سختی بوده نمونه بارزش همین اینتل خودمون هست)

تمام مدل های گرین یک طرف

Obsidian Series 900D شما والاغیرتاً کدوم رو برمیدارید ؟؟؟

اگه بگید فلان مدل گرین خب حق دارید واقعاً چون حتی روح Obsidian Series 900D رو توبازار داخلی هم نمیتونید ببینید چه برسه به اینکه بخواهید باهاش کار کنید یا ...

دوست عزیز از کی تا حالا کیس 300 دلاری رو با کیس 500 هزار تومنی x9 مقایسه میکنند.. بعد میپرسند شما کدومو انتخاب میکنید ؟؟؟؟؟؟ :huh:

http://www.amazon.com/Corsair-Obsidian-Series-Computer-CC-9011022-WW/dp/B00B1R8JT0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1377641392&sr=8-1&keywords=Obsidian+Series+900D

فکر نمی کنم این کیس اگر هم وارد شه با توجه به هزینه حمل و نقل

و قیمتی که مثلا کیس haf x  رو دارند اینجا میفروشند کمتر از 1400-1300 دربیاد...

ویرایش شده توسط Sha-hab
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی مثال هم نزنیم ؟؟؟

مثال منظور بود آآ 

کلاً کیس های آلومینیومی گرون هستن

شما مو میبنی من پیچش مو...

بالاخره قیمت یا کیفیت ؟؟؟ مسئله این است ;)

لینک به دیدگاه

راستش ینده نه کیسم گرین هست نه پاورم و هر دو انرمکس هستن و از هردو هم به شدت راضیم اما من رو حساب حرفهای دوستان و نظرسنجی ها گفتم توی ایران بهترین گارانتی گرین هست چون بعضی از شرکتها همون رو هم قبول نمیکنن که پاور تعمیری بدن و اساسا اسم شرکت گذاشتن رو اینا اشتباه هست مثلا خود شرکت ماتریکس  یا اواژنگ یا ویستا ایا غیر از اینه که یک واسطه (مودبانه) بین شرکت های اصلی و مصرف کننده  هستن فقط وارد میکنن و میفروشن خوب ما اساسا تکنولوژی تولید این قطعات رو نداریم واسه همین هم ادعایی نمیتونیم داشته باشیم  بله از لحاظ کیفیت شما نمیتونی level 10 ترمالتیک رو مقایسه کنی با این کیس ها بنده هم موافق بازار رقابتی هستم اما این بازار با حذف شرکت گرین درست نمیشه  شما دریا رو ببین محصولات کولر مستر با چه قیمتی عرضه میشن من تهران هاف ایکس رو قبل از همه گرونی ها پرسیدم میگفتن 600 تومن میخوام بدونم اگه این شرکت نباشه کیس های دوستانی که 70 درصدشون گرین هست چه خواهد بود ؟

ویرا پرفکت  میوا mec  و ... خانه از پایبست ویران است

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من این کیس رو بخرم یا نه نسبت به مدل قبلی بهتر شده ؟؟؟؟؟

فن هاش 14سانتیمتری به12 سانتیمتری تبدیل  به نظر شما بد نشه ؟؟؟؟

فن کولر دار یعنی این باد خنک تولید میکنه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

کیس z10 گرین اینه دوستان:دی

http://www.overclockers.com/lian-li-pc-z70-case-review/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو نوع برند موجود هست: برند کالا و برند خدمات

تعریف برند کالا:

تعریف انجمن بازاریابی آمریکا (AMA) برای برند کالا چنین است: " یک نام تجاری(اصطلاح حقوقی بکار رفته برای Brand) یک نام ، اصطلاح ، علامت ، نشان یا طرح یا ترکیبی از این هاست که برای شناسایی کالاها  فروشنده یا گروهی از فروشندگان و متمایز کردن این کالاها با کالاهای رقبا به کار می رود ." به طور خلاصه نام تجاری سبب شناسایی فروشنده یا سازنده می شود. 

