رفتن به مطلب

بررسی موشکافانه کیس GREEN X-9 PREDATOR

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان از اونجا که یه مقداری من شک کردم به محصولات گرین (خدا من رو ببخشه! :)  ) 

اومدم کیس خودم رو جز به جز در آوردم علاوه بر این که پی به کیفیت کار بردم از این که کیسم به این راحتی تیکه تیکه شد علاقم بهش خیلی بیشتر شد!

و اگر روزی بخوام دوباره کیس بخرم تو این رنج قیمت همین کیس رو دوباره خوام خرید و اگر پول داشته باشم فقط کیس کیهان دو کولر مستر و یا زد 70 گرین عزیز مد نظرم خواهد بود .

post-10586-0-46234200-1377860350_thumb.jpg

با طراحی که شرکت سازنده کرده شما هیچ محدودیتی در کار باهاش ندارین مثل یه زمین فوتبال می مونه

مشخصات کامل رو می تونید از توی این لینک بخونید . لینک

کیس یه پین هایی داشت که به راحتی در اومد بدون هیچ مشکلی و جنس پلاستیکی قطعاتش خیلی خوبه که به راحتی حس این رو دارید که با فشار نمیشکنه و انعطاف خوبی داشت

post-10586-0-78753800-1377860331_thumb.jpg

بدنه یکدست مشکی کوره ای نمی دونم تخصصیش چطوری هست و گفته میشه اما یه سطح مشکی صاف که انگار رنگ به خورده فلز شده اما تو ذوقم خورد وقتی دیدم سقف بالایی کیس رنگ شده دون دون هست

شاید مدل من این طوری باشه اما نگران نباشیدچون دیده نمیشه ! 

post-10586-0-43109600-1377859916_thumb.jpg

post-10586-0-13197900-1377860097_thumb.jpg

پشت کیس هم تا جایی که بخواین میتونید کابل رد و بدل کنید .

post-10586-0-82465400-1377859224_thumb.jpg

کناره ها یه تیکه فلز مستطیل شکل داره برای استحکام بیشتر که من برای اولین بار تو گرین 2000 دیدم کیسی که الان دارم باهاش می نویسم  B)

post-10586-0-23152900-1377860008_thumb.jpg

اگر در محیط پر گردو خاکی هستین فن جلو رو روشن نکنید چون یه مدت کمی من روشن کردم و کلا سفید شد و هیچ وقت سیاهی خودش رو پیدا نکرد

post-10586-0-07047800-1377860201_thumb.jpg

پنل جلوی کیس پاور و کنترل فن ها سیم هایی زیادی داره اگر ماژولار بود که می تونستیم فقط اونایی که لازم داریم رو بزنیم عالی می شد.

البته دوست داشتم وقتی اس اس دی میگذارم جای مخصوص به خودش رو داشته  باشه اما همون طور که ملاحظه می کنید اگر بخوام از همه فضای هارد کیس استفاده کنم مجبورم اس اس دی رو بچسپونم به هارد پایین

که اگر یه براکت مناسب برای این کار می بود و اس اس دی رو مقداری بالاتر میشد نصب کنم خیلی خوب بود . (دنبال براکت خوب هم هستم ! )

چون می خوام یه واتر کولر رو سقف کیس بزنم و تجربش رو ندارم نمی دونم می خوره یا نه یا فضای کافی بهم میده یا نه اما به نظر جای داره و محل پیچ های زیادی توش تعبیه شده

اگر به دنبال یه کیس زیبا با وسعت و سنگین هستین واقعا در مورد این کیس فکر کیند ! 

خوشحال میشم دوستان نظرات خودشون رو در مورد تجربه هایی که با این کیس داشتن رو تو این تاپیک بگن

تا وقتی ریز به ریز نکنیم این کیس رو پی به نازی گرین نخواهیم برد

به جون خودم وقتی پنل شیشه ای رو جدا می کردم زندگی کردم ..

