رفتن به مطلب

خرید و فروش و معاملات کاربران سایت هیچ ربطی به فروم و سایت ندارد

Recommended Posts

جناب حسینی بسیار سپاسگذارم
یک روش هست که اگر مایل باشید میتونه مقداری هم برای شما سود آور باشه و ریسک معامله رو به 0% برسونه. که عرض میکنم خدمتتون.
دقیقا به این صورت که فروشنده و خریدار بعد از توافق سایت رو واسطه قرار میدن. خریدار پول رو به حساب شما واریز میکنه.( میتونید درگاه خرید اینترنتی راه اندازی کنید) سپس فروشنده جنس رو برای خریدار ارسال میکنه. 24 تا 48 ساعت مهلت تست هست و بعد در صورت رضایت خریدار فروشنده پول رو از شما دریافت کنه.
این وسط به دلیل زحمت شما مبلغی مثلا 5% از خریدار بابت معامله دریافت بشه. این وسط شما فقط مبلغ رو جابه جا میکنید و اجناس رو خود فروشنده میفرسته. بعد از این میشه قسمتی ایجاد کرد و به کاربران فروشنده امتیاز داد تا اعتبارشان بالاتر برود. خریدار هم فرصت دارد طی 48 ساعت درصورت مشکل داشتن جنس آنرا با هزینه خودش مسترد کند. این سرفصلی برای شروع میتواند باشد
نظر شما چیست؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یک روش هست که اگر مایل باشید میتونه مقداری هم برای شما سود آور باشه و ریسک معامله رو به 0% برسونه. که عرض میکنم خدمتتون.

دقیقا به این صورت که فروشنده و خریدار بعد از توافق سایت رو واسطه قرار میدن. خریدار پول رو به حساب شما واریز میکنه.( میتونید درگاه خرید اینترنتی راه اندازی کنید) سپس فروشنده جنس رو برای خریدار ارسال میکنه. 24 تا 48 ساعت مهلت تست هست و بعد در صورت رضایت خریدار فروشنده پول رو از شما دریافت کنه.

این وسط به دلیل زحمت شما مبلغی مثلا 5% از خریدار بابت معامله دریافت بشه. این وسط شما فقط مبلغ رو جابه جا میکنید و اجناس رو خود فروشنده میفرسته. بعد از این میشه قسمتی ایجاد کرد و به کاربران فروشنده امتیاز داد تا اعتبارشان بالاتر برود. خریدار هم فرصت دارد طی 48 ساعت درصورت مشکل داشتن جنس آنرا با هزینه خودش مسترد کند. این سرفصلی برای شروع میتواند باشد

نظر شما چیست؟

درود دوست گلم

ممنونم از پیشنهادتون بنده همین الان همین کار و برای کاربران دارم انجام میدم ولی رایگان بنده هیچ مبلغی رو دریافت نخواهم کرد و بیشتر از همه هدف بنده ایجاد یک محیط معامله ای مطمئن هستش در سایت لیون

بنده به صورت رایگان در خدمت دوستان هستم

در مورد امتیازات کاملا چیز زیبایی گفتید و حتما انجام میشه و با مدیران بعد از مشورت عملی خواهیم کرد

لینک به دیدگاه

اما جناب حسینی شما مثل هر انسانی خسته میشید و نمیتونید همیشه همینکارو انجام بدید درضمن وقتتون رو هم میگیره و تا یه حدی میتونید اینکار رو انجام بدید.
اما وقتی این کار به صورت سیستماتیک انجام بشه امکان گسترش معاملات زیادتره. به هرصورت خودتون صلاح رو بهتر میشناسید و تصمیم با شماست. ما فقط بلدیم نظر بدیم :D

لینک به دیدگاه

نظر شما چیست؟

به گمونم همون سیستمی که آل دیجیتال برای قسمت خرید و فروش اجناسش راه اندازی کرده رو میخواید بگید؟؟

ولی جناب حسینی به نظر من مثل انجمن های همسایه میتونید یه قسمت به عنوان امتیاز بازارچه بزارید و موقعی که مثلا من و شما معامله کردیم میتونیم به هم امتیاز بازارچه بدیم تا اعتبارمون بره بالا..

لینک به دیدگاه

به گمونم همون سیستمی که آل دیجیتال برای قسمت خرید و فروش اجناسش راه اندازی کرده رو میخواید بگید؟؟

ولی جناب حسینی به نظر من مثل انجمن های همسایه میتونید یه قسمت به عنوان امتیاز بازارچه بزارید و موقعی که مثلا من و شما معامله کردیم میتونیم به هم امتیاز بازارچه بدیم تا اعتبارمون بره بالا..

بله دوست عزیز این سیستم چندسالی هست که در چندین سایت اینترنتی انجام میشه.