به نظر شما وجه تمایزی در بعضی از کالاهای گرین مشاهده میشود؟

به نظر بنده گرین یک برند نیست فقط یک توزیع کننده (distributer) کالاهای برند به صورت توافقی (مثل گرین ترنسفورمر) با برند مربوطه (gmc) یا غیر توافقی (مثل گرین x9) با برند مربوطه (aerocool) می باشد.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمناً آقا پوریای عزیز این کیسی که توی چند پست قبل به عنوان  rosewill مطرح کردین به نظرتون با x9 گرین و x3 pederator aerocool تفاوت نداره....؟

ImgPrd-1936-Cm%5B5e8421885b9e4d61912d610

ImgPrd-1936-Cm%5B525c08dfe42e4f2b8b0177b

ولی x9 گرین دقیقاً همون x3 pederator aerocool با آرم گرین هست

http://www.rosewill.com/products/1936/ProductDetail_Overview.htm

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

شما فرمودید کیفیت کیس های گرین پایین هست منم عرض کردم گرین فقط وارد کننده اس، سازنده نیست

در مورد قیمت هم نظری ندارم چون قیمت هیچ کالایی الان با قیمت جهانی هماهنگی نداره

اما براتون مثال میارم که خودتون قضاوت کنید

برای نمونه همین x6 قیمتش 100 دلار هست ( بدون احتساب هزینه حمل و نقل)

توی ایران 350 تومنه

همرده این کیس Cooler Master HAF 912 Case هست که قیمت جهانیش 91 دلار هست اما توی ایران 50 تومن از x6 گرونتره

الان haf x قیمت جهانیش 150 دلار هست اینجا 720 تومن

قیمت مناسبه واقعا؟

من از هیچ شرکتی طرفداری نمی کنم، فقط چیزی که در بازار هست رو عرض کردم

زنده باد مثال کولرمستر و قیمتای دریاکامپیوتره گرونفرررررررررروش عالی بود

لینک به دیدگاه

@ Fireinpole : به شما هم همین جواب رو دادند ؟؟؟

34600084017493667347.jpg

الان این کافیه یا بریم به بقیه کمپانی ها هم ایمیل بزنیم ؟؟؟

یعنی کفم بریددددددد :blink: (*) (*) (*) (*)

ایول پوریاجان به این درایت و ذکاوت

یعنی واقعا جالب بود بخصوص اون قسمت جواب واضحشون

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که از این تاپیک برداشت شد این بود که گرین یک شرکت توزیع کننده (distributer) هست تا شرکتی که کارهای منحصر به فردی رو معرفی کنه..

مطمئناً اگه aerocool یه برند midrange جهانی باشه گرین ما یک برند کشوری هست که توزیع کننده کارهای معرفی شده برندهای دیگه است.

برندهای معتبر و جهانی کیس مشترک با برند معتبر جهانی دیگر ندارند.

به عنوان مثال برند antec هیچ موقع کیس مشترکی با nzxt نداشته و aerocool کیس مشترکی با thermaltake ندارد.

ولی برندهای محلی مثل گرین که یک توزیع کننده هستند اکثرا کارهای پرفروش رو از برندهای معروف  انتخاب و با نام خود عرضه میکنند.

الان دقیقا همه ما میدونیم اینها همه از oem ها گرفته میشن...پس دیگه بحثی نیست

ای کاش 50تا شرکت مثه گرین بود تو کشور

فقط پای کیفیت رو باز میکردن به داخل..

الان اگر گرین نبود کوگار و سیلور ارو جزء ثابت خواب و رویاهای اکثر عزیزان بود!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

تا حالا کیس گرون قیمت یا " های اند" از گرین نداشتم 

الان یه مگنوم 2 دارم

به جرات دارم میگم کیس قبلی من حد اقل پنج برابر از این کیس گرین قوی تر هست از نظر بدنه

ولی چه حیف که استاندارد نیست،جایگیری قطعات و... ، مخصوصا تهویه کیس

به همین دلیل باید از این کیس گرین استفاده کنم 

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...