رفتن به مطلب

مشکل در مرورگر فایرفاکس

apple2070
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من توی این چند سالی که اینترنت داشتم مرورگرهای مختلفی رو استفاده کردم و سعی کردم بدون تعصب خاصی هر کدوم که نیازهای وبگردی من رو برطرف کنه از اون استفاده کنم اما طوری شده که بجز مرورگر فایرفاکس نمیتونم بیشتر از چند دقیقه با بقیه مرورگرها کار کنم بدلایل مختلف هر چند با این مرورگر مشکلاتی هم داشتم اما قابل چشم پوشی بوده واسم اما از دو سه نسخه قبل مشکل عجیبی باهاش روبرو شدم که نمیتونم باش کنار بیام مورد اول اینکه موقعی که بعضی سایتهای فارسی رو مثل تابناک و سافت 98و... رو باز میکنم حروف و متن ها بهم ریخته و ناقص لود میشن که مجبورم یکی دوبار رفرش کنم صفحه رو تا درست بشه مورد دوم هم موقعی که از همین سایتها چندتا لینک و پنجره باز میکنم بعضی هاشون هیچ چیزی لود نمیشه و اون هم مجبورم دوباره رفرش کنم هر کاری هم به ذهنم رسیده انجام دادم از تغییر فونت تغییر unicode تنظیمات داخلیش یا نصب ورژن جدیدترش اما مشکل همچنان پابرجاست حتی waterfox هم نصب کردم اما توی این هم همین مشکلات وجود داره در صورتی که مثلا در اپرا به هیچ وجه اینطوری نمیشه

سوال بعدیم در مورد Opera 15 هستش آیا قابلیت تغییر فونت رو داره؟ اگه داره چطوری؟ بعد اینکه چرا کلیدهای میانبر com. net. اینها غیرفعال هستند میشه درستش کرد؟ و آخرین سوالم در فیس بوک چیدمان متون از چپ به راست هستند آیا میشه کاری کرد که مثل فایرفاکس از راست به چپ چیده بشن؟

عکس مشکلم رو هم میذارم که بیشتر کمک کنه:

post-5123-0-56942500-1376502917_thumb.png        post-5123-0-12068600-1376502929_thumb.png

خواهشا دوستانی که میتونن کمک کنن @};-

لینک به دیدگاه

با مرورگر دیگه ای چک کردی؟؟

گوگل کروم که خیلی بهتره نسبت به فایر فاکس...

لینک به دیدگاه

آره همونطور که گفتم با opera 15 هیچ مشکلی ندیدم، راستش میدونم خیلی هم تعریف کروم رو شنیدم باهاش هم کار کردم ولی نمیتونم بجز فایرفاکس با مرورگر دیگه ای زیاد وفق پیدا کنم :D امان از اعتیاد ^_^

لینک به دیدگاه

آره همونطور که گفتم با opera 15 هیچ مشکلی ندیدم، راستش میدونم خیلی هم تعریف کروم رو شنیدم باهاش هم کار کردم ولی نمیتونم بجز فایرفاکس با مرورگر دیگه ای زیاد وفق پیدا کنم :D امان از اعتیاد ^_^

با کروم همون سایت هارو امتحان کن...

به احتمال زیاد مشکل از سایت باید باشه..

بیا کروم تا ببینی سرعت یعنی چی..

لینک به دیدگاه

این هم با سایت لیون نمیدونم چطوری باید این مشکل رو حل کرد؟!

post-5123-0-88785500-1376567805_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

در کنترل پنل وارد region and language بشید و از current system locale گزینه Persian رو انتخاب کنید.بعد از اینکار ویندوز پیغام ریستارت میده.

بعد از این کار با مرورگر فایرفاکس به سایت www.java.com برید و از Free Java Download اقدام به دانلود و نصب جاوا کنید.بعد از نصب جاوا دوباره وارد سایت java بشید و روی گزینه Do I Have Java کلیک کنید و از پنجره باز شده روی Verify Java Version کلیلک کنید تا تیک سبز رنگ رو ببینید و بعد هم ریستارت کنید

احتمالا مشکلتون باید حل بشه

لینک به دیدگاه

تمام گزینه های بالا قبلا رو سیستمم انجام شده بجز این چک کردن Do I Have Java اینم الان انجام دادم امیدوارم مشکل حل بشه من هم احتمال و شکم به این جاوا میره ولی نتونستم به نتیجه ای برسم فعلا آخرین موردی رو هم که فرمودید انجام دادم ببینم چطوری میشه اطلاع میدم ولی فعلا از لطف دوستان سپاسگزارم. @};-

لینک به دیدگاه

این هم با سایت لیون نمیدونم چطوری باید این مشکل رو حل کرد؟!

attachicon.gifFireFox 3.PNG

دوست عزیزم با کروم هست این عکس؟؟

این احتمالا بگ نرم افزاری از سوی شرکت فایر فاکس هست و باید منتظر باشد زودتر حل بشه...

ولی من به شما پیشنهاد میکنم با گوگل کروم اینترنت گردی بکنید چون هم موتور بازگشایی سایت هاش فرق میکنه و همینطور سرعت بیشتری هم داره که باعث میشه توی بازگشایی سایت ها کمتر از اینترنت مصرف بشه...

من خودم قبلا از فایرفاکس استفاده میکردم ولی به خاطر آپدیت های مکرر و روزانه و سرعت پایینش نسبت به مرورگر های دیگه(کروم)گزاشتمش کنار..

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

نه دوست خوبم با همین مرورگر فایرفاکسِ، آره میدونم که کروم مرورگر بسیار خوبی هست اما فایرفاکس واسم اولویت ها و مزیت هایی داره که توی کروم و حتی اپرا اونارو تا حالا ندیدم یکی از این تفاوت ها فرق بین نمایش صفحات فیس بوک فارسی هست که در فایرفاکس از راست به چپ نمایش داده میشه اما در بقیه مرورگرها از چپ به راست یک بار امتحان کنید و یک صفحه فیس بوک فارسی رو هم با فایرفاکس باز کنید و هم با کروم یا اپرا تا متوجه منظورم بشید، یک مورد دیگه نمایش بهتر و خواناترِ فونت ها بخصوص فارسی، در مرورگر فایرفاکس این قابلیت رو داره که فونت و اندازه فونت رو تغییر بدی اپرا قبلا داشت ولی از ورژن 15 به بعد این تنظیمات رو دیگه نداره، یا موقع پخش فایلهای تصویری آیکون دانلودIDM دقیقا روی خود فایل تصویری ظاهر میشه اما اون یکی ها گوشه های مرورگر ظاهر میشن و در مجموع من با محیط و تنظیمات و امکانات فایرفاکس بیشتر از بقیه مرورگرها راغب ترم اما این رو هم نباید کتمان کرد که با گذشت سالها هنوز فایرفاکس مشکلات عمدش رو نتونسته باید و شاید رفع و رجوع کنِ مثل کرش هاش هنگ کردن هاش کند شدن و گاهی هنگ کردنش موقع باز کردن چند لینک حاوی فایلهای تصویری، استفاده زیاد از سخت افزار و... ولی چکار میشه کرد عاشق نشدی بفهمی من چی میکشم :wub: :p :D :lol: ولی چشم تا این مشکل فایرفاکس رفع بشه من برم کروم نصب کنم کار کنم ببینم میتونم باش بسازم یا نه :D

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...