امتیاز تاپیک کار درستی هست اما کاربرانی مثل خود من که امتیازم الان خیلی زیاده ( ;) ) نباید معامله کنیم دیگه؟

شما فرض کن یک نفر وارد سایت میشه یک cpu میخره و تا 6 ماه دیگه نمیاد. چون چیزی لازم نداره . حالا مگه همه کاربران باید دلال باشن تا بشه باهاشون معامله کرد؟

توجه کنید ما قصدمون اینه که اجناس از فروشنده واقعی به دست مصرف کننده برسه. نه اینکه بیایم یک قسمت دلالی ایجاد کنیم با دلال های امتیاز بالا

لینک به دیدگاه

ممنون از آقای حسینی که همیشه یا صداقت کامل به تمام بچه های فروم تاحدتوان کمک میکنند!دست مریزاد سعید جان واقعا کارت درسته (*)

لینک به دیدگاه

اما جناب حسینی شما مثل هر انسانی خسته میشید و نمیتونید همیشه همینکارو انجام بدید درضمن وقتتون رو هم میگیره و تا یه حدی میتونید اینکار رو انجام بدید.

اما وقتی این کار به صورت سیستماتیک انجام بشه امکان گسترش معاملات زیادتره. به هرصورت خودتون صلاح رو بهتر میشناسید و تصمیم با شماست. ما فقط بلدیم نظر بدیم :D

بنده فعلا برای انجام کار برای شما دوستان گلم اونقدر پیر و خسته نشدم و کاملا در خدمتم و اگر زیاد شد این معاملات حتما یک نفر و از ظرف لیون برای بررسی این کار خواهیم گذاشت

واقعیتش امتیاز دقیقا نمیتونه اعتبار و محرض کنه و باز هم مشکلات وجود خواهد داشت دوست گلم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بنده نگفتم شما پیری که. منظور خستگی روزانست. حالا ما به شما زحمت دادیم شرمنده نباشیم؟ شاید زحمت زیاد باشه ها

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بنده نگفتم شما پیری که. منظور خستگی روزانست. حالا ما به شما زحمت دادیم شرمنده نباشیم؟ شاید زحمت زیاد باشه ها

میدونم عزیز بنده مزاح کردم

زحمت نیستش دوسته گلم .

ما میخوایم سایتی متفاوت با خدمات متفاوت برای کاربران باشیم . چون از دید ما یک سایت هر چی که داره از کاربران و بازدید کننده هاش داره عزیز . اون هم اگر رضایت کافی داشته باشن که فبها

لینک به دیدگاه

تا همین جا هم اگر منفی نگر نباشیم به نظرم  سایت عالیه . فقط بعضی دوستان کم لطف هستن واسه اینکه دلالی کنند میگند ما قطعه بازیم زیاد خرید و فروش میکنیم و واسه خودمونه و ... اینجا ایرانه دیگه اگه اینجوری نباشه باید تعجب کرد. ممنون از توجهتون. شرمندم پرحرفی کردم

لینک به دیدگاه

اقا سعید تک دانه هستن .این موضوع هم  خیلی خوب شد مطرح کردن (*)  :wub:

لینک به دیدگاه

اینجا برعکس فروم های همسایه جای خوبیه ,البته اگه چند نفر دلال دستشون رو از معاملات بکشن بیرون بهتر هم میشه ,بنده با سود کردن دیگران مخالف نیستم با باند بازی و روشهای ناجوانمردانه برای معامله مخالفم,با تشکر از آقای حسینی و مدیران عزیز به خصوص حامد خان که سعی در حفظ نظم و امنیت فروم دارن

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

درود دوستان عزیز

برای بار چندم دارم متذکر میشم معامله کاربران به مجموعه لیون ربطی نداره و اگه نخواستیم کمک هم نمیکنیم چون سود و ضررش مال شماست و به این مجموعه مربوط نمیشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان گلم درود

لطفا به هیج عنوان به کاربران جدید و اونهایی که قوانین رو رعایت نمیکنن اعتماد نکنید . ما هر چند وقت یکبار شاهد این هستیم که برای کاربران مشکلات اینجوری پیش میاد .

این مسئله مربوط به خودتونه و اگر پولتون رو سخت بدست اوردید دست گرگها نسپرید و اگر سپردید منتظر عواقب کار باشید

امیدوارم که هیچ وقت چنین مشکلی براتون پیش نیاد ولی مطمئن باشید بی گدار به اب بزنید حتما مشکل براتون پیش خواهد امد .

بعضی ها عادت کردن به دزدی و کلاهبرداری مواظب این افراد باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

چقدر ما بگیم که به کسی که اعتماد ندازید معامله نکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان هر روز کلاهبرداری داره بیشتر میشه و هر روز داره اتفاقاتی برای دوستان میفته . چقدر میخواید ساده لوح بازی در بیارید ؟؟؟ اعتماد بیخودی نکنید . اعتماد بیخودی نکنید به خاطر خودتون میگم

دیگه خود دانید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیزم 2 نکته هم به نظر بنده می رسه که خدمتتون عرض می کنم

اول اینکه وقتی قصد معامله غیر حضوری دارید وقتی شماره حساب و نام شخص رو گرفتید حتما قبل از واریز در گوگل شماره حساب و نامش رو جستجو کنید ( اینجوری اگر اون شخص یا شماره حساب قبلا کلاه برداری کرده باشه و در سایت ها معرفی شده باشه براحتی متوجه میشید)

نکته دوم اینکه حتما سعی کنید مستقیم معامله کنید یعنی اینکه کالارو برای شخصی بفرستید که به شماره حسابش پول رو واریز کردید (کلاه بردارها به بهانه های مختلف شماره حساب هایی می دن که به نام خودشون نیست!)