تور سیمیشم به راحتی در اومد

این چیزای ریز به خدا ارزش داره یعنی واقعا روش فکر شده حتی اگر کپی باشه

post-10586-0-62660100-1379141548_thumb.jpg

post-10586-0-17581900-1379141573_thumb.jpg

post-10586-0-41344300-1379141651_thumb.jpg

خوب دوستان برای اینکه پنل شفاف باشه یه شیشه برش دادم چسب آکواریوم رو داشتم ،3 هزار تومن هم قیمت شیشه شد

البته جنس های دیگه هم بود که قیمتشون خیلی متفاوت میشد.

بعد از اینکه این کار رو کردم داداش حمید گل در مورد جریان هوا مواردی رو فرمودند که درست هم بود.

عکس ها از این قراره در مورد چسب زدن باید بگم نتونستم بهتر از این عمل کنم چون چسبه دیگه به همه چیز میچسبه!!!!

post-10586-0-23891500-1385264660_thumb.jpg

post-10586-0-77511200-1385264705_thumb.jpg

توری درب کیس رو در آوردم نماد گوست گیگابایت رو روش زدم بد نشد به راحتی درامد

post-10586-0-36069700-1386476626_thumb.jpg

post-10586-0-57992100-1387082367_thumb.jpg

post-10586-0-05921800-1387082394_thumb.jpg

خوب دوستان تا اینجا اگر بخوایم خیلی سخت بگیریم و ایراداتی وارد کنیم به این کیس اولش اینه که جایی خالی SSD خیلی حس میشه

به راحتی می شد از 5.2 ها کم کنه اونم در حال حاضر 6 تا داره !!! خیلی زیاده (به درد کیس دابیکتور هم می خوره)

خیلی دوست داشتم کیس به این کاملی Easy HDD swap  کیس X7 رو میداشت

کابلهای پنل بالا اگر سوکتی بود که قابل جدا شدن بود خیلی عالی بود طوری که نیاز به ابزار نداشته باشه.

و این هم عکس نهایی از کیس خوشکل برند گرین.

post-10586-0-99151400-1403069064_thumb.jpg

این مورد رو اضافه کنم که شیشه که بهش اضافه کردم حدود 3 درجه افزایش گرما  دارم الان حدود 39 تا 41 هست. البته با خمیر Arctic Silver 5 خمیر قبلیم Z5  بود و حدود 35 تا 38 بود.

البته پایین کیس رو کامل بستم  :)

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

درود سعید جان عالی و خسته نباشی

حسابی زحمت کشیدیا

راستی میتونی اون پنل جلو که خاک گرفته و سفید شده رو تمیز کنیا!همه جای کیس قابل تمیزشدن هست!نتونستی تمیزش کنی یه پ خ بده!

ویرایش شده توسط HAMID PARNIYAN
لینک به دیدگاه

چه خونه خوشکلی دارین (*)  ممنون از این بررسی جالب. علاقه ی منو به این کیس بیشتر کرد.  :wub: 

لینک به دیدگاه

چه خونه خوشکلی دارین (*)

عجب نکته بین به به

واقعا خونه خوشگلیه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود سعید جان عالی و خسته نباشی

حسابی زحمت کشیدیا

راستی میتونی اون پنل جلو که خاک گرفته و سفید شده رو تمیز کنیا!همه جای کیس قابل تمیزشدن هست!نتونستی تمیزش کنی یه پ خ بده!

ممنون حمید جان 

چشم داداشم حتما مزاحم میشم سوالاتم در مورد این کیس زیاده کم کم یه کارایی میخوام بکنم

ایشالله گام به گام تو همین پست میگذارم

چه خونه خوشکلی دارین (*)  ممنون از این بررسی جالب. علاقه ی منو به این کیس بیشتر کرد.  :wub: 

خواهش داداشم نظر لطف تونه.

دوستان کیس مد نظر هست :)

:)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

من که جدیدا X1 خریدم راضیم

خدا اینو بخیر کنه چیز شاخیه انصافا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که جدیدا X1 خریدم راضیم

خدا اینو بخیر کنه چیز شاخیه انصافا :D

عزیز گرین کارش حرف نداره

لینک به دیدگاه

سعید جان زودتر روشنش کن ببینیم چقدرتفاوت دما داره حالا که یک تکه شیشه گذاشتی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان زودتر روشنش کن ببینیم چقدرتفاوت دما داره حالا که یک تکه شیشه گذاشتی!

