رفتن به مطلب

خرید و فروش و معاملات کاربران سایت هیچ ربطی به فروم و سایت ندارد

Recommended Posts

سلام

یه ایده دارم شاید جالب نباشه ولی بنظرم مفید باشه

که البته بستگی به تصمیم گیری جناب اقای حسینی داره

ایده بنده از این قراره که یه قسمتی برای فروم تدارک ببینند که کاربران بتونن تصویر کارت ملی و شناسنامشونو ارسال کنند و یا یسری مدارک دیگه

و هرکاربری که این کارو کرد و مدارک تایید شد زیر اسم کاربریش یه گزینه ی درج شه که نشون بده طرف تصویر کارت ملیش در لیون موجوده

هرچند امکان جعل با فتوشاپ هستش ولی این یه اپشن اضافه هستش که میتونه به سایت اضافه شه

درود

ممنونم از پیشنهادتون عزیزم

ولی فکر میکنم این وارد شدن به حریم خصوصی افراد هستش

ولی میتونید این کار رو بکنید که خودتون وقتی میخواید با کسی معامله کنید سفت و سخت بگیرید و همه مدارک لازم رو ازش در پیغام خصوصی بگیرید .

اینو بگم که اگر کسی بخواد سر ادمو کلاه بگذاره از هر ترفندی رد میشه و اجرا میکنه هدفش رو پس همیشه و همیشه درصدی برای ریسک و ضرر بگذارید کنار

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ميشه مثل پرشين تولز بالاى اسم کاربرى , فروشنده معتبر هم قرار داده بشه؟

لینک به دیدگاه

ميشه مثل پرشين تولز بالاى اسم کاربرى , فروشنده معتبر هم قرار داده بشه؟

متاسفانه با یک اسم اعتبار مشخص نمیشه و این خودش یک بار مسئولیت برای سایت میاره .

گاها کاربران معتبر با هم به مشکل بر میخورن و این یه مقدار تاسف اور میشه

لینک به دیدگاه

به نظر من سیستم واسطه لیون با توجه به اعتبار و درصد ناچیز و همچنین پشتیبانی از طرف شخص حسینی بهترین واسطه در سطح نت است.

من شخصا چنانچه کالائی از سطح انجمن بخواهم تهیه کنم حتما از واسطه لیون استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

من خودم تا الان 3 بار با کاربران لیون کامپیوتر معامله داشتم: دو بار فروش و یکبار هم خرید. در هرسه مورد هم با کاربرانی که سابقه دار بودن و امتیاز بازارچه بالایی داشتن و حتی یک مورد شکایت هم ازشون نشده بود معامله کردم. از همینجا هم ازشون تشکر میکنم که به بنده اعتماد کردن و معامله رو بدون هیچگونه دلخوری انجام دادیم. (با اینکه در دو معامله بنده مشکلاتی بوجود اوردم و باز هم ازشون معذرت میخوام)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...