روش جدید کلاه برداری به این صورت هستش که با پول شما کالایی از شخص سوم خریداری میشه شما می مونید و اون شخص سوم که ممکنه بی گناه هم باشه!

و در آخر احتیاط شرط عقل!

لینک به دیدگاه

درود

چقدر ما بگیم که به کسی که اعتماد ندازید معامله نکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان هر روز کلاهبرداری داره بیشتر میشه و هر روز داره اتفاقاتی برای دوستان میفته . چقدر میخواید ساده لوح بازی در بیارید ؟؟؟ اعتماد بیخودی نکنید . اعتماد بیخودی نکنید به خاطر خودتون میگم

دیگه خود دانید

درود

با گفتن حل نمیشه باید اتفاق بیوفته تجربه کنن تا قانون معامله رو بفهمن و بدونن هر کس پتانسیل کلاهبرداری رو داره

کسی رو نمیشناسید حتما حضوری یا با واسطه خرید کنید نمیتونید مجبور نیستید ضرر کنید!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود دوستان گلم

لطفا با کسانیکه نمشناسید معامله نکنید .

معنی معامله نکردن :

1 - کالا براش نفرستید

2 - براش پول واریز نکنید

هر روز معاملات دوستان با کاربران نیویوزر داره تکرار میشه . چرا فریب میخورید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر نمیکنید که طمع باعث میشه چنین کاری بکنید ؟ مثلا قیمت خوب و امثال هم ؟؟؟؟

واقعا متاسفم با تمام این تذکرات باز هم شما دوستان سهل انگاری میکنید و جیب این انسان نماها رو پر میکنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا انتظاره خنده داری هست که شما جواب گوی این باشید که یه بابایی با یه بابای دیگه خرید فروش کردن 

و حالا اون وسط حال نکردن از خریدشون 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد سیستم واسط لیون برای همین موقع هاست 24 ساعت تایم تست و واریز و دریافت پول

به شیرینی یک معامله حضوری  @};-

لینک به دیدگاه

واقعا انتظاره خنده داری هست که شما جواب گوی این باشید که یه بابایی با یه بابای دیگه خرید فروش کردن 

و حالا اون وسط حال نکردن از خریدشون 

این دوستان از ما خدا رو شکر توقعی نداشتن فقط ناراحتم از اینکه پولشون رو دور میریزن عزیز

لینک به دیدگاه

من خودم چندین بار دیدم طرف تازه دیروز ثبت نام کرده تو فروم یه تاپیک فروش زده بدون عکس چون قیمتش 40-30 تومن پایین تره ازش شماره کارت میخوان ، که سریع واریز کنند

و مثلاً 40-30 تومن به نفعشون شه...

ویرایش شده توسط Sha-hab
لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

درود دوستان عزیزم

وقتی با هم دارید معامله میکنید و بدون شناخت کافی از هم برای هم کالا و پول میفرستید یادتون باشه دارید ریسک میکنید . نتیجه ریسک هر چیزی که هست مسئولیتش رو بپذیرید .

میدونم ضرر زیاد دلچسب نیست , ولی جوابگوی ضرر شما ما نیستیم و نخواهیم بود . پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو ببینید و بهش فکر کنید . 

جدیدا دوستان با هم معامله میکنن , سود میکنن که هیچ وقتی ضرر میکنن میان سراغ مدیران و میگن ال و بل و به ما کمک کنید . خیلی روراست بگم در اینجور مواقع واقعا کاری از دست ما بر نمیاد که کمک کنیم نه اینکه نخواییم , پس از ما انتظاری نداشته باشید لطفا .

برای همتون ارزوی موفقیت میکنم و هیچ وقت کسی ضرر نکنه @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر بنده اگه کسی رو که نمیشناسید ویا توی سایت سابقه ای نداره خیلی راحت میتونید از خرید اجتناب کنید

یا از طریق سیستم واسطه اقدام کنید اگه قوانین رو اجرا کنید مطمئن باشید هیچوقت ضرر نمیکنید

باز هم از اقای حسینی به خاطر زحماتی که میکشن و قوانین خوبی که میزارن تشکر میکنم .

(موفق و پیروز باشید)

لینک به دیدگاه

سلام

یه ایده دارم شاید جالب نباشه ولی بنظرم مفید باشه

که البته بستگی به تصمیم گیری جناب اقای حسینی داره

ایده بنده از این قراره که یه قسمتی برای فروم تدارک ببینند که کاربران بتونن تصویر کارت ملی و شناسنامشونو ارسال کنند و یا یسری مدارک دیگه

و هرکاربری که این کارو کرد و مدارک تایید شد زیر اسم کاربریش یه گزینه ی درج شه که نشون بده طرف تصویر کارت ملیش در لیون موجوده

هرچند امکان جعل با فتوشاپ هستش ولی این یه اپشن اضافه هستش که میتونه به سایت اضافه شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...