چشم بر روی دو دیده داداشم  (*)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه سوالی داشتم خدمتون 

می خواستم ببینم هنوز در شیشه ی اصلی کیس در خدمتون هست بعد نیاز داریدش اگه نه من از تون با یه قیمت خوب می  خرم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز یه سوالی داشتم خدمتون 

می خواستم ببینم هنوز در شیشه ی اصلی کیس در خدمتون هست بعد نیاز داریدش اگه نه من از تون با یه قیمت خوب می  خرم 

بله هست داداشم احتمالا به کارم میاد عزیز شرمنده ام

ماشالله سعید کارت درسته

GO AHEAD...

شما لطف داری ناجی جان

کیس مثل 206 میمونه نمی تونی زیاد بهش دست بزنی  :)

خودش اسپرت هست

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...

کیس شما خیلی قشنگ شده داداش

منم ایکس9 دارم.میشه یه مقدار دقیقتر بگی که چطور شیشه ی درب کیس رو عوض کردی؟

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

من این کیس رو داشتم تنها بدی که داره بزرگ بودن و وزن زیادشه که جابجاییش رو سخت میکنه. الان x7 دارم.

لینک به دیدگاه

سقف کیس شما رنگش خراب نیست ،این نوع رنگ پودری هست پاچیده میشه با الکتریسته بار در میشه قبلش

بعد داخل کوره این رنگ ذوب میشه و یکدست میشه اون دونه ها نشونه پخت خوب رنگ هست و در اثر حباب هنگام پخت پیش میاد.

در مورد جای ssd بگم این کیس طراحیش سروری هست بخاطر همین جای هارد 3.5 و درایو 5.2 زیاد داره

شما یه باکس پاور هم براش بساز روی باکس دو تا sdd خوشگل با براکت پبچ کن ،( براکت ssd خاص نیست ساختار ساده ایی داره) با یه مقدار پلکسی براش بساز

اگر نیاز داشتی شهرستان هستی پاساژ ایران تهران یه مدل قرمز رنگ براکت پلاستیکی داره امر کن برات ارسال کنم

کلا انتخاب خوبی کردی در اینده دستت بازه چیز های دیگه هم میتونی بهش اضافه کنی

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس شما خیلی قشنگ شده داداش

منم ایکس9 دارم.میشه یه مقدار دقیقتر بگی که چطور شیشه ی درب کیس رو عوض کردی؟

با تشکر @};-

ببخش عزیز من این پست رو چک نکردم خیلی وقته اما ساختار خیلی ساده ای داره

پین های پلکسی خودش به راحتی در میاد پیش شیشه بر که بری برات سایزش رو برش میزنه با چسب بزن خیلی راحته

سقف کیس شما رنگش خراب نیست ،این نوع رنگ پودری هست پاچیده میشه با الکتریسته بار در میشه قبلش

بعد داخل کوره این رنگ ذوب میشه و یکدست میشه اون دونه ها نشونه پخت خوب رنگ هست و در اثر حباب هنگام پخت پیش میاد.

در مورد جای ssd بگم این کیس طراحیش سروری هست بخاطر همین جای هارد 3.5 و درایو 5.2 زیاد داره

شما یه باکس پاور هم براش بساز روی باکس دو تا sdd خوشگل با براکت پبچ کن ،( براکت ssd خاص نیست ساختار ساده ایی داره) با یه مقدار پلکسی براش بساز

اگر نیاز داشتی شهرستان هستی پاساژ ایران تهران یه مدل قرمز رنگ براکت پلاستیکی داره امر کن برات ارسال کنم

کلا انتخاب خوبی کردی در اینده دستت بازه چیز های دیگه هم میتونی بهش اضافه کنی

دورد مدتهاست که این خوشکلک رو دادیم رفت  @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...